Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
gaskulka kdybys mela jenom tehu bacili tak muzes zacit s prskanim :-) no mozna bych i ty dvojicky prezila, brachove jsou dvojcata tak by mi mamka snad poradila
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte gombicky :-) ako sa dnes mame? co noveho? mne je od rana tak nejak divne..dufam, ze nebudem blinkat :-N dark: prskoam polovicnu davku tehubacilkov ;-) ;-) prsk prsk prsk 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
gaskulka dekuju,hmm to bohuzel casto patri k tehotenstvi, ale to prejde
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babulky moje ;-) brree ranecko zelaam
Odpovědět
atinkaa - aj tobe dobre rano...aspon ze uz je streda a za chvilku bude vikend... :-) gaskulka - gratuluju...a este dvojcatka...no parada :-)
Odpovědět
Profilova fotka
czech: dakujem :) som strasne hladna a to som len pred hodinou a pol ranajkovala :-o
Odpovědět
gaskulka - napada me otazka - brala jsi HA pred tim, nez jsi otehotnela? Nebo kamaradka mi rikala, ze kdyz beru HA a pak budeme chtit mimi, tak ze po vysazeni je velka pravdepodobnost dvojcatek...jak je to telo nastartovane. Mela jsem potom takovy sen - vsude byla mimina...v byte, na balkone, ve sklepe...vsude kricela....No co ti budu povidat, vzbudila jsem se hruzou :-D Ale kdyz o tom tak premyslim, tak bych byla za dvojcatka taky rada...Moje mama mela trojcatka a taky to zvladla :-)
Odpovědět
Ahojte :-) Tak jsme byli zařizovat včera dorty a nějak jsme bohužel nezařídili.. :-( Paní peče typy dortů, co se nám nelíbí... Vůbec nedělá dorty potahované marcipánem a ty my právě chceme...Hlavně že se jí tak před zhruba 2 měsíci volalo, jestli dělá i dorty potahované marcipánem a prý že joo.. ]-( Takže musíme hledat někde jinde.. :-| Ach jo.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
czech: ano brala som HA niekolko rokov, ale pred oplodnenim som ju uz dva roky nebrala... 8-) hehe - dobry sen si mala :-D kotatko: neboj najdete cukrarku co pecie aj take, ake vy chcete ;-) niekto z rodiny nepozna taku, alebo kamosky?
Odpovědět
Ati: Krása, krása, krása. x-) Moc se mi to líbí. Hezky uvolněné, jemné, sluší vám to, moc hezky se na to dívá.. ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kotatko skus temy Blansko...vas kraj..isto sa naajde ;-) aj ja sceem dvojicky ;-) x-) x-) marusko diik ;-) noo hlavne to bol paradny den ;-) lukackovci su super....jak som sa toho bala, tak to bolo super 6hodiin ;-) ;-) prvotny sook z vzhliadnutia moojej postavy opadol... :-N lindusko uuz mlciim..i ked som predsa lem mohla zacat ladit foormu skoreej aale thaak moozem za to, ked soom poziarniik :-D :-D :-D :-D :-. :-x |-|
Odpovědět
ako som napisala do IP, tak napisem aj tu... az mi slzy vhrkli do ocuuu.. neskutocne krasne a dojimave fotky, laska citit z kazdej jednej... a je zvlastne ako strasne sa nechcu chlapi fotit ale ked uz sa daju ukecat, tak vyzeraju uplne super :) a atik tie satky su bombove :)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mojik dikes...u nas som vacsi hanblos ja...naj to nepadaa na milacika ;-) :-N :-x :-x plus som na seba priisny...aale totok ked som videla i s music...thaak som si povedala....ze nemoozem z toho spravit noo image...doma by ma hnali :-N :-D :-D :-D :-D ;-) 8-) maju zlate ruky obaja...cit pre fotku...a nebooj budete pardnici i vy:-) veriim tomu ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
atinka ty jo ty jsou super moc vam to tam slusi
Odpovědět
Profilova fotka
halooo - ta de ste secki?? =-) =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to by me taky zajimalo kde vsichni jsou
Odpovědět
Profilova fotka
to flakaju babuchy jedny ]-( 8-)
Odpovědět
caute kocky :) no situacia sa trochen ukludnila, vcera som bola so stanom (mamin muz) a tiez sa tvaril akoby sa nic nestalo... on ani nevie, ze mi to mama volala, ale nevyjadroval sa vobec k nicomu, len sme urobili pracu a hotovo... vcera mi dosli biele samodrzky, co mi poslala tatova zena a su super :) len akosik nemam zdania kam ich az vytiahnut... lebo ak ich vytiahnem kusok nad koleno, tak je to fajn, ak o nieco vyssie tak mi to zavadzia a deformuje moju nozku-tucku (neda sa mi nepouzit atkine prirovnanie ale v mojom pripade je noha ta tucka, pardon mam ich dve a obidve su take ) :-D a ked ju vytiahnem este vyssie, tak sa mi zda vysoko ale nikde netlaci a nedeformuje... tak ako ich dat?
