Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
witch: presne presne moja idea!!!! ja len nechcem aby tu krasnu vyzdobu kazili flasky vseho druhu a vseliakych farieb a nechcem aby sa naraz otvorilo vela flasiek... budeme mat obsluhu a ti budu obsluhovat alko, nealko budu sice tiez nosit, ale nejako to bude umiestnene v casti rautu ... nealko v poharoch mi predsa nevadi... nechcem aby hostia pili a jedli len v casti rautov ... to by som bola teda hnusna hostitelka ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
kocky paraada..tiez netuzim po flasiach na stolooch :-N ;-) 8-) a nefieem sa od vaas odlepit, nakukujem, nemoozem si pomoct :-D :-D :-D 8-) 8-) tajne samozrejme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebojte sa, kto je hladny a smadny, tak si ulovi...ci uz je to priamo pred nim, alebo mimo...to je moj nazor, stretla som sa s tym a je to uplne bezne...mozno keby tam boli este nejaky velmi stari ludia (my mame iba draheho babicku), tak tych by som sa spytala, co im prinesiem...ale zvysok si kludne nabagruje sam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D :-D ty si ciislo :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tak jsem si obednala nocni kosilku na svatebni noc mgr. ze me taky nebude... porad cucim na svatebni servry a hledam veci na svatbu nebo nad ni premyslim a nedelam na diplomce
Odpovědět
idem na skusku ucesu, ked sa povracam :-D , napisem spravu :) snad aj fotky :) zatial cafte saaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa ;-) co uz so mnof :-D to: darkwitch no zo mna by ju drahy okamzite strhol (aj za cenu roztrhania) a bolo by po parade :-D ...hovorila som mu, ze by som chcela mat na sebe nieco take, co by ho vyrajcovalo :-D ...na to mi povedal, ze ako videl moje svadobne saty (mna v nich este nie) a mna v popolnocnych, tak aj tak bude chodit cely den permanentne nadrzany a take extempore s nocnym pradlom je uplne zbytocne :-D :-D :-D to: sharin Dunco zavracaj? :-D :-D :-D
Odpovědět
Hezké dopoledne holky :-) Sharin: těším se na fotky ze zkoušky účesu. Já mám zkoušku účesu až v úterý před svatbou. Gaia: Aspoň jedna starost s košilkou odpadá, že.. :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to: kotatko.m no, z jednej strany fajn, ze odpadaju (usetrime :-D ), z druhej strany - skoda :-D :-D :-D mohla byt psina :-D
Odpovědět
gaia: Já myslím, že psina bude i bez toho :-D ;-) :-D Mimochodem já košilku taky zatím nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to: kotatko.m no, ako si spominam na svoju prvu svadbu (a ta bola iba do desiatej vecera), tak padneme mrtvi a budeme radi, ked sa v nedelu dopoludnia preberieme o takej hodine, aby sme mohli prist dozariadovat veci
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte babule :-) no co sa tyka kosielky, tak u nas je uplne zbytocna :-D :-D :-D Mam nieco podobne doma, som chcela raz drahemu spravit hot night - co myslite, ako dlho to na mne vydrzalo????? :-D :-D :-D :-D :-D Inak som sa draheho pytala, ci si mam nieco take zadovazit na svadobnu noc a vravel ze ee, on sa na mna lacne vrhne aj bez pradelka :-D Tak som to vyriesila tak, ze do spalne vstupim v ciernej cipkovej podprde a ciernych cipkovych boxerkach - vyzeram v tom dobre a basta :-D :-p :-p :-p
Odpovědět
Článek se načítá
gaia: Hele mě nějak uniklo že už jsi jednu svatbu měla...to jsem netušila.. Ale jinak taky počítám s tím, že nás ta svatba hoooodně unaví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no my mame ve stvatebni den jen takovou malou klidnou svatbu a oslavu se vsema budeme mit az v nedeli, abychom se s nima nemuseli stresovat o svatebni den a mohli si uzit svatebni noc :-) jinak myslim ze na me kosilka taky dlouho nevydrzi, ale nemuzu mu to zas tak usnadnit abch na sobe nemela nic :-) coz by se mu urcite libilo nejvic ze vseho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teeda babuchy..bree raaanko, vy ste dneska daake friskee :-N :-D :-D :-D ja vam snad zakazem seckiim vstup a pustiim vas tu az po 22.00 :-D :-D :-D :-D 8-) gaiu az po polnoci :-D :-D :-D :-D :-p 8-)
Odpovědět
No my budeme mít taky docela klidnou (předpokládám ;-) ) malou svatbu... Holky budete mít rozlučku se svobodou s kamárady?? Zajímalo by mě jestli nemáte třeba nápady na nějaké zajímavé hry, jelikož já budu mít 3-denní rozlučku na naší chatě.
