Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@alka17 přesně tak....máš recht...... :-) to jsou moje slova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verolen24 Mají je i v CA ale myslím že i jinde a určitě budou i různé barvy, zatím jsem viděla tělové, bílé a černé.
Odpovědět
@alka17 souhlasím, taky si dělám nebo chystám dělat hodně věcí sama. Krátím si tím volný čas a moc mě to baví :-) A co ušetřím, můžu aspoň investovat do něčeho jiného, třeba do bydlení ;)
Odpovědět
@kacatko96 já bych byla pro vestičku, úplně na ní ujíždím a ke smokingu si myslím padne naprosto skvěle :)
Odpovědět
Ahojte, zítra jedem vyplnit ty papíry na svatbu a zajistit dort a výslužky do zaměstnání. A pak se zas jen učit a učit.
Odpovědět
Tak jsme tu z úřadů. Máme vyplněný papíry na svatbu. Platili jsme 1000 korun za to že se berem v pátek a né v sobotu. Zajistili jsme i dort (600Kč) a 3x výslužky (250 za kg). Už nám schází jen květiny a oblečení. No takže já se mohu vdávat, už to mám zajištěné.
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 asi od ni upustim,myslim ze skoromuzi moc neslusela a nevim zda-li by mi ji unosil :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky co zarizujete cukrovi,kolik si nechavate pect kg? Ja na to sladke vubec nejsme,ale cukrarka mi rikala,ze 10kg + rolady se mezi 60 lidmi uplne ztrati? Me to prijde moc,ale nemam s cim srovnovat jen si predstavuji tu kilovou krabicku co jsem si objednaval na Vanoce a fakt je,ze byla rychlo pryc :-D
Odpovědět
@kacatko96 díky, že jsi položila tenhle dotaz. Já mám totiž naprosto stejný problém. Cukroví jedu domlouvat příští týden a nemám ani hrubou představu, kolik by toho mezi 70 lidi mělo být. Tak jsem zvědavá na reakce :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 tak to hned pisni jak jsi dopadla u cukrarky. Ale domluvila jsem si v restauraci,ze cukrovy bude zvlast na rautovem stolu a prubezne doplnovano a na stoly pred svatebcany prijdou je domacic kolacky od babicky :-)
Odpovědět
@kacatko96 neboj, určitě dám vědět co mi řekla, ale bude to až příští týden, tenhle ještě pořádně ani nezačal a už je toho až nad hlavu :)
Odpovědět
@zirafka01 @kacatko96 tak s tím vám já bohužel nepomohu. Já totiž budu mít výslužky jen do práce mojí a do práce skoromužovo a ta třetí bude na svatební stůl. Ale holky ochutnali jsme dnes něco a dobrota fakt že jo.
Odpovědět
Článek se načítá
@kacatko96 my máme svatbu 1. 9. a zrovna včera byli rodiče u cukrářky zažizovat svatební dortu a cukroví nevím jak u vás ale celkem na 57 lidí máme cca 14 kg cukroví, ale z toho 4 kg budou na výslužky .... a 1 velkou svatební dortu a dvě malé k tomu...
Odpovědět
ahojky, tak já se taky přidám :) my teda máme svatbu až 29. září, tak máme o fousek více času, ale taky mi přijde, že to hrozně letí... ještě že jsem spoustu podstatných věcí zařídila už na začátku roku (hostinu, obřad, šaty, barvu svatby,...) a teď se můžu bavit jen tak serepetičkama :)) tenhle týden nám dodělali snubáky, musíme si je vyzvednout a už se na ně moc těším. Včera jsme koupili oblek (nevěřila bych, že budu souhlasit s lesklým, ale vypadá fakt luxusně), s cukrářkou jsme konečně vymysleli, jak dostat do dortu mé oblíbené mascarpone (bude aspoň v nejvyšším patře našeho čtyřpatráku, zbytek klasika s máslovým krémem - ten ráda přenechám ostatním a já si zabavím vršek :D). Trochu jsme i překopali představu o svatební cestě, chtěli jsme letět do Francie, ale nemáme platný pas a dělat si nový jen kvůli tomu se nám nakonec nechtělo, takže pojedem autem a snad nás nikdo s ustřihnutou občankou nechytí :D no a začínám vymýšlet množství pití na hostinu, detaily svatebního dne a tak... je to boj, ufff :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, právě se mi uvolnil termín 1.9.2012 z důvodu neseriózního jednání zákazníka, který měl termín zamluven. Další poptávky jsem pochopitelně odříkal :-( Kdyby měl někdo zájem mít na svatbě 1.9.2012 kvalitního DJ a chtěl se domluvit, kontaktujte mě prosím e-mailem (najdete v mém profilu) a já Vám zašlu podrobnější informace.
Odpovědět
@zoooza vždyť do Francie můžeš letět i na OP. řekni matrikářce, že nechcete aby vám stříhala růžky dokladů a je to...
