Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
ahojte holky tak Vam prajem, aby Vam to vyslo...co myslite tou predpovedou na sobotu aj mne hlasili zle pocasie tyzden pred svadbou a nakoniec som zistila ze sa sekli a bolo prekne pocasie takze sa nebojte....predpovede su skoro vzdy uplne mimo :-) a ci bude dazd alebo slnko najdolezitejsie je, aby ste si rozumeli s manzelikom :-N a boli ste stastne :-D
Odpovědět
Ahojte děvčata, ani nestíhám dočítat, takže doufám, že to u vás klape na jedničku a přípravy úspěšně vrcholí. My doma celý dny pečeme a zdobíme cukroví, pak gruntujeme atd. prostě fofr. Jo, kdyby jste se chtěly podívat na nějaké fotky z rozlučky, tak zde jsou: http://vlckovi.rajce.idnes.cz/Rozluck...
Odpovědět
Profilova fotka
dnes po ranu jedna dobra zprava (teda pro me :-) )mesto se dohodlo s poradatelem pouti, ze v dobe svateb tam bude klid, akce se bud presunou nebo se trochu posune program... tak doufam, ze uz vsechno bude v poradku :-) kdyby bylo pocasi jako v sobotu bylo by to fajn (do pul desaty prselo a pak bylo nadherne :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
jo a kolacky se povedli :-)
Odpovědět
dark: tak parada! som rada, ze ti to vyslo :-) aj s kolacikmi kotatko: tak to bola vyborna rozlucka, nam to teraz pred svadbou nevyslo, tak si uzijeme rozlucku kamaratov pocasie sa nam trosku vylepsuje... ale psssst nechcem zakriiiknut ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adi pocko bude paraadne ;-) ja som vcera plakala a smiala sa :-N in one...taaze je to hormonaalne vyvaazenee :-D :-D :-D :-D poslednee ladenie v salonoch...vam popisem po svadbe...darmo je...salony sice parizske aale sluzby nase stredoeuropske :-N :-x :-x marusko pjekneee aaale ktora ze si :-N :-x :-x ty =-) =-) cmuciik seckiim 8-) citame sa....
Odpovědět
Dark: tak to je fajn, ze se kolacky povedly, hned bych si jeden dala :-D Ati: to je spravny dotaz :-D . No treba na tomto obrazku mam tyrkysove modre tricko, svetle hnede vlasy.. http://vlckovi.rajce.idnes.cz/Rozluck...
Odpovědět
Profilova fotka
babulky - tu je este jedna stranka na pocasicko: www.pocasie.sk ;-) mne za tri dni tento vikend narastlo zrazu brusko :-N :-N :-N aj prsa a nemozem mat moje popolnocne satky, su mi fest tesne cez prsa a brusko v nuch vytrca (co by mi az tak nevadilo), ale tlacia ma aj na brusku :-o takze asi budem mat tie satky zelene, co som mala na segrinej (witchkinej) svadbe...hmm
Odpovědět
Profilova fotka
teda kocky vy to povidani tady nejak flakate, dokonce to i stiham cist :-) je gas to je najednu stranu skoda (ze se nevejdes do satu) ale je to tak krasne kdyz mamince roste brisko...
