Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
tak nám se minulý týden konečně povedlo dojít do Třeboně a vyřídit matriku. Vybrali jsme restauraci, ubytování, zamluvila jsem si kytku (kalkulaci pani pošle). Takže za 3 dni jsme toho udělali celkem dost. Když dojasníme počet osob tak můžeme případně doobjednat penzion a zamluvit restauraci. Už se těším na ryby (a to jsem je od čtvrtku jedla krom snídané neustále) :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak my už máme téměř vše .. chybí jen cukroví a ženichovi košule ...a je to =) Teď jsme spíše ve fázi, kdy jen ladíme svatební noviny a svatební výzdobu tabule a čekáme na potvrzení svatebčanů. =) Přeji Vám holky pevné nervy a ať jde vše tak jak má =)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Ahoj. Nakonec jsme se taky dohodli na září. Přítel mě požádal 10.6.2012 a 15.9.2012 bude pbřad. A je to teda fofr :-D Ale už je zařízená matrika, obřadní sál na zámku, šaty mě plus svědkyni se už šijou, kadeřnici i manikérku mám objednaný. Ženich si bude oblek půjčovat stejně jako můj táta. Takže už jen vybereme místo pro hostinu, objednáme oznámení a máme hotovo ...
Odpovědět
Profilova fotka
@shemain a co misto na hostinu ??? my ted rusime to prvotni,ktere jsme meli zamluvene od brezna (spatna domluva s vrchnim) a nebyt tchana ,tak mame hostinu nekde na louce :-D tady 3 mesice dopredu nic nesezenes a to jako vubec nic, zkousela jsem obvolavat a marne. Tak ac budeme trosku omezeni prostorem svatba bude konecne podle nasich predstav a to je dulezite :-)
Odpovědět
dneska jsme objednali prstýnky. oznámení je doma, jmenovky hotové, objednat už jen košíčky na koláčky. Miláčkovi koupit oblek...zajednat cukroví ...začínám šílet, že nic nemám, ale přitom už mám asi všechno :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme již vyřídili i matriku :-) Vše hotovo! :_-D
Odpovědět
Profilova fotka
kacatko96 místo na hostinu jsme vybrali dnes. Ještě čekám na cenovou nabídku od nich, ale předběžná rezervace proběhla. Kamarádka mi dala číslo na šikovného cukráře, se kterým byla na své svatbě spokojená, a když budu dost přesvědčivá, vybereme zítra prstýnky :-)
Odpovědět
Musím se pochválit. Dnes jsem si konečně koupila botky a domluvila koláčky. Nevím kolik stojí jinde, ale budu mít za 4,- kč tvarohový a za 5,50 tvarohovopovidlový. Za kolik je máte vy? No a v pondělí jdem konečně vybrat prstýnky. Tchýně nám dá zlato a má známýho zlatníka, tak snad budou za rozumnou cenu.
Odpovědět
@iwanov ahoj, prosím tě, já mám svatbu taky v Třeboni, 1.9.. nemáš náhodou tip na nějakou šikovnou kadeřnici a vizážistku tam? díky moc
Odpovědět
@mona19 to nemám :( Mne učeše a namaluje ksicht kamarátka. Já ani nikoho nehledala, protože nemám šanci dojít na zkoušku a riskovat nechci. Mne nabízela moje floristka, že mi dá kontakt na nejakou známou. Ale časovo jsem nestíhala dojít na zkoušku jak jsme tam teď byli o víkendu.
Odpovědět
@iwanov aha, tak to jo, já to zkusila, když jsem viděla, že to máte taky v Třeboni. Hudbu si necháte hrát tu jejich?
Odpovědět
Článek se načítá
@mona19 v pohodě, za zeptání nic nedáš. Já si řekla jednu píseň co jsem chtěla a řekli že to ten pán co bude pouštět hudbu sežene. Nebo že si máme dodat CD. Což je síce hezké, ale my tam pojedeme zase až den před obradem. Hledala jsem ve fotoalbech jednu holčinu co se vdávala teď někdy v Třeboni. Když najdu, pošlu - určitě měla někoho na líčení. Kytku jí dělala tá samá pani co bude dělat mě a na kterou jsem dostala reference odjinud.
Odpovědět
@mona19 tak už jsem ji našla: http://www.beremese.cz/fotoblog/lumig... a má tam někoho z Třeboně a píše že byla spokojená :) Tak když tak jí písni. Vy to budete mít na zámku nebo na úřadě?
Odpovědět
@mona19 tak kecám, kytku má odjinud, tú ma jiná nevěsta od té moji. Ale myslím, že i tady byla krásna kytka :) a už končím :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem dnes dodělala vývazky a podvazek :-)
Odpovědět
@kacatko96 Tak aspoň že to odpovídá představám a bude to tak, jak chceš :)
Odpovědět
My jsme tento týden byli taky šikovní. Já jsem vyřešila kadeřnici (na zkoušku jdu 25.7.), takže potom podám reference pro zájemkyně z Brna :). Šaty jsem si objednala v Madoře a vyzvedávat si je budu 26.7., strašně moc se na ně těším, tak doufám, že budou fakt takové, jako jsem si je vybrala. No a dneska jsme byli na moc příjemném rozhovoru s p. farářkou Kadlecovou. Jsem moc ráda, že jsme si vybrali právě ji. No a cukroví(doladíme podrobnosti začátkem července) a víno už máme taky zarezerované. Takže mi zbývá dodělat oznámení, vymyslet konečně tu kytku :D a dort. Prstýnky budeme řešit někdy v příštím týdnu. A už ani nevím, jestli nám ještě něco chybí :D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@iwanov díky moc za informace, tak to se zkusím poptat. my to máme na zámku, trošku mě mrzí, že mají obřadní síň mimo hlavní areál zámku, ale zase tam nebudou courat turisti a může to být častěji, než 2x za rok, což bývalo dřív. chtěla jsem v zahradě, ale oni pronajímají dost draho jenom místo bez vybavení, takže všechno obstarávat se nám nechtělo
Odpovědět
@mona19 my taky proto volili síň. Je celkem hezká. A my budeme taková menší svatba. Hlavně z Prahy se dost blbě zařizují takovéto věci - výzdoba, stůl a tak... Do parku se snad dostaneme na focení i tak. A oběd bude na náměstí, tak si do parku můžou zajít i rodičové a sourozenci na courání po jídle...
Odpovědět
taky to zařizuju z Prahy, ale máme poblíž chalupu, tak je to jednodušší. oběd mít nebudem, pak se přesuneme rovnou na raut. hlavně nám nějak narůstají hosté, takže budem asi větší svatba :-)
Odpovědět
@iwanov @mona19 Holky budete to mít krásné ! Jižní Čechy miluju a skoro každý rok tam jezdíme. Třeboň je úžasná, Jindřichův Hradec taky....paráda. Nebýt z krásné Jižní Moravy, hned se stěhuju :-D
Odpovědět
@lennii no my právě proto Třeboň :)) nejak nám to tam učarovalo a hlavně milujeme oba ryby! takže z dovolené v tomhle rybníkovém kraji se u nás stáva tradice :)
Odpovědět
@iwanov Jj, my jsme byli v Třeboni loni a ještě teďka jsem z toho úplně okouzlená. Město je fakt nádherné. Jo a ryby taky paráda. Nejsem sice moc velký milovník, ale když jsem si dala candáta s bylinkami..mňam !
Odpovědět
my už by jsme mohli sestavit hodnocení třeboňských restaurací zaměřených na ryby :)) To žiju ue zážitků z minulého víkendu x-) a na svatební oběd bude taky určitě ryby - minimálně u nás a rodičů. tím že nás je míň, tak si každý předem vybere co chce...
Odpovědět
@iwanov To je dobrá volba a řešení ! :-)
Odpovědět
Tak já se vdávám 22. září po osmi letech vztahu. Máme velmi malý rozpočet. Zatím mám vyřešené moje šaty a šperky co budu mít na krku, náušnice a čelenku na hlavu, máme místo obřadu a hostiny, máme matriku, v pondělí objednám oznámení a prstýnky, mám fotografa, hudebníka, kadeřnici, kosmetičku a manikérku. Takže mi chybí kytice, manželovo oblečení, cukrářka a boty. Mám pocit, že se zblázním. Moje máti se klasicky chová otřesně. Jedná se mnou jako z pětiletým dítětem, vůbec ji nezajímá můj názor. Prostě organizuje svatbu ne pro mě, ale pro sebe. Jsem zoufalá a už tři dny kvůli tomu jen brečím...
Odpovědět
Ahojky, já se vdávám 8.září a nemám skoro nic. Nejvíce mě mrzí, že ještě nemám pro sebe šaty, jsem z toho dost nervózní :-( Nevíte někdo, kde se prodavají hezké šaty? z okolí Opavy? Navíc už mám nervy z toho, že nic nestíhám a na poslední chvíli nebudu mít na nic čas, protože si peču s pomocí babičky sama cukroví , zákusky i svatební dort. To znamená vše na poslední chvíli, aby bylo všechno čerstvé. .... Snad to nějak zvládnu :-D
Odpovědět
@buldok , nechápu proč se do tvé svatby motá tvoje matka. Já si nedokážu představit, že by mi do toho někdo kecal. Proč ji něco neřekneš? Je mi tě líto, máš se těšit a ne být zoufalá.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?