Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
@parajan díky za tipy! :-)
Odpovědět
@ya snad aspoň trochu pomůžou:-)
Odpovědět
@parajan já si asi nechám zahrát nějakej pop...známé klasiky mi přijdou ohraný a ty neznámý zas divný :-D a v jazzu se zas nevyznám vůbec....takže asi zlatá střední cesta
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak se k vám přidávám :) S přítelem ztím máme vymyšlěno datum 1.9., ale jinak zatím vlastně nic :) Ani místo :))
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme o něco málo pokročili máme zajištěný na pevno termín na zámku a to 1.9. 2012 v 10:45 :-) a zamluvený i muzikant.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty :) .. ráda se k vám přidám neboť i plánujeme svatbu na září a to 8. :) Myslela jsem, že plánovat začneme až po Novém roce, ale jak to tak vidím, už by na ledacos mohlo být pozdě .. :O takže příští týden budeme zamlouvat termín na matrice a místo pro obřad a pak také hospůdku na oběd a večer i s ubytováním. Šaty už mám vybrané brzy si pojedu vybrat látku a začnou se šít :) Svatba bude menší, kolem 30ti lidí - jen ti nejdůležitější a vše ostatní je ještě ve hvězdách :) tak doufám, že debata se tu bude čím dál víc rozvíjet .. teď je to tu nějaké utichlé :/ Těším se :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lusyene Vítám tě tady:-) teď je to utichlé ale ono se to zase rozjede:-) Jinak hlásím další dvě věcí.. zamluvené zákusky a příští týden jdeme poprvé omrknout šaty..:-)
Odpovědět
Tak mě dorazila korunka a bižu, organzy na stoly a vývazky :-D
Odpovědět
Ahoj, chtěla jsem se s Vámi poradit ohledně svatby 8.9.2012. Chtěli bychom vaut večer na terase, co myslíte? Je to dobrý nápad?? nebude už zima?? Jinak přípravy ještě nezapočaly. Necháme si svatbu udělat od agentury, takže zatím mám jen vybrané šaty a zbytek začnu řešit až nebudu mít nohu v sádře.
Odpovědět
Profilova fotka
@elluiska těžko říct jestli bude zima.. může a nemusí.. letos bylo září opravdu teplé tak by to neměl být problém.. nicméně zima může být i v létě večer.. zkus pořešit jestli je terasa zastřešená kvůli případnému dešti.. ale jinak bych se toho vůbec nebála:-) přeju brzké uzdravení:-)
Odpovědět
Terasa je cca z poloviny zastřešená z deště strach nemám=) ale aby nemrzlo=) Ale máš pravdu, že žádný termín není jistota... Dívala jsem se na statistiky a poslední roky je v září průměrně kolem 20 stupňů a přibližně o polovinu méně srážek než v srpnu. Ach jo, kdybych věděla jaký bude počasí, hned by se mi lépe spalo. Děkuji za přání, 7.11 jdu na sundání sádry, tak se moc těším až budu moct lítat a schánět a zkoušt šaty a tak=)...
Odpovědět
ahoj holky,taky plánujeme svatbu na 1.9.2012 zatím máme zamluvený obřad (zámek Manětín), fotografku a v sobotu jdeme domluvit hostinu :-) jinak vše budeme řešit po Novém roce....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@elluiska tak to už máš za pár sundané a budeš moct v salonech naplno řádit:-) já jdu na první zkoušku zítra s kámoškou.. už se docela těším:-) nicméně těšme se a věřme, že září příštího roku bude nejkrásnější měsíc v roce.. i když to pro nás všechny i bez ohledu na počasí určitě bude! :-) @pet21 Ahojky, takže další 1. září.. to bude nových manželských párů :-) zamluvené máte to nejdůležitější.. ostatní počká.. my taky teď nezařizujeme nic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak co je u vás všech nového ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já taky 1. 9. 2012. Naši se taky brali prvního a mně se to tak nějak od vždy líbilo :-) Máme zaplacenou zálohu za fotografa, už mám i rezervované šaty, a v neděli jdeme podrobněji domlouvat obřad a hostinu. Nejdřív jsem si připadala, jako šílení nevěsta, ale všude mi říkají, že je nejvyšší čas :-)
Odpovědět
@maruska116 To máš parvdu, moc se těším až se všichni sejdeme=) a samo taky až budeme rodina=)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holčiny, také se přidávám ke svatbě v září a to 1.9. (je nás tu koukám hodně)to mám radost ;).My už máme zamluvené místo kde se vše odehraje, fotografku a Dj, tod vše. Byla jsem se v Adině podívat na šaty a dívala se na mě jak na blázna, že ted UŽ jdu si zkoušet šaty :/ no a tak mě tak odradila, že mi doporučila at chodím tak v březnu po salonech ... tak fakt nevím :/ ....
