Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
@barbora_b Co jsem přibrala takto výrazně tak to poslouchám. Sama je tlustá a když jí to povím tak se brání že to říká právě proto že ví jaké to je. Tyto urážky poslouchám až 8 let. Naštěstí k našim tak často nejezdím.Asi tak dva dny je to v poho ale jak jsem tam dýl tak se do mě pustí. Baru to je jen slabej odvar toho co mi říká. nejhorší je že vím že to myslí dobře,ale bolí to. Holt má blbé vyjadřování.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.. tak ja už mam skoro udělané pozvanky.. mam jen zatím zaklad,ale jinak mam jich kolem 35 takže to vyhází na 50 lidí i s rodinou, Jsem v Anglii a řeším to všechno odsud tak je to celkem složité.. na svatební den nechci abych se o něco starala a byla spíš v pohoě :) za družičku mi půjde moje mala dceruška :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde to si dělaš srandu, že takhle tě shazuje tvoje vlastní máma.. mě když něco mamka řekne, tak ji její manžel a můj otčím trochu uzemní, protože to vážně na psychice nepřidá.. je pravda že už si to nedovolí, protože sama je silná, ja jsem teda po porodu moc neshazovala a když jsem šla rodit, měla jsem 101kg a před početím jsem měla i tak nadváhu a to 80kg takže ted to jde velice pomalu dolů..Mala jak bude mít rok,tak jdu na detoxikaci na celej červenec.. ještě kojím, ale už to není tak často.. malé je 9 měsíců.. Neboj se, to zvládneš.. nesmíš na to myslet.. ja to přestala dělat a sice to jde dolů,ale velice pomalu:) byla jsem i u výživového poradce a mam i jidelniček a hlavně musíš hodně vypít a to fakt minimálně 3 litry vody, nebo neslazených čajů :) pitný režim je vážně důležitý.. a vyvarovat se kávě a alkoholu :) ted se mi to posledních 14 dní moc nevedlo,ale zase už jsem na koni a jedu si to svoje:) a holka chodím hodně ven s malou na prochajdy a taky teda ještě do toho cvičím.. alespon ob den si dam nějaké protahovací cviky a mam doma crosstrainer a tak trochu běham. to se o malou stara přítel.. :) a sam teda taky chce trochu shodit.. přibral s se mnou v těhotenství tak deset kilo :D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde nevím no, jak vůbec může být možné, že by něco takového bylo myšleno i dobře....tak je dobře, že s nima aspoň nebydlíš. Tak se, holka, drž .-(
Odpovědět
Ahoj všichni, prosím o vyplnění kraťoučkého dotazníku pro účely mé seminární práce. Zabere Vám to opravdu jen chviličku a mně to moc pomůže. Děkuji Arabela :-) https://docs.google.com/spreadsheet/v...
Odpovědět
Profilova fotka
@arabelanovakova vyplněno :) nic složiteho :)
Odpovědět
@arabelanovakova hotovo
Odpovědět
Ahoj holky, já jsem se pustila do vymýšlení našeho oznámení. Zatím sbírám inspiraci a procházím papírnictví, jestli mi padne do oka něco, co by se mi líbilo :) ale nejsem moc úspěšná. Zítra si jdu do salónu objednat boty...jupí. Jinak mám pocit,že na všechno ostatní je ještě čas, tak nevím..trošku jste mě znervóznily :D Nevíte někdo, jak dlouho trvají prstýnky?? A co dál?? Kytky nechci nijak významně řešit, spíš jen něco menšího a střídmějšího a chybí nám zamluvit hudbu, ale pořád se nemůžeme domluvit jestli chceme radši živou kapelu nebo DJe. Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 Ahojky, tak my budeme mít živou kapelu, přijde mi to takové lepší, ale spousta holek si tu pochvaluje i DJ.. záleží na Vás, ale se zamlouváním bych už moc neotálela.. Jinak my máme prstýnky z Bisaku z Brna a výroba trvala cca měsíc.. takže asi taky radši z předstihem třeba v červnu.. my jsme je objednali už teď protože chceme ty výdaje nějak poměrně rozložit aby to nebyla nakonec taková pálka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 My budeme mít živou kapelu, podle mě je to lepší, ale záleží na vkusu každého :-) a nám jdou dneska do tisku oznámení. My je objednali už ted, abychom pak neměli všechny výdaje najednou, jak píše @maruska116 :-)
Odpovědět
@misulka88 @maruska116 No, já si to taky tak myslím :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 @maruska116 A na prstýnky už se taky pomalu díváme :-) příští týden vyrazíme asi na oblek :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@misulka88 my máme oblek už v Bandi v Brně objednaný.. neměli správnou velikost.. takže taky bude do měsíce.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 Vidím, že jste v předstihu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 maličko :-) vy to hravě doženete.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@maruska116 Aspon pak budeme mít relativně klid a nebudeme se stresovat, že ještě nedošlo oznámení a prstýnky, co :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já si dnes koupila botky, no neberte to za 99,- :) jsou sice bez špičky - bude mi vidět palec, ale ještě je dost času, třeba pořídím i jiný, navíc pořád nevím jestli šaty budou čistě bílé nebo krémové - při prvním zkoušení bych řekla, že ke mě prostě sedí spíš krémová, tak i botky mám krémový. Tak se tyhle věci špatně vybíraj. Jo a ještě jedny krémový botky sem si koupila, hezký páskový, ale ty unosím i k sukni v létě. Jinak teď pracuju na oznámení a kartičkách o darech a pozvání ke stolu, potřebuju to dát do tisku po jednom kousku, ať to vidím naživo (bude to z fotolabu jako fotky +fial.papír). A H si dnes koupil košily a kravaty, ale spíš na rozlučku, na obřad to chce nějakou lepší košilku :) Jo a mám vyhlédnutou kabelku, jen nevím jestli není moc veliká. Budete mít něco, např.pompadurku nebo nic? A k té váze, já teda zas až tolik nepřibrala, ale fakt, že pár kilo dolů by se hodilo, po prvním mimču sem zhubla až moc, a teď po druhým se už váhy navíc vůbec nemůžu zbavit :( A to už mu budou 2roky ad prstýnky, sem zvědavá kdy se nám pán klenotník ozve - už se vyrábějí, doufám, že mi padne :) Budeme mít z chirurg.ocely a na nich naše otisky.
