Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
gaius: ;-) 8-) :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin to vis ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezis me by pivonky zabily yt jsou tak strasne aromaticke ze mi staci dat si jednu do vazy v kuchyni a obyvak to prijemne provoni
Odpovědět
Hezký ráno holky, tak přesně za měsíc se jde na to!!!!!!!!! :-) :-N :-D x-) Adi: Ty budeš mít kytici z pivoněk?? To musí být krásný. I já o nich přemýšlela. :-D Já myslela, že pivoňky jsou jen sezónní květiny a v srpnu se nesehnají, ale koukám že asi chyba lávky, že.. ;-) Jinak taky zdravím Simu, koukala jsem na obrázky účesů a mě se na Tobě nejvíc líbila dvojka, ale stejně jako Atinka bych se bála, že ten účes moc nevydrží a že bude zlobit.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda ten cas leti je to chvilka co to byly dva mesice... teda me se dneska zdal prisernej sen, nejdriv se mi zdalo, ze se mily vratil z dovolene a rekl mi ze me tam podved a ja vubec nevedela co s tim mam delat, kdyz se mi po nem tak styskalo... a potom se mi zdalo, ze mam pred porodem a musim nekam putovat v desti a priserny zime... proste hruza
Odpovědět
Profilova fotka
to: darkwitch ja milujem pivonieeeee...ale kedze mimo sezony sa neoplacaju, tak sme dali celu vyzdobu klasika s ruzami to: kotatko.m boze babo, nestras |-| ...ja mam zaludok az za usami, ako si to napisala... pivonky su sezonne, mimo sezony su rovnako drahe a aj drahsie ako ruze
Odpovědět
Darkwitch: Teda to jsou hnusné sny :-S Chtělo by to přeladit na nějaké hezčejší, že.. ;-) Gaia: A to počkej až napíšu, že to máme za týden :-D :-D To bude teprve mazec :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gaia ja jsem na tom uplne stejne do ted jsem byla vpohode a ted mi napise ze je to mesic a mam nervy na pochode...
Odpovědět
ja som sa v kvetinarstve pytala, ci bude este sezona pivoniek a teta mi potvrdila, ze ano, este budu.... a keby vysli draho, tak by mi to hned povedala... lebo oni priamo odoberaju od pestovatelov a maju taky kalendar dodavok, kde nakukla a mala tam, ze pivonky ano :) a ako ich tak kukam a cucham, tak mi pomaly skoro nevonaju.. asi to je daka nevonava odroda :) len ta cena, no neviem, ruze maju niekde aj po 100,-/ks a vzdy je tam len jeden puk, pivonka vychadza 45,- a na niektorych je ich aj 6 kvietkov... tak neviem, co je na nich drahe, akosik tomu nerozumiem... a hlavne ked kytica nebude obrovska... ale je pravda, ze sme este vymysleli variantu kytice keby nahodou pivonky neboli... dark: neblazni s takymi snami... i ked mne sa tiez v poslednej dobe sniva kadeco... uz sa mi nemozu snivat sny ze nemam saty, tak nieco ine sa najde... uf..
Odpovědět
Holkyyyy hlavně klídek. Proč se stresovat, když se máte těšit?? :-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte vsetky brides to be, rano som sadla do auta a tam na displeji ze 16/07/08 tak som si hned na vas spomenula, ze uz to mate o mesiac. prajem vam krasne pripravy slecny, uzite si ich plnymi duskami a uz sa tesim na vase fotose ...
Odpovědět
Profilova fotka
to: kotatko.m ja ta ubijem 8-( :-p :-D to: darkwitch no neumlat ju potom :-D :-p :-D to: sharin no ja sa pokusim popytat tety kvetovej to: witchka tebe sa to chechta, mlada pani
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no ver tomu ze by som si to vymenila ;-) ;-) ;-) teraz uz len na 120% ficim v robote a veru ti poviem, ze to obdobie bolo lepsejsejsie
Odpovědět
Profilova fotka
teeda babuchy takto od raana strasit terminom :-N sa robii :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Jak strašit? :-D Máte dělat juchuchůůůů :-D :-D :-D :-D Ale mně to pořád nějak nepřijde, že už se to tak blíží.. ;-) Jo a už mlčím :-x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aale shaak tesiimeee, to anooo seckoo ale nemame, prstene nemame :-N =-) aaale zato mame rucky tucky furt na mieste..sa ich daako nefieem zbavit...booozineckuuuu 8-( :-. :-x :-x ju a ak by ste vedeli o dakom, kto chce mat vo vlaskoch orchidejku, tak maam doma 6 latkovych, vyzeraju jak ziveee, ale 6 si do hlavy vaazne nedaaam :-D :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
atik: jeeejko ukaz foto orchidejky vlasovej! snad ku popolnocnym by mi padol daaaky kvetos... :)
Odpovědět
Profilova fotka
dam od albumu fotos potom ;-) suu nadhernee, jak zivee, neviem jak to pani nasimulovala, ze i ten stred sa tak nejak trasie ako na zivych kvetoch...neviem to lepsie napisat :-N ;-) x-) x-)
Odpovědět
atik tak to je super a farba?
