Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
My budeme mit cca 30-35 lidí a budou sedět tak jak psala barbora.Jmenovky ke stolu jsem si dělala sama a taky vývazky.Nic na tom není, jen nakoupit potřeby a mít trošku času. :-)
Odpovědět
Koukněte do mého alba :-) Myslím že to není zase až tak hrozný.Hlavně s vývazky to chtělo trošku trpělivosti ale jak jsem přišla na ten grif tak to šlo skoro samo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verolen24 jj si šikula máš to moc fajné....
Odpovědět
@joha79 Děkuji jsem ráda že se líbí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky to to leti,stale nemame vybrane prstynky a svatebni kytici,porad nevim kolik kyticek nechat udelat (ja,maminky,svedci a nevim jestli i babicky??) a pak snad uz jen ty drobnosti jako dekorace a bizu na sebe a do vlasu....budete nektera z vas sestavovat harmonogram dne? Mame hodne lidi a tak jsem si rikala,abych nemusela vsechny sefovat,ze bych poslala u oznameni i harmonogram aby se vedelo kde se sejdeme, a jak bude den casove probihat,akorat je nejhorsi to namyslet.....preci jen odhadnout dobu obradu,foceni ci treba jestli se svatba pred nami nezpozdi....chjo rikam si jestli to neni zas starost navic
Odpovědět
Profilova fotka
@kacatko96 já mám kytku pro sebe a družičky, maminkám a babičkám ne, akorát by ji hodily do kouta. Maminky budou mít květinové korsáže, ty jim vydrží celý večer bez toho, aby někde překážely....a bude vidět, že to jsou čestní hosté. Babičky nebudou mít nic, my máme malou svatbu a kdybych dávala korsáže nebo květiny všem "významným" hostům, tak by byla půlka svatby označkovaná :-D
Odpovědět
Já nemám ještě kytky ani vybranou barvu svatby.Vůbec nevíme co dát na svatební menu a ten čas tak strašně letí
Odpovědět
Tak já mám prstýnek udělanej,ale nemám čas si ho dojet vyzvednout. Ale těším se na něj. Snad až 22 budu odevzdávat Bc práci, tak si prstýnej vyzvednu. Skoromuž nemá oblek a prej to bude řešit až tak měsíc před svatbou. Já nemám šaty páč jak jsem ted byla na zkoušce tak hnus. Jediné co máme je termín, oddávajícího a hospodu. Kytku jsem si tak nějak vymysĺela. Budu mít já, maminky, dcera a její kamarádka (obě 4 roky), obě svědkyně. Kdy svědkyně a maminky budou mít stejnou asi jen 1 růže na dlouhém stonku s něčím bílím a zeleným. A holčičky růžičku na krátkém stonku jen maličkatou. Na svatbu vůbec nemám čas ani myslet. Holky já už mám jen týden na to dopsat práci a prostě nestíhám. Ještě mě schází dopsat diskuze, závěr a abstrakt. Jsem z toho fakn mimo. Před týdnem jsem teprve sehnala paní co bude mou vedoucí práce a ted narychlo vše předělávám a dodělávám. Jsem z toho fakt KO a proto ani na svatbu nemám čas myslet.
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes mi maminka koupila štrasový náramek :-) Je krásný, aspoň něco z bižu už mám. :-) Zbytek budu objednávat přes net, něco vyhlídnutého už mám, ale ono je tolik krásných věcí... Jak se má potom člověk rozhodnout?? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
U nás tím, jak mám dítě a vyřizuju k tomu ještě moře věcí a budoucí manžel na to nemá ani minutku, je to všechno nějaké zbržděné a strašně hektické. Máme zatím samozřejmě místo a datum, mám zarezervované šaty, máme hudbu a místo na hostinu a raut, které je shodné s místem obřadu. Ženich si minulý týden koupil oblek. Jinak ale nemáme ještě pořádný seznam hostů, spousta potencionálních hostů o tom ještě ani neví, nemáme dekorace, nemám vybraný dort, účes ani kytku, barvu svatby jsem měla, ale teď o ní začínám pochybovat :( Fakt mi z toho už jde hlava kolem, už aby to bylo za náma - když má člověk prachy, tak je to asi všechno zábava, ale bez peněz, s minimem času a když je na to sám je to spíš teror...
