Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Světe div se. Po sedmi týdnech mi konečně poslali objednanou bižuterii a vlasové ozdoby!! Kdo by čekal, že to dostanu ještě před svatbou.
Odpovědět
Dneska jdu na zkoušku šatů, tak doufám, že se do nich vejdu :D Taky máme super DJ a koukám, že nejsem sama, co zakázala Michala Davida ;) Oldies diskotéky jsou nejlepší, loni jsme jí na jedný svatbě zažili a bylo to milionkrát lepší než taková ta rádoby kapelka - pán na klávesy a k tomu nějaká zpěvačka :P Trochu jsem zaspala s kytkama, květinářku mám domluvenou už dlouhou dobu, ale nějak se za ní nemůžu teď dostat na finální konzultaci, tak snad to přes telefon a maily dojednáme...
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b No tak si prostě pak osladíte život manželský doma ve dvou :-) Nebo je můžete rozesílat s děkovnýma přáníčkama jestli něco takovýho budete dělat :-D My budem mít tady příbramskýho, Dj Bery, Vašek na něj chodil za mlada na diskotéku :-D Vyprávěl o svatbách co měl letos a loni a co se kde dělo a tak, taky nám bude hrát oldies,ale na naše přání tam hodí občas něco nového, protože my vlastně nic jiného neposloucháme, než novou taneční hudbu :-) Takže to bude mix Gottáků, ATB, Guettů a Zagorky no..ale michala Davida taky berem....Nonstop si klidně zakřičím :-D Jj připravuju, resp. tu na webu jsem ze všech inspirací udělala výcuc a pošlu to svědkyni a kamarádce, ty mi s tím pomůžou, další kamarádky to budou "prodávat"...a na nakoupení stačí podle mě jedna zastávka v Kiku, Tescu a je to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova noo to právěnevím, ale asi něco rozesílat budeme, to by bylo fajný :-) Jo, toho znám, ten je super :-)) No je fakt, že zase nejde říct, že poslouchám oldies, ale je fakt, že a to chodíme pařit často...akorát Michala Davida v naší rodině, to nevím nevím - praděda skončil díky komoušům ve vězení, moje máma nemohla studovat a měla problémy...tak radši ne :-)) Jo to je fakt, ikea nebo tesco stačí....je fakt, že někdy si tu procházíám galerie holek a něco je hodně poveděný, třebas košík plný hub nebo tak..asi je to ohraný, ale mně ty nápady přijdou hrozně vtipný (tombolu na svatbě jsem ještě nezažila)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Košík plný hub miluju :-D No já to zažila jednou, my ji dělali pro profesory na vejšce na vánočním večírku, mělo to úspěch a po nás se další roky opičily další ročníky :-D Tak si myslím, že by to mohlo mít úspěch i tu, moc to tu nikdo nezná zatím :-) jo takhle, tak to chápu no :/ No naši sice mají taky kecy že podporuje komunisty a podobně,ale zapařej na něj jistě rádi...a když ne, tak si hold půjdou ven zakouřit no :-D No ono totiž na oldies se paří nejlíp...:-)) No my právě taky nevíme, teda kdyby to bylo na přítelovi tak nic neposíláme :-D Ale aspoň fotku společnou s nápisem děkujeme bysme mohli :-)
Odpovědět
Nám chybí sepsat proslovy, domyslet harmonogram, dodělat tombolu, zpracovat jednu další hru, zítra domluvit kytky a jít na zkoušku účesu a make-upu. Kadeřnice mne tlačí do prodloužení vlasů, ale já to nechci, je to hrozně drahé. Prý z mé délky vlasů po ramena nepůjde nic udělat :(
Odpovědět
Pátek 7. 9. polojasno polojasno 25 °C / 14 °C Tolik počasí na meteocentru, doufám, že jim to výjde. Uvědomila jsem si totiž, že nemám nic co bych si mohla vzít na šaty kdyby bylo chladno :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova my jsme taky dělali tombolu na maturiťák, ale tam daly dary určité obchody z města, takže nic speciálně vtipného na tom nebylo :-D Jo a s tím posíláním taky nějak furt nevím...jako kdyby nás bylo na svatbě sto, tak ok, ale takhle, když ty lidi vidím prakticky furt, tak jim posílat dopis s díky, když osobně je to takové...osobnější...Musím to promyslet :-D Dneska mě nějak naštval kámoš, furt mě uhání a nechápe, že momentálně nemám moc čas nebo náladu vysedávat na kafíčkách...jsem ráda, když se vyspím, jdu si zaběhat, pak dělám v práci nebo do školy..a do toho svatba... Bonbonový obchod mi dnes vrátil peníze, takže bonbony vůbec neposlal...takže nic....chtěla bych koupit ještě něco pruhovaného, ale nevím, co...hlavně pochybuju, že to něco stihne dojít
Odpovědět
Profilova fotka
@buldok to je blbost!
