Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
@zirafka01 je pravda, že Bandi jsme jediný nezkoušeli, protože ten přítel zaboha nechce :-D , ale asi ho tam dotáhnu, protože tohle je už fakt zoufalost. Slim střih zkoušel několikrát - bylo to samo lepší než klasickej střih, ale stejně je to nepoužitelný :-| Přitom zase taková korba není, docela mě to zarazilo, že je s tím taková potíž :-(
Odpovědět
@mellie tak pak mám ještě jednu radu :) najděte krejčího a nebo ještě zkuste frak ;)
Odpovědět
@zirafka01 u nás měli v max taře výprodej, protože kvůli rekonstrukci obchoďáku rušili prodejnu, takže jsme se dostali z 10 na hezkých 6 tis ;-) jinak uznávám, že to mají dost cenově vysoko... přítel se tam chodil jen tak koukat už roky :D
Odpovědět
@zirafka01 toho se obávám :-D , ale asi to tak dopadne :-|
Odpovědět
Tak ještě měsíc. Jako fakt už jen měsíc. Nemám šaty, skoromuž nemá oblek. Nemám květiny zamluvené a ani vymyšlené. A nemám ani představu o dopravě. A to už mám jen měsíc. Ty jo to je síla. Holky jen měsííííc.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde kliiid to zvládneš :-) nedělej všechno najednou, hezky postupně si stanov "úkoly" a odškrtávej si je :-) Já si zrovna koupila podprsenku do šatů, snad už mi konečně bude....ale nemůžu zaboha najít hezký pleťový kalhotky, který by nebyly z umělotiny... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde To stihneš, uvidíš :-) Já jsem na tom dost podobně, šaty sice mám, ale včera jsme měnili místo párty a tak začínám od začítku vymýšlet výzdobu, protože to tam vypadá uplně jinak..ale balónky a pom pomy to jistěj :-D Kytku taky nemám, včera jsem to zrovna připomínala přítelovi, že by ji mohl už jako objednat (vybírat bude on) a dopravu taky nemám,jen vím jak se dostanem oba na obřad.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b ty jo, ještě těď řešit kalhotky, to bych nedala..vezmu si moje starý s červenýma pusinkama a bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova no to já si je nevezmu na svatbu, to ještě nevím...možná jo, když nějaký seženu. Spíš si je kupuju na doma...kde holky kupujete kalhotky?:-) Tak já mám zařízené vše, zejtra mám zkoušku účesu/líčení, těsně před zkoušky šatů. Tak se můžu zabejvat blbostma :-D Jo akorát jsem stále ve skluzu s dortem, měli jsme mít schůzku, ale paní neměla polsendí měsíc čas a byla na dovolený
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b jo takhle :D No já většinou HM a podobně, naposled jsem si koupila krásnou soupravu v Reserved:-)) No tak dort naštěstí neřešim no, spíš teď ten sál..nevím co s ním....jako stoly mají takový ty pivní sety ze zahrádek restauraci a já ani netuším jaký to má rozměry:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova a chceš na ně ubrusy...? Jo HMko mě nenapadlo a přitom odtama mám dost podprd, tak se juknu
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova http://www.hm.com/cz/product/95971?ar...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@barbora_b no vidíš, jak krásný spoďárky mají :-)) Jj chci na ně ubrusy,ale nevím jaký a z čeho... (látkový určitě ne, spíš papírový,abych to pak jen smetla do koše :-D) teď třeba přemýšlím co je netkaná textilie, jestli by nešla použít?? Ale nakupuj něco když nevíš rozměry a množství :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova :-D a to tam nemůžeš zajít a ty stoly si přeměřit?
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b no právě že tak nějak moc ne :D Klíčem á jen starosta vesnice asi :-D Ale tak vygooglila sem pivní sety na netu, takže max. rozměr je 220 x 60, tak to připravím na to, zbytek kdyžtak odstříhám :-D
Odpovědět
@phuskova: koukám že nejsem sama :D já zas na google maps a street view počítala, kolik je stolů na terase v té naší restauraci :D zrovna jsem neměla čas tam zajet a řešila jsem, jestli se fakt vlezem a kolik mám stolů na dekoraci :D úplně tě chápu :D :D chtěla jsem i přeměřit rozměry místnosti, ale nějak jsem se na té mapě neměla čeho chytit, jediným měřítkem mohla být šířka zaparkované octávky :D :D @barbora_b: marks and spencer jsi zkoušela? já tam teda kupuju jen ty běžné, ale myslím, že tam měli i nějaké hezké krajkové, tělové pod šaty a tak...