Odpovědět
Caute zienky, no tu sa zvesela nakupuje a nakupuje, zacnem mat fobiu, ze zaostavam... :-D ;-) Ja saty neriesim, lebo svadobne aj popolky stale cakaju, kym sa budu sit, a tym si odburavam akekolvek stresy ohladne toho, ake su a ci nie ine a podobne... :-) Akurat chcem ist dnes pozriet nejake to pradielku a botky, hoci mam jedny do zalohy, ale stale hladam nieco ine. Takze s drahym dnes vybehneme do BA a popozerame niekde v Poluse, mozno nieco najdeme...a pak mame meeting so Zuzkou Halvonikovou, tak som vam na tu zienku ooohromne zvedava... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: kotatko.m mno jo, to je uz moja druha svadba :-( ...rozlucku so slobodou mat nebudeme to: darkwitch xexe ;-) to: atinkaa hehe, jaka cenzuristka :-D to: mexx potom zreferuj :-D
Odpovědět
ati: To víš - ranní ptáče, dál doskáče... :-D Mexx: pěkný adrenalin ty tvoje šatky..kdy by měly být hotové??
Odpovědět
Kotatko, pani v salone sije svadobne saty vzdy nejake dva-tri tyzdne pred svadbou, zaroven s nimi mi bude druha pani sit popolky. Je mi jasne, ze ked mam svadbu v polke augusta, tak teraz jej je prednejsie sit saty pre nevesty, ktore maju svadbu predo mnou. Beriem to uplne v pohode, lebo som mala moznost vidiet ich pracu a preto som si ich vybrala. Akurat moja rodina vobec nechape, preco nestresujem, tak hysterci aj za mna... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx no mna by uz vynasali :-D
Odpovědět
Gai, preco, si netrpezliva? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx ani nie, ze netrpezliva...skor vydesena, ze nestiham :-D ...malo casu sa mi to zda byt do svadby :-D
Odpovědět
No, niekedy aj mne, ale uznavam, ze je to ine, ako ked si ides saty pozicat. Keby som chcela len pozicat, tak uz ich mam davno vybrane, lebo inak by som urcite aj ja stresovala. Ale takto je to ine... :-) Ja zase stresujem pre ine veci, napriklad ako by som rada do svadby zhodila asi tak tristo kil. :-D Ale sa ma vsetky drzia ako kliest, vdaka zdravotnym problemom zrejme aj budu, ale niektorym ludom to nevysvetlis... 8-( Teda ja ani nevysvetlujem, si vzdy v duchu vravim, ze ked su taki sprosti s tymi ich poznamkami, tak ich kaslem, ale niekedy si potom doma poplacem... |-| Ked si cela rodina so svojimi debilnymi poznamkami o tom, aka budem hrozna nevesta mysli, ze ma nejako odradi alebo co, tak prosim. Ak ma odradia, nepojdu na svadbu a hotovo...
Odpovědět
Profilova fotka
mexx: nedaj sa odradit, nikde nie je perdpisane, ze nevesta ma byt vychrtla kostra... a tym skor ak mas zdravotne problemy. JA to poznam, ten pocit ked na teba vsetci ukradomky zazeraju, ze co so sebou to dievca preboha nieco nerobi. A ty vies ze robis, ale bohuzial ked ti celiakia docasbne vyradila z cinnosti stitnu zlazu a tym padom mas rozhadzane cele fungovanie organizmu, tak sa mozes aj na hlavu postavit, proste nebudes chudnut za kazdu cenu - aj ohrozenia uz aj tak dost vazneho zdravotneho stavu.... U mna to sice nebola priamo rodina, co nechapali (ti boli informovani a vedeli o co ide), ale skor znami a kamarati.... Hore hlavu, budes krasna nevesta aj snejakym tym kileckom navyse, hlavne ze zenich Ta lubi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx presne ako hovori gaskulka - dlab na blbov...mate krasny vankusik na obrucky...to si si sila? lebo my si chceme urobit nieco podobne sami...len ja som manualny antitalent a drahy (aj ked zrucny) kym sa k tomu dostane, tak to mozno bude na svadbu mojho brachu o 5 rokov :-S
Odpovědět
Profilova fotka
mexxicku ako ti babenky napisali..budes v dany den v Galante najsamkrajsia a basta ;-) 8-) ostatni....s tim moozu cimermanovsky vies co ;-) 8-) tvoj drahy je dolezity,..to ze si prenho najlepsia a najkrajsia na svete....ostatne ani za klobuuuk ..odkaaz za naas tiim drahusikom doma ;-) :-D :-D :-D :-p 8-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: mexx ja tiez nepatrim medzi chuducke...som skor taky slonik...a co...dlabem na seckych (neboj, aj ku mne sa rodina sprava vselijako) a ten moj sa ma stale snazi lovit ako v prvy den zamilovanosti ;-) to: atinkaa amen sestra :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mexx nech je at si rikaji co chteji, kdyz te mily miluje, jsou kultury kde by si jeste vypadala nezdrave hubena :-)
Odpovědět
Jeeezin, babule, vy ste zlate, som sa tu normalne potesila terazky... ;-) Ved ja na nich dlabem, vzdy sa teda snazim, ale niekedy som holt citlivejsia, a potom mrncim... :-N Ale veru, dolezite je, aka som pre zenicha, a ten ma evidentne lubi, takze ostatnych dlabem... ;-) Gai, vankusik sme si objednali spolu s tou svadobnou knihou, este na veltrhu, to bola jedina vec, co sme si tam vybrali, aby nam nebolo luto, ze sme isli naprazdno... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?