Odpovědět
@aluskacz ja si strasovy set koupila tady na bazaru.(nausnice,celenka a retizek).od kamaradkz mam pujceny nahrdelnik z perel a j tomu si jeste dokoupim nausnice a celenku.a az pujdu na zkousku satu rozhodnu se co k nim bude lepsi.
Odpovědět
Profilova fotka
@verolen24 Taky jsem se tady do bazaru koukala, věcí je tam spousta a nádherných, ale to co bych si představovala tam není, nebo je a u toho několik zájemkyň. Krásné věci mají na http://www.svatbadekor.cz/ a na http://www.levnabizuterie.eu/ Asi budu kupovat v těchto obchodech :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Jj taky jsem tam koukala.:-)ja mam z nejakyho obchudku vybranou celenku ale nevim ted presne z jakyho.ale mam to napsany doma v blocku:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, když prohlížím vaše příspěvky a vidím, kolik toho máte zařízeno, začínám být silně nervózní :-| My jsme se totálně zasekli na cateringu, takže nemám vyřešeny ani šaty či účes. Potom, co jsme poptala několik různých i mimopražských firem a dokonce hotelových škol jsem zjistili, že na to prostě nemáme finance. Takže se chystáme řešit občerstvení svépomocí. Neznáte někoho, koho bychom mohli najmou na výpomoc a taky nějakou firmu, co půjčuje nádobí, sklenice, gril či šafing? Nechci to dávat na A poptávku nebo podobné servery... Děkuji za doporučení.
Odpovědět
@aluskacz Jo tak už jsem to našla.Koukni na http://www.nejkrasnejsi-svatba.cz/ a hodně věcí budu taky objednávat z http://www.svatba-eshop.cz/ :-) Škoda že není jen jeden web se svatebníma dekoracema a blbůstkama.Naž jsem se tím vším prohrabala tam mi to trvalo.Nakonec jsem si musela vše psát odkud chci tohleto a odkud tamhleto :-D
Odpovědět
ahoj, můžu se přidat???
Odpovědět
No my to máme 8.9.kromě tedy cukroví a pár drobností už to máme v podstatě vše zařízené.Akorát u ženicha košily a v podstatě to všechno je.A nervozita stoupá a stoupá...
Odpovědět
Profilova fotka
@verolen24 Moc díky. Teď už vím, že budu objednávat i jinde :-) Přesně tak. Kdyby byl jeden web, tak by to bylo vše snažší :-) ;-) Já to zatím nepíšu, ale asi taky budu muset... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sarihana Jasnačka ;-)
Odpovědět
@aluskacz Není zač. :-)
Odpovědět
@mayacz no takto máte bez starostí :) my jsme po rozsáhlých diskuzích nakonec zvolili DJe, protože chceme, aby nám hrálo hodně písniček, který žádný kapely nehrají. Ale i tak jsem spokojená :)
Odpovědět
@kacatko96 my taky nemáme prstýnky ani kytici a ani skoromuž nemá oblek a všechno kolem, protože je přece dost času :-D Jinak kytku budu dělat jen pro sebe, mamky řekly, že by je jen obtěžovaly a svědkyně (sesta a fotografka v jednom) prohlásila, že se nebude tahat s nějakou kytkou, tak jsme vymyslely kytičku jen na zápěstí a bude :) Jinak my jsme počítali asi se 75 lidma celkem, takže harmonogram budeme tvořit taky a buď ho budeme přidávat k oznámení nebo ho budeme rozdávat dodatečně..no,jsem taky zvědavá, jak to budeme tvořit :D Ale těším se na to :)
Odpovědět
@kaerde držím pěsti a přeji pevné nervy!! A neboj ,jak to budeš mít odevzdaný a po státnicích, taky si ty přípravy začneš užívat naplno ;)
Odpovědět
