Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
To len my este nemame profi fotky??? :-( ]-( Mali sme ist po ne v piatok, ale den predtym nam dali vediet, ze musia odist kvoli rodinnej zalezitosti prec, tak by to bolo tak narychlo, ale ze ked pojdu nazad, tak sa v pondelok zastavia oni u nas... tak som vcera cakala a nakoniec dosla sms-ka, ze nepridu, ze su unaveni (boli aj s detmi a tie tiez dlho nevydrzia v aute), tak ze dnes budu v piestanoch, ze mame prist tam, ale to zas nestihame my, tak mozno zajtra.... och... uz ma to normalne nebavi... Keby sme vedeli vopred, ze sa v pondelok nezastavia, tak by sme v piatok do blavy isto nesli (chceli sme to spojit a ist do rakuska, tak preto sme isli aspon za rodinou a do parndorfu)
Odpovědět
Profilova fotka
sharin: nam sa to tiez natahovalo, ale dockali sme sa ;-) Neboj o to vasiu radost z nich budete mat ;-)
Odpovědět
Adi: My taky ještě nemáme profi fotky, tak nezoufej... ;-) Ale zítra už by jsme je měli mít.
Odpovědět
Profilova fotka
my ani profi fotky mit nebudeme, takze jen si uzivej cekani e teseni se :-)
Odpovědět
Caute babule, zase len tak namatkovo nazeram... :-N My tiez este nemame profi fotky, hoci tie by mali byt kazdym dnom, ale pravdupovediac, vobec nic to so mnou nerobi, nevadilo by mi cakat este dalsi mesiac, aspon si ich potom viac vychutnam. ;-) A to som si myslela, ze ma bude tahat vesat fotky na net hned v nedelu po svadbe. :-D Video tiez este nie je, lebo sme sa dohodli s chalanmi, co nam to maju robit, ze hudbu si dodame sami, a hoci nas oni uz pred dvoma tyzdnami urgovali, ze ci im to teda hodime aj s fotkami, dokopali sme sa k tomu az cez vikend, takze material k nim odisiel vcerat. Teraz mozu strihat a filmovat do Vianoc. :-D V sobotu sa chystame na svadbu bratrancovi, takze predpokladam, ze tymto nasa svadba viac-menej zapadne do zabudnutia a bude na pretrase tato nova. A ja sa len potesim... ;-) Inak ste boli krasne nevesty vsetky, nestiham ani chvalit. x-)
Odpovědět
Jaaaj, a este som chcela, ze ako tu tak citam vase nareky ohladne pocasia... :-N ...tak som stale radsej, ze sme sa boli fotit dva dni pred svadbou. Take nieco odporucam kazdemu. Nielen kvoli pocasiu, ktore sme mali uplne slnecne a dost horuce, na fotenie celkom ideal, ale aj co sa tyka casu a stihania a nervov a vsetkeho. Neviem si predstavit, ze by sme riesili fotenie v den svadby, pred obradom ci po nom, lebo by sme sa ani nemali poriadne kde fotit, stresovala by som pre pocasko a pre milion inych veci, a navyse by som bola rozbita jak ciganska hracka... :-N Dokonca som si pochvalovala aj tu neplanovanu zmenu fotenia z piatka na stvrtok, lebo vo stvrtok vecer som bola totalne kaput a mala som pocit, ze do druheho dna si nijako neoddychnem... Takto sme mali den k dobru, postihalo sa vsetko, co bolo treba, a v sobotu ziadne stresy... ;-) Ale je pravda, ze keby sme mali tu na okoli nejake pekne miesto na fotenie, zrejme by sme to aj my urobili standardne v den sobasa... ;-)
Odpovědět
mexx: ja by som vcelku uvitala take posvadobne fotenie v svadobnom... lebo ten posledny tyzden bol maximalne zabity... tie dni leteli neskutocne rychlo... a zda sa mi, ze letia stale akosi rychlo... uz to bude 4 tyzdne od svadby...
