Svatba v září 2012

Profilova fotka
Milé nevěsty, pokud se chystáte vzít si svého milého v září 2012, jste vítány . - )))
1
2
Profilova fotka
Ahoj, my máme datum 22.září 2012 :-)
My snad 1. :-)
Profilova fotka
My taky 1.září... :-)
Profilova fotka
Ráda se přidám, my máme datum 22.9. 2012 :-)
Profilova fotka
My máme taky 1. :-)
Profilova fotka
podobné téma tu už je :-)) http://www.beremese.cz/diskuse/tema/z...
Profilova fotka
Taky 1.9. - Začátek nového ;)
Profilova fotka
Zdravím holky :-) tak my jsme si nakonec se snoubencem taky vybrali září, konkrétně 22 , stejně jako misulka88 :-)
Profilova fotka
@haninka712 Krásné datum že? ;-) My máme ještě na 12 hodin, aby už to bylo fakt něco :-D
Profilova fotka
@misulka88 taky se mi líbí :-) my teda ještě nemáme nic domluveno, zrovna včera jsme vybrali datum, tak nás veškeré zařizování teprve čeká :-)
Profilova fotka
@haninka712 Tak my máme domluvený zatím jen ten termín na zámku, tam bude obřad a možná i hostina. Ale to čekáme, podle toho, jak to bude drahé ;-)
Profilova fotka
jasně :-) a kde teda budete mít ten obřad ?
Článek se načítá
Profilova fotka
Zámek Napajedla :-) a vy?
Profilova fotka
@misulka88 tak vidím, že 22.9. 2012 ve 12 hodin bude oblíbené :-)
Profilova fotka
@lui Asi jo, je to krásná souhra dvojek :)
Profilova fotka
My nemáme nic oficiálního, ale domluvili jsme se na 1.9. Tak doufám, že mi ještě zůstane oddávající :-D Koukám, že si ten termín zamluvíme co nejdřív to bude možné... ;-) Mimochodem... 1.9.2012 je z numerologického hlediska nejlepší datum... to jenom tak pro info.... :-)
Profilova fotka
Holky tak jak pokračujete s přípravama, co už máte zařízené? ;-)
My to asi taky nejspíš vidíme na1.9. ;-) nebo teda,já to tak vybrala a přítel nic nenamítal :-D zařízeno,ale ještě nic nemáme,ale asi brzy začnu,i když přítel si myslí,že je na vše hromada času :-|
Profilova fotka
Ahoj,tak se přidávám, my máme vybráno také 1.9. :) tak snad nám to vyjde :-) Ale nic jineho zařízeno nemáme, protože můj přítel si myslí to samý co přítel od avrila .. :))) Ach ty chlapy :D
Profilova fotka
My jsme se domluvili na termíne, ale ještě nemám ani prsten... :-D Snad to do Vánoc stihne... pak by bylo dobrý to začít oficiálně zařizovat... ;-) Ale taky má na to přítel hromadu času... ;-)
ahojky holky, tak po 9 letech vztahu se přidávám i já do této konverzace :-), a plánujeme svatbu taky na září 2012, zítra jedeme zařizovat datum, čas a místo konání, tak doufám, že nám to všechno klapne dle našeho přání :-).
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Tak se nám to holky podařilo a budeme to mít 1.9.2012 ve Slavkově u Brna venku na nádvoří a v případě škaredého počasí v kapli :-), jupííí :-) a teď řešit místo svatební hostiny, to bude ještě sranda :-)
@nova_janicka taky jsme dneska zamluvili Slavkov :) na duben 21. v Kapli :) super
@petulamrk tak to je super a kde plánujete svatební hostinu??? my to právě chceme spojit s nějakou grilovačkou, opékáním prasete a zároveň aby bylo i hlavní jídlo, tak jsme zvědavá jak to dopadne
@nova_janicka hostinu plánujeme na žebětínském dvoře, zítra tam budeme psát na schůzku a předběžnou rezervaci... to bude přítel vědět jak jde do práce, abychom tam šli oba zařídit tu hostinu
@petulamrk a nemáš náhodou kontakt na fotografa nějakého dobřého? nikoho neznám, koukám na netu a co jsem se dočetla tak fotograf je rychle zabranej :-(
@nova_janicka ty nevím, já jednala teď s Pavlou Chrápavou, pak jedině projdi diskuze, je jich tu hodně...
https://www.facebook.com/groups/28021... přidejte se :-)
@petulamrk chtěla jsem se tě zeptat, na jednom foru jsi psala, že máš zařízenou hudbu na obřad - ten výběr jsi uskutečnila kdy? vybrala sis vlastní písníčku nebo jak to tam je v tom slavkově? moc děkuji za info
1
2

Téma bylo zamčeno adminem. Nelze přidávat další odpovědi.


Nenašli jste co jste hledali?