Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak dneska jsem konecne dodela i pozvanky na oslavu tak to zitra konecne poslu, spolecne s oznamkama, ale mozna se potom nevdam protoze mi kapnul inkoust na novou pohovku. nevite nekdo jak se da odstranit inkoust? jinak jsem je vlozila do alba tak se muzete kouknout jak jsem silena atinka souhlasim s tebou pred kulisama ani za nic...
Odpovědět
Profilova fotka
dikes ;-) nie vaazne ak si maam vybrat tapetu plaze a plaaz tak ja berem plaaaz :-D :-D :-D a kedze ste tu babuchy dneska riesili svadobku tak ja nefieem...dominikanska by mi bohate stacila :-N :-D :-D 8-) leem nefieem komu hodiiim na triko moj job :-N byt sefik, je tazkyy pruusvih :-N :-. 8-( :-x :-x pozvaanky maate jak oznamka...vlastnee svoje..stylove..ine...to ja lubim lem sa ma nepytajte kam vselikde dnes od rana posielam prachy a co som naobjednavala zas....svadba je velkaa vec velkaa atinkina slabost :-N =-) :-. :-. :-x :-x asik vam supnem do albumiku mooj mozog, nech viete na com teraz pracujem a jak tie gyry v hlave vyzerajuu :-D :-D :-D nie vazne...vikendovo ma pjeknee okukajte..aktualizujem..daco mazem...alebo v najhorsom secko zmazem :-N ;-) 8-) 8-) ako a je to!
Odpovědět
Profilova fotka
ati, mojik, az terau som si v tvojom albume vsimla, ze povodne ste chceli svadbu 2.8.2008 :-) heh, neuveris, ale my povodne tiez :-D ale janko č. mal uz ten termin obsadeny a volno uz iba 9.8. a 16.8. - tak som vybrala 16.8.!!! 8-) 8-) 8-) nech mi nikto nehovori, ze my dve nie sme spojene nejakou neviditelnou pupocnou snurou, hehe :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
aj ja s vami, asi sme trojcata ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasnacka ;-) ze sme... a jednu aj druhuu vas urgentne potrebujem na chate :-) a stee tuu.. x-) x-) cmuucik 57,7 nazad...linduusko mala si pravdu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja nem teraz, idem sa aj odpojit z netu musim dorobit nieco do roboty, tak o 2 hodky snaaad
Odpovědět
Profilova fotka
ip mojik;-) lindi? si tu? uz buvas? challooo =-) =-)
Odpovědět
na cafte kocky... hlasim ze stretko s gaius sa konalo no bohuzial na kratko... mali by sme si toho toooolko co povedat 8-) gaius: dufam, ze slnecnik splni ucel ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cau adii..kukaam, ze tiez nespiis :-) :-D
Odpovědět
sme dorazili domov cosi po osmej a kym sme sa povybalovali, lebo zas nas nabalili ako ked je po Vianocach.... :-D tak to chvilku trvalo a kym som aj odolavala nutkaniu nezapnut komp... neodolala :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
hehe :-) :-) a co fajnee mate, mam dojst :-D :-D :-D :-p
Odpovědět
moja druha mama chodi kazdorocne pred a po hl. sezone do talianska a vzdy donese vela veci odtial... take naj co donesie je olivovy olej a orechy v karamele (ci uz mandle alebo lieskovce)... a tie ja straaaaaaaaaaaaasne moc milujem... plus sme co to nakupili... mam nove svadobne botky.... sice je tam trochu cervenej ale na prezutie dobre... biele nike.. neodolala som 8-) :-D jo a varim kukuricu... mnaaaaaaaaam
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
taky jsem puvodne planovala svatbu na 2.8. ale v ten den ji mela mit moje svedkyne tak jsem to posunula, no svedkyne se nakonec vdava az v zari :-) Dneska jsem si byla na poste pro bizu a polstarky pod prstynky, foto v albu
Odpovědět
Profilova fotka
idem vas okukat babuchy...teeda my sme tu snad cely tiim ;-) :-) noo adii tak ja doojdem..bo same dobree vjecicky maas:-)
Odpovědět
atik: musis este chvilu vydrzat, lebo nemas kde haji :) rozkladacia sedacka je vo vyvoji :)
Odpovědět
