Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
noo... u nas je zvyk, ze v satkach na redovy uz ostavam do rana ... takze mam o jednu starost menej :-D a ano... predsvadobna cesta za nami ... a bolo supeeeeeeeeeer ... 8-) a svadobna bude asi niekde na Slovensku ... asi Tatry ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kde ste boli? boo dake povedome mi to tam je :-N ;-) taakze popolky su na redovy? tie ruzove budu? ;-) tatry mame tiez...sa secki stretneme :-D :-D :-D :-D uz mate nejaku rezervacku?
Odpovědět
ja som chcela mat vzdy snehobiele a take princeznickovske ... a aj mam :-)
Odpovědět
boli sme v Grecku ... na Thassose :-) bola to moja prva dovolenka pri mori :-) a ... satky budu cervene, len ich este nemam ... siju sa mi ... a budu len tesne pred svadbou asi .. :-N no a este nemame nic rezervovane ... nechavame na poslednu chvilu ... lebo este nie je iste ze tam pojdeme ... :-p takze aj vy Tatry ako svadobna cesta?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je parada, ze mas take ako si chcela ;-) kyticka z bielych ruzi bude?
Odpovědět
no to hej ... paraaaaaaada :-) a ... kyticka bude z broskynkovych ruziciek ... uz je objednana .... cela vyzdoba bude v broskynkovej farbe takze aj kyticka :-) a ty z akych kvietkov budes mat?
Odpovědět
Profilova fotka
orchidejky..biele s zltym vnutrom ;-) tesiim sa na ne x-) x-) maam mocno rada ten kvet ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
prva dovolenka?;-) a lubilo sa more? ja maam veelmo rada, by som tam klido mohla byt aj tri mesiace v roku :-N :-D :-D :-D ;-) mame zarezervovane tatry a permon ;-) :-)
Odpovědět
joooooooooj ... hej ... paaaacilo ... :-) kraaasa ... hned by som sa tam vratila ... :-) a presne tak ... tiez by som si vedela predstavit taku 3-4 mesacnu dovolenku pri mori ... :-D a hlavne teraz, kedze som v praci :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je jasne...to asi kazdy ;-) kolko mate inak hosti? miesto? muzika? ako vam to vychadza s rozpoctom? :-N klido i do ip mate i darceky pre hosti? co menu? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted jsem se byla dvacet minut slunit tak doufam ze trosku zhnednu, abych nevypadala v tech satech jak mrtvola :-) nam to sice taky posta dodava do domu, ale to tam nekdo musi byt, kdo to podepise a ja prijedu z prace az v sest a to uz na poste nejsou a pristi dva vikendy taky nejsem doma, navic to mam na dobirku a je treba to zaplatit, no treba to prevezme babicka :-)
Odpovědět
no to hej .... :-) no hosti budeme mat spolu asi 45 ... a hostina aj sobas bude v Jasove :-) menu nas vyjde na 650,- na osobu a za salu neplatime nic ... takze super :-) v cene je predjedlo, polievka, 3x hlavne jedlo, pripitok, kavicka a mala flaska nealka ... alkohol aj nealko si mozeme doniest sami kolko chceme ... salu nam aj vyzdobia a v cene su aj navleky na stolicky, comu sa veeeeelmi tesim :-) sa mi to velmi lubi ;-) hrat nam bude jeden manzelsky par ... Stevo Farkas s manzelkou z Moldavy :-) ... rozpocet som zatial nerobila ... nece sa mi nejak do toho :-N darceky pre hosti nemame ... :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
juuj gabci....3x jedlo..konecne niekto v nasom styyle :-D :-D :-D :-D inspiruj..co maaate fajnovee ;-) ceny mate veru dobree...a kde v jasove to bude? hm? je tam daaka dobra restika? skoda ze nie je opraveny este ten kostolik..co?
Odpovědět
no hej ... 3x ... mamky rozhodli :-) no budeme mat ... Predjedlo - sunka s chrenovou penou ... Polievka - slepacia 1.jedlo - kuracie prsicka so sunkou, syrom, broskynkou, ryza 2.jedlo - kapusta, pecene masko a knedlik 3.jedlo - zemiakovy salat + rezen bude to v restauracii Skala, je to v "centre" dediny :-p a no hej ... ten velky kostol nie je este opraveny, ale my sa budeme brat v obecnom kostoliku ... ja som vo velkom kostole ani nechcela .. odmalicka chodim do toho maleho, mam k nemu taky vztah, takze si neviem predstavit, ze by som sa vydavala v inom a zeby nas sobasil iny farar ako ten nas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je jasne, ze ak je to vas kostolik...tak je vas ;-) :-) ja som v jasove leem turista :-D :-D tak ja sa na to pozeraam inak ;-) v centre..to je ako je obchod? aalebo blizsie k jaskyni? asi blizsie k jaskyni podla nazvu... :-N =-)
Odpovědět
no to teda je ... nas :-) a .. ano ... presne, tam kde je obchod ... je to presne nad potravinami :-) taaaakze si uz bola v jaskyni u nas? :-) za mojich studentskych cias som tam brigadovala ako sprievodkyna 8-) mozno aj vas som sprevadzala, len o tom nevieme :-D xixi
Odpovědět
Profilova fotka
je to mozne..som tam bola milionkrat :-D :-D noo v jaskyni minimalne 10krat :-D :-D sme tam s milacikom mojim zacali byt frajeri ;-) 8-) tak k vaam mame citovo blizko ;-) x-)
Odpovědět
ciii... to fakt? 8-) no pekne pekne ... :-) takze vyrocie slavite v Jasove ? :-D :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D nem aj ked mohli by sme :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
no to by ste mohli :-D taka romanticka vecera v jaskyni :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
by naam nik nedovolil ;-) by ste naas hnali :-D :-D ci vybaviis ;-) 8-)
Odpovědět
no neviem, ci vecera by sa dala vybavit :-D ... ale extra prehliadka ano ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
extra prehliadka znamenaa, ze by sme boli dlhsie? lem my dvaja? ci ako? ;-) 8-) 8-)
Odpovědět
nooo... nie celkom sami dvaja ... plus sprievodkyna z www.mojasvadba.sk ;-) a dlhsia prehliadka 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
oook ;-) dohodneme daame tam zraz kociek 16/08/08 :-D :-D :-D :-p heh naaj o nic nepriidu a neh vidia kus vychod ;-) 8-) 8-)
Odpovědět
ok ;-) a ... no hej ... zraz nevesticiek :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
coo? zvladla by si nas? ;-) ja to tu zmanazujem :-D :-D :-D :-D 8-) inak aku mas bizu? mas aj k popolkam? a k popolkam ine boty? ci tie iste? ja nakoniec nemam ziadnu :-N nikdy som to nemala rada...bud zlato a drahee kamene :-D :-D :-D :-p aalebo nist...taak bude v tomto pripade nist :-N aaaspon sa bude prstienok vynimat x-) x-)
Odpovědět
no jasneeee ... ziadny problem :-D :-D 8-) a ... mam bizu ... aj aj ... k popolnocnym mam aj v albumiku odfotene .... take goralky a k svadobnym mam tiez, ale to som este nestihla odfotot :-p budem mat aj korunku ... ta je tiez v albume :-)
Odpovědět
Profilova fotka
korunku som videla..a bizu v labume tiez jemnunka...pjekna ;-) taakze to je k popolkaam? a k svadobnym mas aky styl?
Odpovědět
k svadobnym mam take strasove ... ku korunke aby pasovalo :-) chystam sa pridat do albumu ... len neviem kedy :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?