Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
cauko holka, docela me stvou ty prstynky...vim ze uz jsem to tady trosku probirala....ale jako dvat min 10000kc za prstynky....to je slaha jako prase.....prece kdyz clovek kupuje jeden obycejny zlaty prstynek tak za nej date max.2000kc....tak proc dva stoji min 10000KC??????nejak asi neumim pocitat......ta rovnice mi vuuubec nevychazi....
Odpovědět
My tedy snubáky taky ještě nemáme. Chceme sice jednoduché a hladké, ale už jsem se byla jen tak kouknout tady v Brně do pár klenotnictví a nic moc mě tedy neoslovilo.... @rozalenka Ty ceny jsou fakt děsné..prodejci to prostě narazí jen kvůli tomu, že se to týká svatby...tak na tom vydělávají...
Odpovědět
Profilova fotka
@lennii no a kdyz se delaji prstynky na zakazku....normalne jeden prstynek.....tak se taky clovek vleze do 2000kc ne?????tak si necham udelat jeden a za tyden druhy.....nebo to takhle nejde????
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b to určitě bude jemnější,sice nechci žádnou princeznovskou svatbu,ale trošku klasika musí být :-) prosim tě,ale když budu chtít orchideje,tak to mam asi smůlu s tim,že bych si kytku nechala na památku,viď? výzdobu mi bude dělat svědkyně,samozřejmě ale pod mým dohledem :-D včera jsem u ní byla a už má všechno, balonky,organzu,peříčka,kytičky,mandle,vývyzky,ubrousky,kamínky,svíčky no prostě všechno.je to blázen,ale ještě že jí mám :-) obálky jsem taky včera sehnala,tak už pomalu můžeme začít rozesílat. ty jo,ty čajovky nevim kde sehnat,jedině ty plovoucí??? včera jsme se byli podívat na ty prostory, měli jsme domluvený dvě místa,jedno je sice dost daleko,ale je to v hájovně s obrovskou zahradou a to by bylo super pro děti,ale neni tam spaní,takže asi nic.no a to druhý místo je v centru Děčína,obrovská vila s nádhernou terasou a zahradou,fakt moc krásný a nejlepší na tom je,že chtějí za pronájem jen 1.500,- od čtvrtka do neděle.jsem z toho nadšená,ale zase zádrhel,ta vila je v prodeji,sice nás pani uklidňovala,že už to je přes tři roky a byla by velká náhoda,kdyby to zrovna teď někdo koupil,ale bojim se na to spoléhat,pořád to je taková nejistota :-( koukám,že u vás v Praze máte hooodně draho :-) ten kameraman si bere pěknej balík,to ti teda povim :-)
Odpovědět
@rozalenka Já si myslím, že by to tak klidně šlo udělat. Nejdřív jeden a pak za týden nebo dva i ten druhý...Určitě by to vyšlo levněji....
