Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: sharin ak by ti stacili take, ako mame my, tak sa s tebou podelim :-D ...mame este 2 rezervne
Odpovědět
gaius: dakujem 8-) inak mam jedny vyhliadnute v ikea :) ak sa tam ovsem dovtedy dostaneme... ale sak bez toho sa svadba moze konat :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte ja uz mam koupene populnocky, teda je to halenka a sukne ale myslim ze to vypada dobre a jeste v tom potom pujdu svedcit svoji svedkyni :-) fotka je v albumu, ale neni nic moc
Odpovědět
dalsie tri ebay balicky dorazili.... zavoj s bezkruhovou spodnickou, segrine tajne objednane satky a este dve ozdoby do vlasov :) fotky pridem mozno este dnes, najneskor zajtra
Odpovědět
Profilova fotka
darkwitch: je to peknucke, taka jemna kombinacia ;-) sharin: no ty ebay maniacka :-D :-D hod foto, som zvedavec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
anooo ebaymaniacka ukaaaz secko uzaaj :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: darkwitch popolky: pekne, jednoduche, schvalene :-D :-D :-D to: sharin a paraple??? =-) to: atinkaa a ty ako pokracujes??? decka, uz len mesiac a tyzden...zacinam mat nieco ako rajzefiber
Odpovědět
Profilova fotka
gaia rozdychavame vyslednu sumu svadby :-N :-. :-x :-x inak uz asi all at home..alebo objednane..taze uz by som sa mala venovat skole :-N 8-( 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
zdravim rybky :) - ...vcera som kupila botky k popolnocnym satkam... nakoniec nebudu zlate ale strieborne :-N mam pocit, ze k tej modrotyrkysovej farbe sa strieborna hodi viac ako zlata 8-) este musim zhnat nejaku tasticku do ruky striebornu
Odpovědět
Profilova fotka
ja nastesti dalsi botky kupovat nemusim a taky zaciname mit pomalu vsechno doma nebo na ceste ufff. a pomalu se nam zacinaji rozpadat hoste na oslavu...
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa mne to drahy ani nehovori, lebo by som sa asi tak rozrevala, ze by som chcela aj svadbu zrusit to: gaskulka aj ja mam k tym svojim modrym strieborne sandalky... to: darkwitch ako rozpadat? vcera som bola zahovorit kyticu...je to od nasho domu 2 zastavky elektrickou + kusok peso...
Odpovědět
veru tak.. prepadla som kuzlu menom ebay... :-D :-D :-D a ono je to taky pocit ako ked su vianoce... kazdu chvilu rozbalujem v napati, co na mna vykukne z balicka 8-) gaius: tie by mali prist tiez kazdu chvilu, max do konca tyzdna pocitam, lebo inak predajca nedostane dobre hodnotenie :-p dark: keby sme mali svadbu na zahrade podla prvotneho planu, tak moje popolnocky by tvorili teplaky a mikina :-D lepsie povedane po obrade by som sa chvilocku este promenadovala v satach (nie v plafkach :-D ) a potom by som zvolila tie teplacky... ale tiez schvalujem vyber, milujem pohodlne oblecenie... ja budem v tych satach taka nesvoja, ale snad prezijem... mam aspon nachystane biele tenisky na prezutie :-D gas: vidis ja zase mam v hlave zlato vs. tyrkys... stale rozmyslam, ci usijeme saty z kupenej modrej alebo kupim hotove zlate... ale vzdy ked nad tym rozmyslam, tak to mam vyriesene, bo ten moj chlap je fakt sexi ked ma cosik modre, tak je rozhodnute ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to: sharin som zmedama na ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mne sa tyrskys a zlata lubi... ;-) a dosli mi popolky..su takee ze smrt ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa cia? tvoja, ci draheho? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ati: tie biele ci kere? =-)
Odpovědět
gaius: akurat mi kamoska napisala, ze dosiel daky balik z hong kongu, takze to budu tie slnecniky!!! lebo uz cakam len balik z USA a UK. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
gaia popolky su satky moje...nem draheho :-D :-D :-D ano biele.....kraasaaa x-) x-) x-) sa tu v nich prechadzam.....pise sa v nich dobre veruu :-D :-D :-D :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
adii ty si maniaak,.....moore packagees :-D :-D :-D :-D :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
atka: ja cem obrazok alebo fotku
Odpovědět
Profilova fotka
maas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaaachhh, kraaasne krasne krasne nadhera nadherata!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Baby uz sanam to krati ;-) uz mate vsetko?Ja cakam este nausnice z floridy a este musim kupit nejake spodne pradlo pre seba ale ja neviem co som pozerala tk sa mi nic nepacilo alebo co sa mi pacilo nemali v 75C :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak si tu ;-) vitaam ta veru pradielko este neemaaam..boze minutku si tu a maam po chlebe...rano som tvrdila ze maam seckooo :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kocky tak toto je parada http://www.mojasvadba.sk/album/album.... co adi? ;-)
Odpovědět
no idem pridat nove prirastky do albumu... este bez slnecnika, lebo este ten balik nemam... atik: tak tej kocke uuuprimne zavidim!!!! no a kde mas tie popolky? nadenka: mam rovnaky problem, len 80D tralalalaaaaa... moja mama to vola ze velka dojivost :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa no ale cia je to smrt? lebo napr. ked na mna pozrie moj drahy v mojich popolkach, tak sa mu panenky vykrutia a tvrdi, ze tie saty budu jeho smrt :-D :-D :-D to: sharin fiha a kedy bude u mna? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
gaia :-D :-D :-D :-D :-D napisala by som i inak...ale potrebujem aby ma mazali :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D ip obe!
Odpovědět
gaius: uz dlhsiu dobu sa chystame do blavy, tak snad nam to vyjde tento vikend :) chceme aj do parndorfu zbehnut, tak potom by som ti dala vediet, kde budeme... my sme pojazdni a blavu ako svoju niekdajsiu domovinu dobre poznam, tak trafime snad kdekolvek na miesto urcenia :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sharinka, kukam na albumcok a tam moj zaaaaaaaavojcek, je uzasny a hlavne za tie prachy...hriech ho nezobrat...mali by sme si ist v piatok konecne pre fotky - sa nam ta doba dodania pretiahla jak poriadny orgazmus :-D - tak tam snad na nejakej fotecke bude, mala som ho vlastne len v kostole a na parze fotkach, skodaaaa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?