Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
teedaa babuchy mooje ja maam dnes taku ohromnuu radost ze az x-) x-) x-) prstene, na ruckach kraasa vivaat kanada :-D :-D :-D ;-) 8-) naramocek supernyy...i ked som ho videla tak som ivkovi vravela, ze uu daaky maly je :-N aale je akuraat na moju rucku ;-) x-) este dorazil i vec na prstienky ;-) a domov do ke;)spodnicka x-) x-) sa tesiiim x-) jupiiiiii x-) x-) x-)
Odpovědět
atik: twsim s tebou :) sama viem, ze v SR cokolvek zhanat je viac-menej beznadejne, hlavne ked nechces kupovat to co ma kazdy :) dark: tak parada! :)
Odpovědět
Profilova fotka
diik adi ;-) :-) daark ty sii ale ciislo :-D :-D ;-) kocky slovenskeee ak dakedy kukali mafstory tak budu vediet o com hovoriim aaale na tvoje poslednee prispevky mi neostava lem ti napisat, ze " silnoo sa mi lubis" :-D :-D :-D :-D :-D 8-) ;-)
Odpovědět
atik: tak mafstory a alinko... to je teda ina kapitola.. moj chlap vsade pozeral, ze ci maju alinkovsky oblek a vo viacerych predajniach velmo tuho premyslali, ze co mysli :-D akurat mi volal ujo manager, objednal uz plyn na baloniky este baloniky objedna :) parada a este dake malickosti tam mame z ich strany :) ale to skompletujem do mejlu ... dost ma to prijemne prekvapilo, ze je cca 3 tyzdne do svadby a samy sa ozyvaju 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
paradaa ;-) noo tak to by si s ivkoom pokecali ivko by mu isto pustil tuu cast panelaaku, kde dosli kuknuut kvooli daniaam milaaankaa mafstoraaci heeh veriim ze i ty robiis adii dane za tixnuu taxu - dzešectišic koruny..kompleet danee a uusmeev k tomu :-D :-D :-D :-p ;-) :-D :-D
Odpovědět
atik :-D ako kazdy uctovnik, tak aj ja mam klientov igelitkarov (v preklade = donesie vsetky mozne potvrdenky v jednej igelitke alebo krabici, vratane ucteniek za hracky, potraviny a ine perlicky) a niektori platia veru bud vatikanskou menou alebo donesie bonbonieru a mysli si, ze je to OK a aky je velkodusny :-p ale s milaaankami (ci uz kordiak alebo krtek) by sme mali o com pokecat a velakrat su mi tie situacie velmo blizke :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D ;-) 8-) shaak na to budu stretka....prvee muii byt v jasove bo ked ste citali poraadne taak maate v cene prichodu na stretko jeednu speciaal prehadzku jasovskou ladovou jaskynou ;-) x-) seckoo vybavenee, bo 16/08/08 naas je hoodne v svadobnyych ;-) druhee vidim na ba...budeme chodit kocikovat ;-) 8-) noo a potoom ja nefieem, zilina, praaga ;-) nymburk :-) heh!