Odpovědět
Profilova fotka
@susang no, četla jsem že si můžeš nechat kytku zamrazit, tady někde na fóru se o tom psalo. Já to tedy neplánuji, schovávala jsem si růže od přítele a stejně letěly do koše, já na to schovávání moc nejsem. Vždycky si strašně užívám vyhazování starých věcí a sošek a tak :-D Teď ti nevím, zda by se daly orchideje usušit, ais máš pravdu, že ne...ale zmrazení by na 100% šlo. Ty jo, se někdo má, že má takovou svědkyni .-D Ta moje pomalu neví, jaký šaty budu mít na sobě! Gratuluju k obálkám, kde jsi je nakonec sehnala? No původně jsem si myslel,a že prostě koupím klasický čajovky a jen je vyloupnu z hliníku, ale pak jsem si uvědomila, že se mi to rozteče ve svícínku a nikdo to z toho nedostane :-/ Ta vila zní nádherně? Z tooh bych si fakt nedělala hlavu, že by ji zrovna najednou prodali, tomu nevěřím. Navíc byste se mohli domluvit i s budoucími majiteli na pronájmu. No ti kameramani si obecně berou balík, ale tohle byla ais nejvýhodnější cena co jsme kde získali Já zase uvažuju kde koupím podprsenku...vzhledme ke strašným problémům objednat online boty, aby mi padly, už se mi nechce kupovat prádlo jen podle obrázku :-/ Jenže kde seženu 65D to jsem zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nemáte některá z Vás zkušenosti s kupováním příčesku? přes net mám strach :-) dekuju
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka186 já mám pár chlupů a když jsem viděla, co mi kadeřník s pomocí takové houbičky a tupírování udělal s vlasy..měla jsem je na tři patra doslova (znáš tu písničku?:-D) http://www.youtube.com/watch?v=DuPg7X... Možná tedy žádnej příčesdek potřebovat nebudeš! Abys neměla zbytečné výdaje (já se taky strachovala a obhlížela umělý materiál...)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.Kdy budete řešit kadeřnici a kytky? A co myslíte, že si bere na starosti svědkyně? Mně pořád připadá, že nic nemáme a přitom máme už i výzdobu na stůl a na auto. O těch prstýnkách máte pravdu.Byla sem se jen tak kouknout na ty co se nám líbí a chcou za ně 11000kč.No co na tom,budeme je mít na celý život,ale je to pálka....
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b o tom zmrazení jsem už taky četla,ale pochybuju,že to v Děčíně někde dělaj:(tak já taky nerada schovávám věci,ale tu kytku bych chtěla.u mě je totiž problém,že já se o kytky neumim starat a žádná mi doma nevydrží,tak můžu mít jen sušinu. Moje svědkyně je super,řekla jsem jí jakou chci barvu a o všechno se postarala,ty tradice a zvyky taky bude mít na starosti ona je zlatá:) s těma svíčkama fakt jedině ty plovoucí,já je taky mam a přijde mi to ideální. Tak v Praze by snad neměl být problém sehnat prádlo,i když při tvojí velikosti nevim nevim :(
Odpovědět
Zdravím, též mám termín 1.9.2012 ve 13h, mám pouze zamluvený kostel. Myslím, že je na přípravy ještě čas.
Odpovědět
Profilova fotka
@susang no právě se mi nechce to kupovat online, aby mi to pak nesedělo a já to vyměňovala natřikrát. Stačily boty. Ale asi to risknu. Naštěstí tu podprsenku v Praze mají, tak si prostě vyzkouším košíček, jaký chci a vezmu jinou a vyzkouším obvod, co chci..no a podle toho objednám online kombinaci obojího na jedný podprsence. Tady totiž mají malé obvody jen pro malá prsa, ale pro normální ne. Jinak včera jsem si vyzkoušela ty bílé boty a strašlivě mě tlačily. Dneska jsem je hodila do krabice, že je pošlu zpět...ještě naposledy jsme je vyzkoušela, pro jistotu. A co myslíš...padly jak ulité, nádherně měkké, ještě jsem je měla tak volné, že jsem v nich i hýbala prsty..tak já to fakt nechápu. ale nechala jsem si je a holt je lehce rozchodím :-. Hele ty kytky prej snad dělaj někde u Vlašimi...ani v Praze ne, natož v Děčíně. Jedna kytka prej stojí 1500. Můžeš jim ji nechat poslat kurýrem, když je den stará, tak to nevadí... Ale asi kurýr je dost drahý a poštou jim to prý zaslat nemůžeš Hele...jak dlouhou plánuješ svatbu? Od kdy do kdy? Zhruba?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@barbora_b no tak to s tou podprsenkou chápu,u mě je taky problém sehnat,ale když víš,že to půjde takhle objednat,tak je to fajn. S těma botama to teda nechápu,že se přes noc povolí nebo co? :) no tak to zkusim zjistit s tou kytkou,zajímalo by mě to,ale za každou cenu to mít taky nemusim. Jinak máme obřad ve dvanáct,takže počítám,že se to tak v deset začne sjíždět k našim a do kolika to opravdu netušim.jak se bude lidem chtít,ale myslim,že dřív jak ve dvě neskončíme:) jo a ty obálky jsem sehnala normálně v papírnictví,ale jen 20 a byl strašný problém doobjednat další.no tak jsme zbytek koupili bílý a ty lila dostanou jen pozvaní.
