Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin ked ja si tam fakt tak pripadam :-( to: gaskulka ty brdooooooooooooooooooooo :-D neviem, ci som gratulovala (ja som nejaka vyjasena tento tyzden), ale seckym nam navzajom zelam setucko najsamlepsovsie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja sa tiez pripajam s tym gratulovanim - zelam nam vsetkym vsetko len to naj naj naj ;-)
Odpovědět
Lindi no trojicky, uf, to je uz zaberak..... ale ja by som dala neviem co, keby ze sa mi podari otehotniet a cakat dvojicky asi by som sa zblaznila od stastia este to musim nejak vykoumat, ze ako sa zaraba na doublefun :-D :-D :-D daj recept
Odpovědět
Lindi mas super fotky aj tie amaterske prave som ta okukla atka je na honeymoone ak to dobre viem uvidime kedy sa ukaze, aj ked sa asi minieme bo mi ideme v sobotu na honeymoon tak ju potom pozdravte :-N
Odpovědět
Profilova fotka
bebecko: no recept je takyto: vrznut si den pred a v den ovulacie a mas to v suchu, xixi :-D :-D yvetta: dakujem :) o adke uz viem, sa ozvala, tak ju potom od teba pozdravim :) tak krasny honeymoon vam prajem, uzite si to..a kam idete?
Odpovědět
Lindi ten recept je super budem neskor praktikovat ked sa rozhodneme na babo :-D ideme na Kretu na 12 dni a potom 3 dni na SR k nasim uz sa neviem dockat :-D a adka je na tom honeymoone? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
yvetta: myslim, ze uz sa vratili :-)
Odpovědět
no lindi Lucka mala pravdu bola si fakt kraaaaaaaaasnulinka presne ako to hovori Alex CHIC A TRENDY fakt waaaaaaaw
Odpovědět
Profilova fotka
gaskulka teda fesanda, trojcata to by me asi kleplo taky nevim jestli jsem nam gratulovala tak pro jistotu mnoho stesti a lasky v manzelskem zivote :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bebecko: dakujeem ;-) tak Alex je Alex 8-) preto som si ho vybrala, mala som istotu, ze jeho robota bude skvela :-D darkwitch: dakujem ;-) aj ty si bola krasna nevesticka ;-)
Odpovědět
kocky fakt ste boli krasne v svadobny den :) ja mam zatial jedinu fotku s byvalou kolegynou, tak ju mozem pridat do picasovskeho albumcoku, ale az ked dofrcim domov :) teraz zrana som bola po dlhej dobe na gynde, a brali mi aj krv a prvykrat nebolo mozne najst mi dobru zilku tak budem mat modrinu a poriadnu :(
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin fiha a co sa stalo?
Odpovědět
Článek se načítá
gaius: bezna preventivna prehliadka... minuly rok som nebola, tak dobieham, ale vsetko je good... teda zatial nic nenaznacuje ziadnym problemom, zobrali mi dake vzorky a iba ak budu zle vysledky sa budu ohlasovat... ale tak som sa tam citila akoby som isla prvykrat... uf... ale je to za mnou konecne.. este v pondelok sa tam musim zastavit kvoli zmene mena... az od pondelka som si naplanovala tie papierovacky inak som strasne nasrata na cukraren.... v utorok si isla dat moja mamina jeden z kremovych kolacikov a ako ich od seba odhrnula, tak boli plesnive!!!! plus ked sme v nedelu rozkrajovali tortu a aj tu sme boli este rozniest, tak si nemozem pomoct, ale mne to zavanalo skysnutim... alebo poriadne naalkoholovane... tak sme vsetkym hostom radsej povedali, nech pred konzumaciou ovonaju kolaciky a ak by sa im aj chutovo nezdali, nech to radsej vyhodia... ale je mozne, aby svadobne kolace skladovane v chlade sa pokazili tri dni po svadbe???? sak ked tu citavam ze niektore kocky dojedaju kolaciky snad aj dva tyzdne po svadbe tak ma to neskutocne serinka.... a rovnako som bola este nasrdena nato, ze sme chceli 7 kartonov kolacov a 2 mali byt akoze "mix" do saly ale to bolo urcene pre nase maminy aby kazda si nechala jednu a mala co dat na tanier pre hosti... no a z toho dvojkartonoveho mixu sa vykluli cisto suche kolaciky... a 5 kartonov bolo kremovych... a este k torte... bola nadherne spravena, to ano, ale urobili kazde poschodie z dvoch vrstiev toho kolaciku co bol predlohou, cize namiesto jednej vrstvy co mala cca 8cm bola zrazu 16cm vysoke poschodie a to sa strasne debilne krajalo... jedno stastie, ze sme tortu nekrajali priamo na svadbe... toto je take jedine naco som zo svadby naserkana
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin - ja uz som sa zlakla, ze ti nieco je - to s tou vydrzou kolacov je divne: bud ich robili na zaciatku tyzdna pred svadbou a iba skladovali v chlade, alebo nepouzili tolko stabilizatorov...a co sa torty a krabic s vysluzkami tyka, tiez sme si svoje uzili: na torte mali byt IBA zive bledoruzove ruze (ziadne ine kvety, tak preco by nam tam nedubli biele a ZLTE frezie - skoro ma raflo); vo vysluzkach do prace (isli sme si pre ne v pondelok) som prizvukovala, ze maju byt urcite aj puncove zakusky (nebol ani jediny), dokonca ked sme pre ne v pondelok prisli, ani o nas nevedeli, pricom sme vsetko vyplatili vopred (chceli nas skasnut druhy raz)...nehovorim o tom, ze rodicovske torty vobec nespravili podla vytlacenej predlohy (boli nevkusne, dodrzali iba napln tort a farbu zvonku)...zakusky a svadobnu tortu mali priviezt (tiez zaplatene) v sobotu priamo do DK do 14.00 hod...este o pol stvrtej im prevadzkarka DK volala, ze kde su - ze ved o chvilu sme z obradu tam a torty nikde...vtedy vysvitlo, ze sa im pokazilo auto a museli stiahnut niekoho ineho, kto mal auto plne stavarskeho materialu, ktory bolo treba najprv vylozit, nalozit sladke a letiet cez mesto...inak, my sme vysluzky roznasali v piatok a mozem ti povedat, ze sme s 20-timi vysluzkami behali po celej Bratislave cele poobedie a veru v tej poslednej vysluzke uz bol tesne navecer jeden kolacik citit "skysnutim" (tu vysluzku sme zozrali my - mali sme ich viac :-D )...cize moze to byt aj teplom (aj ked musim povedat, ze sme to v totalnom hice vozili na zadnom sedadle auta cca 4 hodky)
Odpovědět
dosli mi dake fotoze na navnadenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! od fotografov a som z nich paf!!!! kocky ale mozem pridat az doma, lebo tu nato nemam program
Odpovědět
Profilova fotka
sharin tak to se moc tesime az dojdou nam dort nevydrzel ani do vecere, pejsci behali kolem stolu a stul prevrhli a dort spadl do jehlici, pochutnali si na nem slepice :-) ale byl vazne uzasny az budu mit fotku tak ji urcite pridam jen ji musim z mamky dostat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin to je super ;-)
Odpovědět
tak aspon sa mi podarilo zmenit si foto v profile 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja musim nastastie povedat, ze my sme s nasimi kolacikmi aj tortami boli maximalne spokojni :-) kolace boli fantasticke - my sme ich dojedali este vcera... a torty boli super, nasa hlavna torta bola uplne uzasna vzhadovo, presne podla predlohy a chutovo bola vynikajuca - tie chute hovorim sprostredkovane, kedze ja som nemohla papat ani kolaciky ani zakusky, ale drahy papal secko a vravel, ze vynikajuce :-) sharin: ale mas krasnu foto v pase, uz som zvedava moc a moc na dalsie vase fotecky ;-) dark: no parada, torta vykotena v trave :-D ale aspon si aj zvieratka pochutnali :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sestricka ahoj, ako bebiskovia? sharinka, odpadnem, jaka fesanda v pase? okamzite chcem aspon jednu jedinu fotku na mail alebo hocikam !!! dark: sa tu idem zadusit od rehotu na tej torte :-D :-D :-D
Odpovědět
witch: kedze sa mi da posielat len z netu mejlik a nie z kompu, tak nemam tvoju adresku, suchni mi ju do IP... pripadne kocky kt. chcete zatial aspon mejlikom preposlat, tak tiez mi supnite do IPcky mejlikovu adresu
Odpovědět
Profilova fotka
caf micka 8-) bebiskovia - dobre, posluchaju...podla mudrej knizky uz vraj vedia robit aj kotrmece v brusku, hehe :-D :-D vcera som volala s Martinom (kamera) a videjko vraj bude 5.9., tak som teda moc zvedava, dufam, ze bude aspon tak dobre ako vase :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lepsie verim tomu, lebo kazdy sa zlepsuje tak i on...uz sa nemviem dockat !
Odpovědět
teeeeda gaskulka ... kraaasna nevesticka si bola :-) a trojcata?? ... fiiiha ... tak drzim palceky nech je vsetko OK ;-) my sme videjko mali uz v pondelok, kameraman sa poponahlal... ale je fakt pekne spracovane ... veeelmi sa nam paci ... pozerala by som ho aj kazdy den :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sharinka dakujem velmi pekne, kraaaaaaaasne fotky mate, musim ti to napisat sem nech to vsetci vidia! su uzasne, ty si ohromna kocka, bola si fakt na 1* gratulujem, fakt super, idem sa este kochat :-)
Odpovědět
luci moc dakujem :) tak som sa bala ci to bude good, lebo nikdy sme sa takto nefotili a vobec za tu dlhu dobu mame strasne malinko spolocnych fotiek, kt. su aj tak skoro rovnake :) linduska bola tiez krasnucka! tie jej saty su uuuuzasne! a vobec dodrzali sme co sme si slubili!!! ze vsetky budeme v dany den najsamkrajsie a vyslo to 8-) :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja ceeem vidiet fotky! aj ja! aj ja! aj ja!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
sharin dufam ze nevadi, posielam lindule
Odpovědět
luci jasne ze nevadi :)
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem fotocky uz dorazili :) no adi kraaasna ze si bola neveticka ;-) a tie vlasky museli byt super - pod zavojom sa nieco crtalo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?