Odpovědět
lindus a satky sa nedaju dako upravit aby si si ich mohla dat aj s takym krasnym bruskom? daco vsit doboku alebo snurovanie? :) ale sak po porode si ich isto das trebars na krstiny :) esteze mas nahradu za ne 8-) my ideme dnes dovybavovat dalsie veci... idem do hotela pozicat podnos pod tortu (vcera som chcela kupit ale 800,- za podnos a co s nim potom doma?, tak som zavolala do hotela ci by pozicali a parada da sa to)... potom este musim skocit do galanteriek zohnat daku peknu zlatu stuhu... doteraz sa mi to akosi nepodarilo... plus dokupit dake somariny na vyzdobu aut... zaniest tacku so stuhou do cukrarne... zajst na mestsky urad vybavit povolenie pre dve auta do pesej zony (radnica je uz v pesej zone)... zajtra sa chystam oprat doma saty... doporucili mi ich doma namocit do vlaznej vody, mozem dat aj ten biely vanish, nechat ich odkvapkat a donesiem do krajcirstva este vlhke a tam mi ich prezehlia.... nejde o to, ze by boli spinave, ale vonaju takou tou novotou preto ich chcem preprat aby vonali cistotou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Baby ja som dnes rano pozeala Ilka na markize a ten hovoril o tom ze prehanky by mali byt na vychode na yapade budu v piatok a bude max.26 stupnov co by az tak nevidlo ale ten dazd :-( no uvidime ..ja idem teraz na skusku ucesu doplatit pozicovne za navleky ,vcera som kupila krasne stuhy smotanove a zlate na auticka a okrem toho osm dnes uz stihla absolvovat gastroenterologa pretoze mam problemy so zaludkom takze mam Helikobaktera a uz aj mi napisal atb/takze na svadbe ziaden alkohol a aj svadobna noc no neviem /asi nebude taka kedze atb oslabuje ucinok antikoncepcie ..no jednoducho vsetko sa to nejako kasle ;-(
Odpovědět
Nadenka: Ahoj, já jdu za chvíli taky na zkoušku účesu, tak ať nám to oboum dobře dopadne. ;-) A déšť v sobotu snad nebude, doufám..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to: gaskulka aj mojej kamoske tak tyzden pred svadbou vyhupslo ;-) to: sharin sikulka...ja este musim nieco urobit s olejom na aute (vymenit, doliat)...odviezt vyzdobu do DK...vyrobit vyzdobu na nase auto a ten nestastny vankusik...vcera som zaplatila vsetko slane-sladke-tortu, poslali sme DJ-ovi scenar...podobny scenar chcem vytlacit este tete do DK to: nadenkaaa nic mi nehovor...vcera Ilko mal dazdovy stlpik iba na stvrtok...dnes uz aj na piatok a sobotu :-( to: kotatko.m drzim paste
Odpovědět
Profilova fotka
sharin: no so satkami sa uz neda urobit nist - ta latka bola kupovana ako posledny zvysok a krajcirka mala co robit, aby mi to strihovo napaovala tak, aby latka vysla na satky - tam sa neda uz vsit ani vsunut nist...nevadi, som si povedala, ze ich budem nosit v lete, ked budem male kocikovat a budem v nich fesna rozkvitnuta maina, xixi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja fakt nerozumiem, naco my robime aj "hostinu"... 8-( ...vcera volali draheho kamosi, ze odriekaju (musia do 2 tyzdnov vystahovat rodinny barak, lebo sa nasiel kupec - hura) a dnes kamoska z Cadce - oznamili jej, ze od 1.9. ma k dispozicii priestory na podnikanie, tak to vo velkom rozbieha a nestiha prist (+ jej blby muz sa zatal, ze on nepojde, lebo tu nikoho nepozna...a ja som im dvom na svadbe bola a tiez som tam poznala iba ich dvoch...fajn "logika" ]-( )...o chvilu sa nam pocet ludi z planovanych zredukuje na polovicu...ked pre chorobu a zdravotne komplikacie zacali odpadavat prvi, nelamala som si hlavu...ale teraz mi je uz do breku ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
gaia nic si z toho nedelej vsak urcite tam bude lidi dost a urcite to budou ti nejlepsi lidi ja jich mam na obrad pozvanych pet a vsem jsem rekla at daji vedet kdyz nebudou moct ze jsou vybrany a na jejich misto se tlaci dalsi a zatim nikdo neodrekl :-) ale na oslavu nam lidi ubyvaji a pribyvaji podle toho koho potkame :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: darkwitch kto pride na obrad - to ani nezistujem...kto pride, ten bude...ale ta hostina ma stve 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja zase neresim oslavu, ale obrad jo, protoze jsme se dohodli, ze obrad bude maly a jenom nas a hostina velka pro vsechny az dalsi den
Odpovědět
Profilova fotka
to: darkwitch tym, ze to mame normalne na urade (matrike), tak ratam, ze zagratulovat mozu teoreticky prist vsetcia, kto maju oznamenie