Odpovědět
Profilova fotka
@zoooza No ono, jak jinak to udělat viď.,.naštěstí v době netu, je to celkem hračka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova no to podle mě bude nějaký standardní rozměr, taky si myslím, že bych to vzala na tuhle velikost @zoooza díky za tip, vidíš, taky jsem si nevzpomněla a přitom z tama mám hodně věcí
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b noo standartní...já našla standartní rozměry od 180x50 přes 200x50 po 220x60 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova tak to se až tak neliší, nebo jo? Hm no mně dneska zase hotel udělal čáru přes rozpočet s ubrusy, takže je ted řeším taky..
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b jakto? Ale tak ty asi nebudeš chtít papírový co :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova no chci bílý květinový koule a pod to jsou bílý ubrusy blbý...to by splývalo. Tak jsme chtěli takový žlutý, jenže prej už byly nějaký jetý a ten hotel je vyhodil..tak uvidím jak to vymyslíme. náhodou papírový ubrusy celkem zvažujeme, nějak zajímavě na to něco natisknout, já si myslím, že to není vůbec špatný!
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b akorát já jsem našla jen bílý s takovým vzorem, čistě bílý jsem nikde nenašla :/ Teda v jednom jo,ale tam zas neměli další věci co potřebuju dokoupit k tomu...myslíš že budou jakože splývavý? Jakože když dám 1,2m ubrus na 0,8 stůl, že ten zbytek bude jakože volně dolů a nebude trčet? já sem asi papírovej ubrus nikdy neviděla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@phuskova no přiznám se že jsem taky neviděla...ale myslím si, že splývat bude, prostě ho ohned přes hrany a bude trčet dolů..kdyžtak bych se zeptala těhc lidí, co to prodávají...my jsme plánovali papírový ubrus jakoby na vrch stolu, takže nesplývavý
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b No já právě jiný mít nebudu a chci trošku zamaskovat, že ty stoly jsou hospodský :-D Jako daj se k tomu dokoupit takový ty plastový zábrany, co se našoupnou na hranu stolu,ale to mi zas přijde ještě horší :-D
Odpovědět
@phuskova viděla jsem někde papírové takově zdoběnější, ty mi nepřijdou úplně špatné... a nebo dát jen jednoduchý bílý a přes to organzu, vlizelín a tak.... a okraje nechat splývavě nebo lehce ozdobit, třeba mašlí... jen pozor, ty papírové ubrusy hodně kloužou a nejsou moc tvárné, ať se s tím zbytečně moc netrápíš... používají se většinou jen nahoru, bez přesahu... nebude lepší koupit jako metráž nějaké obyč plátno nebo bílou látku? okraje buď nemusíš řešit a nebo jsou na to takové zažehlovací konce... možná by to nebylo o tolik dražší...
Odpovědět
možná seženeš něco i v tomhle stylu: http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
Ahoj devcata, tak ja se pripojim...ja prave slepuju oznameni a jeste nemame vybranou restauraci...jinak asi tak nejak vsechno vymysleno...
Odpovědět
Ahojda, tak my mame plus minus vsechno zarizeno, rysuje se to pekne v barvach ;-) Chybi nam tedy oblek pro zenicha, neb ten rekl, ze hubne a oblek se pujde kupovat at koncem prazdnin :-D tak to si jeste uzijeme legrace. No a ja jsem zvedava na sve saty, ktere mam zamluvene od pulky brezna, jak tak asi budou vypadat po "svatebni sezone". Na zkousku pobezim az zacatkem zari, abych videla co a jak. A co, mate nervy? Ja uz se desneee tesim, nejak si nepripoustim, ze by se neco nepovedlo a doufam, ze si to vsichni uzijeme jako neopakovatelnou party ;-) Tak at vam jdou pripravy pekne od ruky!!
Odpovědět
Profilova fotka
@zoooza No jenomže to mi přijde zbytečně drahý, když za papírovej dám 250 za 50m ... zas nechci za tohle vyhazovat zybtečně moc peněz, když se to stejně poleje a podobně :( A potřebuju zhruba 25m ... přemýšlela jsem ještě nad netkanou textílií, prý jeto něco jako slabší vlizelín,ale jestli to zas není moc málo slabý a hlavně to je průhledný no ..to nevím co stím :(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?