Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
dakujem, odkazem fakt som zvedava................
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte novomanzelky i hoste :-) bylo to uzasne i kdyz celou sobotu propreselo, saty ktere jsem si chtela uzit jsem si sundala asi po dvou hodinach, protoze jsme kvuli desti byli v dome a ja se s nima nevesla do dveri, vlecku jsem ani neroztahla , pred obradem jsem si na to nevzpomela a potom nebylo kde ji rozdelat jo a meli jsme svatebni noc... a v nedeli na oslavu bylo krasne a slavili jsme od deseti (rano) do pul dvanacte (v noci) a bylo to opravdu super moc jsme si to uzili az bude vic casu napisu to poradne a ne jen tak ve skratce a taky sem dam fotky, ale az je proberu fotilo strasne moc lidi jo a kdyz tu byla rec o kadernici, kdyz jsem k ni odchazela, volala mi ze u nich nejde proud at prijdu za pul hodiny a jestli to jeste nepujde, ze me namaluje a pujdeme k nam, nez jsem vyrazila prestal jit proud i u nas, ale nastesti mezitim sel u ni a nervozni jsem nebyla nebot me moje mile kamaradky stale rozesmivali, dojata jsem byla az zpetne kdyz jsme vchazeli do obradni sine tak jsem se rehtala, protoze mi manzel a jeho svedek porad slapali na saty (a to jsem ani nemela roztazenou vlecku :-) ) tak a zbytek opravdu pozdeji, musim se venovat manzelovi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dala jsem tam par fotek, zatim
Odpovědět
..ahoj darkwitch ;-) ..ja sem k vam moc nechodim, ale sledovala som obcas vasu debatu, lebo sa poznam so Sharin a preto som na vas v sobotu myslela :-) ..ale hlavne som ti chcela napisat, ze si bola prekrasna x-) skoro vobec som ta nespoznala na svadobnych fotkach 8-) ..vsetko naj, naj, naj do manzelskeho spoluzitia ;-)
Odpovědět
dark: tak veru kukam ako puk!!! kraaaaaaaaaaaasna kocka s fesi mangelom ;-) my absolutne netusime, kedy sa nam dostanu aspon dake foto este pred hotovymi retusovanymi, ale snad sa dockame... lebo vcera sme sa tak o tom bavili a akosi sme nepostrehli ine fotaky okrem nasho fotografa, tak nemozem poskytnut ziadne foto zatial :-|
Odpovědět
Ahojte, tak reknu vam, noc z patka na sobotu uz bych nechtela prozit znovala, ale uz u kadernice se to zacalo zlepsovat a na obrade uz jsem byla v pohode. Jinak povedlo se cukrovi, kytice, v satech jsem byla cely den, vubec jsem se neprevlekla :-) Spatna stranka byl penzion, kde jsme meli obed a raut a vlastne vsechno - to bylo opravdu spatne, ale i tak jsme si to nenechali zkazit. Vsichni se bavili, a zapomneli jsme krajet dort a hazet kytici.... Ale baby, mame to za sebou, ucel to splnilo, jsme vdane pani /nemuzu si jeste zvyknout, ani na tu pani, ani na nove jmeno..../.
Odpovědět
Jo a jeste - to pocasi nam teda fakt nevyslo :-) Ja pocitala s tim, ze se vypije hodne vina a piva, ale byla takova kosa, ze se pila hlavne vodka a rum :-D Presne v cislech - na 37 lidi se u nas vypilo 3 lahve cerveneho vina /babicky/, 2 lahve bileho a cekem 23 piv....ALE - 12 lahvi 0.7l vodky a 6 x 0.7l rumu a jeste 3 x 0.7 slivovice a naky fernet a becherovka. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
caute to: darkwitch waaaaw a pridavam nase prve amaterske fotoze http://picasaweb.google.sk/michal.sty...
Odpovědět
Profilova fotka
a este http://picasaweb.google.com/jozef.gas...
Odpovědět
gaius: aj na teba wooooow :) aj ty si bola kraaasnucka!!!
Odpovědět
Profilova fotka
gaia...krasne fotky...zelam tebe aj manzelovi krasne manzelstvo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gaia sluselo vam to, vapadalas krasne dekuju, ja kdyz jsem se koukla u kadernice do zrcadla tak jsem se taky nemohla poznat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to: sharin + tanusha84 + darkwitch dikes...len ma povzbudzujte...ked cumim na tie fotky, furt si neviem uvedomit, ze som to ja 8-(
Odpovědět
Ahojte :-) Tak sa hlasim uz ako vydata pani ;-) Svadba bola super, aj ked som mala od rana nervy so satami ... dali mi zlu spodnicku, mala som mat s vacsimi kruhmi a dali mi s menisimi ... tym padom som mala saty dlhe a pri tanci som si po nich stupala ]-( Takze satky mi trocha zneprijemnili cely den, ale inak vsetko dopadlo dobre :-) Skoncili sme rano o pol piatej, uplne hotovi, ja uz som o stvrtej spala pri stole opreta o manzela :-D Ale zopakovala by som si to cele znova :-) Fotky neviem kedy pridam, este som ich nezozbierala od kazdeho a profi fotky budu az o mesiac :-N gaia, darkwitch - boli ste naaaaaaaaaaaaaaadherne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: gabika82 gratulujem a zaroven dakujem...ja si pripadam ako biela velryba 8-(
Odpovědět
Ahojte, tak už jsem taky menší ochutnávku fotek hodila do alba - zatím jen od kamarádů a rodiny, od profi-fotografky budou až později. http://www.beremese.cz/album/album.ph... Gaia: Skoukla jsem tvoje fotečky a musím uznat, že jsi byla krásná nevěsta, moc ti to slušelo. ;-)
Odpovědět
gaia - ale aka velryba ... fakt si bola peknucka, pristalo ti to :-) kotatko - dalsia krasna nevesticka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: kotatko.m kukam na teba - ze waaaw ;-) to: gabika82 nie je to podla mojich predstav :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kotatko teda super fotky, vam neprselo? nam porad lilo jak z konve gabika dekuju a gratuluju a tesim se na fotky
Odpovědět
Profilova fotka
to: darkwitch my by sme mali mat profi fotky priblizne dnes...ale fotograf je v Nitre, takze neviem, ako si to tam vyzdvihneme =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj babulky moje vydate :)) pisem len tak narychlo, lebo som prvy den v praci a nic nestiham... gaia: bola si krasna nevesticka, ziadna biela velryba ty trdlo! a v tych popolnocnych satka - krasa! ja som mala z pocasia teda riadnu deoku, rano som zahlasila, ze sa nejdem vydavat, ale potom ma to u Alexa (vizazista) preslo a postupne som sa zacala tesit :) Pri foteni som sice vymrzla riadne ale potom vyslo aj slniecko nastastie, tak uz bolo dobre :) so vsetkym som bola spokojna, nema k nicomu vyhrady - len ja som uz bola vecer o deviatej taka unavena, ze by som isla najradsej spat - ale nakoniec sme sa vsetci bavili do rana do 04:00... ozaj a nas tancek sa nam vydaril, tak ked bude video, tak to skusim nejak hodit na web :) profi fotky budu o take dva tyzdne, ale nejake amaterske mame, tak to sem hodim zajtra pozajtra
Odpovědět
kotatko: dalsia krasna nevesticka! :) konecne sa to tu rozhybalo, nedockavo sledujem ako sa hlasite a pridavate fotecky 8-) gaius: kde si videla tu velrybu? neblazni! si kocica!
Odpovědět
Profilova fotka
gabika82...aj tebe a manzelvi srdecne blahozelam..prajem krasny manzelsky zivot :-)
Odpovědět
Profilova fotka
darkwitch: juuj a ty si bola tiez krasna nevesticka ;-) som uz strasne moc zvedava na fotky aj vas ostatnych vydatych paniciek :-D ;-)
Odpovědět
tanushka - dakujeme :-) a vsetkym mladym panickam blahozelam a som veeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi zvedava na fotecky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ozaj babulky, neviete co je s adkou (atinkou)?..isla na svadobnu cestu?
Odpovědět
Linda, ty opica uz od nedele ta tu vykukam, ze kde si sak daj foto, neee? umieram od zvedavosti, vraj si bola nadherna................ a ani nevies povedat, ze bude maly Majko, alebo Linda, no vies co......... sa tesim s tebou, zelam aby vsetko islo uuuuuplne hladucko, aby ti bolo co najmenej zle a aby si si to uzivala ako sa len daaaaaaaaaaaa posielam velku pusu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky barbora :) dnes dam nejake foto - zatial len amaterske :-) no a co sa deticiek tyka, tak u nas to vyzera na dvojicky, resp. trojicky :-N :-N doki si este nie celkom isty, lebo to tretie je celkom malinke,takze uvidime na dalsom UTZ 4.9.....sa asi zblaznim, ked potvrdi trojicky :-N :-N :-p
Odpovědět
lindus: ty brdooooooo tak idete na to takto zhurta??? hlavne nech su vsetky ci uz dve alebo tri deturencke a ich rodicia zdravucky... myslim na vas vsetkych... zrejme aj preto ti tak rychlo zacalo rast brusko
Odpovědět
Profilova fotka
sharin: nooo trojicky - ak to bude pravda, asi sa zblaznim :-N tu zatial len amaterske fotecky zo svadby, tak si kuknite, ak chcete: http://picasaweb.google.sk/gaskulka/N...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?