Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co vravite na toto? :-N =-) :-. http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
fuuha, hodne netradicna svadba...no ja neviem, moj styl to nie je, ale ked im to tak vyhovovalo, preco nie? :-)
Odpovědět
jo asi to tak aj urobim, lebo ono to sice nevyzera zle ale nie som s tym spokojna... a nechcem ich tymto dovrzat... davam za pravdu ;-) atik: oki :) skusim :)
Odpovědět
ati: to oznámko je mazec :-o :-o :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja som si len predstavila nasich hostii jak im to davame :-N =-) veeelkaa odvaha sa tomu hovori :-. :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
babuchy praave som objavila svoje popolnocnee satky v albumiku na beremku ;-) http://www.beremese.cz/album/view.php... a este i na predaj =-) http://svadobnyweb.sk/index.php/compo... :-. :-. zaciinaju byt popuulaarne....ryychlo svadbuu sceem :-N :-D :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mojik, bud rada, tvoje satky zatial aspon nema na sebe kazda druha nevesta - ako moje :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babulky vy ste se teda rozkecali, tady to vzdycky zije kdyz nemam cas se sem koukat a pokud mam more casu tak tu nikdo neni staar ahoj atinka ja chci taky rychle svatbu, dneska se mi zdalo ze nam na radnici presunuli termin na pristi tyden a dokonce to nevadilo ani v pujcovne satu, ale nikoho sme tam nemeli a hostinu jsme pak udelali v puvodnim terminu...
Odpovědět
Profilova fotka
darkwitch: xixi, tusim nie som jedina, komu sa snivaju "hororove" sny o svadbe 8-) Veru, uz aby to bolo :-)
Odpovědět
tak som zaniesla skusobnu vzorku jednej firme, co robia tlacoviny nasim, tak som zvedava :)
Odpovědět
Hezké ráno děvčata, vstávat a cvičit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D oki soom tu taaakze stoj rozkrocnyy :-D :-D rozpaziit a kruutit ruuuckami tuckami dopreedu a dozaadu :-D :-D :-D :-D plattiii najma pre tuckorucky :-N :-. :-x :-D :-D :-D :-p daark noo musis sa polepsit co ti budeme vraviet....samee ackaa, pisem si ;-) 8-) lindi mojik tvoje satky? som na nikoom nevidela :-N ;-) adii som zvedavaaa ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ta netradicna svadba je bohovska...drahy ma priatelov a tam tipujem nieco podobne ;-) ...aj ked asi nie celkom tak uplne, ale ciastocne urcite
Odpovědět
Profilova fotka
jako rozcvicka muze byt jen ika tika gymnastika - teda doufam ze se to pise takhle bohuzel uz je to dlouho co to davali a ve slovenske gramatice nejsem moc zrucna (no vlastne ani v ceske :-) ) konecne mi prijel mily z ciziny a jak se mi zdal ten priserny sen ze me podvadi tak v tu noc ho balila naka stripterka, nastesti se nedal :-) atinka se stydim, doufam ze me za to nevyhodite z diskuze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
noo neda sa nic robit dark, cakaame zlepsenia ;-) gai caves, videla si kto bol v augustovej teme? zakladatelka ;-) ;-)
Odpovědět
Ati: Cvičme v rytme :-D aneb v zdravém těle zdravý duch :-D :-D :-D :-D Jinak ten odkaz na tu svatbu co dávala Atinka - můj názor: no holt to není můj šálek kávy, já jsem spíš na takový princezny no... |-| :-N
Odpovědět
pekne ranko prajem :) akurat som odoslala subor s textami na tu potlac. Dnes maju urobit skusobnu tlac a ak to pojde na ich tlacke, tak to bude rychlejsie aj lacnejsie a ak im to bude robit to iste co mne (akoby to bolo potlacene ceruzkou a po prejdeni prstom sa to rozmaze a kde tu aj text zmizne ale vyzeralo to zase dost starodavne :-D len keby to tie cmuhy nerobilo) tak to pojde na potlac sietotlacou, co bude drahsie :( zajtra som objednana ku krajcirke... konecne ma moj chlop tam objednal :-D :-D dobre citate, moj chlap ma objednal ku krajcirke, lebo sa chodi vozit na motorke s jej muzom a synmi a aj im servisuje motorky, tak nech si tetuska da viac zalezat, ked je to takto po znamosti :-p 8-) a zistila som este, ze tetuska ma aj pozicovnu spolocenskych siat, tak ak by mala cosik velmo zaujimave, nemusi ma dlho prehovarat na pozicanie, ci kupu uz hotovych siat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adii taak to veriim, ty maanionakupovacka :-D :-D :-D :-D ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa nevsimla som si, idem mrk to: kotatko.m nehovorim, ze by som taku chcela...ale obdivujem ich a tesim sa s nimi, ze mali taku, po akej tuzili... ;-) to: sharin jaka sikulka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi: no moje svadobne som myslela, ze ma kazda druha :-S
Odpovědět
Profilova fotka
gaskulka z toho si nic nedelej ja sla do svatebniho salonu zeptat se na boty a naka slecna si tam zkousela ty saty co budu mit ja, jedine co me uklidnovalo bylo ze na mych kyprych tvarech vypadaly tak nak lip nez na te stihle slecne
Odpovědět
Profilova fotka
darwitch: 8-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to: darkwitch ja sa tiez ukludnujem tym, ze ako "opozdilka" budem mat tie saty zrejme ako prva nevesta :-D ...je to totizto zajednavany model na jesen a ja sa vydavam v auguste :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
babuchy teeda ja som taka rada ze fabie suu leem moje a nikomu ich nedaam :-N :-D :-D :-D :-D soom sebec :-N :-. :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa pfuj pfuj :-D :-D :-D v piatok sme boli s tetuchou dohodnut menu a vyzdobu...drahy tvrdil, ze sme na jeho vkuse "jeli prilis rychle" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gaia: no to tvoj drahy este nazil atku - svadobne tsunami :-D :-D babule chce sa mi taaak spat 8-) prave mi volala teta z Carltonu, ze sa tam mozme fotit, tak som rada ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka a co za to fotenie budu chciet?
Odpovědět
Profilova fotka
nist, ale my sa tam, nebudeme normalne fotit, len par fotiek, kym tam budeme na kave
Odpovědět
Profilova fotka
to je hrozny drahy se zblaznil, nase malicka svatba se nam nak rozrusta sice az na ten den po svatbe, ale stejne spocital to na minimalne 40 lidi a to spis mnohem vic
Odpovědět
Profilova fotka
darkwitch: aspon budete mat vacsiu zabavu :-) ci nem?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?