Menu Forum

Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

13. lis 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lena1010
Registrovala se 21. března 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky.
fotoportrét
fotoportrét
lena1010
 My se rozhodli pro svatbu v září asi před 14 dny... už máme zamluvený obřad, místo na hostinu, hudbu, fotografku, od soboty šaty.... jelikož to máme v pátek, tak ti, co jsem chtěla, měli jeste čas - ale na sobotu už bych asi nicmoc nesehnala... i v salonu mi řikala, že šaty má probrany... celkem mě to překvapilo - že se to musí tak dopředu... snad mi bude přát štěstí i s pečením...
neznáte náhodou někdo cukrářku - nejlíp z Olomouckyho kraje, která by měla zkušenosti s pečením bezlepkových dortů? našla jsem v Praze, ale mám obavy, že bych to nedovezla v pořádku....
25. bře 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
Registrovala se 8. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
Registrovala se 8. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
 Tak jsme dnes byli ne procházce okolo místa kde budeme mít obřad a hostinu. Hned jsme to vše domluvili. Vlezeme se do 10 000. Vše připravěj oni, takže mi jen přijedem, řeknem si ano, najíme se a odjedem. Nic dělat nemusíme. Mám pár úkolů co ještě musím zajistit,ale bude to v pohodě. Objednali jsme si i mísu s ovocem, 2 mísy se salámem, dvě sýrové a jednu míchanou. To bude fakt fajn.
Přijedem, bude obřad venku kde to dle fotek bude pěkně nachystané aj stan pro jistotu kdyby pršelo. Pak se půjdem fotit a kdo bude chtít půjde s náma, kdo chtít nebude jít tak může zůstat u hospůdky (dovnitř je nepustí) a bude mít k dispozici jednu tu míchanou mísu a pití so bude chtít. Pak se vrátíme z focení a jde se jíst. Máme dohodlej předkrm. Vařené vejce plněné avokádovým krémem se zeleninou a pečivem. Pak polévka (knedlíčková) a druhé to bude na výběr svíčková s knedlem, nebo kuřecí Gordon s hranolkama. Nakonec si dáme dort kterej musím jít nakonec zařídit sama,ale dovezou nám ho do té hospůdky sami. A pak se bude jen popíjet a jíst ty mísy. Co se nesní tak prej zabalej domu, takže se nám to i hodí na ten druhý den k tomu prasátku. Zatím tedy víme jistě že nás svatba bude stát 10 000 hostina, 1000 obřad a 3000 šaty.
25. bře 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lena1010
fotoportrét
fotoportrét
lena1010
 tak to máte pěkný rozpočet - já se hrubým nástřelem dostala už přes 100....
25. bře 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kachko
1
Registrovala se 24. března 2012 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků.
  • Svatba byla 15. srpna 2014
    Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
kachko
1
Registrovala se 24. března 2012 na beremese.cz. Přidala 29 příspěvků.
  • Svatba byla 15. srpna 2014
    Region Praha
 Diky holky, barboro, ty mas uplne stejne myslenkove pochody jako ja emoticon. Na ty terasy jsem se uz informovala, tam by sly hostina i obrad, jen me zaskocila ta cena. Mate devcata predstavu o tom, do kolika se da vejit pri cca 100 lidech? Ja fakt nemam predstavu asi jsem naivni 100.000,- me prijde hodne, hlavne, kdyz se tady doctu, ze to nektere z Vas zvlandnou za 30-40 tisic..., ale to je asi pri mene lidech, co? Dale kdyz jste to tam nekdo zarizoval, mely jste pouze terasu nebo i prostory uvnitr pro pripad neprizniveho pocasi?
25. bře 2012 ve 22:02  •  Svatba byla v srpnu 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
Registrovala se 30. července 2011 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků. Má 37 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
Registrovala se 30. července 2011 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků. Má 37 přátel.
