Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, babulky mate to tazke, sharin drz sa, nedaj si svadbu nicim pokazit!!! dufam, ze pocko nam vyjde bez dazda, lebo aj na dnes bolo povodne hlasene uplne hnusne pocasie a teraz poobede je teplo a svieti slnko....tak dufam, ze ten dazd a krupobitie v sobotu sa nekona :-) tesme sa nase svadbicky, berieme si milovanych muzov a nic na svete nie je teraz dolezitejsie! ;-)
Odpovědět
baby ja su v praci, a asi tady dneska zkolabuju :-D Klepou se mi ruce, boli me zaludek....jak chvilu sedim a nic nedelam, tak je to v pr.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zacina mi byt selijako...ked sa pozriem do planovaca a vidim tam tie 2 dni =-) =-) =-)
Odpovědět
gaia: to ani nechcu vedet, jak nam bude zitra :-D A v sobotu rano budu uz asi nesnesitelna.....
Odpovědět
Profilova fotka
to: czechzuzanaba mne sa strasne potia dlane...dokelu, lepi mi
Odpovědět
gaia: natri si to deodorantem :-D
Odpovědět
tak mi volali z kvetinarstva, ze nedosli im pivonky... obvolali este vseliake ine moznosti aj sa pokusali zohnat ranunculus ako nahradu, ale bohuzial :( takze sme museli zmenit moju kyticku.... dala som male ruze, frezie, alstromerky a este mali pekne drobunke ruze... tak som dala tetuske na vyber a ma volnu ruku (ona mi robieva ine kytice a ine "somarinky" ci uz vianocne, velkonocne, tak jej robotu poznam) a tak jej to bolo luto, lebo ze sa tesili, ze budu robit konecne inu svadobnu kyticku... trosku na to prestavam mysliet... dakujem :) a este na margo tych kytic... pocas mojej navstevy prisiel par, ze ci by urobili na sobotu svadobnu kyticku :-. =-) ze im je jedno co, ale ci urobia... tak to som rada, ze tomu som sa vyhla a bola som objednana v dostatocnom predstihu, aj ked to tie pivonky nie su, svet sa nezruti... na pol piatu ideme do restiky odviest dake veci, dochystat vyzdobove veci a ideme sa prosim pekne teraz ucit valcik :-D :-D :-D
Odpovědět
sharin - valcik??? nad tim sem nepremyslela...my ho asi taky neumime.... :-D A s tou kytkou - sak to mas ted lepsi nez pivonky.....sak ty by rychle opadaly, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj napekla jsem kolacky a jeste musim vam rict v praci dnes byli uplne uzasni v pul jedenacte naklusalo cele oddeleni a jeste reditelka odboru a poprali mi hodne stesti a dali uzasnou kyticku a bylo to fakt hezke :-) a zacinam byt taky nervni taky jsem byla nakupovat kaminky, kdyz nemam pro rodice myrthy tak dostanou kaminek na krk, doufam, ze je to potesi a pak jsem koupila kaminek i pro mileho a spoustu sutraku pro sebe a svedkovi zraloci zub... teda to je silenej mismas jak to pisu, nevim jestli se sem jeste dostanu pred sobotou, kdyby ne tak vam vsem preju hodne hodne hodne stesti a at se to podari tak jak se to podarit ma a koukejte sem dodat fotky co nejdriv at vidim jak vam to sluselo
Odpovědět
Hezké ráno skoronevěsty :-D tak ještě jednou se vyspíme a jdeme na to :-D k počítači se asi už nedostanu, takže Vám všem přeji ať se všechno podaří a svůj svatební den si moc hezky užijete.. x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
ahojte kocky, tak vcera som radsej zvolila cestu ustupu a radsej sa mame ospravedlnila :) tak to skoncilo dobre akurat som dotlacila menovky a idem na skok do roboty a potom ideme dorobit vyzdobu a po kolace a potom ich nakrabickovat :) ak by som sa tiez nahodou sem uz nedostala, tak prajem nam vsetkym ten najuzasnejsi den v nasich zivotoch a nech vsetko dopadne podla nasich predstav, alebo prinajmensom na 95% 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vsetkym zajtrajsim nevestickam prajem krasny nezabudnutelny svadobny den :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Babulky tak nam vsetkym zelam nech nam to vyde podla predstav a to co sa neda ovplyvnit (pocasie)nech nas nerozhadze je to predsa Nas den :-D ;-)
