Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo vidis a s tebou jsem jeste neprobrala co jite? ;-) :-) dulezitaa vec? kolik chodu...co vsechno...jaky dort a tak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sem se vcera dozvedela dobrou zpravu ze kamarad, ktery mel byt na mori v dobe nasi svatby bude doma protoze zlomili stezen na lodi a nestihnou ho opravit :-) i kdyz jim zlomeny stezen samozrejme nepreju
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je prima jsi rikala, ze nejak vam hoste michaji poradim ;-) co? uz to mate vse ujasneno?
Odpovědět
Profilova fotka
ani ne, ale to je uplne jedno, na zahradni party to nemusime resit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zahradni party a teda grilujte? robite salat daky? ci nist? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
melo byt grilujete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
daark tak kde si zmizla... kukaam na moznosti svadobky x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no budeme grilovat, mily chce delat naky gulas, chlebicky a naky svatebni kolacky, pivo, vino, medovina a rum a taky nake nealko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tazee ziadne chody...ziadne spolocne sedenie ?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no spolecne budeme sedet ale na zahrade a nebude zadna takova ta oficialni hostina, to je to co by nejspis nikdo znas neprezil, vcetne rodicu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je potom dobre, ze to mate ako to chcete mat ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
babuchy kde ste zmizli? :-N =-) =-) teraz? ked som vam chcela ukazat co som objavila na svadobnuu cestu :-N =-) =-) :-. :-. :-x :-x
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak ukazuj, sem koukala na telku
Odpovědět
Profilova fotka
tak kuken do albumiku..este dodaam nazvy...na co kukaas? davaju daco fajne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
guru, je to kravina, ale...
Odpovědět
Profilova fotka
to ani netuusiim co je ;-)
Odpovědět
no kocky, jeden den tu nie som a vy takto popisete 4 strany? :-D dali sme pozvanky v BA, babina bola az dojata k slzam, krsny s rodinou sa na nas doslova vy..li tak som im nechala jednu hromadnu pozvanku u babiny a su mi ukradnuti... kedze nemienili prist a vedeli o tom dost dlho a napriek tomu uprednostnili svoje zaujmy, tak ja sa na nich mozem tak zvysoka vykaslat... ziadne ubytko im nebudem ani len vybavovat ci ponukat... a bola som dokonca tak nasrdena, ze som tu pozvanku tam nechala doslova nasilu... len aby neohovarali ze sme nepozvali...
Odpovědět
Profilova fotka
to mi je luto adi |-| ludia ohladom svadby reaguju rozne :-N niektori uuplne mimo standard :-. :-x
Odpovědět
Profilova fotka
sharin to je mi lito... atinkaa hmmm dovca vypada pekne, promin ze jsem se uz neozvala, spadnul mi net
Odpovědět
kocky dakujem, ale mne to luto neni... ale myslela som si, ze aspon v tomto sa zachovaju ako rodina, ale bohuzial.... len to neni moja smola, ale ich! je mi absolutne jedno, ci pojdu... som im zo zadnej strany napisala aby potvrdili ucast do 10.8. a ak sa mi dovtedy neozvu, tak bohuzial, jedlo pre nich nachystane nebude a mne to nebude luto, rovnako ako im nebolo to co urobili... takze tak akurat tu bola dalsia kocka namalovat ma... uz som si ju zahovorila, lebo je to to najlepsie z toho vsetkeho... este sa dovtedy nauci nalepit mihalnice, lebo dovtedy to nerobila :) ale je ochotna ucit sa a lici len popri zamestnani ako hobby ked sa mi podari sa odfotit, tak pridam fotoze :)
Odpovědět
Profilova fotka
dark nevadii ;-) adi pridaj :-) :-) cakaam, sceem okukat ;-)
Odpovědět
atik: nedari sa mi dako odfotit, musim pockat kym dofrci moj chlop :)
Odpovědět
Profilova fotka
ok ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
takze ho este cakaas? ;-) ja som tiez za stretko kdekolvek:-) leem musim vediet s dostatocnym predstihom kedy a kam ;-) :-)
Odpovědět
atik: jo este nedosiel, ale kazdu chvilu by mal :) este si nahodim aj clip-in a najeme sa a ideme rozniest
Odpovědět
Profilova fotka
uz vies i sama? ;-) to je parada :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babulky :-) tak ja uz mam konecne poupratovane, uff :-) idem skladat darcekove krabicky, aby sme ich mohli uz napchat rafaelo bonbonmi, potom idem napichat do podlozky pierka pre svadobnych hosti :-) adi: no rodina je vselijaka, nam sa tiez odtrepali jedni na dovolenku, lebo ze oni si dovcu koli nasej svadbe posuvat teda nebudu - ich problem, mam ich v r..i je to len a len ich vizitka, mne tam teda voobec ale voobec chybat nebudu. a moj tatko tiez nejde, nedojde ani do kostola, natval sa na mna a myslim, ze uz ma aj vydedil 8-) a to len preto, lebo som ho odmietla posadit vedla mojej mamy za hlavny stol (nasi su rozvedeni a mama ma noveho manzela)... hmm, takze tak
Odpovědět
Profilova fotka
caf mojik.. ;-) noo rodina je rodina :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ati: ahojky ;-) dnes som si odfotila brusko do albumu na MK ;-) aby som potom videla, ako pokracujem 8-) 8-) ale zatial to je stale normalne brusko, nie tehotenske, hihi ..kuk sem: http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
teeda shaak ja mam vacsie brusko jak ty :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?