Odpovědět
Profilova fotka
biele a ruzovo fialkovy stred + zlty uplny stred...akoze vazne to ma i piestiky a blizny...jak to poznate z biologie :-N x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte nevesticky - ako ste uz pisali - mame to za mesiac 8-) 8-) 8-) hmmm, este nedavno to bolo 4,3,2...uteka ten cas 8-) mojik, nic si z ruciek tuciek nerob, mne tiez nezmizli, budeme krasne nevesty, uvidis. Ja som kukala foto, co ftil janko č. na mickinej svadbe a da sa na to pozerat, nie je to taka hruza, ako som si myslela :-D dnes nam prisiel nas krizik, je supiskovy, krasny aj gravirovanie je moc pekne ;-)
Odpovědět
atik: no odfot to veru a pridaj do albumu :)
Odpovědět
Profilova fotka
noo na tvoje anoo :-N linduskooo lem v tomto som kuuscik sebec, co tie moje :-N 8-( :-. :-x :-x adii, kuk do albumiku ;-)
Odpovědět
si predbehla moje slova :D ale je veeeelmo pekne urobena... len obavam ako byt vyznela vo vlasoch ku modrym satom.. i ked je biela :) omrknem to blizsie doma
Odpovědět
boze pisem ako madar... to tym stresom, ze mesiac do svadby.. inak presnejsie - piaty vikend je nas! x-) ale ja uz :-x
Odpovědět
Profilova fotka
adii :-D :-D :-D :-D :-D :-D nist si z toho nerooob...mne vraaaj tieez neni rozumieet, ale shaak moozem za to, ked milujem pisat eurooopsky :-D :-D si nevesta, mas narok, ;-) 8-) a basta 8-) 8-)
Odpovědět
atik: jo, nevesta! a komu sa nebudem pacit, tak jeho problem... lebo totiz stala sa mi taka vec... v den skusky ucesu som isla poobedko so psikom von.. no a snad uces nedam po tolkych hodinach v kadernictve dole, ne? tak som isla aj tak, ale len tie lesklive kvietocka som dala dole.. no a isli okolo moji sefovci a videli ma v tom ucese a na druhy den rano po prichode do roboty mi sefova mangelka hovori, ze ci chcem ist vazne v tom ucese, ze som mala obrovsku hlavu v tom, ze ma to udupalo do zeme... a ze mam si dat cosi radsej ulizane, vypnute, alebo rovne... ze nie take brcky... poviem pravdu, ze som bola nie v miernom soku ale doslova v nemom uzase a tak ma to zamrzelo... ale viem, ze ona je taka priama, len niekedy to az moc prehana (oni su dlhorocni priatelia mojich svokrovcov a svokre na nove zaclony a voale povedala, ze "to co mas, je to tu ako u ciganov" no chuda svokra... na druhy den ich dala dole, lebo ju tiez ranilo co povedala... a keby ste vedeli aka bola povodne z nich uplne nadsena) ... na druhu stranu mali potrebu so mnou rozpravat dvaja robotnici, co odpratavali z cesty blato... aj pocas soferovania s tym harom ma chlapy pustali, co bezne je problem, kdesi sa dostat a zrazu som sa hned vsade dostala :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
gaia asi ji neumlatim odeprela jsem si kvuli tomu druhy kolacek k snidani tak treba jeste zhubnu kdyz pomyslim ze uz to mame za par atinka jezis ty orchidejky jsou nadherne sharin tak to ten uces asi bude v poradku jak se libi chlapum, ne?
Odpovědět
Adi: Já vím, že takové komentáře zamrzí, ale důležité je že se Ti to líbilo tobě samotné, to je hlavní.. x-) A nám ses taky líbila, tak co... ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin juuuu, asi by som jej nieco tiez take priame odsekla :-D ...pridavam sa ku kotatko.m - ty sa mas citit dobre :-D to: darkwitch to funguje?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?