Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vidis..puncosky budes mat? bo podvazok vidiim ;-) prvaa vec co som mala...je u mna poslednaa este furt neni doma :-N :-x
Odpovědět
no... samodrzky budem mat ... vlastne uz mam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
biele? asik hej ked mas biele satky ;-) ci telove?
Odpovědět
biele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gabci, ty si v praci teraz? co robis?ak to nem tajne je? my tu mame tak nadherne a mne sa tak nescee ucit :-N =-) :-.
Odpovědět
no hej ... som :-S a voooobec sa mi nece ...hmm... a robim v T-Com e .... jooooj... a ty sa ucis? ... nezavidim ... to radsej v praci sediet ... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D a co tam? to si v call centre?alebo?
Odpovědět
som ti poslal IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
diik ;-)
Odpovědět
a co ty? popri praci studujes? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
noo ja mam pracu, ze studujes cely zivot ;-) taakze ma to nejak neprekvapuje...mam to v plane..mam to rada ;-) leem, ked je take pocko :-N :-. juuj mam pred sebou phd. skusku...tak je toho kus vela...a jak som neporiadnik poziarnicky tak nezacinam skoorej kym toho neni feest vela :-D :-D :-D :-p 8-)
Odpovědět
ahaa :-) tak drzim palce ... ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
diikes bude potreba ;-) ja mam otvorene botky svadobne ...sice iba na prstok aale asi puncosky usetriim ;-) i tak mysliim ze budu troopy :-) 16/08 x-) x-)
Odpovědět
:-) no ved toto... urcite bude horuuuco ... hlavne milacik sa toho boji .. ved vies ...kosela, vesticka, sako ... hmm... no nic moc :-N ale musi nejak vydrzat .. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
chce to dobree tielko...znie to mozno hlupo si pridat..ale aby nemal koselu prilepenu na chrbate, tak to chce kvalitnu spodnu bielizen ;-) 8-)
Odpovědět
hmm... myslis? to ma nenapadlo ... :-) skusim mu navrhnut, som zvedava co na to povie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no je to tak ;-) povie ti to kazdy dobry predajca panskych oblekov...i v salone..ak je salon dobry...je tam niekto kto tomu rozumie ;-) nielen pekna slecna ;-) a tvoj milacik asi bude v soku ako kazdy kto to pocul prvykrat predpokladaam :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
no to urcite bude pozerat, ze co to hovorim :-D
Odpovědět
no musim ist ... papa zatial :-)
Odpovědět
Profilova fotka
packo zatial gabci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda vy ste se rozjeli od babicky mileho jsem dostala k narozkam uplne uzasny sal, teda neni to ke svatbe, ale musela jsem se pochlubit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ukaz ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ho davam do albumiku
Odpovědět
Profilova fotka
je krasne jemnoucky myslim, ze dlouho nevydrzi, mozna si ho vezmu vecer k populnockam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hezke barvicky:-) dark, ktere ty mas nakonec saty? ;-) :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty ctvrty co mam v albumu
Odpovědět
Profilova fotka
jednoduche, peknucke ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
uz vlastne mate vsechno nebo ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no v patek si jeste jdeme vyzvednout prstynky a pak uz jen nakoupit jidlo, upect kolace, ale to vsechno az tesne pred svatbou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?