 @kachko To jo, dělají tam i obřady, ale jestli to není škoda, když bys ráda nějakou tu zahradu...mrkla jsi na Ledeburky? Tam ybs 100 hostů usadila krásně a je to pak na hostinu jen kousínek emoticon

No většinou se počítá ta tisícovka na hosta, já bych centrum Prahy tipovala i na víc, tak si myslím, že pokud ti za 100 hostů řekli 100 tis. tak to je naopak slušné emoticon

Pokud má někdo 40 tis za jídlo a pití a má 100 hostů tak to má na 100% doma, třebas grilovačku na zahradě nebo má pronajatý nějaký sál a jídlo a pití vlastní, si myslím emoticon

Já tam byla na svatbě a uvnitř je to taky pěkný, prosklený...
25. bře 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
Registrovala se 23. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 188 příspěvků. Má 1 přítele. Region Břeclav.
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
Registrovala se 23. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 188 příspěvků. Má 1 přítele. Region Břeclav.
 Holky budete mít svatbu některá v kostele? Přemýšlím nad hudbou a vůbec nevím jakou.
26. bře 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
Registrovala se 2. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
 @bianca87 Ahoj, my budeme mít svatbu v kostele. Oba jsme muzikanti, takže o to kdo nám tam zahraje snad nebude nouze. Co se týče výběru, tak máme zatím jen předběžný seznam, ale zhruba takto - příchod ženicha Óda na radost-varhany,
příchod nevěsty - Charpentier Te Deum, varhany a trumpety,
během obřadu - Nebeští kavalérové- Michna, Lásko, milá lásko- Hraďišťan- varhany, zpěv, možná mi zahraje kamarádka na cimbál. Ave Maria - Schubert,
u slibu- Já ti prstýnek dám,
Budeme spolu - ze staré Popelky, jednu duchovní O lasko věčná
na odchod si dáme pochod dánského prince.
Můžu se zeptat kde v kostele budete mít svatbu? Zeptej se třeba faráře, ten by mohl vědět, co tam tak provozují. Jinak co se týče těch písniček - "světských" tak někde je s tím problém. Já sem se s tím ale ještě nesetkala a to chodím už pár let zpívat.
26. bře 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
 @lucousik Děkuji moc za typy. Svatbu budeme mít v Podivíně v kostele sv. Petra a Pavla. V neděli jsem mluvila po mši s varhanicí, ta mi řekla, že písničky můžou být jakékoli i z pohádek. Tak aby se hodily do kostela. Já ale nemám žádnou představu. Další neděli mi přinese nějaké písničky abych si mohla vybrat, ale aspoň abych měla nějakou představu tak hledám co se tak hraje. Jinak mě zaráží že polovina písniček je úplně cizích, ale budeme mít zpěvačky a ty anglicky určitě neumí emoticon
26. bře 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susang (31 r.)
3
Registrovala se 26. února 2012 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 5 přátel. Region Děčín.
  • Svatba byla 22. září 2012
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
susang (31 r.)
3
Registrovala se 26. února 2012 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 5 přátel. Region Děčín.
  • Svatba byla 22. září 2012
    Region Děčín
 @barbora_b s těma botama máš pravdu, taky si vezmu ještě jedny na přezutí a když něco,budu běhat bosky emoticon

právě že to je super,že tě nikdo nehlídá,hosti se můžou bavit jak chtějí a nemusí se kontrolovat,jestli je někdo nepozoruje a tak.když bude ještě hezky,chtěli by jsme večer na terásce péct selátko emoticon je to super i pro děti,obrovská zahrada a nemusíš se bát,že ti utečou,protože je to oplocený a vyřádí se. spát tam budeme jenom my s ženichem a pokud mi dorazí páreček z Německa,tak i oni. jinak jsou všichni z Děčína a budeme mít zajištěný auto na rozvoz tak je to zbytečný.
