Svatby 16/08/08. Kto má taky?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vyzera, ze pri tomto termine s milacikom ostaneme, tak nech nam to spolu pekne ubieha. Aspon mi to umozni sledovat moj sklz ;-) lebo v organizovani a dodrzovani harmonogramu, mam veru rezervy =-) =-)
Odpovědět
mexx: no jedine "cerstve" vlasy, a este sa to da ulahcit a natocit tie priceskove vopred :) uz len potom natocit vlastne, pripnut clipy, vycesat do ucesu a hotovo :)
Odpovědět
Profilova fotka
vyzeraa to paradne adii..pardoon ze som uz vcera nebola v stave pisat..ale rieisili sme bytiik ;-)
Odpovědět
dark: krasnucke oznamko! a velmi velmi originalne! u mna na 1* 8-) co som bola najviac v soku, tak to bolo prave kvoli rodnym listom... cuduj sa svete mali sme ich obaja a hned... ale ozaj aj nam ich vzali a vratia az po svadbe so sobasnym listom!
Odpovědět
Sharin, som si aj myslela, ze to tak nejak musi byt... :-) Dark, to je take milo krasne strelene, sa mi to paci... ;-) (Aj ked pochybujem, ze moja rodina by rozchodila, keby som si dala take...ja som povodne chcela napriklad s oveckami, ale sak by ich prekotilo vsetkych...) :-N :-D ;-) My sme boli na matrike pred dvoma tyzdnami, ani nam len nedali tie papiere, sama matrikarka nam to vypisala na stroji a len povedala, ze v stredu po svadbe si mame prist vyzdvihnut sobasny list. ;-) Akurat sme sa tam smiali, lebo niektore pary, co mavaju sobas v kostole, vraj ani nejdu na matriku - bud nevedia, ze treba alebo im napriklad farar povie, ze netreba. Bratranec sa ide zenit teraz v septembri a jeho snubenica mi hovorila, ze oni ani nepojdu na matriku, ze vraj im netreba, ked to maju v kostole... Tak ja reku, ze dobre, v kazdom meste asi inak. A matrikarka sa na tom smiala, ze to potom maju pravne neplatne manzelstvo, lebo pred statom sobas v kostole neplati, takze ak nejaki snubenci ani nejdu na matriku, maju smolu, nikto im potom nevyda sobasny list. Tak sme sa smiali, ze sa to potom lahsie rozvadza...a ona ze no ani nie, lebo nie je co, ked manzelstvo neexistuje... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mexx matrikarka by mala vediet ako je to v ramci rodinneho prava...to co vravi, je platne za sociku...manzelstvo pred cirkvou platne nebolo.....teraz uz je....doklady doklada na matriku fara...a je to lem kvoli uradniceniu....nist viac..taaze nemusia ;-)
Odpovědět
Lindi: Ajajaj takové sny :-( pryč s nima Darkwitch: oznámko takové řekla bych CRAZY ... jestli Vám dvoum se líbí tak není co řešit.. ;-) Já osobně mám raději takové ty klasičtější, ale svatba je fakt o vás dvou...takže proč ne, že... ;-) Adi: koukala jsem se na tvoje "nové vlasy" a musím říct, že to vypadá moc hezky a hlavně přirozeně ;-)
Odpovědět
Darkwitch: koukám že ty jsi taky ještě studentka, že.. Máš prázdniny? A jaký obor studuješ? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kotatko uz pracuju dodelavam diplomku pri praci, archivnictvi, v brne
Odpovědět
Profilova fotka
a dekuju za nazory, jsou mile
Odpovědět
Ati, to jo, aj u nas je to tak, ze farar v pondelok po svadbe zanesie doklady, aby mohli vystavit sobasny list. Ale vraj snubenci musia prist predtym na matriku vypisat ziadost o uzavretie manzelstva, ktoru ti farar vydat nemoze, rovnako ti farar nevyda sobasny list, on im len doda podklady. Preto s tym robila taky humbuk... Ale zrejme to tiez zalezi od matrikarky, mozno je ta nasa taka, ze ti jednoducho odmietne vystavit sobasny list, ked si si tam nebola pred svadbou po ziadost... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
mexx: nas tiez farar poslal najprv na matriku - teda on nam dal cistu ziadost, my to vypisane prinesieme na matriku, podpiseme to pred nimi, oni nam to potvrdia a potvrdene to odnesieme napst fararovi. Potom po obrade im to fara posiela... byrokracia ako buk ..no sen to bol strasidelny, som rada, ze to bol fakt len sen :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