Odpovědět
..vsetkym zajtrajsim nevestam x-) nech vam vyjde zajtrajsi den podla ocakavani a samozrejme aj manzelsky zivot ;-) ..Adi..budem na teba mysliet :-D
Odpovědět
hlasim sa na skok z domu... museli sme ist hafca vyvencit :) boli sme po kyticky a su bozskeeeeeeee!!!! su uz zabelene v papieri, tak foto az zajtra... slniecko: dakujem :) teraz ideme po kolaciky a frcime ich balit do restiky... masle mame naviazane, darceky po hosti pobalene, este musim k darcekom prilepit menovky a dorobit zasadaci poriadok... tak zatial ahojte
Odpovědět
Profilova fotka
mojinkaaa nadhernee svadbicky ;-) a jak som pisala kukaajte byt najsamkrajsie ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevěstinky, tak ať Vám to zítra vše vyjde tak, jak si přejete. Hodně štěstí! Ati - moc na Tebe budu myslet! ;-) CMUK! :-)
Odpovědět
kocky balim na dnes, mam snad dochystane vsetko... tak este raz prajem len a len to najsamlepsie!!!! dobru nocku vsetkym
Odpovědět
preju ti krasny zitrejsi den!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
drzim palce baby, nech vam vsetko super dopadne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby, no je mi luto, ze vam prsi... aj tak si to uzite papa
Odpovědět
Profilova fotka
Uzite si nadherny svadobny den a drzim prsty ;-)
Odpovědět
NO CAFTEEEEEEEEEEEEEEE!!!! zda sa, ze sa hlasim ako prva... mozeme spokojne povedat, ze bolo fakt super... nato ze sme mali 40 ludi sme potiahli do 3.00 noc predtym som toho vela nenaspala, kontrolovala som pocasie :) ... skoro rano bolo fajn, potom zacalo liat ako z krhly, zdrzala som sa u kadernicky (bolo chladno, tak moja mama mala bojovu ulohu nabehnut do salonov a zohnat bolerko, zohnala :) ), fotografi ostali visiet na dialnici ale vdaka tomu sme natiahli cas a stihlo sa nam vycasit (pod mrakom, fajn teplota a neprsalo!!!) tak sme isli pofotit exterier... len skoda, ze bolo tak vseliako tak sme psika nebrali a nemame s nim ziadnu fotku :-( zabava super, jedlo super, nalada super a za chvilku ideme do restiky pobalit vsetko, co tam ostalo a po to mnozstvo kvetov :) bolia nas oboch nohy, dost dlho som vydrzala v opatkoch ale nakoniec som zvolila tenisky ku popolnockam... takym malym sklamanim bolo, ze mi zle urobili uchytenie vlecky a nedrzalo mi to poriadne, tak som ju musela stale nosit v rukach a to ma strasne nervovalo, preto som sa bola aj rychlo prezliect... kocky som zvedava ako ste dopadli a budem netrpezlivo ocakavat ci uz spravy o priebehu ale aj fotoze :)
Odpovědět
Profilova fotka
caute bambulieny - zelam vsetko najlepsie, mlade panie ;-) moje prognozy pocasia sa, zial, potvrdili...fotograf bol z toho cely vyjaseny chudak, snazil sa ratovat, co sa dalo...neviem, kolko bude dobrych zaberov, fakt to bolo o nicom ja som este rano o siedmej sila vankusik pod obrucky a chytila som hystericky zachvat rehotu, lebo to vyzeralo, ze som ho zosila "durch" a nebude sa dat pretocit na lice ...kadernicka ma vyfintila za nejaku hodinku (planovali sme 2), fejs mi urobili tiez velice rychlo, takze nevesta sa prisla obliekat nacas...len zenich akosi nestihal, takze sme si vymenili ulohy - nevesta cakala na zenicha a kvoli nemu sme mali hodinovy sklz...riskli sme fotenie na Devine, takze mame par rozfukanych a zamrholenych fotiek, pricom sme museli fotenie skor ukoncit, lebo vsetci sme boli priserne uzimeni (aj ked mne bolo zima iba na ruky - v tom mojom skafandri)...chceli sme si dat kavu v HB, ale tam organizovali 2 svadby...nakoniec sme skocili do penzionu, kde boli nasi ubytovani a dali sme si kavu...tam ma nasi videli prvy raz, ale evidentne nemali z toho dobry dojem - bolo to vidiet...na obrade sa nechala moja sefka aj s muzom pocut, ze som ich nepozvala na svadbu - narobila vraj riadne neprijemne dusno... ostatne bolo viac-menej podla nasich predstav (samozrejme, vsetko sme brali s rezervou, takze o nejakych sklamaniach sa neda hovorit - nemali sme velke iluzie, takze to bolo fajn)...zvysok popisem z prace, na notase sa mi blbo pise a aj net ide pomaly
