Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak my to chysláme na 29.9.2012 na zámku v Kunštátě. Mám pocit, že nemáme vůbec nic. Jediné co tak už mám vybrané šaty a příští týden mi je bude švadlena upravovat. Jinak máme domluvenou pouze restauraci, auto co poveze řidiče, řidiče na celý den co rozveze hosty a foto. Jinak vůbec nic. Opravdu vás moc obdivuju, protože spousta lidí už má vše zařízené a čeká jen na ten den D. Já jsem zatím jen ve stresu jestli vše stihnem zařídit. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@samek Tak to jsme dvě.
Odpovědět
@mamw Já toho mám asi dost, ale to zýkladní mi schází. A to do čeho se ustrojíme. Mám prstýnek, místo obřadu i oběda, dort, fotografa a cukroví. Tak ještě kytku sehnat a do čeho se navlečem. @bara12 děkuji za gratulaci............ani sineumíš představit jakej balvam ze mě spadl
Odpovědět
Ahoj holky tak mi to máme 22.9.2012 sehnala jsem i šaty v Kladně v Romanci mám to i s doplnkama za 3400kč ale nejsou modré jak jsem původně chtěla mám barvu šampan paní říkala že jsem bledá a že by ty modré nebyli dobré.Byli jsme i na prstýnky měli by být do měsíce .Ženich už má oblek ještě mu chybí vestička a boty a taky už máme oznámení to bylo hotové bleskově říkali že bude do 14dnů a přišlo za tři dny.Ještě toho je dost na zařizování ale snad to zvládnem.Tak vám všem přeji hlavně pevné nervy pa.
Odpovědět
Profilova fotka
@snowflake333 My taky 8.9. Pomalu si začínám říkat, že už bych měla zařídit dort, květiny, ozdoby na auta... a taky být maličko nervózní, ale pořád mi to připadá jako poměrně dost času... :-D
Odpovědět
my máme svatbu 14.9 a mám už skoro všechno. Šaty , oblek, dekorace, dort, prstýnky jsou ve výrobě a ještě nemám zamluvené květiny, zákusky pak líčení a účes, ale to už je otázka chvilky. Kosmetičku a kadeřnici mám zamluvenou. Tak jsem ráda, že v tom horku nemusím lítat po městě a nakupovat dekorace.
Odpovědět
ahoj holky. připojuju se do klubu zářijových nevěst. my to máme 1.9. Koukám, že každá to má fakt úplně jinak. U nás například rozhodnutí padlo v květnu (letos), takže to byl docela fofr. No,pomalu ale jistě se to tříbí, takže to nejdůležitější (místo na obřad, na hostinu, oznámení, šaty, prstýnky, dorty, fotografa - kamaráda, a hlavně rozumný rozpočet) už máme a na ostatním se pracuje (boty pro mě, kytky, dekorace - ale to asi nebudeme přehánět). neporadí mi někdo typ na pěkný účes na krátké vlasy? teda ne úplně kratičké, ale na cop ani drdol to nebude.... :-( no možná to nakonec vyřeším elegatním kloboučkem. předem díky za rady!
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se taky pochlubím...ode dneška nic nedělám,zůstávám na tom stejném co jsem....valím se v Chorvatsku do 15...:-)))Teda dělám...chytám bronz :-))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já mám zamluvené už pomalu všechno dokonce i koláče se budou pect :D no a krom teda obleku a ještě došít šaty a malé drobnosti, jako prstýnyk,tak to zvládneme :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky my mame svatbu zacatkem zari a uz mame uplne vsechno jen prstynky si jeste musime vyzvednout:)jinak hlavně jsme si dali záležet na darkach pro hosty a pro nejbližši a take,aby byla zabava na svatbě:)ted uz jen něco doladit .........
Odpovědět
@zoooza prosímtě a odkud jste je měli..my jsme trochu zaspali s prstýnkama :D a teďka stresuju (samozřejmě jen já), že se mi žádný nelíbí. Tak budu ráda za tip, když jste byli spokojení. Díky
Odpovědět
@kaerde gratulace!! jsi šikula..tak teď užívej plánování ;)
Odpovědět
Článek se načítá
@zirafka01 ahojky, my je máme z ateliéru Lenka Máchová, v Praze... má hodně i hotových, ale tyhle byly dělané vyloženě na zakázku podle naší představy.... je to ségra od kámošky, tak jsem se nebála jít něco vymýšlet :D :D ale dostala ze mě maximum, ví na co se ptát :) takže jestli to do Prahy nemáš daleko, můžu doporučit - my se na ně chodíme tajně dívat a kochat se :D :D už se ně něj moc těším :D
Odpovědět
@zoooza jůů škoda..praha je pro nas úplně z ruky :-( Kdo máte tip na pěkné prstýnky, milé prodavače v Brně a okolí. Díky za tipy :)
Odpovědět
Mám dotaz ;-) . Máte danej nějakej rozpočet do kolika se musíte vejít nebo to necháváte osudu? Mě se totiž každej divý, že rozpočet nemáme. Je jasný, že na ceny koukám, ale hranici nemám. Jsem jediná?