Odpovědět
Profilova fotka
@susang no spíš že mi natečou nohy nebo co :-D Ale drsný...nevím co dělat, asi nějak zkusím to prostě rozcházet, aby povolily, ale je to látka, to nepůjde tak jako kůže. Tak brzo sjíždět na obřad, dvě hodiny před jo? Ty jo já myslela že by každý přijel u nás na obřad až...nebo ne? Je to blbý? My tu nemáme možnost kam by se lidi sjížděli, max chvilku před do hotelu. Ve dvě? To je dlouho! U nás je omezení kvůli hluku :-( Chtěla jsem ještě někam zajít v noci, do klubu třebas, ale přítel chce spíš být spolu... No však mně to přijde i hezký, když jsou všechny lila a všechny bílý....
Odpovědět
@barbora_b U nás se myslím taky začnou scházet hosti asi kolem 10h - obřad máme ve 12hod. Někde to taky dělají tak, že hosti se sejdou v místě kde bude hostina a tam se dává nějaký malý občerstvení. To bys ani neměla kolonu na úřad. jinak s botama mám teda taky problém, nedávno sem byla v obchodě a zkoušela různý lodičky a vel 39 mi byla malá a 40 velká a půlky už prý nedělají :( Holky já budu mít oznámení fialovo-bílý, tak sem koupila obálky bílé a na to budu ještě dávat razítko - fialové :)
Odpovědět
Profilova fotka
@danyd někdy půlky dělají a taky by ti mohly pomoci opatěnky Kde jsi vzala razítko?
Odpovědět
@barbora_b razítko sem objednala na fleru-info mám přímo pod jeho fotkou. No snad příští týden vyrazím ještě někde do salonu okouknout šaty (teď teda začínám vážně přemýšlet po přečtení jedné diskuze o objednání šatiček) a snad se dostanu i do obuvy.
Odpovědět
Profilova fotka
@danyd jo už jsem koukala, díky za tip! Odkud bys chtěla objednávat? Já mám svatební boty zrovna na sobě...pořád váhám, zda si nevzít o půl čísla větší :-/ mám na to ještě dva dny. rozhodnout se
Odpovědět
@barbora_b tady viz diskuze : http://www.beremese.cz/diskuse/tema/m... A kde jsi pořídila botky?
Odpovědět
Profilova fotka
@danyd ahojda, vypadá to zajímavě, ten eshop. Já nechávám šít šatičky družičkám, je to zábava!...Akorát mě zarazilo, nešijí to náhodou v číně na dálku a pak ti to jen nepřivezou? Nebylo by lepší si najít nějakou českou švadlenku a mít regulérní zkoušky během šití apod? Bez zkoušek ti ty šaty nemusí dobře padnout. A spousta švadlen si nebere moc za ušití ani v Čr Já kupuju boty online, protože tady je nabídka nic moc....ale už jsem se rozhodla, pošlu je zpět a vezmu o půl čísla větší a holt uvidím. Kdyžtak to zase vrátím a vezmu tyhle menší zpět, ale spíš ne. Věřím, že na svatbě mi noha parádně oteče večer a budu ráda za větší botu
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my včera s přítelem zaplatili zálohu v restauraci. Máme toho domluveného už opravdu dost. Nejsem člověk, který by měl cokoliv zařizovat na poslední chvíli. Mám ráda vše v předstihu a když chce člověk určité věci mít, tak je potřeba včasná rezervace, kord ve větším městě. Svatební oznámení vyrobím doma a na výběr snubáčků se už mooc těším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b jej, moc děkuji ;-) Já mám hlavně strach, že by to bylo hlavně poznat. Já ještě na zkoušce účesu nebyla, vydržím tedy až co mě řekne kadeřník. Můžu se zeptat, jaky plánuješ účes?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b to je dobrý rozhodnutí,vrátit ty boty a nechat si poslat větší.a kdyby ti neseděli,je do září času dost na další výměnu:) to my máme výhodu,že nás v tom našem pronajatym prostoru nikdo nebude časově omezovat. No a scházet se u našich hosti budou dřív,protože máme obřad dost daleko a hostinu taky úplně jinde.a taky aby se stihli nazdobit auta a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
jak to tak tady ctu, rikam si je asi docela ambiciozni se ted rozhodnout, ze v zari by mohla pripadne byt svatba...zatim zacinam tim kde...?:-) neni to pozde? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka186 mno...chtěla bych výčes, a natupírovaný směrem nahoru. Takový trochu retro :-D Ale nechci nic ve vlasech a ani závoj nechci, co ty? Plánuješ závoj? Jaké máš vlastně doplňky?