Odpovědět
na shak kludne kdekolvek :) aftak mame (teda ovsem ak ho chlop od nervov nepreda ako sa vyhraza, ale aj tak by sme potom zaobstarali druhe, vacsie) odkerujem si aj sama :) a do blavy kludne aj kociiiikovat a o jaskyni som veru citala, len sa obavam ze 16.08. nebude mat den viac ako 24h tak to nestiiihame... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
aale shaak nem 16/08:-oboozinecku, to nik nemaa cas...leda by sme daali jednu svadbu kolektiivnu:-D:-D ale na streetko prvee v zari..abo kedy...to Jasov fahren...chapandoos ;-)
Odpovědět
atik: kapish :)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) 8-) 8-)
Odpovědět
och kocky.... revem ako blazon... ja uz som z celej tej svadby na nervy... a najviac mi ublizuju ludia, od kt. to skoro necakam.... prisla podvecer ku nam mamina so segrou, pytali si oznamenie, tak si ho zobrali a cestou domov sa segra tesi a ukazuje jej otcovi (moj nevlastny) ze aha ake ma ada oznamenie a precital si zadnu stranu pozvanky, kde je riekanka na tie peniazky... a uz mal pod capicou, tak zacal strasne vystrajat, ze co sme to tam dali, ze si pytame od hosti peniaze (pritom je tam napisane v akejkolvek vyske, cize ak da ktosi len 20,- tak okej) tak im urobil slusny cirkus, segra sa rozplakala, mama tiez nema naladu a zavolala mi to... tak uz som aj ja nasrata a revem... este mi mama hovorila, ze ci to mam na vsetkych, lebo ze jeho rodicom, segrinej babke s dedkom nech take nedavam a bla bla bla bla.... tak jej hovorim, dobre, nedam im ziadne, ked je on takyto, ja sa jeho rodine nikam pchat nebudem, navyse aby ma mali zato este ohovarat a neni to moja rodina, nestykam sa s nimi vobec... tak som jej rovno vykricala ze nedam im ziadne, to nie su ludia, kt. tam chcem.... a aj som mame povedala, ze ak sa mieni takto spravat aj na nasej svadbe, tak je mi luto, ale nestojim na hostine o takeho hosta a nech radsej ostane doma... v poslednej dobe ked si vypije je strasne zly az neskutocne moc zly... a uz to vidim, ako si tam vypije a bude do kazdeho huct aky je on superpodnikatel, ze ostatni su hovna a podobne dristy a furt dokola a kazdeho bude do niecoho nutit a vnucovat jeho nazor, skonci to pri osocovani zien, ze ake sme my sproste a podobne, ze on ma vychoval (nieco na tom je, zato som vdacna, ale posledne roky sa ku mne chova horsie ako k cudzim a uz vobec nie ako k dcere)... a kvoli nemu vlastne nechce prist otec s jeho zenou, kt. by mi dali prve posledne.... a este ked som mame vykricala, ze ja ho tam nepotrebujem a ze si svadbu urobim aku chcem, lebo si to platime samy, tak uz mi hovorila, ze nech mu len to nepoviem a viem ze naraza nato, ze byvame v ich byte, prerobenom za ich peniaze... ale ten hajzel zabudol, ze mama predala byt, co bol MOJ (po mojom otcovi, co nam nechal,a by sme mali kde byvat) a z predaja mal vsetky peniaze.. a ze ten byt predali za smiesnu cenu a teraz ma 5x taku hodnotu!!!!! neexistuje, aby kazdy si vypocul nasu predstavu svadby, ak uz ich to zaujima, ale kazdy jeden ofrfle nieco ine.... naposledy mi bolo doslova ohundrane, ze som nemoderna, lebo dnes sa uz nevesty neprezliekaju, ze henta z dolnej hornej marikovej sa neprezliekala, ani henta dalsia a tamti mali hento a hentamti tamto... je mi z toho zle... je vobec mozne prezit svadbu v zdravi a bez problemov.... nech laskavo kazdy respektuje ako to mame a nekomentuje ako to mali henti, tamti a ja neviem kto iny...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ach joo mojik, to mi je luto..ze to tak je |-| |-| vazne aale klido to ventiluj..lepsie jak mat z nich zlcnikove kamene ;-) vazne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kliiido i i poplaca a hlavne pismenkuuj v robote som tha nemoozme volat |-| aale zajtra ak bude treba tak vecer sa moozme i slyset ;-) cmukiiks a veelky na lepsiu naladu
Odpovědět
sharin, nebud smutna :-) Vzdy se najde nekdo, kdo ma blbe narazky....Pokud jste si to tam dali, na to oznamko, tak vis proc, jsi s tim sama spokojena, tak nikomu nic nevysvetluj a nereaguj na komenty..At si komentuje...pokud se opije, a bude takovy, jak jsi napsala, tak se ztrapni on, ne ty....Urcite tam budes mit svoje kamarady a lidi co mas rada, tak se muzes bavit s nima...Nenech si to pokazit....
Odpovědět
ved som chcela len prezit jeden s najkrajsich dni nasho spolocneho zivota uplne normalne.... a najviac ma podraza rodina? ved to neni normalne! a kvoli takemu debilovi, tam nechce prist moj tatino so zenou a najviac mi zalezalo aby prisli oni... je to nestkuocne nespravodlive.... :-( :-( :-( ja som asi ten blazon, co ma vecne ruzove okuliare a cakam asi zazraky... ja to nepochopim... je mi z toho vsetkeho nanic a mam slusnu depku.... :-(
Odpovědět
dakujem kocky za povzbudenie... ono to hreje na dusi, ale neni to silnejsie ako ten plac... prepacte ak tu pisem zbytocnosti, ale neviem komu sa zverit aby ma pochopil.... a ak sa chcu pohadat teraz pred svadbou, tak kludne nemam problem... kludne sa zbalim a zajtra v byte neostane ani len laminatova podlaha, kt. sme si samy robili... nic im nenecham... je neskutocne ako s nami takto manipuluju... zato ze sme v ich byte, tak mi mozu aj vyliezt na chrbat a ja im zato mam podakovat? preboha ved ja som za toto vsetko vdacna, neviem este ako im davat najavo, ze dakujeme... len som si myslela, ze toto je normalne vec, ze rodicia robia aj preto aby dali detom... ak nie aby dali LEN detom... to maju davat cudzim? a ked maju volny byt, tak sme tu, nepotrebuju ho.. navyse su mi ho dlzny, ale to ani jeden z nich nechce vidiet.. .je to smutne... bohuzial... on zacal podnikat vo velkom prave vdaka peniazom za moj byt... ale u neho plati trojnasobne veta "zabudl vol, ze telatom bol"... este raz prepacte ak to sem nepatri, ale som v koncoch, uz nevladzem takto... esteze mam pri sebe tak uzasneho cloveka, kt. ma lubi nadovsetko a ja mu zato budem dakovat cely zvysok zivota :)
Odpovědět
Profilova fotka
|-| mojik ja radim v klude sadnut s mamkou a porozpravat sa...mala by si tam mat ludi co chces ty/vy je to vasa svadba - ada+mato nem daaky nevlastny apuci.....ci d***l jak ty vraviis :-N ;-)
Odpovědět
ahoj Adik......to mi je velmo luto, hlavu hore...a pokecaj s mamkou ako ti radi Atinkaa..snaz sa hlavne v klidku, aj ked viem, ze to bude narocne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
adi poslednu vetu si precitaj...ta je dolezitaa ;-) esteze mam pri sebe tak uzasneho cloveka, kt. ma lubi nadovsetko a ja mu zato budem dakovat cely zvysok zivota :) verim, ze to nie je jednoduchee... :-N kazdopadne minimalne s mamkou by si mohla skusit otvorene hodit debatu ;-) mala by to vediet
Odpovědět
atik bohuzial mamka drzi s nim... inak by tento byt bol moj uz davno... len som si dovolila otvorit usta v case prerabky bytu nato, ze jeho chlapy 6 ludi robilo prerabku jadra 4 tyzdne! a my sme to vtedy mali aj platit... tak sme sa kvoli tomu chytli a aspon mali dovod povedat, ze som drza, tak mi ten byt nedaju.... ale snad nebudem tym darmozracom siestim ludom platit zato, ze tu sedia na zadku a nic neurobili a co urobili nebolo poriadne...
Odpovědět
Profilova fotka
adi i tak by to mala vediet..lepsie jak to drzat v sebe a prsknut na nu ked ani nebude vediet preco ;-) ak je vo vztahu otvorenost, je to lem fajn to ako s tym ona nalozi...je i na nej shaak ako si pisala....nemusia byt na svadbe vobec ak nechcu respektovat ze je vasa ;-) a ak tam ocka chces mat, rozhodne ho pozvi...budes si to vycitat ako cokolvek co si nedoprajes a nebudes tam mat ;-)
Odpovědět
..Adi, skus pokecat s maminou aj o tom, ze mas strach, aby si prilis neuhol na tvojej svadbe, ze ci by nemohla na neho dohliadnut..ale skus diplomaticky ;-) good luck x-)
Odpovědět
Profilova fotka
adi? =-) =-)
Odpovědět
dakujem kocky :) ale fakt bohuzial mama drzi s nim... len aby nemala potom peklo doma... je to smutne ale je to tak... ona vie o vsetkom ale prednim sa tvari ze je vsetko fajn... sama rozmyslala ako ho donutit nepit... tak uvazuje zajst za jeho doktorom aby mu dal dake lieky (ma dake zdravotne problemy) na kt. vyslovene nesmie pit... tak aby bol nejako donuteni... ale to pochybujem ze jej vyjde a moj tata nechce ist, ked tam budu oni (mama s muzom) lebo vie o vsetkych krivdach co mi urobili, ako sa ku nam chovaju a tatko vie, ze keby sa stretli zoci-voci, ze by to nedopadlo dobre, lebo tata si neda dopustit na jeho jedine dievcatko, preto radsej zvolili ze nepridu... aj ked to boli mna aj ich... vsak ja som z domu doslova utiekla ked som mala 20. fakt velke nezhody s mamkou a ked sme si kupili psika tak sme boli oznaceni dost neslusne a dodnes so psom nemozem ist ku nim, musime chodi bez neho alebo mato caka na mna vonku so psikom... a ked pridu ku nam, tak prve co povedia "fuj ale tu to psisko smrdi" ... ja sa citim ako adoptovana... ako daky cudzinec nasackovany niekde kam nepatri a otec so zenou by sa rozkrajali aby nam dali aj z toho mala co maju oni... ale to je vzdy tak, kto moze dat neda a kto nema dal by posledne...
Odpovědět
Profilova fotka
to je staraa pravda...+ k tomu ta debilna slovenska vlastnost zavidiet susedovi prvee poslednee, i ked je to vlastnee :-N abo skoro vlastnee, shaak ked ta vychoval..tak by mal byt pysnyy na teba... :-N =-) 8-(
Odpovědět
atik: on sa tak tvari len pred cudzimi... a vtedy ked ma vychovaval bol neskutocne skvelym clovekom... ale ako sa predal byt v blave, nastahovali sme sa do ziliny, peniazky vrazil do podnikania a len zvysil obrat (nie zisk, ak niekto nevidi rozdiel, rada vysvetlim :) ) a stuplo mu to do hlavy... pritom si nevie ani len mejl napisat.. uz ich vie aspon citat ale s kazdou kravinou mi vola a musim sadnut do auta a prist...
Odpovědět
Profilova fotka
8-( :-. 8-( |-| luuto mi to je mojik vazne
Odpovědět
Profilova fotka
a jak sa poznaam i tak by som to skusaala...jak som ti pisala..ja som lev...ja ked musiim tak musiim a svojich si hajim do krvi... jak mam dakoho rada...tak koonec vsetkym co by sa mi do dakoho z milovanych pustil :-N ;-) 8-) hned kusem zilu :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
kocky moc moc dakujem za vypocutie a slova utechy... zacina to pomahat a lata to ranu na dusi.... situacia je taka aka je bohuzial, nezmenim to a ak mi rodicia nechcu pomoct, ja sa im neprosim, sak najom si platime samy aj sa o to starame, zariadili sme ten byt... ale teraz ma to zase viac nakopne a zacnem krvopotne zhanat ten pozemok a radsej priplatim a budeme stavat okamzite a do konca roka ak bude good pocasie mozeme byvat.... a radsej budem do konca zivota makat ako taky srob a splacat 30r hypoteku ako nechat so sebou manipulovat... a pre moje deti urobim cokolvek a chcem ich naucit to, ze rodina je zaklad a ze sa k sebe treba uctivo spravat a lubit sa a nekritizovat sa furt, aby deticky za nami vzdy radi chodili, aby sa nam nebali nikdy nic povedat, aby vedeli ze vsetko sa da riesit a aby kazde vianoce bol dom plny deti a ich deti a nasich kamaratov a vsetci sa budeme lubit a maximalne sa respektovat... howk... slzy dosli... oci bolia... ale uz je mi lepsie... este raz vdaka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?