Odpovědět
@samek jj mame rozpocet,kdybychom ho nemeli,tak nemame z ceho pak ten prespocet zaplatit :)
Odpovědět
Profilova fotka
@samek my máme rozpočet celkem složitý...mám to v excelu, různé výpočty, propočty, kolik co stojí, kolik zbejvá zaplatit, kolik máme stranou...osudu bych to teda určitě nenechávala, to se vážně pak člověk nestačí divit, jak ty peníze mizí. Takhle přesně vím, co si můžu dovolit a co ne....
Odpovědět
@mariti Ahoj, taky mám takové kratší vlasy. No kratší, asi do půl krku. Takže jsem se domluvila s kadeřnicí a ta mi ochotně obědnala clip-iny. Přidělá a udělá pořádný svatební účes. clipy mne přijdou na 600Kč, což už se v rozpočtu svatby ztratí....
Odpovědět
@zirafka01 Ahoj. Tak já mohu doporučit zlatnictví v Letovicích u řeky. Je to úplně krajní barák u řeky. Je tam pan majitel, mladší, sympatický. Prstýnky objednává dle katalogu. Krásné, moderní. Taky si je tam budeme nechávat dělat. Klasicky potřebují 14 dní na výrobu, ale říkal, že v krizi už je dělali i za tři dny.... :-D
Odpovědět
@samek Já to udělala tak, že jsem si pozjišťovala ceny, sepsala je na papír s položkama, ke kterým patří, sečetla a vím, že svatba vychází na cca 60 tisíc. Víc na to nemáme, tj. beru to, na čem jsem byla původně domluvená, aby to bylo v té cenové relaci. Nepočítám drobnosti, jako papíry na jmenovky na stůl, co si je dělám sama apod. Protože to kupuji z peněz, co mi měsíčně přijdou na účet a ne z peněz na svatbu....
Odpovědět
@mariti Ahoj, až přijdeš na to co si z krátkých vlasů udělat na hlavě tak dej vědět. :-) Já mám vlasy polodlouhé, takže vyčesat to nejde a podle mne když to nechám natočit, tak budu mít na hlavě takovou helmu. Ještě k tomu mám takovou jemnou blonďatou slámu. Vdávám se 15.9. a teď musím už konečně dotvořit svatební oznámení a poslat je.
Odpovědět
Profilova fotka
@zoooza mě se taky ty předlohové nelíbí, přijde mi že je to šíleně drahé, takhle to mám podle sebe, a přišlo mi fakt na hlavu jim za to platit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@renniet no já si v neděli říkala už za dva měsíce, je to mazec jak to letí, květiny mám naceněné jen to objednat, dort mi dělá mamina, chtěla jsem potaženej a náplň z lesního ovoce a mascarpone :-D
Odpovědět
@snowflake333 dneska jsme si je vyzvedli a jsou parádní, konečně mám originální svatební oznámení :) a to mě to ani nestálo moc času ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@samek No my taky přesný rozpočet nemáme, ale je to proto, že všechno platíme tak nějak postupně a peněz nám měsíčně chodí dost na to, abysme zaplatili vše co chceme. A jestli to je třeba 10 nebo 15 tisíc není moc rozdíl. A ještě dost ušetříme. Ale neznamená to, že nesmyslně rozhazuju, když mám co... Jsem spíš šetrné povahy:-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si s přítelem taky vybrali 1.9. :) V podstatě nám chybí zařídit prstýnky, květiny, fotografa a kameramana na obřad a kameramana na hostinu. A doladit svatební web, který jsem hrozně nechtěla, ale přítel mi pořád valil do hlavy, že ho potřebujeme kvůli případným darům :)) Tak jo, já jsem poskládala hudbu na obřad, on doladí web :)) Ale už to máme za pár, co?!:)
Odpovědět
@ayenkas Tak přesně tak to mám taky :-) .
Odpovědět
:-) tak my jsme se dohodli ted o vikendu, ze se vezmem... ted mame uz zamluveny termin 8.9. ale zitra se jedem podivat na misto na hostinu, tam muzou az 15/9, ale to vim, ze by tam kde bude obrad taky nemel byt problem, takze mozna budem s terminem sibovat... uvidime jak se nam to bude libit, pripadne muzem udelat hostinu v nedaleke restauracce kousek od nas, tam volno maji a zname to tam... jen je skoda, ze nemaji hned ubytko, vychazi nam cca 45 lidi a k tomu 3 deti do 2let, takze by se minimalne jeden pokoj, kam bysme dali deti spat hodil... takze zitra se rozhodne ktery termin. Pak musim hned zavolat kamaradovi, jestli nam to odfoti, pokud nema nejakou akci. Dnes jsme to oznamili tchanovcum, o vikendu nasim. A pristi tyden jedu na saty.. je to trochu zda se na honem, ale ja mam tyhle rychly akce rada, takze me to "stresove" obdobi docela bavi (zatim 8-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Chezzie: jsme na to stejne. Taky to u nas zda se bude bleskova akce... Jsem zvedava na finalni realizaci... Drzim vam palce!
Odpovědět
AHOJ HOLKY MÁM PROBLÉM VÍTE NĚKTERÁ KOLIK CUKROVÍ A KOLÁČKU PRO 50LIDÍBUDOU I VÝSLUŽKY.BUDEME MÍT JEDEN 7KILOVÝ DORT.DÍK ZA POMOC PA.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?