Svatba v září 2013

Zobraz úvodní příspěvek
Ahoj, plánuje někdo svatbu na září 2013?My máme termín na 14.9.2013 a tak trochu plavu v termínech,kdy co začít zařizovat.Jak jste na tom vy? :-)
Odpovědět
1
2
Profilova fotka
@vercik83 Mi to chcem dělat celý až odpo, páč to bude venku a bude se dělat prasátko a myslim, že ve čtyři nebo v pěkt už sou lidi z práce doma.Já to beru tak, že jsetli ty lidi chtějí být s námi, tak si to zařídí, ví to dost dopředu, tak si myslim, že v tom nebude problém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se přidáváme i my s termínem 13.9.2013 ve 13:00 je to pátek a zatím nikdo z pozvaných s tím nemá problém :)
Odpovědět
@zahyna Tak to to máme v plánu zcela stejně, jen toho pátku jsme se trochu bála. Ale máš pravdu, kdo bude chtít, tak se dostaví. A navíc bude den volna z práce ne?? Tak ať se Vám to vyvede, my taky prasátko:o)
Odpovědět
Profilova fotka
@vercik83 Den volna ale maj jen rodiče a nevěsta se ženichem.Děkuju, vám taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My chceme 13/9/13 ve 13:00, ale datum ještě 100% nemáme, snad do 14 dnů... jinak já mám šaty :-) ale nic nemáme, hledáme hospodu, ale není to lehký...
Odpovědět
ahoj, tak my chceme 7.9.2013 ale ještě taky není nic na 100% :-), my máme zamluvený termín na matrice a jednáme o místě hostiny, jinak nic ještě nemáme, ale půl roku, to je snad času dost :-)
Odpovědět
@zahyna Já vím, ale babi a dědečky stejnak nemáme, a tak snad se ostatním podaří přijet v těch 4-5, anebo si vezmou dovolenou, ubytko budou mít zajištěný, můžou si udělat hezký prodloužený víkend. Někteří kamarádi to asi nezvládnou, ale pokračovat se bude i v sobotu, tak se třeba připojí pak anebo v pátek až na raut. já bych stejně chtěla obřad spíš malinkej, budu smutná kvůli tátovi, že už to neuvidí, moc si to přál.
Odpovědět
Profilova fotka
@vercik83 To je mi líto,ale zas ti to vynahradí ostatní.Určitě to budete mít skvělí a náležitě si to užiješ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@katkaproch My máme uplně stejný den,tak snad se vše vydaří jak má :)Jinak už máme zamluvený kostel,hostinu,dorty objednané i koláče,kapelu,prstýnky,šaty,oblek,fotografa a kameramana,Takže snad už to nejdůležitější :)
Odpovědět
Ahoj my máme svatbu 13.9.2013. Máme místo, zamluvenou restauraci, počet hostů, prstýnky,dort, mě se šijou šaty a už mám vyhlídnuté i botky. Také máme vyhlídnutou výzdobu, zamluveného Dje a kadeřnici. Chybí mi vizážistka, a oblek pro ženicha včetně bot ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Milé nevěsty, pokud byste při tom Vašem plánování hledali fotografku na Váš měsíc, mrkněte ke mně na web. Kromě 7.9. mám termíny volné :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, přidávám se k vám :) Máme termín svatby 7.9. Na matrice už to máme rezervované, teď scháníme agenturu, která nám zprostředkuje obřad na Denisoých sadech- Brno. Máme zamluveného kameramana a fotografa. Já mám rezervované šaty :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, přídávám se k těm 14.9.2013, Mám šaty a svého miláčka, jinak zatím napevno nemám nic...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj. My to máme 14.9. a zatím toho moc nemáme - místo obřadu + hostiny, fotografa tak napůl, kadeřnici, oznámení (to si děláme my) a rozhodnutí, že kameramana nechcem.. To je zatím vše.. Jsme pohodáři, tak to zas tak neřešíme.. Tak doufám, že to pak budem stíhat.. :-D
Odpovědět
Ahojky, tak koukám že největší lajdák sem já:-D přidávám se k datu 7.9.2013, obřad budeme mít ve 12:00. jediné co mám,tak je matrika a fotografka na 100% a misto na oběd,jinak chata,kde bude grilovačka je ještě v jednání...jinak nemám nic:-( snad to všechno nějak stihnu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Také se přidávám, my máme termín 21.9.2013 a dnes je to přesně 6 měsíců, takže podle mě máme hooodně času :-) Ale myslím, že ty nejdůležitější věci máme, takže budu spíš po chvilkách ladit detaily.