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b To je škoda...a v normálních obchodech pruhovaný bonbonky neprodávaj? Já měla za to že nějaký jo,ale asi teda nemají dokonale rovnoměrný pruhovaní noo..spíš jen vodorovný čáry sem tam :-D No to víš, chlapy to nechápou....třeba náš kamarád jeden si zas myslí, jaká to musí být pohodička to vše zařizovat, že on by to zvládnul během dvou tří dnů :-D -Tak že prý nechápe co pořád řešíme :-)) A to vlastně ještě moc věcí neřešíme, nějak se k tomu nemůžem dokopat...včera jsme začli vymýšlet co na první tanec...ale do toho přišla kamarádka na vínečko (přinesla ho sebou, lambrusco mnam:-D) a bylo po vymýšlení... No my taky většinu vidíme často,ale spíš pro mamky a babičky jsem chtěla takovou tu fotku s tím děkujeme...aby si ji mohli dát do rámečku a spokojeně koukat..:-) Navíc přemýšlím jestli si mám nechat udělat fotoknihy pro mamky k vánocům u fotografa a nebo si je pak udělat sama přes nějaký to happy foto nebo cewe fotoknihu...co myslíš?
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova no vidíš, to mě nenapadlo...nevím, kdyby jo, tak by to bylo super :-) netušíš, kde a co? Jo tohle mi říkal taky...fakt nic nechápou :-D Ono nejde ani o to, že byhc neměla minutku času, ale prostě já nejsem ten typ, co se bude honit jak triko...Jo a navíc zítra vstávám už v pět, spíš dřív, protože v devět musím být v Hradci, budou mi dodělávat zub! Takže paráda, takhle jsem nevstávala od...no nikdy :-D Co vymýšlíte za tanec...myslíš melodii, nebo nějakou choreografii? Jo to babičkám určitě pak nabídneme něoc na vyvolání do rámečku, s tím se počítá :-D už tam visím v maturitních šatech, tak teď budu ve svatebních, jen už ne jako vyblitá bloncka :-D No hele já to hodně řešila a nakonec rodiče ani jedni prej foto knihu nechtějí..moji rodiče vše řeší přes notebooky nebo tak, nemají potřebu mít něco tištěného, max si vyvolaj jednu fotku do ložnice. Ale fotoknihu si necháme udělat pro sebe..jen tedy nevím, u koho. Náš fotograf nám nabízel, že nám ji udělá, ale za deset tisíc, a to mi přišlo nějak moc - čtu tady furt, jak tu mají lidi knihy za 2 tis, na foto papír, tak úplně nechápu, v čem by byl ten rozdíl apod. No koukala jsem, že škoda foto má pěkný knihy nebo heysmile..a taky nevím, jak velkou, ale předpokládám tak 40 stran
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Tyjo, takhle z hlavy nevím žádný název...já když jdu kolem bonbonků v obchodě,tak dělám že je nevidím..radši...ale nějaký pruhovaný jsou, jsou cucací,tvrdý a oválný..myslím :-D No právě, jako já mám taky volný čas, ale v něm jsem ráda, že jsem ráda...pffff tak to já denně vstávám do práce v 4:55 :-D Ale trvalo mi než jsem si zvykla a i teď občas odpolko doma usnu :-)) No přítel chce choreografii, ale zatím nás nenapadají písničky a když nás napadne nějaká, tak nás nenapadne co na ní zatančit,aby to nebylo trapný :-) Ale nakonec to dopadne tak, že to bude trapný,ale snad už všichni budou napitý a veselý a přijde jim to vtipný :-D Aha, za 10..to je dost:/ Já sem se fotografa nakonec nějak na cenu nezeptala..ale měl jakože obyč, bez těch všech kýčovitých pičičundiček jako rámečky,ružičky a tak,co si můžeš na webu přidat...jen