Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde Ahojky, vítám tě tady:-) Z toho si nic nedělej.. chlapy to prostě berou jinak než my.. obleč si co se líbí Tobě:-D já bych si do šatů od chlapa nenechala kecat :-)
Odpovědět
Díky za přivítání. když ono ani tak nejde jen o ty šaty. Asi budeme mít jen malou svatbu. obřad, oběd pro nás, rodinu a svědky (16 lidí), poté domu a až druhý den či jindy prasátko a suda. Ušetříme na pronájmu sálu, na hudbě a tak. Na jednu stránku tomu rozumím a chápu to ale na druhou jsem si myslela že i když jsme spolu už tak dlouho a máme tak velkou holku že bych mohla princezna být.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde jasně že bys mohla býr princezna.. je to jen o tom promluvit si a udělat kompromis..:-) na jednu stranu bych taky chtěla šetřit, protože je daleko víc užitečnějších věcí ke koupi než takový balík vyhodit za jeden den.. ale přítel chápe, že pro mě svatba hodně znamená a chci aby to bylo hezké..
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska Tolik lidi? Jezis to bude stat majlant :-) To ja tolik lidi ani neznam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kytiseeek A jakyho fotografa budete mit? To ja jsem nevedela,ze se museji tak brzo objednavat :-( Vsichni co se mi libi maj plno :-(
Odpovědět
Já budu mít fotografa jednoho známého. Ještě jsem se ho ale neptala. On není profík,ale fotí jako profík. Fotí mi každej půlrok malou. je fakt dobrej a vyjde levně a to je hlavní. No je pravda že co ušetříme na svatbě dáme do auta páč příští rok už asi budem muset koupit nové.
Odpovědět
@sweet81 Když my jsme děsně velká rodina, já jsem z 6 sourozenců a 4 už jsou vdané/ženatí a mají po třech dětech :) A s přítelem jsme oba takový dost akční, takže jezdíme na různé akce a poznáváme tam super lidi a máme potřebu je tam všechny mít :)
Odpovědět
@sweet81 Nějaký peníze to samozřejmě stát bude :) ale jak jsem říkala, máme spoustu přátel, kteří nám pomůžou - třeba naše kamarádka vlastní hospodu, takže budeme mít všechno pití za nákupku, atd. atd. Takže podle předběžného rozpočtu bychom si za stejné peníze udělali svatbu v super restauraci třeba pro 60 lidí - a to je pro nás prostě děěěěsně málo :)
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska Tak to je zas dobry,ze mate takhle kamarady co vam pomuzou. No,ale bude to urcite mazec tolik lidi pohromade:-)
Odpovědět
@sweet81 To určitě bude, ale obě rodiny jsou dost společenské a zvyklé na pořádné oslavy, takže si myslím, že to nebude problém a že rozhodně nebude nuda:) Jen ty přípravy dají asi práci :) Kolik lidí plánujete vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@duliska Připravy daj praci urcite. My planujeme cca 50 lidi. A kde to budete mit?
Odpovědět
Obřad bude v kostele a hostinu budeme mít v kulturním domě. Sál je tam opravdu veliký, konají se tam běžně velké maturitní plesy, ale my ho trochu zmenšíme paravanama a do rohu plánujeme nafukovací skákací hrad :) takže snad tam nakonec bude útulno - útulno pro skoro 200 lidí :D Ale je teda fakt, že oběd jsem chtěla v rodinném kruhu, takže s rodinou a nejbližšími kamarády (= 60lidí:D) budeme obědvat zvlášť v jednom salónku a pak se přesuneme k ostatním na párty:)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@sweet81 Budeme mít manžele Mlýnkovi :o) Pro mě jsou fotky ze svatby to nejdůležitější!!! A skoro jediná věc na které šetřit nechci!! Kytka zvadne, dort se sní ... fotky zůstanou do konce života krásná památka!!
Odpovědět
@uteska To je pravda, investice se vyplatí... Vždyť je to na celý život, takto jsme se také rozhodovali... Oba moc rádi NAŠE prstýnky nosíme...
Odpovědět
@kytiseeek moje řeč :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kytiseeek Ja mam stejny nazor. :-)
Odpovědět
@kytiseeek To je pravda, ale když bude na krásných fotkách ošklivý dort a špatně navázaná kytka, fotograf s tím nic neudělá :)))
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky a proto je nejlepší,když na normálních fotkách bude normální dort a normální kytka...a ještě se ušetří :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěsty, tak my taky máme termín 1.9.2012 ve 12:00 hod . - )))
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak tedy už máme zamluvený obřad, hostinu, fotografa, kameramana, kapelu, družbu a po Novém roce se chystám na šaty a pak další věci :-) Budemem mít 65 lidí, původně jsme chtěli malou svatbu, ale rodina je veliká, tak to jinak nejde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky muzu?svatbu mame stanovenou na prvni sobotu v zari na zamku v Lednici....
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien Jéé Lednici vam zavidim, sice jsem tam nikdy nebyla,ale podle obrázků se mi to moc moc líbí:)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova je tam krasne..jsem tam chtela mit svatbu uz jako mala..ale bude za to asi kruta dan:))Snoubenec za to ze svatba bude podle me ve vsem si zase narokuje pojmenovat nase dve budouci deti:)no snad ho zmanipuluju:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien a kde mate vy?
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien :D jo tak to mate hezky rozděleny :)) Já jako malá chtěla na Karlštejně,ale to mě přešlo,když sem viděla právě ty ceny :) Lednice bude asi něco podobného :) My zatím místo nemáme,a myslím ž ani dlouho mít nebudeme...přítel řekl že to budem řešit až po novém roce, a to se klidně vsadim už teďka že zámek v Březnici už bude nadobro zabranej na kolen srpen/září..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova Breznici znam, byla jsem tam na tabore v okoli..ta Lednice treba zabrana neni uplne na 2012..poplatek zamku mame 5000 je v tom i foceni a uradu 3000..no tak nic levnyho ale snad to zvladnem:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien Tak to ještě jde, čekala jsem větší sumu po pravdě :) Tady zámek dobříš je taky prý dost drahej,ale tam to nechceme určitě. protože to tam je jak na běžícím pásu :)
Odpovědět
Profilova fotka
1. září v Penzionu Myškův Mlýn - zatím máme domluvený termín (tj. vlastně obřad, hostinu i ubytování) a kapelu... 8-) ale mám problém se šaty - nějak se mi nechce do dlouhých, představovala bych si něco ve stylu 50 let (úzký vršek a široká sukně pod kolena), ale zatím nemůžu na nic natrefit, salony my přijdou jak přes kopírák :-S něměly byste tip na nějaký trochu netradiční salon? nejlépe Praha
Odpovědět
Profilova fotka
@luhanka85 My mame taky:)pro me jako byvalou ucitelku je prihodne:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kytiseeek taky jsem toho nazoru..My budeme mit Jindru Sterbu..ma podobne a taky tak krasne fotky jako Mlynkovi...a jeste se mi zda podobny stylem Radovan Chvila
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?