Odpovědět
@iwanov máme svatbu v kostele a nevím, jestli se to dá nějak domluvit i tam, nám všichni tvrdili, že ji dostanem ustřihnutou, protože je tím okamžikem neplatná a dostanem dočasný doklad, který ale platí jen v čr (v zahraničí není uznávaný)... no a nakonec jsme si říkali, že když pojedem vlastním autem, tak to bude mnohem dobrodružnější, ale zároveň jistější, než si tam auto půjčovat a v případě nějakého problému řešit s Francouzema, že jsme poškrábali lak nebo tak něco... a můžem si vzít víc zavazadel, třeba taky stan a šnorchl a vůbec :D loni jsme byli autem ve Slovinsku a byla to paráda... každopádně díky za radu ;-)
Odpovědět
@zoooza tak z toho co sí psala předtím nevyplynulo jaký druh dovolené máte v plánu. Jestli takovýto tak je auto samozřejmě lepší. Ale myslím, že i v kostele by vám růžky z tohohle důvodu nemuseli ustřihnout. Vysvětlit jim, že jdete na dovolenou a chcete mít OP v pořádku. Co vím, tak doklady jsou plně platné ještě 3 měsíce po obřadu. A je jasné, že si jich měnit budete... Mě napr. neustříhnou růžek ani kdyby chtěli - pač jsem slovenka a nemůžou zněhodnocovat doklad vydaný jiným státem...
Odpovědět
@iwanov teda to je zajímavé, to jsem se fakt nikde nedočetla... původně jsme chtěli vyloženené líbankovou dovolenou v luxusním hotelu, pak jsme si říkali, jak jim budem asi dokazovat, že jsme (novo)manželé, když chceme jet hned po svatbě a nebudem mít jediný papír, natož ve francouzštině :) ale pak jsme to přehodnotili, že to stejně nejsme my, že si to radši užijem on the road, zastavíme, kde budem chtít a tak... takže žádná velká hrůza. Ale je fajn vědět, co můžou a co ne ;-) minimálně nebudem muset vysvětlovat případnému policajtovi nebo recepční v hotelu / kempu, proč nemáme komplet osobní doklad...
Odpovědět
Profilova fotka
@blauen tak to mame podobne,mam 4kg taky zvlast na vysluzky ktere do toho nejsou pocitany. rikam si ze s temi kolacky navic a roladami to snad bude stacit,uz ti rekla cenu za peceni?
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 Zdar jak sviňa, tak tady jsi... zirafka jo...? :-D Co novýho? ;)
Odpovědět
@kacatko96 koláčky na rozvoz na svatbu to nám peče jedna paní zvlášt nevím přesně kolik koláčku ale počítám tak co mi máma řekla cca 14.000,-Kč + svatební dort tří patra cca 3.500,- + dva malé dorty po 400-500 Kč počítám....my jsme měli minulý rok také rolady cca 14 rolad tedy sestra k tomu dva dorty velké + cukroví a hrozně moc toho zůstalo tak letos jsem na svoji svatbu zakázala rolády :-) možná jen jednu na druhý den pro ty nejbližší ke kávě
Odpovědět
@kacatko96 Já pojedu pořešit cukroví v týdnu, tak dám echo jak to dopadne :) Jinak holky, už mám objednaný šaty v Madoře a začínají mi je šít, tak jsem nadšená. I když tentokrát jsem byla lehce zklamaná, protože jsem chtěla ještě zkoušet šaty,co mají v nabídce na netu a i když jsem jim týden předem psala, co bych chtěla (po tel. dohodě) neměli tam nachystaného vůbec nic a obecně tam bylo celkem málo šatů. Tak nevím, jestli všechno prodali a nestíhají došívat nebo proč, ale obsluha milá jako vždy :) Co nového u Vás?
Odpovědět
@ivulla no nazdar, tak tady jsem :)) tak si počti, co je novýho ;) kdybys chtěla vědě víc, tak dej vědět, napíšu podrobnosti :D A hlavně...musíme domluvit rozlučku a esteticko-dekorační postupy ;)
Odpovědět
Mám dotaz :-) . Přišlo by vám blbý mít na večerním svatebním mecheche pro kámoše jídlo přes Slevomat? Je tam teď akcička se kterou víme, že by jsme zabodovali, ale aby si neřekli, že jsme trapáci, protože nakupujem takto ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
@samek No já myslím, že v dnešní době takhle občas nakupuje každý, takže by to blbý určitě nebylo... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My výslužky dávat nebudeme...na svatbu nám napeče babi svatební koláčky a trubičky, dort bude šlehačkový (typu mraženého dortu) takže se musí sníst na místě...6 ks frgálů...no když něco zůstane, stejně se to sní na večerní párty s přáteli...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zářijové nevěsty :-) Tak už máme vybrané prstýnky a položenou zálohu, mám hotové vývazky, domluvený catering. To mi bude ještě kamarádka cenit, ať víme kolik nám to vyjde na osobu. Už se mi dělají oznámení, mám ho slíbeno na konec června, tak snad to bráška dodrží. Vybrala jsem si závoj, tady na bazárku. V pondělí budu posílat penízky. Vymyšlenou výzdobu stolů, nebudeme mít ubrusy a myslím že to bude vypadat taky moc hezky :-) No pokročili jsme dost :-) Mám radost. Strašně rychle se to blíží. Je to až neskutečné...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nevěstinky:-) Koukám, všechny pilné...my se ted připravujeme na vybírání oznámení a prstýnků.....to se asi popereme...každej chce něco jiného...HRŮZA!!!:-) Jinak jsem si objednala takové ty méně potřebné věci jako fontána, čokoláda, mandličky, cukrovinky, košíčky na výslužky a razítko s iniciály :-) Také jsem si zamluvila šatičky pro 4 družičky, objednala organzy na auta, stuhy na vývazky, perličky, kamínky, písek, balónky, peříčka....no to co jsem mohla vybrat sama...ještě že alespoň do toho mi "manžílek" nekecá :-) :-) :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?