Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
muzu se vas jeste zeptat jakou barvu na svatbu volite? Moje nejoblibenejsi je tmave ruda (kytice z kal), ale pritel mi zamitl s argumentem,ze svatebni stul bude vypadat jak sjezd komunistu :-( Takze asi tmave ruzovou,nevim.... resite to taky?
Odpovědět
@kacatko96 Já chtěla černou a bílou, ale nějak mi to neprošlo a musím zítra vymyslet jinou. Tak snad bordo, nebo tyrkys.
Odpovědět
Profilova fotka
asi bych volila bordo,kdyz tmavou...cerna mi k svatbe moc nejde a kyticka,nevim ti.
Odpovědět
@kacatko96 Já to snad nějak zítra pořeším a něco vymyslím. I kdyby to byla jen černá krajka, nebo tedy bordová. Ale už nikomu nepovím jaké budou aby mi to zas nerozmlouvali.
Odpovědět
Profilova fotka
ja cernou mam taky rada a tak jeste pred rokem byla polovina meho satniku v cernem :) je elegantni,stale šik,zestihluje a s malym ditetem absolutne prakticka barva, nerozmlouvam ti urcite si nech na svatbe to co se ti libi je to Tvuj den...jen mi prisla malo vesela na tu Veselku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@susang No já jsem dobrodruh, přítel teda moc né, ale tak už se poučil, že to fakt není tak hrozné někam jet na vlastní pěst a že to zvládáme v pohodě, tak snad už není tak vyplašenej :-D Lila je nádherná barva, to budete mít krásnou svatbu! Jestli chceš lila kytky, tak hodně lila jsou některé orchideje nebo třebas hortenzie. Ta je zrovna moc krásná a jemná, nelíbila by se ti? Docela mi přijde taky zajímavý namíchat lila kytky s bílýma a sem tam pro oživení dát ještě tmavě fialovou... Hele, ty obálky jsem ale viděla, kdyby ti nevadilo nakupovat online - http://www.svetobalek.eu/barevne.htm Jinak s tou házecí kytičkou to je dobrej nápad...já tedy házet asi nebudu, ale když mě to popadne, hodím spíš tou svojí...stejně mi zvadne a vyhodila bych ji....plánuješ nějaké další tradice? a Jaké? My máme kameramana na 10 hodin, což prakticky pokryje celý den (zase nemusí být podle mě na svatbě do rána a natáčet to, jak se lidi baví a tak). Ale původně jsme taky uvažovali že budem mít kameru jen na obřad :-)
Odpovědět
Holky, já bych chtěla růžovou svatbu a kytku asi z růží nebo z gerber + frézie. Nejradši bych něco, kde to hned nechcípne, vydrží a bude se dát třeba i usušit.
Odpovědět
@kaerde Bordo néééééé :(
Odpovědět
@bianca87 To bude parádní :) Sytá růžová je super.
Odpovědět
@duliska A ty budeš mít jakou??
Odpovědět
@bianca87 Sytě zelenou :) Kdyžtak mrkni na album.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde no to znam,já beru léky na štítnou žlázu už 3 roky a žádná změna :( to ale neznamená,že to tak musí být u tebe.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@kacatko96 my to udělali tak,že zveme tety a strejdy a jenom děti,který s nimi ještě bydlí,co nejsou plnoletí,jinak bych se asi zbláznila kolik by bylo lidí. to záleží jen na vás koho pozvete a myslím,že nemusíš nikomu vysvětlovat proč zrovna oni nejdou...
