Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
atka: :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
atka: juuj aky paradny, kraasny je mojik 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
diik ;-) secko upratane? muzik sa ozval, jak zurkuju? ha? sa ma :-D :-D :-D :-D frajerisko jednoo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
gaskulka to by si nam delat nemela dej sem fotku az budes tak v osmim mesici abychom si nepripadali tak hrozne :-) s rodiny si nic nedelejte me neprijde tchyne, pry nekde jsou a ted to vypada ze ani tchan- pry tam budou sami kamaradi, to sem zvedava jestli se nakonec nezaleknou i nasi :-) kdyz tak s kamaradama je stejne vetsi psina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dark :-D :-D teeda tchyne je ale kus....co ma ine na praci, jak vasu svadbu? :-N :-.
Odpovědět
Profilova fotka
no asi jsou nekde na dovolene, ja to neresim, treba si to jeste rozmysli a prijdou, uvidime, nastesti nemame zamluvenou hostinu v restauraci a obednane porce, takze je to jedno jestli prijdu nebo ne, kdyz bude jidla malo tak se muzou rozpustit, nebo muzeme obednat pizzu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) ;-) sa mi lubi, ze ta nic nerozhadze ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no rozhazelo by me kdyby mily svatbu na posledni chvili zrusil, vsechno ostatni jsou detaily :-D aspon tak se mi to jevi ted, den pred svatbou to mozna budu videt jinak, lidi ktere jsem si zvala ja ti prijdou (aspon to tvrdi) a to je pro me dulezitejsi mit tam sestru a kamaradky, rodice jsou taky zvani az na oslavu a ne na obrad, ale pujdu z domu, aby si me uzili ve svatebnim a nemuseli pri tom prozivat oslavnou chvili obrad, coz moc nemusi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
muzu se vas jeste zeptat kolik tak date za kytky a pro koho vseho to mate?
Odpovědět
Profilova fotka
nebudu na obrade? :-N =-) =-) vazne?
Odpovědět
Profilova fotka
vazne, my jsme chteli maly obrad a rodiny uz je velka tak jsme se s pritelem dohodli ze kazdy pozveme ctyri lidi, nasim se spis ulevilo, ze tam nemusi (oni se brali jen se svedkama, kdyz byla babicka v cizine a byli by nejradsi kdyby se tak rozhodli i vsechny jejich deti, k sestre sli, ale s nejvetsim sebezaprenim) a kdyz jsem tatkovi oznamila ze se budu vdavat tak se zeptal jestli se bereme nebo budeme delat svatbu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ati jdu spinkat, dobrou noc a hezke sny
Odpovědět
Profilova fotka
dobrruuu ;-) :-)
Odpovědět
bre ranko :) dnes budem asi maximalne nestihat... ako na potvoru sa nam vcera poserkalo auto (nejde ciastocne elektrika a novu poistku vyskratuje okamzite), tak musim ist s tym do servisu... najhorsie je, ze auto sme nechali vo firme v garazi, co je vcelku kus od nas, lebo nesli ani zatvorit poriadne dvere... vrrrrrr... chlap vcera tak zuril, ze bol az v stave predaja auta... :( navyse roboty az az... ale poctivo hlasim, ze vcerajsie licenie, vydrzalo uuuplne bezchybne az do neskorsieho vecera... a stary ho tiez neohundral, lebo to posledne co videl, teda stavnato okomentoval... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sharin to ze je liceni dobre a schvalene muzem je super s tim autem je to horsi
Odpovědět
darkwich: kytky - ja jednu, jedna zmensenina moji pro svedkyni, pak zenich to do saka, svedek to same mensi do saka a obe maminy kyticku.