Profilova fotka
noo peknee :-N teeda..ani nafukovacka? nist neni :-N =-) noo musime dojst vidim..berem lindusku, lucku, gaiu...nafukovacky :-D :-D :-D a miesto stretka je pri zdroji,...oolivky a mandle..maju predsa daaku spotrebnii lhutu :-N :-D :-D :-D 8-) 8-) darkwitchka...bizutka peknunka jeemnaa...lem maam dotaz..preco mate vankusiky dva? :-N =-) to ste taaky suukromnici? nekamosite? ci co? :-. :-. :-x :-x
Odpovědět
Profilova fotka
atinka no ja sem si ho vybirala libilo se mi ze je takovy malicky a levnoucky a myslela jsem ze ma byt jen jeden a prisli dva, asi sem to spatne pochopila, ale ty dva vysli asi o dve stovky levneji nez jeden velky a navic se mi hodi daleko vic barevne tak uvidime jak to udelame
Odpovědět
Profilova fotka
ati tu sooom - citala som si temu s tou skoro neverou 2 mesiace pred svadbou...
Odpovědět
Profilova fotka
noo videla som na nejakej stranke dokonca tri...zaviazane ako balicek maslou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
darwitch: pjekne vankusiky ;-) aj sperky - jemnucke - budes ako vila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
gaskulka no nevim jestli budu jako vila, mozna jako kmotricka vila :-) ale dekuju tak nevera dva mesice pred svatbou mi prijde drsna radsi jsem to ani necetla... musim se priznat jsem uplne hrozna ve stredu jsem si obednala nocni kosilku a dneska jsem to nevydrzela a obednala jsem si jeste pyzamko, kdyz ono je tak krasne, teda na te modelce sem zvedava co se z toho stane na me :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co ty na to vravis? drsne co? 8-(
Odpovědět
darkwitch: vidis, aj v tom vankusiku to mate zase trosku netradicne! :) a velmi pekne... bizutka sa aj mne taka lubi, no som nainfikovana tym ze perly=slzy... a to sakra stazuje vyber.... atik: veru musim sa polepsit... ale mame inak velku sedacku, na kt. sa da v pohode spat... mozno aj dvaja by sa na nej... ale chcem do kanclika domaceho zadovazit cosi mensie, rozkladacie ale zase plnohodnote vyuzitelne ako postel, nie take ze sa spi na zemi a nema to ziadnu vystuz...
Odpovědět
Profilova fotka
atka: hej drsne veru - ja tu diskusiu sledujem od zaciatku - ja neviem, ci by som prekusla, to, co spravil.... a ako sranda je podla mna dost huste, neviem ci sa takto "sranduje" - chcela by som vidiet jeho, keby nieco take nasiel v jej mobile, ci by jej zozral, ze to bola sranda.... no neviem :-| :-| darkwitch: jasne ze budes vila - krasna jemna nezna vila nevestickova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharin ja verim ze to plati jen u pravych perel a navic jsou tim urcite mysleny slzy stesti kdyz je to na svatbe ted jsem si koupili uzasnou rozkladaci sedacku a je tak pohodlny ze na ni i my obcas spime kdyz se nam nechce presunovat se do postele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
darkwitch peknuckaa budes:-)isto v nymburku jednoznacnee musiis byt najsamkrajsia ;-) :-) ju a ste ready na moozog mooj...som sa pobavila ja tak vaam supnem gyri et sulci do albumiku...nech sa pobavite...na tsunami ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
atik: ceme vidiet mozog - co je to "gyri et sulci" ??? =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
pardoon...to su mozgovee zavitiky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
achaa - uz som si to kukla - ty si cislo, kde si to prosim ta vyhrabala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
noo shaak kukaam na to jak puk uz asi mesiac..som vam to tu musela dat :-D :-D :-D :-D bo to jakoby mi dakto spravil pitvu mozgu :-N :-D :-D :-D :-p 8-) 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?