Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda babulky kde se zase toulate? dneska jsme byli koupit boty pro mileho, to bylo hrozny jeste, ze uz to mame za sebou za chvli konecne pojedu pro prstynky, bohuzel s milym jsme to nestihli tak je pojedu vyzvednout sama, doufam, ze dopadli dobre jo konecne vkladam foto pyzamka
Odpovědět
dark: tak tie tu veru riiaaaadne erotikush! ;-) a veeelmo pekne ja som v skoro byvalej firme, dotlacila som posledne restiky, sanony zbalila do auta a idem konecne ku nasim na dom... vycapime sa na teraske a budeme to tam kompletovat... a snad v pondelok rano to donesiem a konecne mozem tuto firmu odskrtnut a zabudnut na nu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
cafte babuchy moje...dnes som vas daako zanedbala :-N |-| veela praace plus som riesila svadobny list bola na poste...thaak cakajte postaka ;-) :-) a dark pjeknee, velice erotikush ;-) :-) adii tak teda opaal brusko i za mna...bo ja robotkujem ..chudiik maly...sa ma nepytajte jak slavime 13ty vyrocniik tento vikend :-N 8-( :-( ;-( obaja in work...kazdy saam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
atinka to je mi lito jinak uz mame doma prstynky, sice to bylo v obchode infarktove protoze je nemohli najit ale nakonec je nasli a jsou krasnoucke, jsou v albumu, ale ta fotka neni nic moc
Odpovědět
Profilova fotka
musi ti ich nafotit linduska..ta foti jak drak ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja hlavne nemam nabite baterky ve svem fotaku a fotila jsem honzovym
Odpovědět
lindus skvely link na to pocasie, aj som netrpezlivo ocakavala kedy pribudne ta nasa sobota a dnes rano som mrkla a cuduj sa svete, predpovedali pocasie, ake si zelame... 24 a oblacno... a teraz pozeram a je tam "periods of rain" a 21 stupnom :-( a blava tam ma prave to, co sme my mali rano... dokelu
Odpovědět
baby, caute, poslete nektera aj me ten link na pocasi? Dneska jsem premyslela, ze se vas na to zeptam a vy se o tom zrovna bavite :-)
Odpovědět
Sharin, diky moc :-) Tak sem se docetla Rainy. Winds from the WNW at 12 km/h. Realfeel®: 19 °C High: 20 °C Parada :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi kuken here uz som ti tam i navolila prostejov;) http://www.accuweather.com/world-fore... adi dobree bude nebojaj...my mame v kosiciach 25 a vietor a fricovce 19 :-N =-) a vieetor
Odpovědět
A v noci 9 stupnu....tak to sem si mela koupit popolnocny svetr a ne saty :-D No uvidime, treba se to jeste zmeni...
Odpovědět
atinkaa - me by ani nevadilo, kdyby byla zima, ale prala bych si, aby neprselo....Pac mame v planu byt venku. Muzeme se schovat i dovnitr, ale nevim, jak se tam vleze hudba a tanec ...... :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D bude gut kocky dnes mali byt privalove deste..ja som prestahovala cely balkoon dnu a bolo viac-menej cely den paradne ;-) ja myslim ze to klapne ;-) inak kto je za telemost...tak naj postupne posiela tel.c. maam lem na lindusku...naj sa vidime ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kocky tak jak jste si uzily vikend?
Odpovědět
Profilova fotka
pracovne :-N cihaam tu na vaaas :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
inaaak ahojki..som takaa rychla, ze ani nezdraviim ;-) :-N co ty? co skola?
Odpovědět
cauko baby mozem aj ja sa pridat ku pokecu
Odpovědět
Profilova fotka
jasnee pridaj sa..pripadne moozme pokecat v kosickeej bo dark i tak zmizla daako ;-) pod do kosickeej ;-)
Odpovědět
ok idem
Odpovědět
Profilova fotka
atínka me prislo ze tu nikdo neni tak jsem si sla cist :-) skola no cely vikend jsem nebyla doma takze... ale vikend byl jinak super i presto, ze jsem priserne zmokla a pak se pekla na slunicku, doufam ze 16. takhle nebude a kdyz tak ze obrad stihneme mezi tim strasne prset a strasne parit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D budeme mat slnieckovo, neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no trochu bojim protoze mame vsechno venku a predstava vlecky a deste...
Odpovědět
Profilova fotka
a kukaas na acuweather? jak vam to vychadza?
Odpovědět
caute baby, tak vcera na te strance bylo, ze 16. bude rainy a dneska uz je tam na 16. mostly claudy :-) Tak kdyz to tak pude dal, tak pak bude slunicko.....
Odpovědět
Profilova fotka
tak na sobotu mame destivo a na nedeli uz jen zatazeno to je dobry aspon nedelni grilovacka by vysla (zatim) ale oni to aktualizuji tak je to jedno, urcite bude krasne
Odpovědět
Profilova fotka
bude pekne nebojte ;-) zatial to vyslo...kazdeemu ;-) dokonca i 2/08 prilivovym destuum ;-) 8-) naam pocko dopraje..shak nemooze prave nas nechat v stichu :-N :-. :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
no jasne, i kdyz kamaradka se vdavala v patek a meli tech 32°C taky nic moc, i kdyz lepsi nez kdyz leje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja by som brala ;-) 8-) 33 poslite mne do fricoviec tedda ;-) kastiel je dost chladny...ked bude 19, tak mi tam vo vnutri bude peknaa zima :-N :-. :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ti ani dest tolik vadit nebude, no jo ale ja mam obrad venku predstava slunicka pariciho na nas me nikterak nelaka a co teprv chudak mily v cernem obleku
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz jsem si byla pro prstynky obevila jsem uzasne saticky (koktejlky) libili by se mi jako populnocky, ale nevim kam bych si je vzala potom a tak je asi ozelim, zvlast kdyz penez je ted nedostatek, ale byli tak krasne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?