U nás se teď přípravy tak trochu zasekly. Ženich naznal,že není třeba stresovat, protože je přeci ještě spousta času :D Ale v mezičase jsme zařídili meníčko v restauraci (celkem znatelně jsem proškrtala jejich nabídku, protože nám nasázeli jídla, který jsme vůbec nechtěli) a našli DJe (konečně!! :) ) a dořešili design oznámení-takže jen dokoupím papíry a jdu tisknout ;-) Začínám řešit problém s se salónem, kde jsem si objednala botičky, paní mi slíbila, že za 3 týdny budou nachystané, teď už je to 5 týdnů a pořád se nikdo k ničemu nemá. Počítám, že tam tento týden opět vletím a už budu požadovat buď závazný termín doručení nebo vrácení peněz. Příští týden začnu řešit cukroví a chci uspořádat ještě jedno kolo zkoušení šatů po salonech, abych si ujasnila představu. jaké šaty chci a jaké si nechám ušít :-) Jinak....opravdu to strašně letí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 presne tak na svatebni oblek pro zenicha casu dost,nejlepe az v srpnu kdyby kila nesli dolu jak ma v planu :-D jinak mam nezarizene to same,ale rikam si ze to nejsou zrovny ty veci co by horeli ;-) Ty jsi sama tvoris oznameni,taky bych chtela byt tak zrucna a vedet jak na to,ale memam na to s ditkem cas ani fantazii tak radsi platim a cekam co mi navrhnou. Cukrovi me tez ceka,nemam absolutni predstavu kolik kg pro 60lidi,vysluzky jsem odmitala,ale bohuzel par krabicek musim udelat kvuli rodine :-| :-| sama moc sladkeho nesnim tak ani nechci hordy rozpoustejicich zakusku na stole. Trosku jsi me vystrasila s jidlem,jdeme se poptat pristi tyden jak to bude. Predstava je kolem treti obed,kolem sedme neco grilovaneho a pak asi jeste nejaky raut? To asi si necham poradit,protoze posledni jidlo kolem sedme je preci malo,ze?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jak to tu študuju tak zjištuju že už by sme taky měli začít více plánovat :D obřad a restaurace zamluvena. Na oznámeních se začne už brzo pracovat budu si je dělat sama s fotek a i pozvánky... i jmenovky doma uděláme, dort bude patrovej medovník a nahor se dají dvě holubičky, ženich oblečenej. už i na prstýnkách se začalo pracovat. V pátek se jdem kouknout na jednoho Dj a tak nák se na všem pomalu začne pracovat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já bych se taky chtěla pochlubit jak na tom jsme :-) Už mám doma šaty, boty, přítel oblek včetně košile a kravaty, máme zaplacenou matriku, dneska nebo zítra jedem zaplatit zámek :-) Cukroví ani výzdobu nebudem řeišt vůbec,takže to nám odpadne jedna starost..oznámení máme už představu, jen se k tomu dokopat stvořit prototyp :-) Dortík budem mít asi taky patrový medovník, ale na to ještě času dost, stejně jako na kytku pro mě, jiný řešit nebudeme..no a prstýnky chystáme objednat po příští výplatě :-) Tenhle týden půjde přítel na schůzku s DJ a uvidíme kolik si řekne, když se vejde do naší ceny co sme si stanovili jako max. tak ho berem :-D Kamarádka fotografka na zálohu nespěchá, a kadeřnici&vizážistku mám v jednání :-) S provozním v hotelu kde bude hostina jsme domluvený na schůzku v půlce července, kde objednáme jídla a raut budem řešit až v srpnu..takže zatím pohoda:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jdeme s nastávajícím 8-) domlouvat jídlo. Nakonec to budeme mít formou cateringu. Tak uvidíme jak to dopadne a kolik si řekne cenu. Budeme mít obřad až odpoledne ve 13.30, tak nám jedno jídlo odpadne. Budeme mít oběd a pak večer nějaký raut... :-)
Odpovědět
@phuskova páni, ty už toho máš!! Já jsem ještě ani nezačala, jen se tu rozkoukávám. Doufám, že všechno stihnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sarihana Určitě stihneš:-) Já sama se divím, jak se mi to nakupilo, ty hotový nebo polohotový věci :-) A to nikam nepospícháme, protože času ještě hromada :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?