Menu Forum

Svatba venku okolí Brna 2012. Plánuje někdo?

26. srp 2015  • 
fotoportrét
fotoportrét
osicka
6
Registrovala se 10. srpna 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 110 příspěvků. Má 36 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
osicka
6
Registrovala se 10. srpna 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 110 příspěvků. Má 36 přátel. Region Brno.
 Ahojte, moj sen je svadba von v prirode, inspirovana juznou Kaliforniou, obrad pod stromom, tancovacka pod holym nebom alebo v stane, vintage styl, plno cheesecake - ov a frgalov emoticon ..... Ak niekto planujete nieco podobne, tak sem sa, poradime sa navzajom emoticon Obrad planujeme v okoli Brna.
29. zář 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
maracuja
7
Registrovala se 27. července 2006 na beremese.cz. Přidala 142 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Lysá nad Labem, Region Nymburk.
fotoportrét
fotoportrét
maracuja
7
Registrovala se 27. července 2006 na beremese.cz. Přidala 142 příspěvků a 2 alba. Má 9 přátel. Lysá nad Labem, Region Nymburk.
 Tak mi plánujeme něco podobného, obřad v nedostavěném klášteře, kde jsou jen obvodové zdi, pak oslava venku v prostorách dětského letního tábora, kde bude prasátko, pivečko, chodské a naše moravské (frgále) koláče, šaty bych chtěla takové ty krajkové, co mám v albu, ty jsou tak trochu vintage stylemoticon Do vlasů bych chtěla nějakou ozdobu, ale to ještě nevím jakou přesně, protože chci určitě španělský závoj..... Tak snad to všechno dobře naplánujeme a dobře to dopadne emoticon
29. zář 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
osicka
6
fotoportrét
fotoportrét
osicka
6
 @maracuja ahoj, tak tie saty s krajkou su nadherne a vyzeras v nich bajecne.... My uvazujeme o stredovekom hrade, nie je uplne zrekonstruovany ale mali by sme tam cely hrad pre seba, aj party stan s velkym podiom pre 70 ludi za dobru cenu... v pripade dazda by sme to mali vevnitr v zrekonstruovanej sypke.... ako to riesite Vy pre pripad zleho pocasia?
29. zář 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
maracuja
7
fotoportrét
fotoportrét
maracuja
7
 Děkuji emoticon No když bude pršet, tak obřad bude s deštníkem a jak bude ta oslava, tak je tam zastřešená veranda, která se dá úplně uzavřít , ale stále si říkám, že pršet nebude emoticon
29. zář 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jana_kaisi
8
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 5 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
jana_kaisi
8
Registrovala se 27. září 2011 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek. Má 5 přátel. Region Brno.
 Muzu se zeptat jaky stredoveky hrad? emoticon Taky je to muj sen a pristi rok se chceme v kvetnu brat, ale nemuzu nic v okoli Brna vymyslet :( Taky jsem chtela prirodni svatbu na zahrade u nejake roubenky s grilovanim atd...ale bohuzel roubenky jsou jen v hoprach...kolem Brna nic takoveho pekneho stareho neni .... nebo jsem aspon nic nenasla...
14. lis 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
heelenka_2012 (30 r.)
Registrovala se 15. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
heelenka_2012 (30 r.)
Registrovala se 15. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 1 přítele. Region Brno.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj...není to úplně roubenka, ale je to na venkově v rodinné hospůdce se zahradou, altánem a grilem a my se tam příští rok bereme. Moc pěkné a levné, tak uvidíme. Je to Restaurace U Němců a je to v Domašově za Brnem kousek. A máme od rána všechno tam -na jednom místě. emoticon
15. lis 2011 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
podkuvka
Registrovala se 3. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
podkuvka
Registrovala se 3. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 1 příspěvek.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojky, patřím taky k těm, co plánují na léto 2012 svatbu v Brně či okolí a rádi bychom to udělali dost netradičně a pro hodně lidí, ale spíš ve venkovském stylu a smožností trávit část dne venku. Máte některá z vás tip na svatbu, kde je možno uspořádat i obřad a zároven v místě nebo poblíž ubytovat až na 30lidí, případně stany pro mladší ročníky/jednodušší ubytování atd emoticon Chceme rožnit a pozvat hodně známých/kamarádů, co již ale mají často i rodinu, takže něco vhodného na odpolední vyblbnutí dětí venku emoticon Budu ráda za každý tip a jinak vám přeji, abyste zvládaly všechny přípravy s nadhledem a pohodou emoticon
3. led 2012 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
fotoportrét
fotoportrét
stastnanevesta
107
Registrovala se 30. června 2010 na beremese.cz. Přidala 4596 příspěvků a 1 album. Má 373 přátel. Region Brno.
 ahoj,naše svatba bude v červenci v zámecké zahradě v Lysicích
3. led 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jitkastankova
Registrovala se 8. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků.
  • Svatba byla 9. června 2012
    Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
jitkastankova
Registrovala se 8. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků.
  • Svatba byla 9. června 2012
    Region Zlín
 Svatba ala California je úplná nádhera. Kontak s přírodou, obřad pod stromem, krásné, zajímavé dekorace, emoce....
3. led 2012 ve 22:12  •  Svatba byla v červnu 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
geenaa (29 r.)
Registrovala se 19. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 1 album.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
geenaa (29 r.)
Registrovala se 19. srpna 2011 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků a 1 album.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahoj holky..Datum naší svatby je na neurčito, ale asi bude hodně velká...Spousta přátel a velká rodina. Tak už začínám sondovat kde co..emoticon Máte nějaký typ v okolí Brna na nějaký statek nebo zahradu, kam by se vešlo tak 100 lidí?
3. led 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
heelenka_2012 (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
heelenka_2012 (30 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 @podkuvka Ahoj to místo, co popisuješ je přesně Restaurace a i pension U Němců. My tam máme taky svatbu. Je tam restaurace přímo napojená na zahradu a v té je altán na rožnění selete a i na terase gril. Celý den můžete vy i děti být venku. Tak se tam zkus zeptat
13. led 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
fotoportrét
fotoportrét
lukashsax (37 r.)
Bosáci, Bostrio a Boston
Lukáš Ondrušek PRO

Hudba a zábava - Region Příbram
21
 Zdravim. Tipy na svatby v Brne - Panská Lícha, Hotel Atlantis. Fotky z techto dvou svateb najdete v odkazu kapely u meho profilu (fotogalerie).
13. led 2012 v 10:35  •  Svatba byla v červenci 2010  •  www.bosaci.cz  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu firem na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
8. črc 2012 v 10:30 • radkapavuk
fotoportrét
fotoportrét
rena24
12
Registrovala se 28. června 2015 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 5 přátel. Velká Bíteš, Region Žďár nad Sázavou.
fotoportrét
fotoportrét
rena24
12
Registrovala se 28. června 2015 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků. Má 5 přátel. Velká Bíteš, Region Žďár nad Sázavou.
 Prosím měl někdo svatbu a hostinu U Němců?
15. srp 2015 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ruzicka87
1
Registrovala se 24. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
ruzicka87
1
Registrovala se 24. srpna 2015 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
 Ahoj, taky poprosim o info ohledne penzionu u Nemcu v Domasove. Je lepsi využít nekuracky salon když budeme mít cca 70 lidi? Protoze prostor na tanečky atd mi prijde maly.A jak jsou na tom se spuntovnym + moznosti vlastního alkoholu?moc dekuju za jakoukoliv zkušenost.
26. srp 2015 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí