Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
@samek Řekla jsem jí, že to chci jinak, že nevnímá můj názor, že je mi 23 let, před 14 dny jsem dodělala ekonomickou vysokou a ona se ke mně chová jak k pětiletému dítěti, co si neumí spočítat rozpočet apod. Bylo mi řečeno, ať na ni nevytahuji vzdělání, že vzdělání neznamená, že nejsem idiot a to prý jsem . Že ona mi na svatbu dává 15 tisíc a bude podle ní. Že se nebudu s nikým radit, že to bude jak řekne, že už je starší, něco zažila a ví jak to na svatbách chodí. Pak mi nadala do pičí, típla mi telefon a vypla si ho. Když jsem tam přijela, tak na mne byla sprostá. Nemůžu se jí zbavit. Obvolává místo mě, plánuje vše zcela jinak než já. Ona chce to a to a to a že já ne, to ji nezajímá apod. Kecá mi do toho, koho pozvu na hostinu a koho ne. Zakázala mi pozvat nejlepší kamarádku s přítelem a já i můj budoucí muž ji tam chceme. Mám z toho nervy na dranc. Jen pořád brečím....
Odpovědět
@sivulka4 Nevím sice o prodeji, ale v Karině v Ostravě-Porubě máš půjčovné za 3900kč. A šaty opravdu za tu cenu skvělé-samozřejmě tam ale nenajdeš značkové šaty..vřele doporučuju, pokud chceš něco levnějšího..nebo ještě Paulastyle šije za 5000tisíc myslím jakékoliv šaty na míru..samozřejmě ale někde z Číny..
Odpovědět
@buldok být tebou tak bych ji totálně obešla, všechny obvolala, že její slovo neplatí a ať ji nikdo neposlouchá, a udělala bych si to dle sebe..a pokud ještě nepracuješ tak si narychlo něco najdi ať po ní nemusíš chtít ty peníze...i když občas to není zrovna jednoduché..a co přítel? přece mu to musí vadit ne?
Odpovědět
Profilova fotka
@buldok No ty vole:( To ti nezávidím...ale budete si muset s přítele dupnout...prostě ji říct, že pokud toho nenechá, uděláte si malou svatbu jen ve 4 se svědkama, a nebo že si prostě budeš plánovat svou svatbu jak si přeješ ty a na tu "její" ať si sežene jinou nevěstu ... :( Tohle není normální :( Jasně, občas maminky do toho kecaj, ale tohle už je přeci moc...v přáteli máš určite oporu, on ti dodá sílu a dupněte si ... budu držet palce, ať to vyjde o nejdřív... pokud jde o peníze, že bez těch jejích byste na to neměli, tak bych fakt udělala jen malinkou se svědkama a pak třeba jen nějaký pokec s kamarádama, bez maminky! Ať se chytne za nos...
Odpovědět
Profilova fotka
Je to vaše svatba, tak si pozvěte koho chcete. My si vše platíme sami, takže rodiny si můžou vymýšlet ale to je vše. Jinak to máte dost malý rozpočet na svatbu. My máme pozváno 20 lidí a rozpočet máme 50 tisíc ale včetně ubytování, zaplacení místa)což je poměrně drahé).
Odpovědět
@smuclinka děkuji, zkusím se někde juknout, tak snad se zadaří. nepotřebuju značkové šaty.
Odpovědět
Profilova fotka
@sivulka4 škoda, že máš svatbu jen týden po mně,budu prodávat po svatbě svoje šaty, ale třeba by se ti ani nelíbily. Určitě seženeš, já koupila od jedné nevěsty, švadlena jen trochu doupravila a jsem spokojená ;-) Takt jsem za šaty nechtěla dát moc peněz.
Odpovědět
@lipli Náš rozpočet je 60 tisíc, ale něco z toho platí právě ona. Ale přítel už s ní mluvil a dost se zklidnila. Takže doufám, že to nakonec bude dobrý. Nakonec budu mít i tu kamarádku na svatbě...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je skvělé že se sklidnila. Přeji pohodové zařizování. Já si nechávám šít šaty od jedné slečny na fleru. Tak tam koukni, třeba něco najdeš :-)
Odpovědět
Tak holky, my mame za sebou schuzku v restauraci a podrobne domluvene menu,vyzdoba, dale ubytovani pro 15 lidi.Dale mam vybrany uces,liceni teda tragedie- tak nevim zda mam jejste nekoho vubec zkouset nebo se licit sama.MAme za sebou schuzku s fotografem.JE objednane cukrovi,kolacky, resi se dort:-) jsou vyrizene kytice a ozdoba aut.Ted resime prstynky a snad to bude vse:-)
Odpovědět
Ahojky dneska jsme zařídili termín, vůbec nemám šajna jak to svihnu a zvládnu zařídit.
