Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Tiez niekedy zasnem, ake veci su schopni ludia zo seba vypustit... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx ja by som ich vtedy tak plieskala po tych vysklabenych papuliach, ze az 8-( ]-(
Odpovědět
Gai, detto. :-D A este sa cuduju, ze preco sa rozculujem, ze ved oni to normalne a dobre myslia... 8-( A ked sa spytam, preco sa mna vypytuju na kazde hovno, a ked sa sesterka vydavala minuly rok, nikto ju s nicim neotravoval, tak mi povedia - no lebo ved pri tebe je to ine, ty nie si taka "extra" ako je ona... :-x
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx tak za toto by som im asi naplula do ksichtu 8-(
Odpovědět
Tiez mam niekedy tendenciu...ale ved co sa s nimi budem zahadzovat... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx pravdu mas
Odpovědět
Profilova fotka
to akoze co znamena veta, ze nie si taka extra ako ona :-N =-) to by som si veru vazne dala vysvetlit ....a pripadne zoznam zoskrtala 8-( ]-( teeda babuchy..a ja som si myslela..ze ked mi neodpisu na sms ..ze sme extra exotickaa rodina a kukaam..ze muuze byyt huur :-N =-) :-. :-. :-x :-x vela sil vam seckiim .... |-|
Odpovědět
Profilova fotka
no baby, teda nezavidim vam - tiez sice mame s rodinou sem tam vymenu nazorov, ale teda az takto hororovi nie su - zatial... Len sa kazdy cuduje, ked poviem, ze zakusky budu z Bojnic - ze a to naco az z Bojnic, preco si nedame naopiect v BA. Tak som im odsekla, ze preto, lebo MY chceme zakusky z Bojnic a basta. A to sa cudukuju aj v mojej aj v draheho rodine.... :-S
Odpovědět
Ati, no ako by som to vysvetlila - ona je proste uplne iny typ ako ja, ja som taka obycajna, jednoducha, "nic extra", ona je u nas v rodine posudzovana trosku inak. No, na ukazku, toto je jej svadobny album: http://www.mojasvadba.sk/album/album.... Cize v ociach celej rodiny sme my dve skratka rozdielne kategorie, takze... :-N :-) Ale nemozem ich len tak vyskrtat, sak moja matka by narobila take sceny, ze by mi celu svadbu inac pokazila... Tak si vravim, ze just ich pozvem, nech sa tam oni hanbia sami za seba a hotovo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mexx: aha - tak ja uz chapem - ta inak lezala tusim vela babam v zaludku prave koli tomu "extra" :-p
Odpovědět
Som si to tiez vsimla... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka :-D ...ked odtial budete brat zakusky, zastavte sa ida cestou v Banovciach a vyzdvihnite nasich na nasu svadbu :-D :-D :-D to: mexx mno jo...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
gaia: no radi by sme, ale oni nam zakusky dovezu v piatok rovno na miesto cinu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka xexe, pribalime im ich ku kolacom :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gaia: a by nam ich vyjedli :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to: gaskulka mnoooo, to veru hrozi - obaja lubia sladke, ocino najviac :-D :-D :-D
Odpovědět
mexx: tak ja budem trosku zla, ale z tych fotiek absolutne necitim daku ich lasku a naklonnost... vidim tam len dvoch modelov... fotky su pekne ako z katalogu ale fakt mi tam chyba cosi, co by tym fotkam dodalo smrnc a pocit tepla lasky dvoch ludi... sorrac... a viete co kocky? ja budem mat radsej aj 20kg nadvahy, nemusim byt ani daka kraska ale pre mna je dolezite, ze mam pri sebe cloveka, kt. ma velmi lubi a bude vzdy stat pri mne... a hlavne ze sme zdravi... howk... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ozaj babule a kam planujete ist na svadobnu cestu?
Odpovědět
gas: nas to velmi taha tam, kde sme boli zatial spolu uplne prvy krat (a zatial aj posledny).. bolo to pred 5 rokmi na greckom ostrove Kos... velmi sa nam tam pacilo, je nam jasne, ze to uz bude ine ako vtedy, ale vieme, co mozeme od tej destinacie cakat :) len isto by sme nesli do apartmanu ale daco hotelove s AI :) nechcem varit na dovolenke a toboz nie na svadobnej ceste .. a vy mate ake plany?
