Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
@zoooza No že šaty nebudu mít "první", jak mi říkali v březnu na zkoušce, to mi bylo jasné... Jenom doufám, že je přede mnou neobleče 10 nevěst... :-D No jsem připravená ztropit scénu, když to nebude o.k., svědkyně do toho jde se mnou, ale doufám, že nic takového nebude potřeba. Představy mojí mamky naštěstí příliš nevyšly na světlo bóží a když, tak jsem je brzy zarazila ;-) Tak ať se Ti hezky plánuje a tvoří. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mellie my ot máme naprosto opačně...vše platíme předem..hostinu a obřad už máme zaplacenou, kadeřníka a vizážistku taky...a snažím se u všech lidí to dohodnout tak, aby se platilo dopředu. Akorát auto budeme platit v den svatby, za prvý to není až tolik peněz, abych je nedala do obálky, no a potom je to nějaký soukromník, kterého jsem v životě neviděla ani na něj nečetla recenze, tak mu až tak úplně nedůvěřuji. Ještě asi budeme doplácet půlku ceny z dortu. A přemýšlím, jak to udělat s knězem nebo DJ, zvláště u toho kněze----
Odpovědět
@barbora_b s knězem taky moc nevím, ještě nás čekají tři sezení s ním, tak snad budu potom moudřejší - zatím ho moc neznám, tak nevím. Kapela mi řekla, že platit až potom. Dort bych měla platit zároveň s doplatkem za šaty, ale to nevím kdy bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mellie já se právě snažím, abych v den D už nemusela nic řešit, nosit s sebou obálky a tak...třebas u té hostiny si to vůbec nedovedu představit, jak to holky dělají....to si jako do obálky nachystají 100 tis. a jdou to pak platit? A koho máte na oddávání? My už sezení měli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme zálohu na šaty, na restauraci a na květiny. Zbytek budeme doplácek při vyzvedávání, restauraci až v neděli. Prstýnky jsou už zaplacené celé. Fotograf a cukrářka jsou naši známí, takže těm zaplatíme až potom. Doufám, že mi příjdou peníze ze stavebka (výpovědní lhůta tři měsice :-(), jinak svatbu nezaplatíme. Bude trošku o nervy, protože ty peníze mi mají přijít dva dny před svatbou :-D
Odpovědět
@barbora_b Jak koho máme na oddávání? My právě s tím sezením máme pořád potíže, kněz, který nás měl oddávat byl převelen do Frýdku-Místku, takže teď máme nového - zatím jsme se byli u něj jen domluvit na termínech sezení, ale zdá se sympatickej. Já teda upřímně doufám, že třeba ta hostina se bude platit třeba až v týdnu po - že se to snad nebude muset zaplatit než půjdem spát, protože nebudu mít ani kapsu, natož v ní sto táců :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mellie no myslela jsem, jak se jmenuje Váš oddávající.....ale netušila jsem, že jste věřící a je to Váš kněz :-) My máme oddávajícího jako nevěřící... No já si myslím že snad se to dá domluvit na to nedělní placení, v den D bych asi nic tak velkého neřešila
Odpovědět
@barbora_b On to není náš kněz, protože u nás je věřící jen přítel a ten má svého v Praze, ale svatbu máme v Příbrami, takže jsme se domluvili, že nás oddá místní kněz a sezení absolvujeme u něj, ale právě jsme měli problém s tím, že jsme se tam někdy v dubnu domluvili a pak nám toho kněze poslali do Frýdku :-D JJ, platit to v den svatby určitě nebudeme - buď se domluvíme alespoň na nějaké záloze nebo pak všechno najednou až po ;-)
Odpovědět
@luho2012 ahoj, koukni pro inspiraci na tyto stránky, já jsem si z nich vybrala, donesla to kadeřnici, a ona že to půjde, tak uvidíme příští čtvrtek, kdy bude zkouška. hodně štěstí, ať jsi spokojená. http://www.eucesy.cz/svatba/fotogaler...
Odpovědět
Netrvalo to ani tři měsíce :-D a právě jsem vyzvedla svatební oznámení. Jsem se musela o tu radost podělit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mellie Tři měsíce trvalo vyrobit svatební oznámení? To bude asi ruční výroba, že?