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím, že s těma šatama by to fakt stačilo i později, ale já toho nelituji, že je už mám zamluvené. Do salonu, kde by se zeptala jestli už jako jdu na šaty, tak tam bych teda už nešla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky já nemyslím, že je předběžné jít na šaty.. byla jsem včera a na můj termín 1.9. už byly dvoje zamluvené.. jak to tak vypadá to datum bude opravdu vytížené a jak se říká kdo dřív přijde, ten dřív mele.. takže tak :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
tak restaurace na hostinu domluvená :-) původně jsme teda chtěli úplně jinou,ale odradilo mě chování pana jednatele..... bylo vyloženě vidět,že obtěžujeme...(a to jsme měli schůzku domluvenou týden předem)...takže nikdy více... nakonec teda budeme hodovat v Gondole :-) Docela jsem koukala,kolik už tam mají na příští rok rezervací (jen květen je celý volný) :-) a kde plánujete hostinu vy??
Odpovědět
ahoj holky tak se k vám přidávám, svatbu plánujeme na začátek září nebo konec srpna...nejraději někde u někoho na chalupě na zahradě...ale mám strach z počasí a zimy....tak uvidíme...nechci z toho dělat stresovou záležitost,takže raději ani nečtu co už máte zařízené :-) .počítám tak s cca 30 lidma, snad nás oddá náš známý a protože má mamka hospodu, tak i kdyby nevyšel nějaký penzionek apod., tak to snad nějak zvládnem....svatbu si budeme platit sami...takže začneme konkrétně řešit až bude trošku naspořeno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se také přidávám. původní má představa byla svatba v květnu :-( což ale nedopadlo. my s mým snoubencem už máme jasné představy, tedy snad. z původně naplánované svatby o 30ti lidech vzešla myšlenka na svatbu velikou se 70ti. svatební kytici nebylo těžké zvolit, rozhodně vím už několik let, že musí být rozhodně s kopretinami, musím se spokojit se zahradními. místo na hostinu už je také vybrané, snoubenec pracuje jako kuchař a tak mu pan šéf udělal cenu a jak on sám říká, tak si na to vše bude moci dohlédnout. cukroví bude zařizovat ,,tchýně,, :-) má opět nějaké známé, dort taktéž. také máme jasno, že ženich si bude oblek půjčovat a já si šaty budu kupovat, našla jsem stránky, kde jsou princeznovské šaty za cenu půjčovného. místo svatby by po dlouhém uvážení měl být kostel, v místě bydliště máme totiž velmi příjemného faráře. téma svatby by měla být pohádka a tak jistě na hostině budu trvat na tom, aby se hrály písně z pohádek. co se týče obřadu, tak mě napadlo, že by jsme si se snoubencem zaspívali písničku ze Zlatovlásky ,,já ti prstýnek dám,, :-D uvidíme, zda na to bude odvaha.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak koukám jak blázen,co všechno už máte zařízené,my plánujeme termín na září 2012,ale ještě přesně nevíme jaký datu:(( a nemáme ještě nic,jinak jsem si myslela,že bude sačit půl roku dopředu a vy už takhle,mám z toho docela depku,ale myslim si,že se to zvládne v klidu:))
Odpovědět
Profilova fotka
klid, my takto přemýšlíme jen teď ze začátku :-) pak to ustane a začne se plánovat tak od června. musíme začít dřív, protože na jaře budu mít hodně učení, jelikož jsem ještě studentka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@verisek133 neboj všechno stihneš.. nejdůležitější je si zamluvit hlavní věci a pak se doladí zbytek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme byli včera domlouvat hostinu a jsem z toho celá přešlá :-( Budeme mít asi 60 lidí, z toho půlka bude v objektu i spát, bude tam oběd i raut. Ale protože je restaurace vedena také jako hotel, budeme muste platit asi 5000,- pronájem. Moc se mi to nelíbí- necháme jim kolem 70 tis za jídlo, 20 tis za ubytování a ještě platit nájem. Špuntovné mají 3500,- . Celou dobu ale upozorňovala, že mají hodně naobjednávano, a stornopoplatek je celá zaloha atd.. Novomanželské apartmá je o 700,- dražší! Vezmeme si obyčejný pokoj.. Jsem z tohoto jednání docela zklamaná. Ale asi to vezmeme. Moc se nám to tam jinak líbí :-)
Odpovědět
po nás chtěl taky v tý předchozí restauraci asi 4000kč za pronájem... v Gondole to je bez pronájmu, novomanželé mají pokoj zdarma... (což je i v jiných hotelech-většinou). no,ale teď se nám k tomu přidala "malá" komplikace.... tak uvidíme,jestli nebudeme muset svatbu přesunout.... nebo udělat dřív :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pronájem ale nechtějí všude. U Hlinska,kde přítel pracuje je pronájem zdarma, stačí jen útrata :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?