fotky narovnaný :-)) No a počet stran taky nevim, myslím že rodičům 40 stran, teda jakože 20 listů taky bude stačit...možná i míň...nám nevím co ještě vyrobím, to teprv budem konzultovat,ale asi až budem mít ty fotky :-) Já bych si je nejradši vyvolala, přeci jen papárový jsou papírový...:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@phuskova tak ještě omrknu...no dneska mi bonbony prej odeslali, tak teoreticky by u mě mohly být jakože ve čtvrtek nebo v pátek, ale jen když se nic nezdrží, tak uvidím... Horší je že už týden čekám na ubrusy, z Čr! Mazec. Jinak teda klobouk dolů, že takový vstávání dáváš...já vždyckyi do práce vstávala tak v osm, půl osmé, jsem zvyklá mít volno spíš večer a v noci...docela mi to i vyhovuje, nikdy jsem nebyla zrovna na vstávání A to chcete valčík nebo myslíte ještě nějakou moderní choreografii?:-D No to já spíš tu knihu, vypadá to hezky...já nemám fotoalba ráda, nejradši mám stejně internetový galerie, ale kniha je pohodlnější na ukazování :-D
Odpovědět
@barbora_b zkus ještě v marks spencer, vím, že jsme vozili z anglie takové černobílé pruhované mentolové bonbony, jestli je tam třeba nemají... :D :D jinak teda přidávám se do klubu vstávačů v 4.45 :D zítra mě čeká 4.20, tak mažu na kutě... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zoooza no to jsou ony! díky za tip! jsi zlatá :-)
Odpovědět
@samek Já taky sázím na pěkný počasí, protože na šaty taky nemám nic :D Akorát svatbu máme 8.9. Ale ta předpověď na pátek je pěkná :) Tak snad to tak bude i v tu sobotu ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova No já se asi picnu!!!!! Týden do svatby a jedna totální .....(raději nebudu vypisovat) se nám odhlašuje ze svatby (zatím tedy spíš s otazníkem), protože nějaký její kámošky jedou do Itálie a ona chudák jim to jediná blokuje v termín, kdy mohou i ostatní...To mě normálně střel. Zrovna tahle pipina, co se nám neustále cpala na svatbu, zvala se na ní v podstatě sama, až teda přítel usoudil, že ji teda pozveme, ostatně když o to tak hrozně stojí (a je to teda jeho kamarádka). Já byla ohromně nadšená, páč pro mě byla pipina odjakživa, opravdu se chovala parádně...no ale budiž. Teď máme zaplacený jídlo, pití, všichni potvrdili účast a mám natištěné i jmenovky a programy na jméno....mě snad vomejou z téhle blbky....pomoc :-D tohle jsem prostě musela nějak ventilovat
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem včera sehnala pánské červené ponožky a červené samodržící punčochy :-) a konečně mi došla i bižuterie, kterou jsem si objednala 17.července!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máš dobrý s tou odhláškou nám vypadli 4 lidi tchýně, tchán, svědek + př. :-x no co už, nenecháme si to zkazit