Odpovědět
Profilova fotka
mna na to nalamoval drahy, ale ukecala som, ze nie...neviem si predstavit tie cesacky, malovacky, poziciavanie siat, tahanie fotografa do BA a kto by nas tak akoze vozil...dlabem ja na to ;-)
Odpovědět
Ja som si to tiez najprv nevedela predstavit, ale nakoniec som rada, ze to bolo prave takto. A nelutujem ani tie cesacky a obliekacky a malovacky a dve kytice a podobne. :-D Fotografka nas aj trochu nahovarala, este predtym, ked sme sa len dohadovali co a ako, ci by sme sa nefotili az po svadbe, keby nahodou nevyslo pocasie. Lebo aj ona vraj najradsej foti, ked je slnecno, da sa toho urobit ovela viac nez v dazdi, ale nakoniec bolo slnka dost... Predstava fotenia v pondelok po svadbe sa mi veru prilis nezdala. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kocky tak ja by som posvadobne fotenie nechcela veru :-N a ani svadbu noch einmal :-. :-x :-x bola to paraada, nadhernee spomienky aaale einmal is enough ;-) 8-) 8-) ju a zdraviiim z tatieer ;-) sa stavaju klasikou :-D :-D :-D :-D kukaaam x-) lindusko, mojik som raada ze ste okejko ;-) a k tomu co si pisala - opatruj sa naam, ziadna neplecha ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak som kukla aj fotecky na DVD od Janka a veru budem mat co robit, ked budem chciet vybrat z tych 2500 zaberov 50 sem do labumu :-N mame aj perfektne fotecky zo zabavy, deticky su tam strasne zlate, co nam boli na svadbe... no ja nevim, asi to hodim aj na picasa a poslem vam link, jo? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
atinkaa ja jsem v nedeli byla lina se oblikat do satu a nechat si udelat par fotek a ted toho trosku lituju, kdyz ja si stejne myslim, ze manzel by se urcite neoblik a ani fotit by se mu nechtelo kdyz tam mel kamarady na oslave...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no jo ja myslim, ze pred a tesne pred svadbou su fotky ina kava ako po :-N mne sa nechcelo ani o 21.00 :-N po svadbe :-x :-x inaak kde ste seckiii adiii co tatry :-N neem dobree :-N mojik linduskovity? babatko? ;-) x-) x-)
Odpovědět
Ahojte kocky, tak sme sa vcera vratili... mam z toho take zmiesane pocity... mali sme byt ubytovani v areali aquacity poprad, ale zrejme nam nevyslo, tak nas dali do dakeho hotela dooooost od ruky... tak sme ani neboli dlho na vecernom programe, ale navecerat sme sa stihli.. .no a v tej rychlosti rozhodnutia ze teda ideme, som mangelovi zabudla zabalit mikinu... :-p tak sme este vecer v poprade kupovali mikinu aby mi nezmrzlol... po prichode na hotel sme cakali vselico... izba nic moc, stare akoby sme vchodom presli casovou branou -20 rokov... ale na druhu stranu tam bolo zase cisto, to musim uznat... len sme sa nevyspali, lebo postele boli tvrde, vankuse take onicom, zima a jedna postel priserne vrzgala... mali sme tzv. prepojovaciu izbu, tak ked z vedlajsej izby dorazili kdesi o druhej nadranom domov, tak sme boli opat hore, lebo slecny sa rozpravali takym stylom, ze jedna sa sprchovala a rozpravala tej druhej co sa dialo, no skoro ma trafilo.... rano sme mali zmiesane pocity, co nas bude cakat na ranajky, ale tie musim ohodnotit na 1 s hviezdickou.. skutocne bohaty vyber... potom sme odchadzali na prve zavody, odviezli nas tam autobusom, tak sme popozerali zopar jazd a startov a isli nazad na obed... ten bol uplne ze uuuuzasny a mali sme ist na dalsi zavod, ale ten sa kvoli casovej tiesni zrusil... to bolo cca o 13.00 a najblizsi program bol az na 20.30 ... tak sme este vyuzili skusobne jazdy bmw.. ehm.. teda ja som to vyuzila a zasoferovala som si uuuuuzasny mini cooper s 210 kobylkami pod kapotou.... to bolo uplne ze woooooooooowwwww... a rozhodli sme sa to zabalit a ist domov... takze tak dopadol nas vikend... napriek sklamaniam z organizacie bolo aj tak super a my sme sa chovali akoby sme boli spolu len velmi kratko...