Odpovědět
Profilova fotka
No tak svatba skoro zařízená. Obřad domluvený, hostina taky, prstýnky jsou ve výrobě, šaty se šijí a ženich má oblek a cukroví se objednává o víkendu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@ivetaml jj, máme vlastní návrh - byl to ale porod :-D
Odpovědět
dnes jsem byla na zkoušce účesu a budu spokojená. 3koda že nemám fotky, ale bude to pěkné. Také jsem si objednala květiny. Tak už fakt jen co si oblečem a jak se tam dopravíme a máme vše.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska dojednán oběd a večerní raut, teď jenom počkat na kalkulaci a potvrdit to.
Odpovědět
Profilova fotka
už jen 25...:-))
Odpovědět
@barbora_b nám to řekli s placením tak, že samozřejme se bude platit až druhý den, protože je nesmysl, abysme se celej dent tahali s obálkou s penězma. Myslím, že to je to nejlepší řešení a nemusíš být nervózní, že si chceš zatancovat, ale nemlůžeš, protože v kabelce máš těch 100tis. :D
Odpovědět
@marikura koukám, že máme stejné datum, tak to nám taky zbývá 25. To mě teda teď přepadla nervozita :-D, to je děs co věcí ještě musíme domluvit :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@mellie co Vám ještě zbývá?
Odpovědět
@deniikd to se da zvladnout v pohode, my se berem 2 mesice potom, co jsem dostala prstynek a spoustu veci jsem zvladla v pohode zaridit behem prvnich dvou tydnu...
Odpovědět
Profilova fotka
@chezzie ja mam tez behem tydne to nejdulezitejsi hotovo :-) a jsem hrozne rada.
Odpovědět
Tak jsem totál v šoku. Jsem volala paní co by mi měla šít šaty a ona že ještě nezačla a že se jí to nezdá a zdy by jsme nevymyslely něco jiného. Tak teprve v úterý k ní půjdu a snad něco vymyslíme. Já to snad nestihnu. Jsem si myslela jak jsem v poho ale už plašííííím.
Odpovědět
@kaerde tak to je drsny,hodne stesti a pevne nervy
Odpovědět
Profilova fotka
tak dívky, já se vdávám za 4 týdny a musím to zvládnout :-D
Odpovědět
Tak já dnes byla na finální zkoušce šatů a chvíli jsem byla v šoku. Naštěstí se vše vysvětlilo. Předemnou je měla půjčený nějaká trpaslice, takže mi je musely popouštět asi o 10 cm, ale musím neskromně říct, že jsem se sama sobě líbila ;-) . Jen teda furt nevím jak vyřeším ty vlasy. To je asi jediný co nechám osudu. Jo, a už máme konečně prstýnky a jsem do nich zamilovaná. Už jsem si jej zkoušela tak tisíckrát :-D .
Odpovědět
Holky šok.................. včera večej sem zjistila že na svatbu nás bude o jednopho skoročlovíčka víc. Nejdřív jsem to obrečela protože se to fakt nehodí. Pracovní smnouvu mám do konce března a pak jsem měla dostat na dobu neurčitou,ale já budu mít termín v půlce dubna, Takže to mi nikdo smlouvu neprodlouží a natož aby mi dal na dobu neurčitou. No ale dnes jsem už ráda a těším se.
Odpovědět
@kaerde gratulace :)
Odpovědět
@kaerde jeee velká gratulace. Vím, že to byl asi šok,ale určite si ten pocit užij ;)
Odpovědět
@zirafka01 Děkuji za gratulaci. ted už si to užívám. Skoromuž to přijal kladně. Moje máti tedy je pro abych to dala pryč, že konečně mám fajn práci, pěkné peníze, Jirka také pracuje a už že by jsme mohli být při penězích a jet na dovolené a nijak neřešit co koupit a co ne. Prej mám uvažovat nad tím abych to dala pryč. Tak tam opora moc nebyla a asi ani nebude. Ale co, já to zvládnu. Dceři to povíme až to bude vidět, ta bude mít radost. Jen je škoda že se nebudu mít kam vrátit po mateřské,ale co, nějak bylo, nějak bude @niky10 děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, musím říct, že dneškem si pomalu začínám uvědomovat,že se fakt asi vdávám a neskutečně se těším! Z věcí, co se přímo týkají svatby, už si zajdu jen na barvu vlasů a úpravy šatů, plus ještě jednou do hotelu hodit tam mnou nakoupené ubrusy :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?