darkwitch: jeej to je crazy uletene oznamko :-D sharin: ja nefiem kde mam kukat tie fotecky s priceskami na hlavke =-) =-) v tvojom albume to nie je :-.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teeda babi..nechcite vediet, co to je vytlc od rodiny ci dojdu na svadbu :-N :-. 8-( 8-( ma z toho klepne vaazne....bo toto je jedine, co som asi mala venovat agenture....nech tiez maju joky...jak ja :-( chudenec ja :-(
Odpovědět
atik ja mam opacny problem... vysvetlit nepozvanym ze su nepozvani :-D tolki ludia hned brali za samozrejme ze idu... ja tomu raz nerozumiem... toho koho chcem nemozem, koho nechcem musim a kto chce ist nepojde :-D :-D :-D
Odpovědět
Ati, my sme nevenovali agenture nic a vseto si musime odtrpiet sami. A mozem na plnu hubu dosvedcit, ze s rodinou je najvacsi kriz... ;-) :-D :-x Tak sme skocili do mesta pre ten oblek, uz je doma v skrini, akurat mu mama musi trosku skratit nohavice, a bude ako lusk. Aspon niekam sme pokrocili... :-) Jo, a buduci tyzden by sme sa konecne mohli stretnut so Zuzkou Halvonikovou, bo sme sa doteraz nejako nevedeli zladit, ale slubila nam, ze uz si konecne cas najde, tak som zvedava, snad uz budeme vediet presnejsie co a ako. Akurat jedine co vieme, ze sme to fotenie z piatka museli presunut na stvrtok, takze to bude dva dni pred svadbou, ale vyhovuje nam to este viac ako piatok. Hadam to bude dobre, sa modlite za pekne pocasie, jou? ;-)
Odpovědět
Sharin, u nas sme v podstate odstranili problem s nepozvanymi tym, ze su vsetci pozvani. :-D Ale ono je to vlastne vsetko ta najblizsia rodina, takze to nebolo az take hrozne, ako keby sme si vybrali len niektorych a tym ostatnym museli vysvetlovat, ze nic nebude... :-N Mna ale aj tak dokazu vytocit niektorymi vecami, lebo rodine nikdy nevyhovies. Raz sa im nepaci miesto, potom datum, potom cas, potom to, kde budu sediet, a kto vedla koho...na nervy s nimi. ]-( Ked sa minuly rok vydavala sesterka, tak vsetci pindali, ze ani nevie, co sa patri a nepride ich osobne pozvat, tak sme si s drahym povedali, ze my budeme slusni a pozveme ich osobne. A na to mi teta povedala, ze ved sa nemusim unuvat chodit ju pozyvat, ona ma nemieni nijako pohostit ani nic a automaticky berie, ze je pozvana. 8-( Akoze tymto ma dojala, lebo ja mam sklony k drzosti, ale taketo veci su aj mne proti srsti... 8-( Kazdopadne, s rodinou je to o hubu... :-x
Odpovědět
mexx: tak my sme chceli len fakt najblizsiu rodinu a hlavne tych, s kt. sme casto a s ktorymi si v prvom rade rozumieme my... kamaratov tiez len najblizsich... a moj otec s manzelkou nechcu prist (rozvedeni rodicia a nedobre vztahy) ale na druhu stranu krsny (otcov brat) s detmi sa vyjadrili ze chcu prist pozriet na obrad, ze ma chcu vidiet. A ja teraz neviem ako z toho... lebo ked uz pridu oni preco nechce prist aj otec, aspon na ten obrad, ked uz na hostinu nie, alebo aspon este na hostinu na prve podavane jedlo, kym nie su pripiti... nechapem tomu proste... no a ti, kt. sa pozyvaju sami tak to je taka vzdialena rodina, ze az (svokrova sesternica s muzom, s ich synom a dcerou, ona s muzom a ich 2 detmi) a to nie sme padnuti na hlavu, aby sme tak vzdialenych pozyvali a toboz nie, ked za tu dlhu dobu sme s nimi nikde neboli... to keby sme mali pozvat komplet celu rodinu "ako sa to patri za starych cias", tak by sme svadbu museli mat asi na futbalovom ihrisku.... tak toto nie... a rovnako ma prekvapili niektori z rodiny hlaskami, ze sa dozvedeli od cudzich ze bude v rodine svadba... a tak vycitavo to hovorili... pritom neviem co maju za problem... ak su pozvani, tak sa nemaju coho bat a az MY ideme pozyvat, tak co chcu? hned sme mali rozozlat oznamenia o zasnubeni a stanoveni terminu ze nech sa priblizne nachystaju a cakaju ci ich pozvame, ci ako? toto su veci mimo mojho chapania.... a cim dlhsie nad tym uvazuje, tak tym ma to vsetko viac serka a lutujem, ze sme nezvolili svadbu o 2 svedkoch, ist to kdesi oslavit na 2 tyzdne prec a potom urobit daky obed...