Odpovědět
Profilova fotka
jejdanenky, sharin :-D :-D :-D to je story.. ešteže bol ten mini-cooper :-D :-D :-D sranda s Vami.. to máte takýto zážitky kamkoľvek idete?? :-) či toto bolo len výnimočné? inak, ja som bola v AquaCity Poprad asi pred 3-4 rokmi a bolo to tam UUUUžASNÉÉÉÉ!!! fakt.. doslova nám snežilo do vriaceho bazéna.. neuveriteľný zážitok!! potom sme vyšli z vriacej vody a váľali sa v snehu =-) x-) niekto to nemusí, ale pre nás to bolo fakt super!! ja to mám rada takéto :-D
Odpovědět
steli: tak ono vacsinou zazijeme vselico ked sa kdesi vyberieme... kedysi sme chodili na tuning zrazy, potom to boli zavody do vrchu (amaterske) a pozazivali sme toho fakt dost :) ale aspon neni nuda a neni to take nezaujimave... aj sme rozmyslali, ci si samy vezmeme ubytko v aquaparku ale dat 4 tis za noc, vecer mame este vramci vip pozvanky program do polnoci cize bazeny by sme nevyuzili a rano o 10.00 sa odovzdava izba cize ani dovtedy si nestihneme uzit vobec ziadny bazen... tak aj preto sme to vzdali a isli domov :) kocky a vy co porabate, ako sa mate?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte 8-) teda toto pocasie je ... a to mame ist do tatier na nahradnu svadobnu cestu - sak tam pomrzneme! 8-( sharin: dobraaa story ;-) atka: ahoj mojik, babatko hadam dobre za cely vikend som "zozrala" cely kilovy sacek kyslej kapusty, to ma na svedomi urcite maly krpec :-D zakazdym som si povedala, ze uz stacilo, ale potom som zase liezla do chladnicky :-D ako sa mate vy mojik?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babulky tak jak se mate mesic po svatbe? opravdu uz je to mesic, to je hrozny jak ten cs rychle utek, myslim, ze mnohem rychleji nez ten mesic pred svatbou... jezis touhle dobou jsem sla cela nervozni ke kadernici a doufala, ze uz ji pujde elektrika :-)
Odpovědět
aj ja veru spominam na to obdobie tesne pred svadbou a mysleli sme si, ze po svadbe sa vsetko ukludni, ale mam rovnako malo casu... kocky zatial sa chcem s vami podelit o jednu milu skutocnost... v piatok sme kupili pozemok, boli zaniest zrychleny navrh na vklad a uz len cakame, kedy pride LV :) tak behame po bankach ako splaseni, snad vsetko vyjde podla predstav, alebo aspon na 95% :)
Odpovědět
Profilova fotka
sharin moc gratuluju...
Odpovědět
Profilova fotka
caute bambulieny ja som na dnes (mesacne vyrocie) objednala taku tortu, ako sme mali na svadbe (sice iba jednoposchodovu, ale je rovnako cokoladovu a v marcipane - dufam, ze to nezvrzu 8-( ) - ma to byt prekvapko pre milacika ;-) ...a hadam z nej ochutnam, ked uz som z nasej povodnej nemala ani hlt 8-( to: sharina supis, drzim paste
Odpovědět
Profilova fotka
gai perfektny napad ;-) :-) inak ahojteee babulky moje :-) my uz sme v prahe, taakze neplecha skoncila, zacina praaca :-N 8-( 8-( ii ked uz kus tessim :-N :-. :-x ;-) 8-) 8-) ju gaus som myslela ze do albumu supne viac profi foteciek, aale este nemaame svadbu, tak ked naas sces poraadne okukat, tak daam zatial predsvadobnee, oki? bo az v oktobri budeme mat v ruke secki nase ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte bambulky :) sharin: gratulujem k pozemku a prajem vela elanu na dalsie vybavovacky :) gaia: to je super napad - vidis? ja dnes rozmrazim par kuskov z nasej svadobnej ;-) inak uz mam doplneny komplet album, tak ak chcete, kuknite 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mojik okukaala som ta a kraasa :-) :-) perfisnee fotecky, nadheernii ste - tanec predpokladaaam vysiel 2x ;-) 8-) vyzeraate vaazno dancingovo, jak profiiici 8-) adi tiez gratulujem ;-) silno drziiim palce, naj sa podarii i to ostatneee - k tomu najma pevnee nervy :-N :-x ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tanec vysiel, nastastie sme sa nepomylili, ale bolo vidiet (na videu), ze sme este taki kostrbati, xixi 8-) ale hostom sa vraj pacilo :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je dobree ;-) to je dolezitee :-)
Odpovědět
dakujeme :) snad vsetko dopadne dobre aj so stavbou :) a neuverite, co mi dnes prislo.... na prvy vymesacnik :-D soska na tortuuuuuuu :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
caute babule takze referujem ohladne torty: ak sme mali rovnaku (chutovo) tortu aj na svadbe, tak bola absolutne fantasticka...hehe, ale bledoruzove ruze boli tentoraz tmavoruzove :-D ...ja uz som sa musela smiat :-D :-D :-D ...chut torty mohol akurat drahy porovnat (so svadobnou) - hovoril, ze je rovnaka, iba na svadobnej bola hrubsia vrstva marcipanu (bola poschodova, tak aby to udrzala)...mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam *od drahusika som dostala kyticku ruzi ;-) to: sharin hehe, mozes si dat na tortu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kocky ked tu budete tak kricte :-N daam vam min. 2 doost dobree fotecky do albumu :-D :-D :-D :-D ked uz tu maame vtiipky, tak vaaam rada predvedieem cestu mojich siat z praglu do ke ;-) a potom este daam aj druhuuu svadbu a dieta naboso v niice 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tadyy tadyyy 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?