Odpovědět
Profilova fotka
@buldok tak ji zastav, nebo ti to celý zkazí... Začni plánovat podle sebe, zaplať si to sama a nazdar... Řekni jí že plánuje sice luxusní akci, ale že by si k ní měla sehnat nevěstu, protože TY do toho nejdeš. Ne takhle. Klidně pohroz zrušením svatby.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky,mám takovou blbou otázku,ale trápí mě to :-( Budete mít pod sv.šaty samodržky nebo normální silonky?????Já chci normální bílé silonky jelikož v samodržkách bych měla rozedřená stehna :-( Nevím jestli mi ale bude držet podvazek.Tak prosím,raďte :-)
Odpovědět
@radullinka ja samodrzky mit nemuzu,protoze jsem hakliva na silikon,takze budu mit podvazkovy pas(bude to pohodlnejsi nez klasicke silonky,ktere se mi vecne zarezavaji do bricha) :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsme dnes vybrali prstýnky:-) Jeli jsme do Smržovky..bez peněz..jen na kukačku a za dva měsíce budou :-)hurááá..další věc z krku:-)) Už jen oznámení a večerní grilovačka jinak snad máme vše :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojík, my to máme 8.9. :-) přípravy v plném proudu x-) ale většinu věcí už mám hotovou
Odpovědět
Profilova fotka
mimochodem skvěle jsem se porvala s oznámením :-) je úžasné a náklad 8 Kč za ks :-D je originální a během 20 min jich 50 bylo na světě
Odpovědět
@snowflake333 To máš nějakou manufakturu doma???Nějaký foto bude?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) hehe ne, jenom jsem chtěla něco kde bude naše fotka, a ty různý designový studia mi přišly hodně drahá, takže jsem to udělala tak, že jsem použila vlastní fotky a zpracovala jsem si to jako fotku ve formátu 10x15 cm a pak už to jen došla nechat vyvolat a vytisknout jako fotky a k tomu jednoduchou pozvánku ke stolu na poloviční formát :-) :-) dozdobila jsem mašličkou která zamaskovala sešití a je to jak profi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
foto jsem se pokusila přidat do mých fotek, tak snad to vidíš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, kdyby mi to dělalo design. studio vyšel by mě rozpočet 35 Kč/ks ;-) a na lesklém papíře to vypadá luxusně takže popravdě je rozdíl platit 1750 jen za oznámení + matrici a ještě ty pozvánky ke stolu, to už jsem pomalu na 2500 Kč a nebo za vše 400 Kč :-)
Odpovědět
@snowflake333 taky jsme si dělali oznámení sami, udělala jsem ve wordu předlohu, poslala to do tiskárny a i včetně luxusního papíru a obálky máme jedno za 7 korun :D K tomu jsme rovnou nechali vytisknout pozvánky ke stolu a jmenovky, za 700 máme komplet pro 80 lidí, včetně obálek.... ještě že se mi nelíbily ty katalogová oznámení :D
Odpovědět
jinak teda včera nám dorazily snubáky a jsou náááádherné... pomalu dokupuju drobnosti k dekoraci, šaty zadané, dort i kytka zadané, oblek pro ženicha koupený... ještě oběhnout faru a matriku a můžem čekat na září :D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Koukám děvčata, že jste šikulky. My máme zatím jen termín a já zamluvený šaty v půjčovně. No a skoromanžel má teda garderobu celou, protože použije oblek co mu kdysi pořídila matka. Já jen dokoupila novou košili a kravatu. Nějak se nemůžu rozhoupat k další činnosti. ;-(
Odpovědět
Ahoj nevěsty. Tak se i já mohu zapojit do plánování. Včera jsem uspěšně dokončila školu a složila státnice, tak ted veškerou svou energii budu vydávat na věci ohledně svatby. Co je u vás nového???
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@buldok posli ji nekam, je to tvuj den, ne jeji!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?