Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@susang Ahojky, copak se stalo?:-( Tak času dost, do svatby, to máš ještě čas si dát na chvíli voraz. Nebo jde nedejbože o nějakou nemoc někoho v rodině?:-( Co zbývá zařídit tobě? Já se teď snažím sehnat na svatbu nějaké svíčky a musím si koupit hennu na vlasy, oboje asi koupím online ze zahraničí. No a to je všechmo z těch nákupů na netu. Z nákupů tady, v Praze, musíme koupit drahýmu košili a pásek a já si musím nechat zkrátit náramek, ale to je detail. Prostě samý blbosti spíš...opatěnky, lak na vlasy...mám to v takovým deníčku všechno vypsaný a odškrtávám si splněný úkoly :-D Jo a pak někdy až v létě si chci nechat ušít krátký šaty na převlečení, ale tajně doufám, že do tý doby přestanu žrát a nějak splasknu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b no tak to už ti opravdu zbývají jen maličkosti.nám toho chybí ještě spousta,pro ženicha nemáme vůbec nic,já pořád nevím jak se šatkama,botičky taky sehnat nemůžu,rozmýšlíme se jestli kameramana nebo budou stačit fotky...ale to hlavní už máme,tak jak píšeš,času je ještě dost. jinak jak jsi se ptala,právě že jde o nemoc v rodině a je toho právě hned několik najednou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b jo a k tomu,abych přestala žrát se přemlouvám od tý doby co vím,že bude svatba,ale pořád se mi nějak nedaří :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@susang No to je pak na prd...my jsme svatbu odkládali už jednou, protože máma mého přítele byla hodně vážně nemocná. Tak naštěstí se z toho dostala...ale vím, jaké to je :-( Hele, žádný stres, on se ženich stejně zařizuje všude tak nějak na poslední chvíli, asi je to i tím, že ti chlapi mají na vše dost času :-D Jinak šaty jsem ti zatrhla ty první, moc ti sluší...váháš jen mezi těmahle, nebo máš větší výběr? Pokud nemáte rozpočet vysoký a kameru má někdo šikovný z rodiny, tak si myslím, že profi video se docela oželet dá. Asi by mě mrzelo nemít žádné video, ale vzhledme k tomu, že fotky chceme profi, asi by bylo hodně zajímavé mít nějaký záznam přímo i od hosta, taky to má svoje :-) S těma botama je problém tady, to vím sama. Nic moc se tu nedá sehnat. Já jsme sem tam našla bílé boty u Bati nebo Deichmana, tak zkus tyhle krámky. Taky v Salamander mají někdy svatební boty. Já tedy nakoupila online, protože se mi nějak nic nelíbilo
Odpovědět
Profilova fotka
@mrjodo urcite prset nebude. taky se bereme osmeho:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b to chápu,jenže u nás by ani odložení svatby nepomohlo, protože v obou případech je ta nemoc bohužel nevyléčitelná :-( sice mě utěšují, že ať si nenechám kazit radost z příprav a že se aspoň i oni odreagujou a přijdou na jiné myšlenky,jenže...pořád mám v hlavě to,že si to stejně neužijeme tak jak by jsme chtěli ( nemyslím jen sebe a ženicha, ale hlavně ty, kterých se to nejvíc týká ) bohužel, všechno hezké je bohužel většinou vykompenzováno něčím špatným :-( ženich by i sháněl,ale nějak na něj nemůžeme nic sehnat :-) děkuju za radu se šatama, zatím se rozhoduju jen mezi těmahle,ale zítra jdu na další zkoušku, tak uvidím jak dopadnu, pak dám fotky. určitě se kamery někdo ujme,ale na obřad bych chtěla asi profi, no uvidíme. a ty botičky jak jsi vyměnila už ti jsou dobře? já pořád koukám na netu a zatím jsem na nic nenarazila :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@susang Tak k životu bohužel patří to hezké i to zlé, ono obecně ta svatba je i trochu smutná nebo melancholická, jak už se odlučuješ od svý původní eodiny, ztrácíš svoje jméno. Je to asi ale blbost oproti vážné nemoci....ale zkus to brát tak, že ta svatba bude pro ně hrozně hezký okamžik a právě to odeagování. Možná už před sebou nemají moc času, ale ten čas by měl být tím spíše hezký a dobře strávený... A co přesně chceš shánět, oblek? V Bandi mají pěkné a za rozumnou cenu. My jsme ho nakonec nechali ušít. Kampak jdeš na zkoušku šatů?:-) Těším se na fotky! Jo, už jsou mi moc dobře, i večer, když mám víc nateklou nohu, tak jsou mi moc pohodlné a příjemné. Jen si do nich radši pořídím ty opatěnky, ty malé boty mi stály na noze jak přibité, i když jsem skákala metr vysoko, tyhle takhle nefungují a jelikož v nich chci řádit trochu, tak si je chci na noze trochu pojistit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b máš pravdu,budu to brát tak,že to je hold život a aspoň jim pomůžu přijît aspoň trošku na jiné myšlenky. Tak u nás v Děčíně moc možností kde něco koupit není,máme tam jen vietnamce :-) tak se zítra v tom saloně poohlídnu i po obleku,to je asi nejjednodušší řešení :) hele nechci být úplně za blbce,ale nevim co to jsou opatěnky... :)
Odpovědět
Profilova fotka
@susang Ty jsi z Děčína? To máš od nás kousek :-D No to jo, leda si udělat výlet do Prahy...nebo co zkusit taky internetové nákupy? A ve svatebních salonech boty nevedou? Jo to si myslím, že by tam obleky mít měli! Hlavně nekoupit moc velký oblek..mně přijde, že půlka chlapů má minimálně o tři čísla větší obleky. Měl by ho mít hezky na tělo, i když mu něco víc volného může být pohodlnější. A taky rukávy a nohavice aby ti zkrátili případně, aby mu z rukávů mohla čouhat manžeta košile. Opatěnky jsou takové vložky do bot, co se lepí jakoby na stěnu boty, úplně dozadu do patové části. Jistí ti patu před vykluzování z boty.
