Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ellar u nás taky nechtějí pronájem.. bohatě stačí to co tam projíme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky...tak máme termín 1.9.2012 :-) Zámek Kocharowsky...kde bude obřad i hostina i ubytování. Mám 50hostů, zatím jen zamluvený termín, matrikářku, fotografa...zbytek snad stačí až po Novém roce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím, holky, ani mi nemluvte.. Oni to berou tak, že se u nich nikdo neubytuje, když bude zavřená restaurace.. Na jednu stranu to chápu, ale nelíbí se mi to :-( pet21: Co pak- mimi?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ellar jj to se dá pochopit, ale je to jen další vytahování peněz.. :-(
Odpovědět
@ellar no...možná :-) zatím to neni vůbec jistý...necháme se překvapit... :-D
Odpovědět
@verisek133 tak mužeme depkařit spolu... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@pet21 jé tak to by byl příjemný důvod k odložení, ne? :-) tak ať Vám to výjde
Odpovědět
@lenary vůbec to nebylo plánovaný,tak uvidíme.... :-)
Odpovědět
chystáte některá pro hosty nějáké dárečky nebo tak něco??? jen pro inspiraci... :-) dík
Odpovědět
Profilova fotka
@pet21 Asi jo, ale zatím hodně měním :-) Chci mít levandulovou svatbu, tak jsem zkoušeli s přítelem vyrábět levandulové mýdýlka. Dopadlo to dobře, ale smrdí :-( Koupila jsem levadulovou esenci do mýdla a je to hnus :-( Tak ještě budeme zkoušet. Sestřenka měla magnetky na ledničku s jejich fotkou z dovolené. Dále mě napadly makronky. Viděla jsem to u holek tady na BS a tak dlouho jsem si říkala, že je to jakási blbost, až jsme je vyzkoušeli a jsme nadšení :-) Ale to když tak asi spíš k rautu..
Odpovědět
Profilova fotka
holky muzu?:)
Odpovědět
@ellar tak děkuju za inspiraci...snad s přítelem taky něco vymyslíme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kaspien tak co, jak jdou přípravy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lenary ahoj lenary zatim pomalu..dneska chcu zkontaktovat zamek v Buchlovicich, kde to chceme mit, jestli by se tam nenaslo volne misto na zari...a tobe?
Odpovědět
Profilova fotka
@pet21 my plánujeme 5 mandliček.. u toho bude taková ta básnička.. některé holky to tady mají v albech.. moc mě to zaujalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky furt nevim se satama:(tedka je takovej vyber..v ucesu, liceni mam jasno, ale ty satyyy...vim jiste akorat ze maji byt bile:(
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien noo šaty jsou oříšek.. :-) já už jsem teda byla zkoušet, ale zatím jsem si nevybrala a nezarezervovala.. mám spoustu favoritek, všechny krásně sedí.. jediné co vím, že budou bílé a budou zřejmě od značky La Sposa nebo St. Patrik.. musíš zkoušet a určitě najdeš:-) z vlastní zkušenosti mohu říct, že obrázky vypadají často úplně jinak než šaty ve skutečnosti.. takže vyraž do salonů :-)
Odpovědět
tak můžeme směle plánovat svatbu dál.... mimi nečekáme... :-| jinak do salónů na šaty já osobně vyrážim až během ledna...tak jsem taky zvědavá,co vyberu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pet21 to mě mrzí :-( určitě vybereš nějaké nádherné.. výběr je úžasný a každá nevěsta si najde to svoje:-)
Odpovědět
@maruska116 docela se na to vybírání už těšim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pet21 Taky už se na šaty těším, jak půjdu zkoušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 @pet21 holky hlavně si najděte salon, kde se Vám budou věnovat.. byla jsem v jedno a super.. dali mi vyzkoušet vše na co jsem si vzpomněla.. ve druhém mi nedali vyzkoušet nic, že prý když si to u nich neobjednám.. (jak ale můžu vědět jestli si to u nich objednám, když jsem nic nevyzkoušela) :-D
Odpovědět
mám v plánu toho obejít s kamarádkou víc... :-) chtěla bych se zajet podívat do svatebního salonu v Kaznějově...zatím jsem na něj slyšela jen chválu. ale jestli máte někdo dobré zkušenosti i s jiným salonem...sem s ním! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj minulý rok jsem chodila po salonech se ségrou a v nějakých salonech byla vidět neochota těch ženských tam. Takže už vím, kterým salonům se mám vyhýbat ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaspien taky nevím jaké šaty vybrat. troufnu si je objednat přez internet, ušijí mi je na míru, ale nejdřív bych měla najít salon, kde mají podobné,abych viděla jak by mi jednotlivé střihy slušely :-N
Odpovědět
Profilova fotka
@lenary mne ty saty prijdou vubec nejtezsi ze vseho..znama mi radi, at je nepujcuju, ze to vyjde stejne jak je nechat usit..fakt nevim co..ale zase kdyz je budes mit na miru musi sednout...
Odpovědět
ahoj holky, mohu se taky pridat :-) prave jsem prijela ze zkousky satu od svadleny (asi uz treti) a myslim, ze to je fajn. hlavne se toho nebat... jelikoz budeme mi tak trosku jinam zamerenou svatbu, tak jsem zvolila saty kremove v kombinaci se zelenou, ktere jsem si nechala presit primo na telo:-) nejprve jsem byla ve dvou salonech a uplne jsme se tam necitila dobre. nakonec jsem rada, ze mi padly treti saty v salone, kde mi majitelka ochotne saty presiva primo na me.
Odpovědět
no,já se hlavně pokouším do těch šatů něco málo zhubnout...ale něják se mi to nedaří 8-( vůbec netuším,jaký si vyberu.... jediný, v čem mám jasno,je zatím barva :-) už jsem koukala snad na milión stránek na netu a žádný mi do oka nepadly :-(
Odpovědět
děvčata,pokud někdo uvažujete o svatbě na zámku Manětín... tak 26.11. jsou tam pro snoubence prohlídky. vše je podrobně napsáno na jejich internetových stránkách.... dneska mi volali :-) pokud se tam někdo pojedete mrknout,tak se tam potkáme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všem zářijovým nevěstám, doufám, že se k Vám můžu přidat :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?