Odpovědět
Profilova fotka
@susang jo jo já myslím že to bude lepší....vzhledem k tomu, jak mi natýkaj nohy, tak možná i o půl číslo větší budou málo :-/ Když si představím, že celý den o svatbě budu jen někde stát nebo běhat v lodičkách, to budu mít nohu jak slon :-( A fakt nejde zkazit si celej den tím, že budu myslet jen na to, jak mě tlačí pravej palec. Hele mně to přijde naprosot ideální! Tady jsme o žádným pronájmu nějaký vily nevěděla, ale vědět, šla bych hned do toho! Strašně bych chtěla ještě v noci o svatbě opkékat buřty a vůbec mít neformálnější zábavu, jen nevím jak vyřešit převlíkání hostů a tak..to by se ve vile vyřešilo snadno Budou tam hosté i spát?
Odpovědět
Profilova fotka
@kachko myslím že určitě pozdě není :-D Ale chtělo by to hned te´d začít :-D Aby ses z toho pak nezcvokla :-D První bych našla místo hostiny a obřadu a sehnala foto nebo kameru, pokud je teda chcete...
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b diky za povzbuzeni, prave o mistu se rozhoduji, neni to vubec jednoduche. Chtela bych neco komorniho (aby se tam nestridaly svatby jak na bezicim pasu), ne moc draheho, a s nejakym vyhledem na Prahu, budeme mit zahranicni ucast, tak at si to uzijou. Nejradsi bych pak mela nejakou garden party, ale kde sehnat nejakou zahradu? Fotografy mame moznost vyuzit dva v rodine, takze s nimi si starosti moc nedelam :-). Ale teda zacinam z toho silet uz ted a spis dospivam k nazoru, ze to bud odlozime nebo ze svatba vlastne neni potreba...:-P
Odpovědět
Profilova fotka
@janinka186 já bych právě chtěla vlasy na stranu, aby se táhly na rameno a nějak zvláštně spletené, vzdušné. Závoj mít nebudu a ve vlasech taky nic, možna kvítko orchideje, ale to ještě nevím :-) Aby toho nebylo moc. Mám zdobené šaty, takže na krku už mít nic nebudu a jen nějaké větší naušnice. Ty právě taky ještě nevím. Všechny holky tady řeší bižuterii a já bych raději něco jiného. Ty budeš mít jaké doplňky? a vůbec kdy v září to s přítelem máte? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kachko A co Petřínské terasy? Nejsou předražené a výhled na Prahu je pěkný. Ale svateb tam bude hodně, to jo. Jen to bude spíš na hostinu. Obřady v zahradě se dělají ve Vrtbě, ale tam je výhled na Prahu jen úplně nahoře a obřady se dělají dole. Nebo potom Ledeburská zahrada, ale ta má ten samý problém - nahoře je výborná restaurace, ale hoodně drahá a nebo tam je pak Hrad se svými parky, ale ty jsou veřejné, tak na obřad nic moc :-) Obřady venku a s výhledem se dělávají ve Viničním altánu, ale zase to tam je právě jak na běžícím pásu. Ale dajís e tam dělat i hostiny
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?