Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
atik: taku povahu ma moj tata, ale radsej zaradil spiatocku prave aby nam nekazili nas den a tomu davam ja klobuk dole... vzda sa udalosti, na kt. sa neskutocne tesi, aby nam neurobil problem... to mamin muz neurobi
Odpovědět
Profilova fotka
adi chapem |-| maas to premyslene to je fajn uz lem realizace veriim, ze pozemok zozeniete a seckoo bude ;-) howk too :-) :-) pus k tomu na obe ocka fajnovy cajik medik vana pomasirovat nozky a spinkat..oddychovat to rozdychas ;-) a svadba je leem vasa kazit si ju nenechaj!
Odpovědět
nenecham, ale ono to zamrzi ked zakazdym ktosi cosi ofrfle a hlavne taki co nemali este svadbu, len boli na dakych no nechcem nikoho urazit ale takych dedinskych svadbach a ked vacsinou kocky maju saty pozicane, tak je jasne, ze si ich chcu na ten den uzit... ja mam vlastne a budem fakt rada ak ich vymenim za nieco lahsie pohodlnejsie... a to je len jedna z mala veci co nam niekto ohundral... ale fakt uz dost, stacilo do vane pojdem ale potom sa pritulim k matkovi a budeme sa tulkat a ohovarat spolocne :)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D ;-) i tak sa daaa, lepsii variant=vas variant ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobruu mojik..idem popracovat este ;-)
Odpovědět
atik: dakujem ti z celeho srdiecka... aj vam kocky este raz vdaka... bru nocku na dnes, pojdem aj ja do tej vane sup do perin
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko babulky sharin doufam, ze se ti to nakonec vydari i s rodinkou, ze dostanou rozum a aspon kvuli tobe se vydrzi chovat den slusne, treba tata prijde (svagrova mama taky odmitala jit na svatbu kdyz tam bude tata a nakonec tam byli oba a bylo to v pohode), jinak uplne chapu jake to je bydlet v jejich byte, taky to tak mame a (bydlime u honzovy mamy) a tvari se jakou nam dela strasnou milost ze tam muzeme bydlet, nemit psa okamzite jdu shanet byt v panelaku :-) jo a doslo mi to pyzanko a je skvely hned jak budu sama doma tak ho vyfotim, hmmm a mohlo by byt mensi v pase :-D
Odpovědět
akurat mi volala mama, az jej bolo luto, ze mi to zavolala, ale vyjasnili sme si zopar veci a vklude :) ona ma v tom chape, ja zas chapem ju, preco sa pred nim tak chova a este som ju poprosila, ze nech sa s nim porozprava (alebo ci mam ja) a nech na svadbe vobec nepije, lebo bude vnucovat svoje nazory hostom, hanbu si urobi iba on, ale pokazi ten krasny den vsetkym... a vsetci budu na nasu svadbu spominat ako sa tam nevestin nevlastny tatko spil a obtazoval svojimi nezmyselnymi recami... tak dufam, ze to pochopi a zachova sa ako clovek... a ze dnes rano vstali a vsetko bolo fajn, akoby sa nic nestalo.... dark: aj my mame hafana, ale takeho mensieho (americky koker) len nasi ho vobec nemusia a pritom je to tak dobrucky psik, nikoho neobtazuje, nehryzie, nie je zly, on si len pride sadkat ku niekomu tak ze sa opre o neho a aj hlavicku si da na neho pripadne zobre pri jedle, ale to robi kazdy pes ;-)
Odpovědět
dark: a pyzamko dopadlo super, nie? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda babuchy, vy ste sa rozpisali :-o sharin: je mi to velmi luto - ja viem presne ako sa citis - ja mam totiz podobne problemy s mojim vlastnym otcom nanestastie - s tatkom som si prezila teraz pred svadbou take vystupy a teatro, ze az! Moju mamu nazval chuderou a kvetinou z hnoja!!! a to robit nemal, strasne sme sa pohadali..na svadbu nedojde, lebo je urazeny (co mne za tychto okolnosti ale vobec nevadi) a musela som mu vratit kluce od bytu, poslal mi sms: "Ahoj Linda, vrat mi kluce od mojho bytu do schranky. Uz ich nebudes potrebovat." a to ma tak vytocilo, ze este v ten vecer som letela do Bratislavy a smarila som mu ich do schranky - ako keby mne tie jeho kluce niekedy na nieco boli - iba raz v zivote som bola za jeho nepritomnosti v jeho byte nakrmit jeho kanarika na jeho zaidost!!! a on mi napise taketo nieco. Takze teraz sa nebavime a pochybujem, ze sa este niekedy budeme. A silno rozmyslam, ci mu dam vobec vediet, ak sa narosi male.... uff, nejak som sa rozpisala sharin hlavu hore, na otcima sa vykasli, tak ako vravi atka, skus to prebrat s mamou v klude :-) drzim palcoky a budem na teba mysliet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
babulky, dnes idem k lekarovi, nech ma pozrie a potvrdi to tehotenstvo, tak mi pls drzte palcoky, nech je secko v poriadku
Odpovědět
lindus vdaka a myslim na teba, nech je vsetko v najlepsom poriadku 8-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
sharin: dakujeem 8-)
Odpovědět