Odpovědět
Profilova fotka
hej, v pondelok doroznasat sladke a v utorok do roboty 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no my tiez nepojdeme na svadobnu cestu hned po svadbe, ak vyjdu peniazky, tak by sme radi koncom augudta alebo v septembri isli bud do Grecka (Korfu/Zakyntos/Kreta) alebo do Turecka...Ale vsetko zavisi od toho, asko nam po svadbe vyjdu peniazky. KAzdopadne by sme ale velmi chceli ist - na takych 12 dni je idelane podla mna :-)
Odpovědět
tak je pravda ze aj my budeme konkretnu dovolenku vyberaz az podla toho kolko vyberieme na svadbe x-) ale mat hlbsie do vrecak... tak sme si vybrali ... sme velmi nenarocni... :-D :-D :-D oslovila nas ponuka jednej cestovky, konkretne bora bora alebo tahiti... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sharin: presne - aj my sa budeme zariadovat podla toho, kolko dostaneme bubakov :-p ...a take bora bora...nooo hmm mozno naskriabeme na diamantove vyrocie ako dochodci, hehe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja by som znovu sla do Bulharska - do Kittenu...mne tam bolo skvele to: gaskulka vbehni do BA temy - macabi je tehotna ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeej - aj ja ceeeem!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda zrovna kdyz nemam cas tak pisete ja zjednany :-) my si svatbu resime uplne sami a nenechame ostatni, aby nam do toho kecali u nas se nejvic snazila sestra myslela to dobre, ale ja si to udelam podle sveho a hotovo :-) delame jen v nedeli grilovacku na zahrade (v sobotu jen obrad a piza s deseti lidma-kazdy sme si jich vybral pet :-) ) a kdo prijde ten prijde, me treba neprijde bracha a honzovi mama, protoze jsou na dovolene a mozna neprijde jeste nekdo uvidime, pozvanku budu posilat teprv zitra. na svatebni cestu bych rada v listopadu nebo prosinci do egypta tak uvidime jestli budou penizky :-)
Odpovědět
My sme tolko vymyslali so svadobnou cestou, vkuse sme zhanali a rozmyslali a rozhodovali, ze sme to nakoniec nechali na nejaky last minute, najlepsie v druhej polke septembra. :-) Sme si pozerali, celkom pekne sumy su v last minutoch, takze by sme mozno chceli nejake Tunisko alebo Turecko, este sa uvidi. Povodne sme chceli Egypt, ale nejako sme od toho upustili, kamarati nas nahovarali na Grecko, ale zaroven nas varovali, ze ak pojdeme az v druhej polke septembra alebo zaciatkom oktobra, tak uz tam moze byt chladnejsie. Takze skor niekam, kde je to teplo istejsie... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
caute babuchy..tak vazne neviem ako mozno deti v rodine delit na extra triedy a triedy...a ine triedy :-N =-) =-) ja by som ich po tomto asi mala na haku....ci by prisli..alebo nem kocica je pjekna i manzel i babo....dokonca mi ani nepride, ze by z fotos nebola laska citit..aale toto su real fotky...nestoja dakde pri mape :-N =-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... kukaam na to uz daake minuty....fotograf nie som..ani sa nepasujem na niekoho kto extra rozumie tomu...ale neni toto fotomontaz? :-N a este vyretusovana jak do elle =-) akoze tu je ta kocka furt peknaa...na mna umelaa ale to je fuk..ale oproti tym predosliim obyc... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... joo a pardoon, ze som dnes skoro nebola..som mala potebu sa vykecat inde...tema dva netusim ci mesiace pred svadbou a podvod... :-)
Odpovědět
Ati, nie su "zmontovani", to boli kulisy, co ostali po nejakom filme niekde pri Bratislave, ona si to vybrala, lebo ma rada nieco ine ako ti ostatni, obycajny park alebo kastiel alebo nieco podobne nie je podla jej vkusu, aspon teda sama tak povedala. :-) A zivi sa ako modelka, takze ma "know-how"... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
uff tak to som rada..ze kukaam dobre...prislo mi to umelee... noo kolko ludi, tolko chuti...to si nevyberes...ja by som sa zas nefotila pred kulisami...maam rada reaal things ;-) kraasne ale prazdne...povedal by maly princ ;-) a exupeery a ja :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?