Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja vas dnes budem informovat o mojom jedalnicku - mam za sebou obed a boli spagetky s pestom, olivovym olejom, cukinou a baklazanom..ze aka mnamka!!! 8-) 8-) len som sa tak zalizovala, dufam, ze chutila aj fazulke malej :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teeda mojik :-N =-) samaaa, bez nass :-N :-D :-D :-D :-D pekne :-N :-. :-x 8-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak kosilka je doma vecer nafotim jestli se mi to povede
Odpovědět
Profilova fotka
cakaame ;-) ;-)
Odpovědět
atik: no cafko :) dark: na jasne, ze cakame... zeby som pridala aj ja foto tej mojej??? :-x
Odpovědět
Profilova fotka
jasnee :-) taak uz tam mala byt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz tam je, teda na obrazku vypadala jako ze je tam vic materialu, ale myslim, ze se bude libit i presto, ze mi uplne nesedi pres prsa. zitra si snad donesu jeste pyzamko na svatebni cestu
Odpovědět
dark: tak to je ina erotikush kosielka ;-) ta moja neni buhvico pri tej tvojej... idem ju cvaknut veru :)
Odpovědět
Profilova fotka
pjeknaaa ;-) :-) dark
Odpovědět
hotovooooooooooooooooooooooo 8-) pridane fotky aj hotovych pozvanok a oznamiek plus ta moja nocna kosulka (tie chvisty opticky zuzuju, a su na vrchu samotnej kosielky, neni to len tie chvisty)
Odpovědět
Profilova fotka
adi kraasa..si si dala zalezat koseelocka je nahodou dost seksiii ;-) :-)
Odpovědět
Baby, toz uz to mame presne za tri tydny!!!!! Nezda se vam, ze tyto posledni tydny pred svatbou strasne rychle utikaji? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
caf zuzi..no utekaa to bleskuryychlo ;-) :-N =-)
Odpovědět
atinkaa - a uz mate vsecko? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
maame ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
co vy? ako si na tom s pripravami? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharin oznamka jsou nadherna a kosilka je taky pekna :-) fnuk pyzamko na poste nebylo a to mi psali v ondeli, ze to odeslali asi tam budu muset zavolat at si dupnou na postu, jenze vubec nevim kdy se ted na postu dostanu, obavam se ze az den pred svatbou, to je hruza
Odpovědět
Profilova fotka
jo a taky jsem vcera byla donest kadernici fotku vatebnich satu, aby vedela co mi mohla vymyslet uces, uz to ma vymyslene tak jsem zvedava jak to bude vypadat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dark zvladnes to ;-) nebojaj na poste dupni riadne :-D :-Dsi nevesta, mas narok ;-) :-D ..okrem toho, vacsina post - aspon praha ma sluzbu, ze ti to donesu domov, tak vyuzi ;-) ked nemaas cas ty...naaj doojde posta domoov ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kde ste seckii zmizli? :-N ha? =-) =-) taakto ma tu nehaat...sa robi? :-. :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
a ake budu vlasky? ;-)
Odpovědět
Ahojte :-) atinka, tak som tu ;-)
Odpovědět
ako pripravy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my dobree...treti album skoro plnyy ;-) nakupy...v plnom pruude :-D :-D :-D heh noo hovor...satky? maggie Rosemary Leigh peknucke su... s maggie v kosiciach? ;-) botky? idem okukat albumik tvoj ;-)
Odpovědět
no aj my ... skoro kazdy den po meste behame a zhaname posledne vecicky :-) satky nakoniec nie su tie rosemary ... ale vybrala som si zo salonu Princess ... len som sa v nich nesmela odfotit, takze len na modelke ich mam odfotene ... skoda :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aha .. a nazov?..tieto? http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a su biele? alebo take ako na obrazku? hej nesmie sa fotit ani v presove ani v ke..netusim, co tym chcu docielit... aj som sa na to pytala....v nejakej teme..kde to citaju predavacky majitelky isto....ale nik mi neodpisal.... :-N a botky mas tie, co su v albumiku?;) ju a aku skladbu mate svoju? prvu?
Odpovědět
Profilova fotka
a popolnocne? kukaam, ze ste nezahalali ;-) predsvadobna cesta za sebou....svadobna pred sebou :-N :-D :-D :-D frajeri 8-) ;-)
Odpovědět
presne tieto ...ale mam ich bielucke :-) a nazov ... PL9 :-p a ano... topanocky tie ... na redovy sa mi satky este siju ... ale krajcirka-kamoska ide dnes na dovolenku .... tak dufam,ze mi ich stihne dokoncit :-p ... skladbu zatial nemame vybranu ... v piatok ideme za skupinou, tak dovtedy sa musime rozhodnut a ty ake satky budes mat?
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam cymbeline...vzdy som chcela mat ich;) cipkove...su...aale tiez uplne ine ako boli plany... som chcela sampan a maam citobielucke :-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
cistobielucke ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?