Odpovědět
Profilova fotka
Já holky ještě nejsem tak v předstihu jako vy čoveče.. prstýnky si neumíme vybrat.. podle časopislů a tak, to je prostě super,ale pak na živo se mi nelíbí.. Budeme je asi vybírat v Anglii jinak to nepůjde.. Já bych potřebovala ještě hodně kilo dolů a snažím se fakt,ale nějak se to zasekava kruci.. musím se hold snažit :D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky...dlouho jsem tu nebyla...ani nestiham docitat....ale mame pokroky....jsme byli u fotografa tak ted cekame na fotky.....bude z toho oznameni a taky uz mame vybrane prstynky...jen je objednat...no a jeste neco....jsem nadsena z cerveneho bolerky....takze to proste musim sehnat.....
Odpovědět
@mayacz je pravda ze je celkem problem sehnat tady prstynky v dobre cenove relaci.Taky hledame jen na netu a pak je tady najdem ve zlatnictvi a pak je koupime v cr pres net,vyjde to levneji.
Odpovědět
Jj, s prstýnkama je to strašné...drahé, předražené...už se po nich pomalu začínáme dívat, ale zatím nás nic moc neoslovilo...Chceme hladké jednoduché, ale to je kupodivu docela problém...asi si necháme nakonec podle vlastního návrhu udělat... @mayacz Souhlas. Na fotkách kolikrát nádhera a v reálu děs..... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme někde našli hodně levné prstýnky, ale pak se ukázalo, že jsou příliš tenké (myslím tloušťku stěny), takže hrozí, že při větší námaze prostě prasknou :-( Tloušťka by prý měla být alespon 1,5 mm. Přítel má obyč kroužek ze zlata, hladký, šířka 4mm a tloušťka 1,6mm, má drobné prsty, takže má velikost jen 57/58. No a stejně ho to vyšlo asi na sedm tisíc. Takže drsné =-) Možná to je i tím, že teď šla cena zlata hodně nahoru, nevím..... @lennii
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tez resime prstynky, kdyz jsem slysela tu palku malem me omylo. Chci s kaminkem a proto musi byt prsten sirsi tim padem vice mat. a cenove drazsi. Ale i tak se mi zda,ze maji ceny v zlatnicvti dost nahozeny jen tim,ze je to prstynek "snubni",nezda se vam. Ja uz mam za sebou zkousku satu a hrozny dilema zda-li jit do nazdobenejsich,princeznovskych satek si radsi volit jednoduche a prakticke saty.... :((
Odpovědět
@kacatko96 Tak já hlasuji pro ty třetí s tou červenou. Ty ti slušej moc moc
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde dekuji, ty posledni byli podle mych predstav,ale ted vaham...mam starch,ze mi pred svatbou zacne mrzet,ze nejsem ta klasicka nevesta s boooohatou sukni a korzetem :-)
Odpovědět
@kacatko96 Však aj v nich budeš princezna. Jsou krásné a opravdu ti sluší. Ty první ti dělaj břicho, ty druhé ti zas zle sednou okolo hrudníku. Ale ty třetí jsou nádherné.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacatko96 tez se mi velice libi s tim cervenym....ale ty prvni se mi libi taky....ty prostredni moc ne.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nejhorsu,ze jsou vsechny krasne a ja nemam jak vylucovat :-) ty prostredni mi vybrala mamka,ja bych po takovych nesahla,ale ac to na fotce vypada jinak sedi mi jak ulite...muzu se zeptat kolik budete davat za pujceni,ja mam mezi nimi ohromny cenovy skok a to me taky zaskocilo.....uz tak clovek ma nejaky ten rozpocet v hlave a zatim vsechny veci co mame zarizene to prekracuji :-o
Odpovědět
Profilova fotka
@zirafka01 ja ty svoje pozvanky a oznameni dělam ručně :) hrozně mě to baví :) akorat jsem si koupila specialní papír a hlavně teda to spíš vytvařím ..:) Mirkovi se to moc líbí :) tak doufám, že to bude dobré..
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se jinak podělam.. tak mame první problem a to s Restaurací po obřadu. je to jen na posvatební oběd s rodinou a pak se bude pokračovat na chatě na kopci u vicnic v Blatnici a mě asi drbne.. ted jsem rozeslala maily a taky ještě sjem to konzultovala s potencialní švagrovou .. mě asi drbne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?