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b tak aspoň,že se dokážete dohodnout :) každá cesta bude přeci hezká.no jsem zvědavá co nakonec vymyslíte. děkuju za pochvalu,původně jsem chtěla žlutou,ale nakonec vyhrála lila.dneska si jedu k sestřence pro balík,mám tam už komplet výzdobu na stoly,vývazky,dárečky pro hosty...tak už se mooooc těšim :) k těm kytkám,ty hortenzie jsou moc hezký,ale já chci převislou kytku,tak nevim jestli by to z nich šlo :( ale asi teda vyhrajou ty orchideje.to se dá hezky nakombinovat. tradice začnou tim,že budu noc před svatbou spát u rodičů,z čeho teda ženich nemá moc radost :-D už mam pořízený modrý podvazek,určitě ženich dostane chomout a železnou kouli, přenášení nevěsty přes práh,rozbíjení talíře,svatební tanec, prostě taková ta klasika. moje svědkyně toho vymyslela už moc,tak nevim jestli jsem napsala všechno :-) a co máte v plánu vy? na ty obálky jsme koukala,díky za typ.ještě jedem dneska po nákupech,tak to omrknu a uvidíme. a chtěla jsem se zeptat,na kolik tě vyjde kameraman a foťák? a za kolik jsi pořídila ty bílý botičky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@susang tu lila budeš mít takovou jemnější, to je pravda...žlutá je spíš ostrá, moderní...Teda, ty docela jedeš? Takže výzdoba bez starostí? Já ještě na balíčky čekám :-( Měly by mi dojít stojánky na čísla stolů, pak ty knírky a s oznámením jsem objednala i nějaké cedulky na hostinu...to už taky finišujeme Převislá kytka, tu jsem viděla z orchidejí :-) http://www.stylemepretty.com/gallery/... Ale tahle je teda pořádná! Já budu mít v kytce amarylis, ještě s něčím zeleným, možná frézií nebo tak. Ty jo, takže vy máte snad všechny tradice, co znám...no my to moc tradiční právě nemáme. Spát budem noc před spolu v hotelu, akorát ženich pak odjede k rodičům se chystat a jás e nachystám v pokoji s družicema :-D Podvazek mít nebudu, ani nemáme polévku, ale rozbitý talíř asi bude a první tanec určitě! Nemáme taky myrty a oznámení. Jo jo, obálky určitě seženeš! My ještě uvidíme, chtěla jse původně bílé obálky s černým středem, tak ještě ale vyčkávám :-D Teď musím hlavně sehnat svíčky na hositnu, chtěla bych klasický čajovky, ale bez toho hlinikovýho obalu. Jakou už máš vymyšlenou výzdobu hostiny? A budeš si ji dělat sama, nebo bude svědkyně?:-) Ceny jsem ti poslala do IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b holky koukam objednavate a zarizujete na vyzdobu, ja jsem to chtela nechat na rastauraci a personalu,ale ted nevim...co vse porizujete? jo a kde schanite ty knirky k foceni? Necchavate na svedkovi zabavu ci do toho fusujete?
Odpovědět
Tak jsem doma a jsem na sebe tak naštvaná, nic mi nesedlo a neslušelo. Nakonec nebudu mít šaty ale korzet a sukni. Jsem z toho dost skleslá. Snad o víkendu si zlepčím náladu. V neděli půjdem na procházku do míst kde by měla být obřad a hostina a osobně se domluvíme na výzdobě a tak. Snad alespoň tam to vyjde. Docela se těším bude to první společný víkend od vánoc. Nejdříve jsme se míjeli kvůli práci, nebo škole, pak jsem byla s malou v lázních a ted je zas skoromuž na školení, ale zítra až se vrátím z práce tak už budu míát dcerku aj muže doma tak si to budem užívat. Snad vydrží počasí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všichni :-) Jenom Vás chci pozdravit :-) Nějak nestíhám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radullinka Taky vůbec ted nemám čas na zařizování svatby, přitom bych taaaak ráda :-D Nj ukončení školy je ted přednější :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 Já taky moc nestíhám :-p Do září musíme zvládnout rekonstrukci na domě. ]-( A našemu zlatíčku rostou zuby,tak to je něco.Ty noci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Máte už někdo snubáky???????
Odpovědět
Profilova fotka
@radullinka Nemáme ani prsteny, ani oznámení, ani drahý oblek a boty. Ještě toho spoustu nemáme :-S
Odpovědět
Profilova fotka
@rozalenka Ahojky :-) Taky se v září vdáváš?????My se přece známe z diskuze z prosince :-) O miminkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 Tak to jsem na tom stejně :-N Jsem ráda,že nejsem sama :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@radullinka Tak ještě je naštěstí relativně dost času, ale když já už bych to nejraději měla všechno u sebe :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Máte někdo fb??????Přeci tam jsem častěji, mám tam více fotek atd..... :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 Já nevím,mě už to straší :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@radullinka Tak mě v salonu řekli, když jsem se ptala, kdy máme na prstýnky a oznámení na to září přijít. Slečna mi řekla, že tak někdy v dubnu, květnu, že to stačí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radullinka haha no me si se zdala nejaka povedoma:-) to je fajn:-)
Odpovědět
Ahojky, já spíš jen tak občas nakukuju, termín máme 1.9. :) Dnes sem byla zkoušet šaty ale nic moc - fotky mám v albu. Ještě někam budu muset vyrazit, ale spíš je chci koupit asi v Polsku. Jo a nemůžu sehnat boty :(( Jinak pracuju na oznámení - teď musím vytisknout fotky, které pak budu zkompletovávat s papírem a ozdobam. Prstýnky už jsou objednané a ryjí se. Ženichovi půjdeme pro oblek do Bandi. A dnes sem nakoupila stužky na vývazky. A u nás tradic nevím kolik bude, ale noc před svatbou budeme spát spolu doma i s dětma :) polívka, myrty budou, ale další zvyky jako unášení nevěsty, zatahování, chomouty a takové tak na to Honza vůbec není a vůbec si to nepřeje.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?