Odpovědět
Profilova fotka
sharin: vysoko, tam kde ta netahaju a nedeformuju - ja ich tiez tak nosim ;-) inak som teraz prave pozerala predpoved pocasia na jednej zahr.stranke - pre Bratislavu je na 14.8. predpoved 33 stupnov teplo a slnecno - shak pomoooooc sa uvarim v tych stach!!! :-o :-o :-o :-o ak chcete, poslem Vam do IP tu webovu adresu - da sa tam zvolit akekolvek mesto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gaskulka a je to i pro cr? by me zajimalo jak tu bude nejlepe kdyby bylo tak 27,5°C :-D
Odpovědět
Profilova fotka
urcite, poslem ti tu adresu do IP
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju hned jak prijdu domu tak to zjistim, jen by me zajimalo jak to muze byt na tak dlouho dopredu oresny, ale to je vlastne jedno, myslim ze si to uzijem at bude pocasi jake bude jen mozna budeme muset improvizovat
Odpovědět
lindus suchni aj mne ten link :) my by sme boli vdacni za take pocasie, ze vcelku fajn, ale pod mraaaacikom a prsat moze po obrade, nech nam dake to stastie a korunky popadaju :-p
Odpovědět
Lindi mě prosím taky adresu ;-) Děkuji. Jinak my včera domluvili novou paní na dorty, která je úplně super a dělá krásné dorty, juch :-D x-)
Odpovědět
kotatko tak vidis! drzim palec nech je torticka tip-top
Odpovědět
Profilova fotka
dark: no ja to neberiem uuplne presne ale kazdy den pozeram, sa to samozrejme prisposobuje den odo dna, ale zatial im to vzdy vyslo +- 3 stupne a dokonca lepsie ako nasim meteo predpovediam :-)
Odpovědět
gaskulka mas pravdu, ten web je spolahlivy, my ho mame stale na liste - da sa to tak nastavit, ti ukazuje aktualne pocasie a pravidelne to obnovuje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
andy: ano? tak to idem skuskit "namontovat" na listu ;-) dik za tip
Odpovědět
no, ja to mam tak dole v rozku, je tam taka zelena gulicka, na ktoru ked pojdes, uvidis pohlad na nase Zem z vesmiru a mozes ist kam chces :-D a potom je aktualne pocasie, ktore sa obnovuje asi v hod alebo pol hod intervaloch a potom, stala predpoved na dnes a na zajtra ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska jsem si napsala dovolenou na ctvrtek odpoledne, patek pred svatbou a tyden po svatbe :-D jezis ja se na tu dovolenou tak tesim :-D a zitra jdeme vybirat boty pro mileho a vyzvednout si prstynky :-D horsi je ze se mi ozval vedouci diplomky a ja toho mam porad stejne cili nic moc hned po svatbe se do toho budu muset poradne oprit :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?