Odpovědět
Ja si tiez tak obcas hovorim, ze by to bolo najlepsie riesenie, lebo ked ti ma rodina svojim sprostym pristupom kazit najkrajsi den v zivote len preto, ze "oni si to inak predstavovali"... 8-( A uplne zboznujem, ked na mna pokrikuju ludia, ktori su sice z rodiny, ale nie prave najblizsej, ze kedy konecne bude svadba, ze by isli tancovat...pritom oni mali svadby uz dve a na ziadnu nas nepozvali... :-x Alebo moja suseda, vykrikuje vsade mozne, ze este nedostala pozvanku - tak ju treba schladit, ze ani nedostane. Na nasu svadbu ide len zhodou okolnosti, lebo moj drahy pozyva vela kamaratov a ona je frajerka jedneho z nich. Takze ak on nahodou zmeni frajerku, suseda sa vobec nezucastni... :-D A takychto pripadov je strasne vela... |-|
Odpovědět
mexx: :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ja si prosadila ze chci ason nake lidi, abych se mela pred kym naparovat v satech a samozrejme vsichni si mysli ze jsou zvani, no tak sme to prestali resit, na obrad pujde tech puvodnich deset lidi a pak udelame party na zahrade- kdo prijde prijde kdo ne tak ne, ja se rozcilovat nebudu, budou jen kolace, chlebicky a grilovane maso... jo a o nasi svatbe se driv bavili u honzy v praci uklizecky nez jsme to stacili rict honzovymu tatkovi, ktery v te firme taky pracuje :-) taky se svet nezboril, ze se to dozvedel jako posledni
Odpovědět
Napriek vsetkym peripetiam s rodinou, ktorym sa asi nikdy nevyhneme, som ale rada, ze ideme mat takuto "velku svadbu"... ;-) Z mojej strany bude nejakych cca 50 ludi /aj ked sa to zrejme znizi/, ale su v tom iba dvaja kamarati s partnermi a jedna kamoska bez, zvysok je vsetko rodina (no jo, je nas vela)... Ale som rada, ze tam vsetci budu, ked uz mam byt princezna, nech ma vidi co najviac ludi, nie? ;-) :-) Osobne by mi bolo asi luto mat len taku malicku svadbu s dvoma svedkami...aj ked je to urcite lacnejsi variant. Kazdemu sa paci nieco ine... Ale zase treba aj vramci rodiny vediet povedat "dost", lebo potom sa to zvrhne a ocitnu sa tam aj ludia, s ktorymi ste v zivote neboli a uz su jednou nohou v hrobe (ako napriklad babkine sesternice s dvanasteho kolena a tak)... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
niektore matrikarky su fakt chudery ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
sharin, vlasky su perfektne - budes to mat enonunofantastikus ;-)
Odpovědět
darkwitch: to bola nasa povodna predstava svadby - mat ju na zahrade vlastneho domceka a len obrad by bol formalny, potom by sme sa prezliekli do domaceho :) len bohuzial nevyslo :( snad daky vyrocnik tak vyjde gas: dakujem :) inak aj ja mavam zcasu nacas taketo sny a ked som sa pytala jednej "bosorky" tak povedala, ze to znamena presny opak, teda to, ze sme si verni, ze lubime len jeden druheho :) lebo mne sa snivalo aj toho typu ze bol s inou a jemu zase ze ja s inym..
Odpovědět
Profilova fotka
teeda babi vy maate sny :-N bree ranko inak babuchy...som rada ze mam pocet rodinnych prislusnikov za sebou a ze z toho nebol vcera infarktus..bo tep bol do kraaasy :-N :-. 8-( 8-( a soom veelmo rada, ze vacsina ludi na svadbe budu do 35-40 rockov...a ze to teda bude dla nas..leem to obvolat :-N boozinecku..to je na knihu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
gai a co matrika..co zas maju? :-N 8-( 8-( noo dajte este daco novee do albumikov...nech vaas kus okukaaam....maam dnes okukovaciu moody :-D :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
sharin: no chvalabohu, ze to znamena opak :-D atka: ja budem rodinu obvolavat tak okolo 20 jula - podla toho, co zazivala s niektorymi clenmi rodiny segra pri jej svadbe, tak sa uz teraz "tesim" - niektori su taki mantaci, ze az... A nakoniec aj tak nedosli dvaja, co naisto slubili, ze pridu a nedali to ani vediet v ten den, ze nepridu - to je mylsim pekna neokrochanost ]-( dnes mi inak volala pani z Businesuite, ze maju nove menu, tak si mozme pozriet, ci by sme si necheli nieco nove vybrat, mame sa stretnut po 20.7., tak som zvedava, co ponukne. Uz s nou potom rovno budem riesit aj vyzdobu stolov a saly a pod. Uz to zacina pomaly odpsypat babulky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte augustovky, no pekne sa vam to posuva, o chvilu to bude uz len mjesic :-D ale menila by som... ano ludia su vselijaki, dvaja nedosli, co este v to rano hovorili ze dojdu a doteraz ani makke f nepovedali...a to syn nasho nevl. fotrika prosim pekne a este aj krstna nemdosla, neviem co sa stalo, tiez sa odvtedy neozvala... a ja rozhodne nebudem niekomu teraz volat, ze preco nemdosli...sak si to nechali ujst, ich chyba... cica akurat sme v Grande v TN na stretku, som si spomenula na teba teraz, jak sme tu boli, ked sme isli od Janka ;-) to len tak pomimo a pjekny den vsetkym prajem
Odpovědět
Profilova fotka
to: atinkaa jaaaj, nijaka nova katastrofa na obzore...to len spominam, co sme prezivali :-S
Odpovědět
Profilova fotka
zitra si jdu vybrat kyti tak mi drzte palecky at vyberu peknou
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?