Odpovědět
Profilova fotka
My máme termín 14.9.2013 v kostele sv. Jana na Modré. Máme zamluvený kostelík, hostinu, fotografy. Oblek pro ženicha koupen, prstýnky taky koupeny (teď ještě nechat vyrít datum). Výzdoba se pamalu kupuje už. Kytka zamluvená (teda ještě přesně pořád nevím jakou :D ). Jen šaty pro nevěstu pořád nic. :(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ráda bych vás oslovila ohledně diskutovaného tématu. Na stránkách vznikla možnost založení vlastní skupiny. Obnáší to přehlednější komunikaci, možnost vkládání fotek a jejich třídění apod. Taková skupina nese více zajímavých výhod jako je vlastní pojmenování a určení cílů a specifik skupiny např. lidé se stejnými názory, zájmy nebo společnými zážitky, životními situacemi. V tomto případě může vzniknout skupina např. Svatba v září 2013. Zakládající člen a dva další se stávají moderátory skupiny, kteří se starají o dobrou atmosféru a dohlíží na pořádek veškerých aktivit i interních pravidel skupiny (např. příspěvky, které jsou v nesouladu s cíli a pravidly skupiny mohou zablokovat). Skupina může být založena v minimálním počtu tří uživatelů, má vlastní komunikaci a sdílení. Ovšem pro ostatní je tu možnost se kdykoliv do skupiny přidat. Můžete se podívat na přiložený odkaz, kde je více popsáno, jak si založit vlastní skupinu. http://www.beremese.cz/fotoblog/jenny...
Odpovědět
@milovnici Ahoj, mám také termín 7.9. a zatím jsem zařídila matriku (jen telefonicky, papíry pojedeme vyplnit co nejdřív), místo na hostinu, fotografa a mám vyhlédnuté šaty...toť vše. Nehodlám se z toho hroutit :-D co nestihnem, to nebude.....bude ženich a nevěsta...to je to hlavní. Jinak celý ten cirkus bude čítat cca 75 hlav :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@barcach Ahojky, my mame svatbu take 7.9. na zajisteni obradu mame agenturu NAIVE z Brna v Denisovych sadech delaji obrady na trech mistech, u obelisku, u studanky a myslim ze u kolonady, tak kdyz tak mrkni na jejich stranky.
Odpovědět
Profilova fotka
a v kolik máte obřad? My budeme mít nakonec v místodržitelské zahradě na Denisových sadech v 14 hodin :)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, a jinak taky už máme podepsanou smlouvu s agenturou Naive ;-)
Odpovědět
@beruskabeztecek no ja z toho taky nijak nešílím,matriku už mám zařízenou a zaplacenej poplatek,takže to je jisté už na 110%:-) oběd je taky zamluven a grilovačka taky...základní kameny jsou položeny a na tom ostatním to zase tak nestojí;-)hlavní jsme my dva a to,kdo nás oddá:-)
Odpovědět
Ahoj my budeme mít svatbu 15.9.2013naše svatba bude na zámečku zařízené šaty máme a střevíčky také oznámení bude dělat moje dcera ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nu my máme termín 6.9.2013 a zařazujeme tak v průběhu roku, co se tak nějak naskytne. Hlavně v klidu a v pohode :-)
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?