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Tak s těma ubrusama to je dobrý, to nezávidím, mě ta netkaná textilie přišla hned :-D Jen sem si ji nechala poslat do práce,tak jsem se pak táhla busem s rolí velkou 1 metr, sranda:-)) Bonbony určitě dorazej neboj :-) Mě si nasadila brouka do hlavy s těma sušenakama..snažila sem se najít nějaký recept,ale všude mi to vnucuje klasický cookies, který nechci a nebo linecký vánoční a tak..nemůžu najít nic zajímavýho :( Leda zázvorky? Zítra začínám péct, tak bych už to mohla vymyslet :-) Jéj, to nezávidím takový slepice...nám se na svatbu vyloženě nikdo necpal, asi si myslej, že nebude zajímavá :-D Ale takovýhle lidi bych střílela no ... tak jí řekni, ať ti tedy proplatí laskavě ten oběd a pití, když si to rozmyslela..docela by mě zajímalo co by ti na to řekla :-D Já po pravdě ani nevím kdo nám přijde nebo nepřijde, protože jak máme jen párty a raut, tak jsme nechtěli potvrzení oficiálně..protože prý zasedací pořádek dělat nebudem, že si stejně každej bude chodit kde chce (grrr), tak je jedno kdo přijde :-D My zas původně zvali tu kamarádku -fotografku s přítelem, ale po tý neshodě s ní sme se rozhodli že je zvát nebudem, takže oznámení s pozvánkou nedostali...ale dřív jsme se bavili že je jako zvem..tak teď nevím, jestli jako přijdou nebo ne..já doufám že ne..protože ta holka je vcelku taková bárbína a ohrnovala by nos, nad tím, že to není na úrovni ta párty (to víš na netkaná textilie na jahody na stole :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co, holky, co to máte se mnou zítra, jste taky tak vytočené kvůli počasí? :( Při pohledu z okna mě to tak strašně mrzí... já vím, že s tím nic neudělám, ale je to nefér, člověk se chce celý život vdávat venku a nakonec z toho pravděpodobně nic nebude :(( Hlavně, že od neděle má být zase super počasí, je to jak výsměch do ksichtu :(
Odpovědět
@cholito nevěš hlavu, loni jsme byli na Radíči na svatbě, která celá propršela od rána až do večera a byla to svatba úžasná, obřad byl uvnitř dojemný, skvělý klavírista i pěkný proslov oddávajícího... a zábava i přes déšť odpoledne skvělá. A zítra už určitě pršet celý den nebude. Držím palce, ať to vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova dobrý, dneska přišly, akorát se s tím taky potáhnu jak blbec do práce :-D super no Hele ty sušenky...no co pomerančové? Ty já teda můžu, klidně s kousky kandovanýho pomeranče....nebo to samé v citronové verzi, kousky bílé čokolády...to jen co mě te´d napadlo :-) Nejradši mám stejně skořicový s rozinkama No hele, to nám nádhera říkala hned, jak nám to proplatí, tak jsem jí řekla, že doufám, že se neurazí (i když popravdě mi to bylo jedno), ale těžko to uhradí. Vyčíslila jsem jí to a raději rychle zmlkla. Snad najdeme náhradníka, přece jen nechceme ty peníze vyhodit do vzduchu. Ale taky ot je blbý, představ si jít na svatbu v pozici náhradníka... Jak tedy víte, kolik připravit jídla a pití? i když pokud máte raut nebo prasátko a tak, tak je fakt, že jeden člověksem, druhej tam, to už nehraje roli, že?:-) Hele, ta fotografka je jako nějaká barbína? To si nedovedu představit, kombo fotografky a barbínky:-D Jak plánuješ ty jahody? @snowflake333 co se stalo, že takovýhle lidé? Neshoda?:-( To mě mrzí