Odpovědět
Profilova fotka
zdraviicko moje..verim, ze sa mate fajnovo ;-) ja som uuplne grogy a este chviilu budem :-N pracaa :-N snaad sa doziijem svadby :-N =-) :-. :-x cmuciik zatiaal ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoojky :-) dark: ty mas teda spravny pristup k svadbe :-) sharin: mamae podobne starosti s autom - drahy mi natankoval do dieslu benzin :-N nastastie to uz je ok, ale zase som chytila kamen do celneho skla a uz tam paradnu prasklinu :-o teraz sa to musi serkat pred svadbou :-S ja som dala robit kyticku iba sebe a obidvom maminam
Odpovědět
gaskulka, kdybys chtela, mam tip na dobreho a lacneho automechanika, ted sme tam meli auto v oprave a byl super. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
czech_ dakujem uz nam to idu robit :-)
Odpovědět
a viete, co je na tom pokazenom aute "najlepsie"? moj chlap je automechanik.... a u nas plati to porekadlo "obuvnikova dcera chodi bosa" :-D auto som zaviezla do servisu, lebo na to nema cas... a co sa tyka vad na aute od kamenov, tak my mame tak "milych" susedov, ze najskor hodili kamen na jedno auto, rozbili okno, potom hodili na moje auto parkrat (mame doslova dieru v kapote, na streche dve priehlbiny, na kapote dalsie skrabance) a najnovsie nas ma niekto v zaludku tak, ze nam vypisuje papieri za okna oboch aut, tak to musi byt ktosi z vchodu.... ta zavist ludska je otrasna!!! pritom druhe auto mame firemne, iba jedno je nase. preto sa aj bojime kupit si dake ine alebo lepsie auto, aby to zas niekomu neprekazalo a nedonicil nam ho... zlate stare dobre casy, ked sme mali obycajnu skodovku... ale to som uz mimo temy... len zase plati, ze ked to clovek nepotrebuje, tak just sa nieco pokazi... :( a kyticky som dala urobit sebe, mamam a dve male druzickovske
Odpovědět
Profilova fotka
sharin: teda to mate dobre idiotskych susedov - hodte im aj vy kamen do auta 8-) bola som na skuske popolnocnych satiek - tak musia sa zuzit a budu paradne - v piatok si idem po ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharin to je hrozne gaskulka ja nevim ze ty cloveka musis vzdycky tak potesit s tema mirama :-) nemuzes jednou napsat ze ti to musi rozsirit :-) ale jinak je dobre ze sis je ozkousela a budes je mit v patek doma :-)
Odpovědět
lindus: priznavam sa, ze som mala take myslienky, lebo bolo lesenie na panelaku, tak by nebolo podozrenie na nas, ale nedokazem to. tym ludom sa to raz dako vrati... a nemusim to byt ani ja, na kazdeho raz dojde a super, ze satky zuzit :) ja som doma zistila, ze tie moje popolky su velkostne c 40. takze som jednu velkost dala dole. aj si to ludia okolo vsimaju, a je mile ak pochvalia. :)
Odpovědět
Profilova fotka
dark: xixi - no nebojte o chvilku sa budem stazovat ze sa do nicoho nevpracem :-D :-D sharin: no mas pravdu na kazdeho raz dojde no satky musia zuzit - na kazdej strane asi tak 1,5 cm :-o
Odpovědět
budem aj ja trosku "zla" :-p mne zuzovali korzet o 10cm :-p
Odpovědět
Profilova fotka
teda, ted kvuli vam budu mit depresi, to abych zacala taky hubnout, ale kdyz ja nemam vuli :-( a nebo si budu zkouset vetsi veci a pak mi to budou taky zmensovat :-) ale jinak vam to moc preju :-D
Odpovědět
dark: veru, tak to treba praktizovat.. mne ten korzet trebalo zuzit hned od zaciatku, bola to 42ka a je na zips, tak sa nedalo pripadne viac zasnurovat :( to zuzenie sa len trosku upravilo, takze nemaj obavu :) ja mam svoje kg dokonca rada a moj chlop ma rad "krv a mlieko" a mam zakazane chudnut na uplne chuducku :-D ze chce aby som bola taka, ze bude mat za co chytit :-D :-D :-D takze sa nestresujem kvoli postave... hlavne ze sme zdravi, ostatne mi je skoro ukradnute 8-) lindus: ale tie kila budu take tie prijemne kilecka :) radostne, ze ako ten vas drobcek rastie :)
Odpovědět
Profilova fotka
vsak ja se kvuli tomu taky nestresuju, ja mam velkeho pritele a vedle nej vypadam drobna a stihla i kdyz nejsem :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?