Odpovědět
Profilova fotka
gaius: kalsi na nich, ich chyba, ze nebudu na paradnej svadbe - budu lutovat....nam sa tiez poodhlasovali ludia a z planovaneho poctu 95 ludi nam zostalo k dnesnemu dnu 66 ludi - z toho rodina 53.... :-S ale ja sa tym nevzrusujem, ich problem a ich skoda, ze tam nebudu... babule, mna porazi - moj drahy mal dnes buracku....nastastie sa mu nic nestalo...na aute je odtrhnuty spatak a prevalene dvere na vodicovej strane a zadny blatnik je oskrety...nastastie nic vaznejsie, ale teraz pred svadbou dalsie peniaze fuc...ma slahne. ale chvalabohu, ze drahy je cely a ze tomu druhemu soferovi sa nastasti tiez nic nestalo... ach jo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
gas to je hrozny, no hlavne ze se jim nic nestalo, ale je to blbe takhle bourat, hlavne je z toho clovek pak mimo... muj mily boural pred trema rokama a jeste ted nesnasi kdyz nekdo k nemu prijizdi z vedlejsi
Odpovědět
Profilova fotka
vcera si mily zkousel komplet oblek i s kosili, kterou konecne nasel a kravatou, tak mu to slusi, skoda ze v tom neni ochotny stravit ani o vterinu dyl nez je nezbytne nutny doufam, ze ho svagr rychle vyfoti at mam nakou fotku
Odpovědět
Profilova fotka
Gas no chvalabohu ze sa ic nestalo auto sa stale da opravit ..ale fakt je to smola :-S inak skuska ucesu dopadla celkom dobre {fotky mam v albume} aj ked este to je len taka pracovna veryia a kadernicka sa veru zapotila ;-) lebo ked som si rozpustila vlasy tak uplne zostala nechapat ze ich mam take dlhe :-D
Odpovědět
Lindi: No hlavně že se mu nic nestalo a je v pořádku, ale musel to být pořádný šok...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babule - neuverite co sa stalo este drahemu - ano - dalsia buracka na dalsom aute :-o :-o nastastie ani tento x sa mu nic nestalo - na aute je len tuknuty naraznik a prasknute zadne svetlo...cuval a dalsi odbacal a nedal si blinker a tak sa tukli.... ja neviem co to bol dnes za den, snad sme si tymto vybrali smolu na dalsich 20 rokov.... ja nechapem :-o dufam, ze do svadby sa uz nic nestane...
Odpovědět
Profilova fotka
neboj micka, uz len same dobre veci...a napi sa uz konecne!!!
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka smola vopred, stastie do buducnosti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
babulky, ja sa tak tesim za vas inak ze az by ste mi neverili...micka uz pije a kuka do telky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mojinkooo boozinecku :-N =-) =-) ked mu nefieees dat embargo na soferovanie ty..ta mu daavaam toutoo cesto ja mariaaan pliiiz uz do sooboty nem jazdii...bo hlaavka uz asi je off vodicsky prograam ci co :-N :-. :-x :-x inaak idem kuken vase poslednee fotosky a kukaaajte byt v poho a ready ;-) ak by vaas nist nerozosmialo....tak vaam nem budem opisovat zatial moju celuuu turu so satkami,.....bo som zas bol jak lef :-N :-. :-x :-x 8-) 8-) aaale jednu perlu daam do pleena, satky cestovali vedla mna v lietku..mali najlepsie miesto pri okne....a boli priputane paaskom cervenym :-D :-D :-D 8-) 8-) 8-) tak taak aale uz sme zdaarne v ke.... inak mojik witchkovity? posta dosla? ci ma sekiruje dalej? :-N maruska okukla som ta este raz a paradna si veru ;-) patriis ku nam :-D :-D :-D nadenka kukaam, ze uces paradny...a dalsiii orchidejkovy :-N perfektos ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babulky tak se nam to nezadrzitelne blizi a rodina uz i u nas musi delat problemy, teda tchyne a tchan, ze na obrad proste dojdou a hotovo, ze kdyz jsme je tam nechteli tak jsme jim meli rict az po svtabe (uuz vidim co by nam na to rekli) a to ani jeden nechce dojit na oslavu na kterou jsme vsechny zvali, tak jsem vcera pozvala i nase na obrad, aby jim to nebylo lito, tak jsem zvedava jestli dojdou, protoze tatka byl tak rad, ze nemusi, ale ted se v nem probudil fotograf a mozna si to prijde nafotit jezis ted mi doslo, ze kdyz se tam tak nacpali, ze pro ne nemam myrthu, protoze jsem s nima fakt nepocitala navic nam mozna odradi mileho svedka (je to bratr), ktery nechtel jit v obleku coz me je jedno) ale jeho tatka by to neprezil ted by se hodilo rict neco veselejsiho, hmmmm dostala jsem od mileho krasnou orchidejku k svatku a velikou tribarevnou milku :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?