Hezké ráno "skoronevěsty" :-D Adi: No je to smutný, že zrovna rodina Ti přidělává starosti, ale věřím, a moc Ti přeji, aby to nakonec bylo všechno fajn a v pohodě. Lindi: Držím pěsti, ať je všechno v pořádku a správně tak jak má. ;-) Darkwitch: Na fotku jsem zvědavá.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
babulky moje...drzte sa specialne zdraviim lindusku a chrustika,..naj naam ho doki potvrdii ;-) ;-) adi vidis.. ;-) uz lem mamku pozvat na kafe a predebatit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gaskulka tak at vam to dobre dopadne a doktor ti to oficialne potvrdi a halvne at je vsechno v poradku a jste oba zdravi sharin tak snad se to dobre podari
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin nic si z toho nerob, hlavu hore dievcatko...drzim paste, aby to pochopil...a ak nie - jeho skoda...bude to JEHO hanba (pamata si to), nie Tvoja...je svojpravny, ma obciansky, takze ta hanba bude len a len jeho to: gaskulka ja by som sa asi nezdrzala a na taku SMS by som mu odpovedala: Mas pravdu, ved som ich aj tak vyuzila iba 1x - ked som krmila Tvoje zviera.Dufam, ze si si nasiel spolahliveho krmica kanarika :-p drzte sa u dochtora ;-) a ukazte mu, ze sa chrustik (ako ho nazvala atinkaa) hlasi ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
taak babulky tehotenstvo je potvrdene na 1000% ako povedal doki 8-) pozeral ma ultrazvukom, videl zltkovy vacok a dva plodove vacky cize vraj to vyzera na dvojicky, ale povedal, ze na istotu to bude vediet 19.8., vtedy idem na dalsi ultrazvuk a na krv a to uz bude na ultrazvuku vidiet aj plod, tak bude mudrejsi... juuuuj tak teraz sa tesiiim uz naplno idem sa najest, lebo od hladu uz odpadavam
Odpovědět
Profilova fotka
gaskulka tak jeste jednou gartuluju a potom pisni jestli jsou to dvojcata, i kdyz ty bych ti teda nezavidela, myslim, ze jedno staci a az az..., dobrou chut
Odpovědět
linduska tak gratulujem! mne tiez budu "hrozit" dvojcata... svokra je z dvojiciek a aj v nasej rodine sa najdu dvojicky a dlho nikto nemal dvojicky, tak som zvedava aj co nas bude cakat... raz :) ale kazdopadne ci jedno, ci dve, drzim palce nech ste vsetci zdravi
Odpovědět
Profilova fotka
sharin, dark: dakujem este raz :-) my mame v rodine tiez dvojicky - svokrina mama je z dvojiciek :-D no uvidime toho 19.8. na dalsom ultrazvuku co mam v brusku, hehe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si nasla dovolenou ktera by se mi libila, doufam ze ji budou mit i v zime a v terminu ktery se mi hodi :-)jeste aby se libila milemu, kdyz to ma byt nase svatebni cesta :-) gaskulka u nas v rodine je tech dvojcat taky dost, ale na me by snad nemeli vyjit, jenze v celakovicich ma dvojcata snad kazda druha mamina, tak je to asi ve vode a genetika me nezachrani :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeste se chci zeptat jestli kdyz se vyzvedavaji prstynky musi tam byt oba, protoze je mame mit v patek a honzu odpoledne nepusti z prace a ja si myslim ze to do pondeli nevydrzim :-)
Odpovědět
dark: my sme boli pre prstienky obidvaja, ale kvoli tomu, ze sme este skusali, ale ak uz mate skusku za sebou tak by to malo byt ok a zvladnes to aj sama
Odpovědět
Profilova fotka
dark: u nas som bola po prstienky iba ja, drahy tiez nemohol ;-) prstienky sedeli ako ritka na serblik, takze bolo secko ok :)
Odpovědět
Lindi, gratuluji k potvrzení mimi ;-) Jsem zvědavá, jestli Ti ty dvojčata fakt pak vyjdou.. ;-) Dark: My jsme byli pro prstýnky oba, aby jsme si je raději ihned vyzkoušeli, ale myslím, že když půjdeš jen ty sama, tak to nebude vadit. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dark nam dosli domov postou ;-) taakze klido bezkaj po ne sama....naj neni si v napati :-N :-D ak je dobry obchodnik, tak by vam beztak pomohol, ak by nahodou jeden nepasoval....jak ma...ale ak ste sa merali, tak bude ako pise linduska ;-) :-) thaak budeme vsetky dvojickovee, ja by som i brala ;-) linduska na nas potom bude prskaat bacilky na dvojicky ;-) :-)
Odpovědět
Já bacily nechciiii :-D :-D :-D :-D Jinak jak jsem psala o těch problémech s tím naším panem farářem, tak to nakonec vypadá že všechno je oukej :-D x-) a pan farář nás v klídku oddá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marusko tak to je paraada ;-) jaa ich tiez zatiaal nescem,aale s linduskou sme uzavreli dohodu....daake naaam postrazi ;-) do doby chcenia :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kotatko: tak to je super, ze s panom fararom to mate vybavene ;-) aspon o jednu starost menej ;-) ;-) a tehudvojickovske bacilky vam postrazim a potom naprskam v pripade potreby, hehe :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?