Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristl85 musíš se hodit do klidu, všechno bude v pohodě :-) no uvidím co s tím farářem.. nechám tomu zatím volný průběh :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kristl85 To jsou krásné barvy... Mě by se nejvíc hodilo, kdyby to někdo vybral za mě a pak mi dal třeba vybrat už jen z pěti variant a už bych se rozhodla:-D ještě mám problém, že se mi zrovna odporoučel comp, takže než si zajdu koupit nový, tak parazituju na přítelově a už z těch mých svatebních záložek začíná být chudák trochu nesvůj:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ayenkas a jaké barvy má nebo jak vypadá místo, kde budete mít hostinu? To taky dost zúží výběr. Hoď sem fotky!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b My to nebudeme mít v restauraci, ale v sále PZKO v Karviné, je tam i velká zahrada s posezením, tak se bude moct juchat i venku:-) Jinak jsou tam klasicky bíle vymalované stěny a parkety na podlaze, takže asi přichází v úvahu jakákoli barva. Stoly normální dřevěné, ale bude na nich samozřejmě ubrus a na židlích bych chtěla mít takové ty oblečky a nějakou mašli... Fotky když tak zkusím dodat, jestli mě přejde ta jarní únava:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ayenkas Aha já si to PZKO (co to vlastně je?:-) vygooglila a na fotkách to má oranžovou barvu stěn :-) A nemáš nějaké oblíbené barvy...ty nebo snoubenec?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se k vám přidávám :-) Mám zařízené ty nejdůl.věci (kostel,hostina atd) a to je vše :-) V červnu mám státnice, tak se svatbě budu věnovat až o prázkách. Už bych měla asi něco kupovat na výzdobu a tak,ale jsem líná :-) Další problém je ten, že se mi hned tak něco nelíbí...pořád vybírám až mám strach, že přeberu :-) Ani podvazek si nemůžu vybrat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
PZKO je Polski zwionzek kulturalno oswiatovy (polské sdružení kulturně osvětové:-D) Jo, je to zvenku oranžové, teď na to koukám z ložnice. Ake oranžová se mi moc nelíbí:( Zatím je asi favoritem žlutá... Moc bych chtěla ty slunečnice
Odpovědět
Profilova fotka
@ayenkas já jsem našla na fotce že i zevnitř, ale možná to je nějaká jiná budova. A co zkusit kombinaci žluté a šedé?:-) Hádám, že ten sál bude spíš moderní, strohý, k tomu by se tahle moderní kombinace mohla hodně hodit :-) Mně se tedy moc líbí. A skvěle k tomu vypadají třebas papírové řetězy, větrníky apod na ozdobu, to si můžeš všechno vyrobit. Nebo veliké papírové lucerny na strop/zem... http://desiredassistanceweddings.file...
Odpovědět
Profilova fotka
To je krásné, díky za tip:-) Je to takové moderní a hlavně neotřelé, to mám ráda. Já bych do těch ozdob chtěla propašovat ještě nějaké zvířátka, mám takovou profesionální deformaci(jsem veterinářka:-)) Tak do tohohle by pasovala třeba žirafa nebo včelky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ayenkas to by bylo hezké...nevím, kolik máte hostů, ale pokud více, možná bych zvážila mít očíslované stoly, aby usazování proběhlo hladce :-) Tak mě napadlo, že místo čísel stolů by každý stůl měl svůj název - žirafí, velbloudí, morčecí :-) A u toho klidně zvířátka z papíru, jako ozdoba na stoly :-) A místo živých kytek papírový kytky, pokud si šikovná, zvládneš vyrobit za pár kaček http://www.stylemepretty.com/2011/09/... kochej se :-)
Odpovědět
@kaca_a_oky mně budou vést k "oltáři" také dva chlapi - jeden je můj biologický otec, druhý je přítel mámy, který mě prakticky vychoval. A nepřipadá mi to nijak divné nebo trapné. Cítím, že upřednostnit jednoho před druhým bych nechtěla, proto tato volba. Přijde mi, že takhle je to nejpřirozenější :-)
Odpovědět
@lena1010 ahoj, máš FB? Ona tam má profil. Nebo pak jedině třeba telefon. Bydlí kousek od Valašského Meziříčí. 30 km od Hranic na Moravě. Nevím, kam to mám směřovat, protože nevím, kam by se ty dorty vezly :-) Ale myslím si, že se to dá vyřešit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, zdavim vsechny co zarizuji svatbicku az nyni jako ja a ac jsem se zprvu po precteni diskuzi lekla jak tezce nestiham tak uklidim vsechny nevesty,ze to jde .Sice jsem lehce slevila z narocnosti (hlavne kvuli cene ) ale behem 10dnu mame zarizenou matriku,misto na obrad a na hostinu (to bylo na delsi loket) fotografa, dnes i skvelou kapelu a zitra me ceka zkouska satu. Tak ted uz jen nejakou kamaradku kadernici a kosmeticku, poradit se v kvetinarstvi a myslim,ze uz to balim :-) Zenich se musi otacet sam a vy vyzdobu na hostine se postara personal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacatko96 Hej, to jedeš!:-) Jakou máte kapelu? My stále uvažujeme zda živou kapelu nebo DJ, kvůli penězům...ale zatím vyhrála kapela, tak jsme ji zabookovali
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b :-) jedu naplno ted a doufam,ze pak uz zbydou jen malickosti ;-) u kterych bude vyber (oznameni, prstynky,vyvazky atd..) My jsme meli jasno hned a to zivou hudbu, mame pocetnou rodinu z jizni moravy a tak dechovka a jine lidovky nesmi chybet. My jsem s pritelem 6 let tak uz tu svatbu bereme asi jinak nez mlady bezdetny par, chceme si ten den poradne uzit spolu s rodinou a prateli a k tomu musi hrat ziva kapela :-) takova spis garden party :-) jen cena me u kapely trosku zarazila,pocitala jsem,ze se vejdeme do 6tis.,ale co musim usetrit jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacatko96 no tak to bude paráda :-D No jo, je to právě drahé.. :-) Ted nerozumím co s tím mladým bezdětným párem....že si neužívaj svateb?:-)
Odpovědět
@bianca87 Nebudeme, přijde nám to zbytečné vyhazování peněz. Co pak s tím? A mně osobně se to teda ani nelíbí. Vy budete mít?