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Hehe, tak ne že budeš ujídat!!! :-D A nemáš nějaký osvědčený recept? Na pomerančový jsem už někde narazila, na apetitonline myslím :-) Ale nikdy jsem je nejedla :-)) No jako blbý to je no:/ Taky mi dneska vypadl hodně dobrej kamarád, další :/ Ale nám je to fuk, z tohohle hlediska..ale budu tam mít málo kamarádů.. :/ Tak ale snad někoho seženete, třeba někoho koho ste nakonec pro kapacitu nezvali :-) Noo jak odohromady to jde, http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphoto... teda moc to nevyzní na týhle fotce, ale když fotila svatbu kamarádovi teďka 18.8. tak měla minišaty bílo oranžový, takový ty co mají nařasenou sukni :-) No plánujem jídlo tak, že to mám až od 19hodin, takže se stejně většina nají doma/ve městě aspoň trošku..tak budem mít jen kuřecí šleh asi 30 porcí, hromadu řízků, obložený mísy 4, nakládaný hermelín, sladký a kupu chlastu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova ty ubrusy přišly, proto je to tak těžké :-D Ale mám takovej hla,d že byhc si je snad dala...dnes jsem vstávala už ve čtyři a jela na otočku do hradce, aby mi dodělali zub (mám implantát, páč mi nevyrostl dospěláckej zub) Ten recept ti vyštrachám a pošlu do IP (na citronový s čokoládou), pomeranč jsme dělala taky co jsem našla na netu, různě a všechny byly dobrý. Rozinkový - http://www.jcsoft.cz/fantasy/viewnews... (dělala jsem snad milionkrát už v pubertě, kdy jsem propadla fantasy, a vždycky sklidily úspěch :-)) Aha to mi nepřijde jak barbínka, já si představovala dlouhý růžový pařáty, umělý řasy, prodlužko a tak :-D Mńam, nakládanej hermelín, to bych si dala hned! A utopence nebo smažený syrečky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b jo já myslela bonbony, sem si řikala to je ultra rychlost :-D Tak to pak jo, to máš asi těžší než já roli látky o 17g/m2 :-D kolik jich máš?.-)) Tak ju, skořicový zkusím, skořici miluju :-) A pána prstenů taky :-D Super, budu mít zítra co dělat :-D Péct celý den :-D Děkuju :-) No řikám, že to není poznat..ale jinak jsem ji nidky neviděla nalíčenou decentně no..ale zvala mě na barbie party :-D poslala bych jinou, ale jak si mě smazala z přátel tak vidím, jen ty umělecký :-D No doufám že ostatní budou mít stejný názor a nečekají nějakou sofistikovanou událost :-D Prostě pařba no .. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova jen šest jich je a jen pásy, ale i tak :-D zrovna jdu pro ně To jste se s ní fakt tak porafali?:-) Resp to se jí tak dotklo, že jsi měla svoji představu, co fotit? Hele jako řekni mi, co není na nakládaným hermelínu sofistikovanýho? To je prostě sofistikovaná dobrota :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Tak to jo...já myslela že potáhneš třeba 10 velkých těžkých ubrusů tou Prahou :-D Tak to určitě zvládneš:-)) No jako asi to nerozdejchala, že mám svůj názor na fotografování i když o něm vim prd :-D Ale tak mě to je jedno, je to člověk s kterým já si ani prostě moc nepopovídám, protože nevím o čem no ... no já nevím, já to nejím tak to nemůžu posoudit, ale prý to je dobrý no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b ahoj...jenom k těm fotoknihám...za 2 tisíce se dají pořídit...ale musíš si je de facto udělat sama...já nad tím strávila skoro tři týdny, fotograf si teda bere navíc za práci ;-) jinak sorry, že vám lezu do diskuze...jsem nemocná tak si čtu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@tery87 Děkuji za podporu :) Hned je mi líp :) Toho klavíristu máme taky. Snad to bude dobrý, jen mě mrzí ta zahrada.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?