Odpovědět
tak konecne niekto dalsi!!!! gaius pocasie ma mrzi ale neboj isto sa najdu skutocne krasne fotky! my sme nakoniec slnecnik ani nepouzili... :-N rano som bola strasne nervozna, potom som dorazila ku kadernicke, trosku to opadlo, potom ma znervoznil casovy sklz, v zavoji sa mi soferovalo uplne nahouby a pocas fotenia som sa absolutne uvolnila... este ako sme vybehli od nasich fotit dorazila moja mama od kadernicky a ked ma videla tak bola dojata, chvalabohu ja som bulit nezacala... ale ked sme sa vratili a dorazila manzelova (ake zvlastne nazvat ho takto) rodina, tak som zbadala obe maminy ako doslova ronili krokodilie slzy a ako som davala kyticu svokre tak amen doslo to aj na mna... a to som sa tak dobre drzala... :) potom druhe stavy prisli na radnici ked sme vchadzali do plnej miestnosti a ked som citila ze mato je nervozny (drzali sme sa za ruky a triasla sa mu) ale boli sme v tom spolu, tak to ma ukludnilo... zajra idem len na chvilku do robotky a ked sa vratim zacnem pisat komplet priebeh :) tak zatial kocky, prajem krasnu prvu spolocnu manzelsku noc (kedze ta prva aspon u nas nebola ta prava, padli sme unavou do postele) a zrejme sa to u nas zopakuje, kedze mato uz spi :) (zase ho musim zobudit so slovami "vstavaj ideme spat" :-D :-D :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte dievčatá tak tomu sa hovorí závislosť :-D Ešte poriadne nie ste ani vydaté a už ste na MS. Všetkým vám gratulujem z celého srdca, počasie ma mrzí, strašne som na vás myslela včera,(hlavne na teba gai a na atinku) ale dúfam, že ste si váš deň nenechali pokaziť počasím. Teším sa na vaše fotky, dobrú nocku pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte srdiecka, v piatok som vam sem nestihala napisat, tak dodatocne prajem vsetko najsamlepsie do manzelskeho zivota, vela vela lasky a samych peknych chvil. Ako ste dopadli? Bratislavske babulky mali dost o nicom pocko, co vy ostatne? Inak musim bonznut, moja sestricka bola takaaaaaaaa fesanda, ze som z nej odpadavala cely den, fakt ze cica :-) ale to ste boli urcite vsetky. Ati mojik sorac ze som neposlala mms, iba sms nad ranom, tak snad ta nasla.
Odpovědět
witchka: jeeeej to fakt? takze Alex zasa hviezdil? som rada, moc, moc, moc som na vas dve sestricky zlate myslela davaj potom nejake foto, sak nemozem byt bez nich, neeee? a rychlo, som zvedava
Odpovědět
a ostatne 16-to augustove kocky zelam vam vela vela stastia a nech ten pocit, ze ste tie najkrajsie, najlepsie, najstastnejsie a najobdivovaniejsie stvorenia zostane co najdlhsie a potom............... ked to vyprcha, nech sa stale usmievate minimalne tak, ako ked ste si uvedomili, ze uz je to vsetko za vami a splnil sa vam jeden krasny sen......... cmuk, posielam vam velky boztek............ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zlatko, trosku sa im tu naburame do temy ze? fotose este nemame, skusim pozhanat nejake "fotakove" - teda ne profi, tak ti poslem potom, ano alex hviezdil, sak ako inak aj ne? Prosim pozdrav si manzelika od nas, myslime na vas, aj ked sa moc neozyvame. cmukyyy
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?