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b jj,co by kamenem dohodil :) uvidíme jak dopadnu zítra,mám na výběr ještě z celých dvou salonu :) a jinak nás výlet asi nemine.akorát že už se vidim jak lítám po Praze když to tam vůbec neznam:) no víš,on je nastávající trošku "pořízek" takže buď mu jsou rukávy akorát a zbytek mu je vellý a nebo naopak... Děkuju za vysvětlení,zase jsem o trošku chytřejší :)
Odpovědět
Profilova fotka
@susang né, já myslela moje rodné město, to je fakt kousek od Děčína :-D Ale Prahou tě klidně provedu, přijeď :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b a tvoje rodné město je? :) tak se třeba někdy domluvíme a já přijedu navštívit tebe a naší matičku Prahu.a doplníš mi moje mezery ve vzdělání :D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@susang v IP :-) Jo jasně, já budu ráda :-) Praha je hezká, nejen na nákupy, ale i kafčo a pokec :-)!
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b tak to je opravdu kousíček :) přijedu ráda pokecat :) koukala jsem,že už máš i hudbu vybranou...hroznej rychlík jsi :)
Odpovědět
@kaerde haha s tou hudbou to máme stejně. Můj skoromuž taky odmítá cokoli, co by příliš vybočovalo ..takže si nejsme schopni vybrat a pořád se přehadujeme :-D ale zatím nestresuju a beru to v pohodě..horší, pokud budem pokračovat ve stejném duch třeba ještě v srpnu :-D 8-)
Odpovědět
@danyd Ahoj. Já po marném hledání v půjčovnách si šaty nechávám šít a vyjdou mě tak kolem 7.600,- a paní mi taky rovnou dávala bílé, i když jsem původně šla pro krémové :D Oznamka taky začínám vyrábět, konečně jsem sehnala ten "správně" fialový papír, tak se na to zkusím zítra vrhnout, jestli budu mít večer energii. Jinak oblek jsme dneska náhodou objevili v Brně v Olympii. Šli jsme se jen podívat a hned nám jeden padnul do oka a byl i za super cenu 4.900, tak ještě zkusíme kouknout jinde,ale tento nás oba celkem okouzlil. :-)
Odpovědět
@zirafka01 Tak budeš mít šaty od české švadleny? Já bych si i vybrala tady z bazárku, ale zas jezdit třeba 160km kvůli zkoušce jedněch šatů, by je pak asi dost prodražilo, no ještě uvidíme, jak to dopadne. A oblek pojedeme kupovat v pátek do Bandi, tak doufám, že nakoupíme. Snad i kravatu a košily.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde Naše barva je khaki,ale to proto, že teda já mám šaty s lemováním khaki a nejsou čistě bílé ale jsou creamové :) zelená je pěkná barva.. :) oranžová se mi taky moc moc líbí :) asi ještě budu kupovat šatičky pro mou nejlepší družičku.. jinak s tou hudbou tak to mame trochu potíž a asi půjde ještě změna se dvěma ale uvidí se :), každopadně Mirek miluje pearl jam,tak možna od jejich zpěváka půjde jiná :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 jojo možná tam půjde jedna nebo dvě změny sice v písničkách ale interpreti zůstanou no uvidíme :) jsem zvědavá, kdyžtak objednám někoho kdo se to naučí na kytaru :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 taky nejlepší možná záležitost.. ne moc známeho.. :) to přeju :) ja teda zase nemusím až tak moc medové :) některé ty pomalé mi přijdou smutné než že mají oslavovat nové manželsví :D
Odpovědět
@danyd Šaty si nechávám šít v Madoře v Mikulově. Je to česká firma, mají moc krásné modely a paní je opravdu odbornice v oboru. Vím, že to máš trošku z ruky :D,ale je s ní moc fajn domluva, i když si vybereš nějaké šaty na jejich stránkách, ona je schopná je dopravit do nějakého salonu, který máš poblíž, tam vyzkoušíš a když se ti líbí tak je vezmeš a když ne, tak je tam necháš a ona si je pak bez problému vyzvedne. Zkus kouknout na jejich stránky, je to vévévé.madora.cz třeba se ti něco zalíbí a domluvíš se ;) Co se týče obleku, zkus NEO Módu,jestli máš někde poblíž, teď tam dostali nové kousky a jsou pravdu moc pěkné a za krásnou cenu 4.900 :) značka Koutný.