26. bře 2012 ve 12:20  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
 @bianca87 Cizí? No teda? latinsky chápu, ale anglicky? To sem ještě neslyšela. A co to budete mít za zpěvačky? Nějaké známé? Pokud budou mít dostatek času, tak se to snad naučí. Jinak myslím, že mezi českýma se dá vybrat spousta krásných. Možná mám nějaké noty doma. ale jinak ty pohádkové se dají stáhnout z netu. My budeme mít svatbu o dvě dědiny dál :D V Mor. Žižkově..
26. bře 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
 @lucousik no, známé zpěvačky od nás z Podivína emoticon
26. bře 2012 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
 @bianca87 emoticon ne, já myslela, jako jestli ty zpěvačky jsou nějaké vaše rodinné či jiné známé nebo prostě baby, co tam zpívají na každé svatbě.. :D
26. bře 2012 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
 @lucousik baby, co zpívají v kostele. Jen znám tu varhanici.
26. bře 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
 Nevím, kdy máte svatbu, ale mohli by to zvládnout.. A budete je platit vy nebo farář? A budete jim dávat výslužky? Teda jestli je budete mít..
26. bře 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
 @lucousik No to já ještě nevím. Farář je rozhodně asi platit nebude. Dostanou velkou krabici výslužky. A vy to budete mít jak? Budete dávat peníze?
26. bře 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
 No my sme oba muzikanti, takže kamarádi co jdou na svatbu nám na obřadě zahrají, takže to máme vlastně 2mouchy 1 ranou.. emoticon A výslužky dostanou nad ránem až půjdou domů.. Akorát varhaník je takový plonkovní. Nevím, jestli ho pozvat aspoň na oběd, je totiž ze vzdálenější rodiny, vídáme se s něma celkem často, ale na hostinu je nezvem, tak nevím jestli oběd a výslužka nebo jen výslužka? Ale ten jeden oběd nás nezruinuje, tak to asi uděláme i s ním..
Peníze neřešíme, sou to kamarádi, tak snad by to mohli udělat zadarmo.. emoticon Ale samozřejmě se člověk zeptá a nepočíta 100% s tím, že se spokojí "jen" s účastí na svatbě. emoticon
26. bře 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
 To můj drahý není od nás a když jsem mu řekla, že i zpěvačkám se budou dávat peníze, tak byl z toho vykulenej. U nich to lidi dělají z dobré vůle. Jiný kraj, jiný mrav.
26. bře 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
 @lucousik Myslíš, že i tohle by mohlo být na pochod pro mého drahého?? Moc se mi to líbí, ale nevím jestli se to hodí http://www.youtube.com/watch?v=9QSxkUvfmZE&feature=BFa&list=PL2C6FE5878968AE94&lf=mh_lolz
26. bře 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
 @lucousik A taky nevím, kdo nám bude číst přímluvy. Buďto to budou sestřenky mého drahého a nebo někdo od nás z kostela. Myslíš, že by bylo hloupé, kdyby to četli právě ty sestřenky, i když nejsou od nás?
26. bře 2012 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
 @bianca87 No u nás dává peníze zpěvákům farář, ale někdy umějí přijít i svatebčani sami. Co se týče toho pochodu nevím nevím, to už je takový moc pohádkový, ale pokud se ti to líbí a muzikanti ti to zahrají a zazpívají proč ne. Já sem si při vybírání pochodu říkala, že oblíbené písničky si můžu pustit kdykoliv, ale kdy se mi podaří jít na nějaký krásný pochod ? U nás se čte i čtení i přímluvy, máme česko-slovenskou svatbu, takže možná čtení bude ve slovenštině a přímluvy v češtině, aby chudáci slováci nebyli ošizeni o mateřštinu :D A ty sestřenky by vůbec nebyly hloupé, naopak pokud by souhlasily tak je to určitě dobrý nápad. emoticon Nám čtení i přímluvy doufám přečtou svědci, ale já ještě žádného nemám emoticon
26. bře 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medajlonek
9
Registrovala se 23. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 6 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
medajlonek
9
Registrovala se 23. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 21 příspěvků. Má 6 přátel.
