Svatba září 2017 Ostrava a okolí

Ahoj holky, také plánujete svatbu v září 2017 v Ostravě a okolí? Tak se přidejte! Budeme společně sdílet zážitky z našich ochutnávek, zařizování a třeba si i nějak pomůžeme a navzájem něco doporučíme.
Odpovědět
@tomja13 Tech diskuzi na Ostravu a okoli se tu nejak zacalo objevovat vicero. :-) Nas termin je 1.9., obrad v Bohumine a oslava v Chalupkach.
Odpovědět
@apple2 Jé a já když to projížděla jsem nic neviděla, asi jsem slepá ;-) My máme termín 23.9. obřad na Slezkoostravské radnici a hostinu atd. na Žermanické přehradě v Majáku. Můžu se zeptat kolik máte hostů? A co máš už zařízené?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my máme termín 16.9. a obřad a místo v areálu Albertovec u Opavy. :-D Hostů budeme mít asi okolo 60. Není to ještě finální číslo, pár lidí si ještě není jisto, zda dorazí. Máme pár hostů I ze zahraničí. :-) Jinak jsem právě objednala vývazky a podvazek a máme jistého fotografa, místo, pozvánky a kapelu, kadeřnici a kosmetičku a dortík s koláčema. Ale některé věci mi dělají starosti, skoro nikdo nechce zálohu, mám ráda jistotu, že už nám to nikdo nevyfoukne. Ale to asi nezměním. Přemýšlíme co můžeme zařídit Příště, asi prstýnky a nakonec jídlo, pití a výzdobu. :-)
Odpovědět
@tomja13 Hostů máme 80. V úterý si jedeme do Krakowa vyzvednout oznámení. Máme místo na hostinu, DJ, fotografku, mám zamluvenou kadeřnici, která mě bude i líčit. Mám objednané květiny, předběžně zamluvený "termín" na dort (budeme teprve domlouvat příchutě patra cenu atd), prstýnky, šaty budu řešit cca za 2 týdny. Snad jsem na nic nezapomněla. No a ještě řešíme předmanželské přípravy a papírování pro českou matriku. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@apple2 Kdybych žila doma, ráda bych ve volnu obcházela obchody a zařízovala nové věci na svatbu. Květiny budu řešit později, ale I tak se musím zeptat, doporučíte mi někoho?
Odpovědět
@elin...ka Já jsem původem od Plzně a žiju v Praze. Takže svatba v Bohumíně/Chalupkách je pro mě kompromis pro setkání hostů z Čech a Polska. Osobně tedy květináře v Ostravě a okolí neznám, ale hlavně nebudu mít živé květiny. Objednávám si z kolekce Wildflowers od Lioness tady na beremku (takže budu mít umělou kytku. :-) ).
Odpovědět
@elin...ka Vítám tě tady, pokud ti to nebude vadit, budeme si tykat ano? Dortík a koláče? Můžeš mi dát prosím tip? Vývazky už mám taky, vyráběla jsem si je sama a jakmile jsem přišla na ten správný grif, byla to opravdu hračka, dokonce se mi podařily i ty velké pro svědky a rodiče. Barvu svatby máme v bílé a druhá barva je champagne (ivory), takže ladím vše dle toho. Podvazek mi zajišťuje svědkyně a fotografku naštěstí už máme. Máme i DJ, svatební auto, a vybrané květinářství. Pokud ti mohu doporučit tak se obrať na květinářství Diana, je v Ově v Mariánských horách a nemůžu si jej vynachválit, nádherné květiny, dlouho vydrží a taky skvělé ceny. S těmi zálohami tě chápu, také mám radši zálohu a tím pádem i pojistku toho, že se daná věc uskuteční. Naštěstí fotografka i svatební odvoz zálohu chtěli, DJ ji zatím nijak nevyžadoval, ale asi budu chtít alespoň smlouvu. Prstýnky, už máme taktéž a ty máme z Brilasu. Svatebčanů bude asi kolem 50, s tím, že je to československá svatba :-) takže musím zajistit rodině i ubytování, to naštěstí máme přímo v hotelu, kde se koná hostina.
Odpovědět
@apple2 Jak už jsem psala elin...ka, tak hostů máme přibližně 50, svatbu máme československou a zařízené máme: prstýnky, matriku, šaty, DJ, květiny, alkohol, svatební auto, vizážistku, kadeřnici, vývazky jsem si vyráběla, no už nám snad chybí jen dort, zákusky, koláče a další maličkosti. Samozřejmě výběr svatebního menu, ale to až koncem srpna. Takže pokud to chápu správně bereš si cizince?
Odpovědět
@tomja13 Jj. Po svatbe budu mit polske prijmeni a vyhlidku na moznost zit v Krakowe. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) Cizince si neberu, ale dlouhodobě žijeme v Anglii, takže s plánovaním je to trošku psycho :-( hlavně s kamarády tady z UK, hledáme letenky, ubytování atd. Holky, jestli některá z vás bude vědět o dobrém květinářství, tak sem s ním, budu moc ráda, zatím máme Dianu, ale ta je trošku z ruky, rodiče od přítele jsou ze Zábřehu a moji z Dubiny :-) Jinak se taky dívám na prsteny z Brilas, jsou fakt krásné. :-) Hodně štěstí při plánování :-)
Odpovědět
@apple2 Teda, tak to já se z Ostravy asi nehnu :) @elin...ka Tak to máš tedy taky co zařizovat, vůbec ti to nezávidím. Jinak holky, dneska jsem objednala svatební razítko, kterým budeme zdobit krabičky na výslužky a potom lístky do tomboly atd. Máte ještě nějaký tip co se týče dekorací apod? Budeme mít i Pompomy v barvě svatby.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 9 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky, taky jsem z Ostravy, ale svatbu mam už v cervnu. Doufam, ze nevadi, kdyz se k vam pridam.. taky jsem Vam chtela ukazat saty, ktere jsem si koupila! :-) Po svatbe je budu prodavat, kdybyste mela nektera zajem.. :-) jsou Ivory, velikost 32 - 34, budu mít i dlouhy zavoj a spodnici.. kdyztak se ozvete ;) preji prijemne planovani svatby a pevne nervy! ja uz stresuju! :D
Odpovědět
Článek se načítá
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?