Odpovědět
@mayacz no právě, proto taky váhám a nemůžu si nic kloudného vybrat. Vždycky něco slyším v rádiu a říkám si to by mohlo být, ale než se dostanu domu, už nevím, co to bylo :D a tak je to pořád dokola, tak jsem zvědavá, jak to s tou naší hudbou dopadne. Stejný problém řešíme ohledně toho, jestli si najmout kapelu nebo DJe. Pořád si říkám, že živý interpret je lepší, ale když slyším ty nahrávky na jejich stránkách, tak se zase přikloním k CDčkům. No, věčný kolotoč :-D Co vy? Budete mít kapelu nebo DJe..ať mám další názor :)
Odpovědět
@zirafka01 aha, tak na tu madoru už sem taky koukala. Zatím to nechávám otevřené. Budeme mít kapelu, i když teda taky se té hudby trochu bojím, jak to nakonec dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 mame v planu,zajet mrknout do Olympie o vikendu a kouknout po obleku pro zenicha,.V kterem obchode jste vybrali? Ja koukala v Bandi,ale nezda se mi,ze by se dalo u nich poridit oblek za 4.900kc jak nabizeji na netu.
Odpovědět
@kacatko96 my jsme vybrali v NEO Mode. Maji tam vic ruznych druhu za tuhle cenu. Ale koukejte po znacce Koutny, ostatni znacky jsou drazsi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, ráda bych se přidala k diskuzi, hodně narychlo jsme se rozhodli, že svatba bude letos 7.9...Chceme malou svatbu, obřad, na oběd jen rodinu, večer mecheche pro přátele. Stejně se bojím, že to bude celkem náročné, oba pracujeme, přítel dodělává školu a máme skoro 3 letou dceru! Chceme opravdu minimalizovat náklady, tak uvítám jakékoliv tipy!
Odpovědět
Ahoj :-) my se také bereme 7.9.2012, plánujeme cca 20 lidí, něco málo už máme rezervováno, ale moje rada zní nic neuspěchat, ono něco zaujme, ale přitom se to samé dá pořídit někde jinde za úplně jiný peníz! Kdybych neměla váhavého muže, tak bych měla doma prstýnky za 20.000 kč a přitom se dají s přehledem koupit v bílém zlatě i za 10.000 kč, proto fakt než něco zaplatíte, koukněte se i jinde!
Odpovědět
@evaroman Ahoj my budeme mít 19 lidí...
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás to vidím tak na 20, maximálně 22 lidí včetně nás a tři tříleté děti, to mám na mysli oběd. Na obřad samozřejmě dorazí asi hodně lidí. Pro přátele pak něco večer, a tam doufám, že to nebude víc jak 40 lidí. Váhavá já asi budu dost, i když se normálně mám něco koupit, tak se 10krát rozmýšlím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@florka ahoj, moje sestra se vdávala před dvěma roky a tehdy ještě studovala, takže si také nemohli dovolit nějak rozhazovat. Vyřešili to tak, že po obřadu se jelo k jeho rodičům,kde na zahradě bylo připravené posezení, udělali chlebíčky a jednohubky, dali jsme si tam připitek a na pití tam bylo taky vše nachystáno a strávili jsme tam celé odpoledne, bylo teda nádherné počasi, odpoledne jsme se přesunuli do restaurace,kde byly nachystány dorty a sladké, dali jsme si k tomu kávu a večer byl raut. takže oběd byl vynechán, nápoje si pořídili sami a úplně to stačilo a byla to krásná svatba. Samozřejmě ,že nevím jestli máte zahradu a záleži také na počasí, pak třeba zvážit zapůjčení takových těch párty stanů, oni to taky tam měli.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?