 @lena1010 Ahoj, já vím o cukrářce, která umí péct bezlepkové dorty. Mám bezlepkovou dietu a taky kámošku cukrářku, která mi jich už napekla aspoň sedm. Takže kdybys chtěla kontakt, můžu Ti ho dát. Je moc šikovná a její dorty i cukroví jsou výborné - prý i nebezlepkové je vše dobré.
26. bře 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
 @lucousik Aha emoticon
27. bře 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
 @lucousik A kolik budete mít lidí. My budeme mít jen malou svatbičku. Nás bude jen 17.
27. bře 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
 @bianca87 Ani se neptej, obrať tvoje čílo a připočti k tomu 14 emoticon Nás bude moc. Máme velké rodiny a hodně kamarádů, a je to jednou za život, tak co už emoticon
27. bře 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
fotoportrét
fotoportrét
bianca87
1
 @lucousik tý jojo, taká velká..
27. bře 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danyd
1
Registrovala se 10. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 1. září 2012
    Letohrad, Region Ústí nad Orlicí
fotoportrét
fotoportrét
danyd
1
Registrovala se 10. ledna 2012 na beremese.cz. Přidala 16 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahojky,
tak jak sem někde víš četla ten příspěvek ohledně ceny za hostinu, my si nejdřív rezervovali restauraci a tam opravdu počítají tak 1000kč na 1 člověka a bude asi 40lidí - ale zase by všechno včetně výzdoby zařídili oni, nakonec se nám to zdálo dost, tak máme pronajatý sál za 1500,- a jídlo sme si prozatím nechali předb.spočítat a na celý den za 10tis a k tomu něco pití - myslím, že by to mělo vyjít tak na půlku než v restauraci.
Mmch - nemáte někdo představu co budete kupovat za alkohol? Pivo, víno určitě ale co tvrdýho??
27. bře 2012 v 10:27  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
 @bianca87 Jojo, ale možná nám to někdo zprovtiví, vezmem se jen se svědkama a basta! navaříme kotel gulášu a bude emoticon
27. bře 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
fotoportrét
fotoportrét
lucousik
3
 @danyd Ahoj, jídlo za 10tis. na celý den? Tak to je paráda, to ste vychytali. My si alkohol zařizujem taky sami, takže klasika: pivo, víno, slivovice. Na přípitek nějaký to Cinzano a pak asi nějaký hubolepy, doma si udělám vaječnák. Whisky, rum ani žádný gin kupovat nehodláme. Možná vodku..Týden před svatbou máme rozlučku a u nás je zvykem donést flašku, takže to co se nevypije tam, bude na svatbě emoticon
27. bře 2012 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danyd
1
fotoportrét
fotoportrét
danyd
1
 @lucousik taky mě ta cena potěšila navíc původně sem chtěla pro 40os - to bylo 7500,- ale pak sem přidala hudbu,pomoc a další a přepočet na 50lidí je asi těch 10tis. Chtěla sem navařit od známého kuchaře, ale ten si na to netroufl, takže nakonec to mám domluvené ve školní jídelně - vaří i pro veřejnost a fakt moc dobře, v sobotu ráno uvaří - polívku, měšec s brambory a pak jídlo na raut, sami to dovezou, nachystají na talíře a i umyjí po sobě emoticon takže fakt spokojenost
27. bře 2012 v 10:42  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaca_a_oky (29 r.)
4
Registrovala se 23. března 2012 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 4 přátele. Region Náchod.
  • Svatba byla 15. září 2012
    Náchod, Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
kaca_a_oky (29 r.)
4
Registrovala se 23. března 2012 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Má 4 přátele. Region Náchod.
  • Svatba byla 15. září 2012
    Náchod, Region Náchod
 Holky, jak se vám jeví, kdyby mě vedli k oltáři dva chlapi - dědeček a otčím?
27. bře 2012 ve 12:20  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš