Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
mojik, dakujem za meninkovu gratulation :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka mamicka, zhanaju ta ostatne maminy v BA teme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gaia: inak, aj nám pršalo, ale dalo sa, lebo v Botanickej sú aj naaaaaadherné skleníky ;-) tak keď trošku spŕchlo, sme boli chvíľku tam.. a potom máme aj nejaké fotečky s dáždnikom.. :-) ..inak, ešte som pridala ;-) ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: stellinka_andrej a to su ine skleniky ako tie so sukulentami? lebo ja viem iba o jednom =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak konecne se mi tam podarila dat fotka tech saticek, je to v pripravach
Odpovědět
Profilova fotka
to: darkwitch pekneeee...a ake budes mat topky a kabelku? v rovnakej farbe? ci kontrastne biele?
Odpovědět
caute kocky:) zajtra sa chystame za fotografmi po zvysok fotiek... uz som nedockavaaaaaa.... a bola som si konecne dat ziadost o vymenu OP a VP a som z toho akosi vedla.... tetuska mi hned vzala OP, ze kedze menim meno, tak je neplatny, ale ze ta ziadost mi bude zatial sluzit namiesto neho, ale VP mi vratila, ze ten mi vezmu az ked si pridem po novy.... akosi tomu nerozumiem, preco jeden doklad vezme ze je neplatny a druhy mi necha ??? a pritom na tej ziadosti nie je nikde napisane, ze toto sluzi ako nahrada za OP, kym si ziadatel nevyzdvihne novy.... a zajtra chceme zbehnut aj do parndorfu, tak si beriem radsej pas, aby nevznikol daky problem... akoby tie OP a VP nemohli robit na pockanie... sak fotku si urobia raz-dva, nech to da tlacit a max na druhy den by to mohlo byt hotove... nadenka: neboj, zvyknes si na zilinu, i ked budu isto veci, kt. ti tu budu chybat... ja som to v 15tich tiez riskla a len tak som doma prehodila, ze nemusime cakat kym skoncim strednu (taka bola dovtedy doma dohoda) ale ze uz sa mozeme prestahovat... (to som chodila s mojim terajsim muzom asi tak mesiac aj dake drobne) a behom 2 tyzdnov nasi vybavili uplne vsetko a odvtedy to je uz 10 rokov, co tu byvam... ale do bratislavy chodime velmi pravidelne, hlavne za mojou rodinou dark: a tie cervene saticky su tie, o kt. si predtym hovorila, ze sa ti tak velmo pacia, ale ze uz mas popolky a nevies, kde inde by si ich vynosila? ak jo, tak vidis, vzdy sa najde daka prilezitost :) lindus: oneskorene vsetko naj k meninkam... nedostala som sa skor ku kompu.... a ako to dopadlo u doktora? budete mat teda aj to tretie babatko? ci "len" dvojcaaatka :) myslim na teba, drz sa kocka... hlavne nech ste zdravucky
Odpovědět
Profilova fotka
gaia doplnky budou bile, aby se trochu zjemnila ta vyrazna barva, doufam, ze jeste sezenu naky bili sal sharin ne to jsou jine, tyhle byli levnejsi a daji se nosit i normalne :-) vcera jsem si sla taky zadat o nove doklady a bylo to uplne v pohode, pani mi navic rekla, ze mi stara OP plati az nez mi vydaji novou, coz je dobre, protoze si na ni musim nechat udelat pas, protoze stary mam neplatny a jedu na konci zari do anglie, aspon myslim...
Odpovědět
Profilova fotka
gaia: ano? je po mne zhanka? no musim kuknut :) ja mam teraz nejake zdrav. problemy, tak moc sem nechodim....
Odpovědět
Profilova fotka
babulky, zalozila som aj svadobny album, zatial je tam len par foto od janka (dalsie budu buduci tyzden), tak kuknite ak chcete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To Gaia:dakujem si zlata posldny krat som v robote 16teho a 17.9 by som sa chela prestahovat aj ked je to uz za dverami aj tak sa mi to zda ze sa to strasne vlecie :-| to sharin:Tu vymenu velmi dobre poznam lebo hend ten tyzden po svadbe kedze som bola v za bola som si vymenit OP s tam ze tetula mi povedala bola som tam 20.8 -vtedy im padol szstem takze vobec nic nerobili 21.8 kedze som sa bola prihlasit na trvaly pobyt potom s tym papierom na vybavenie noveho OP a tam ma teta sokovala ze novy OP bude az 28.8 na to som jej povedala ze ja nemam tolko dovolenky aby som tu mohla cakat ze ja sa musim vratit do Ba -tak som si isla pre mnazela zasa vybavit splnomocnenie a pri tom splnomocneni odomna chceli moj OP ale ten uz som odovzdala tamtej herecke a ona mi ho uz nechcela dat spat takze uplne kocurkovo :-S A hned som si chcela vybavit aj novy VP a ona ze ten stary jej mam dat a ja ze ved ja jazdim ja nemozem ostat tyzden bez vodicaku takze mi ten stary zoberie az ked si pridem pre novy takze z behania po uradoch uz mam uplne husiu kozu a to ma este caka vybavit si moje auto na nove znacky a tak podobne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
caveeeskiiii zdraavim po navrate z Nice na minutku - baliim dnes zas do Tatier ;-) :-N kukaajte si robit albumiky seckiii neporiadnicky ako ada :-N :-D :-D :-D :-D :-p neeeh mooozem gratulovat ;-) 8-) mojik linduskovityyy kraaasa x-) x-) x-) fotka 7 a 8, peckovee 8-) 8-) a ked uz chvaalim - tak best of z vaas ;-) 8-) klaarko - foto 2, neznaa, jemnaaa, perfektnaaa ren - foto 4 - nevesta jak zo zurnaalu, prekrasna si na nej ;-) nadi - foto 3 - paradnici ste:-) stelli - foto 1 - velice romantikus gabci - foto 2 - klasika aale nadhernaa marusko - foto 4 - pohodoveee, nadhernaa si na nom;-) lindusko - ako som napisala foto 7 a 8 suuu perfisnee, frajerskiii ste manzelia x-) x-) a cakaaam na albumiky adi a mexxiiik :-N neporiadnicky jednee ;-) supkiiii
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fiiiiiiiha dakujeeemee atinkaa :-D :-D :-D :-) ved my sme sami veelice romantikus :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nenii za co ;-) 8-) gai, ked budem stihat, tak dnes pridam par svadobnych aby si mohla kuken i bez flashplayera ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja som ešte pridala ati ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
babulky ahojte, dnes idem na dalsi UTZ koli tej krvnej zrazenine, tak drzte pacoky, nech sa zmensuje ;-)
Odpovědět
atik: ked ja stale vnutorne bojujem s tym, ci sem dat album.... lindus: moc moc na vas myslim, posielam smer BA pozitivnu energiuuuuu :)
Odpovědět
Profilova fotka
mojik veelmo na teba mysliim ;-) opatrujte sa! ;-) adiiii nem bojuuuj, so mnou sa nedaa :-N :-D :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
atik: nato ma napada len toto: netoto proti vetru, cooo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nettoootooo vaazneee :-D :-D :-D :-D a proti vetruu a mojeej vytrvalosti uuuzz vooobec nem :-D :-D :-D :-p 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babulky tak v sobotu jsem to odsvedcila sve svedkyni, mela krasnou svatbu, moc ji to sluselo i jejimu manzelovi a narozsil od nas mela krasne pocasi, cely den slunicko kolem triceti stupnu, proste parada musim se teda priznat, ze kdyz se fotili tak sem to malem obrecela, protoze jsem se strasne tesila na takove fotky a kvuli desti je vubec nemam a prislo mi to v ten okamzik strasne lito a to jsem jako svedkyne musela absolvovat cele foceni a usmivat se do fotoaparatu, protoze jsem museli byt na kazde asi pate fotce... kdyz budete hodne tak vecer hodim do priprav nakou fotecku
Odpovědět
dark: plne ta chapem, tiez som mala zopar takychto okamihov, kedy mi bolo luto, ze u nas to bolo inak ako sme si zelaly... podstatne ale je, ze sme svoji a budeme mat naco spominat... vcera sme necakane dostali VIP pozvanku na rally tatry, takze nakoniec ako-taku svadobnu cestu budeme mat :) bola by skoda nevyuzit to... podla popisu by to malo byt aj s ubytovanim (aqua city poprad) a program je viac nez bohaty.... tak sme zvedavi, co a ako...
Odpovědět
poslušne hlásim, že albumy vytvoreny :)
Odpovědět
Profilova fotka
babulky mam dobre spravy :) hematom tam sice je, ale pokial nebudem skakat na trampoline a nepoletim (lietadlom), tak drobec nie je ohrozeny...ten sa ma k svetu od stvrtku podrastol uza ma 4,72 cm (!) a zase tam sermoval s ruckami a kopal osto6 mam aj foto tak uz ho asi 25x pozeram, hehe doki vravel, ze ten hematom sa vstrebe urcite, ze je maly aj to mrtve dietatko sa vstrebe (malo cghuda len 0,7 cm ked zaniklo), ze bude secko OK. Tak som si vydychla, obrovsky kamen mi spadol zo srdca. Uz som volala aj do cestovky a stornovala dovolenku (mali sme letiet do Turecka). Miesto toho pojdenme niekde sem na SK, napr. do Tatier :) Takze ste dobre drzali palceky, dakujem vam moc sharin: krasne foecky, aj vy ste boli fesaci veliky 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
gas tak to je dobre, tak hlavne nikam nelitej a zadna trampolina :-) a na ty tatry se taky nejdriv radsi preptej
Odpovědět
Profilova fotka
to uz som sa pytala - autom mozem ist v ramci SK :)
Odpovědět
linduska: az mi mraz po chrbe prechadzal ked som citala tu spravu, ale velmi sa s vami tesim, ze nakoniec to vyzera na bezoblacnu oblohu... uf... chvalabohu... ako to tak vyzera, tak budeme mat akesi hromadne stretko v tatrach :-D zajtra mi maju volat ohladom tych VIP pozvanok a predsa je ta pozvanka aj s ubytovanim, kt. zabezpecuju oni, tak dufam, ze sa to doriesi a zajtra mi daju kladnu odpoved, tak drzte palcoky :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, hlasim, ze uz mame video - je perfektneeeeee!!! Sme ho vcera kukli 2x a myslim, ze keby nebolo uz vela hodin, tak ja to zvladnem aj 3x :-D :-D Dnes budeme mat aj fotecky, tak som strasne moc zvedava ;-) Krasny dnicek Vam prajem 8-)
Odpovědět
Ahojte mladé paní :-D po delší době vás opět zdravím, byli jsme na svatební cestě v Egyptě (byla nádherná) , tak proto ta odmlka. Ještě nás čeká svatební cesta č. 2 v Jeseníkách, tak už se těšíme. Lindi: To je dobře, že je všechno v pořádku, hlavně se s miminkem opatrujte. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maaame fotkyyyyy!!!! a su uuuuzasneeee!!! Janko je fakt profik maximalny, take perfektne zabery a tolko vela, ze veru neviem ako vyberiem tie najlepsie sem do albumu 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?