Odpovědět
Profilova fotka
My si necháváme dělat dřevěnou krabičku od truhláře...bez víčka. Nic podobného jsem nikde nenašla. Do té necháme nacpat květiny a na těhc budou položené prstýnky, asi jištěné stuhou
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b nene kdepak vsichni si ji uziji ,jen je to jine kdyz jste spolu rok a delate to z velke lasky a vice pro sebe a jine,kdyz uz jste spolu par let,mate dite,vsichni vi,ze jste spolu,ale chcete to spis necim zpecetit a oslavit, ja uz to vnimam jinak nez po roce kdy jsme se zasnoubili...nas spojuji jine veci nez prijmeni jestli chapes... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kacatko96 jo tak...no mně je spíš líto, že to neděláme tak zamilování, ještě s těma růžovýma brýlema...už jsme na to spolu moc dlouho...Asi by se mi víc líbilo se brát třebas po roce, dvou chození. Jasně, ten vztah je asi hezčí, ale už je jiný, není to taková ta slaďárna :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja mela taky plany jak to bude do roka a do dne od zasnoubeni a ono to uz pet let :-) ale tech pet let radosti i starosti utuzi vic nez jeden den na urade,ze....teda ted to nevyznelo vubec romanticky :-o realita je nekdy jina ja se tesim nejvic na svou i pritelovu rodinu,na to,ze ted uz nebudu svatebcan,ale ta NEVESTA a Ten den budu mit kolem sebe lidi ktere mam rada a miluju + manzela :-) jeee jestli si na to zvyknu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kacatko96 jé já ti rozumím :-) Máš naprostou pravdu :-) Ale věřím, že mít svatbu opravdu ten první rok chození, že by to bylo takové jinačí :-D Víš jak, člověk je zfetovaný láskou apod. nesmysly :-D
Odpovědět
@lucousik Ne, my taky ne. Ptala jsem se právě proto, že jsem tady mnohokrát četla dilema okolo polštářků. Tak jsem byla zvědavá jestli budeme vyčnívat z davu :-D
Odpovědět
@bianca87 Já zase ráda vyčnívám :-D No nicméně některé věci mi přijdou jako šílené zbytečnosti. A jestli se můžu zeptat. Máte pak na zábavu živou kapelu? A budete hostům dávat nějaké dárečky?
Odpovědět
@medajlonek Díky za podporu ;-) Už jsem rozhodnutá, že to udělám přesně takhle :-) (můj biologický otec bohužel momentálně zatěžuje daňové poplatníky pěkně z teplíčka :-x )
Odpovědět
@lucousik My máme jen malou svatbičku. Začneme o půl 11 příjezdem ženicha k nevěstě ve 12 obřad, potom nějaké společné foto u kostela. Asi 13,30 oběd, 15,00 krájení dortu + kafé, focení cca 17,30. V 18,00 večeře a jde se dom. Hudba bude jen z noťasu. Naše oblíbená, kterou si vybereme.
Odpovědět
@bianca87 My to budeme mít obdobně, asi v 11 přijede ženich, pak půjdem průvodem do kostela, ve 12 je obřad se mší, počítám, že mezi 13:30-14:00 bude někdy oběd, pak se hodláme jet fotit a kafíčko a dortík by byl až po, páč beztak budou všichni funět po obědě :-D Jinak kam se hodláte jet fotit? Nějak nemám nápad :-S A Lednce už je strašně profláklá, tak nevím.. A úplně se děsím počasí. Vy máte svatbu kdy?
Odpovědět
@lucousik Počasí se nebojím. Máme svatbu 1.9. to ještě bývá pěkně a kdyby pršelo, tak se půjdem fotit do zámku. My chceme právě krájení dortu hned po obědě protože, jak dojedem z focení, tak už bez fotografa a kameramana. Tak abysme to krájení měli zdokumentované. Jo, Lednice je ohraná, ale já se tam třeba nikdy nefotila. Fotky z lednice má skoro každý, ale to neznamená, že já je tam mít nemám. Hezké fotky by byly třeba i z Apollonova chrámu a těch památek. Nebo taky se možná budeme fotit v Mikulově, ještě nevím. Máme fotografa a kameramana z Mikulova. Snad poradí.
Odpovědět
@bianca87 A nevíš, kolik se platí za focení v zámku? Asi by nám nic jiného nezbylo :-S My to krájení budeme mít focené jen kamarádama, zas tak důležitý okamžik nám to nepřijde :-D Akorát zas nevím, jestli tam ten dort tak dlouho bez tknutí vydrží :-D Jj, mně se taky zamlouvá Mikulov, ten mám moc ráda. A můžu s zeptat na kameramana? my zatím nemáme, ale tchýně přítele furt prudí, ať si ho seženem, že nám to bude časem líto 8-(
Odpovědět
@lucousik Na zámku se platí 1000, rezervace není nutná, ale je třeba se domluvit na zámku asi dopředu. Máme Lenku Burcinovou z mikulova A-fotovideo. Její manžel dělá video a ona fotí. Jsou sehraný pár. podívej se na jejich stránky http://www.a-fotovideo.cz/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?