Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@susang mám fotku v galerii, dám si tě do přátel :-) Ty jo, to bude asi těžké ale, sehnat něco kde je vybavená kuchyň a zároveň to není restaurace a umožňují pronájem. Napadá mě nějaká zahrada, louka a mít pro strýčka příhodu party stany a grilovat, Přílohy, saláty, to by se dalo udělat předem. Nebo mě napadá pronajmout nějaký klub, to by možná šlo, že by vám nechali k dispozici kuchyňku, ale zase nedovedu si představit, že by vám nechali bar...
Odpovědět
Profilova fotka
@rozalenka Velmi dobrý výběr šatů. Já chtěla taky takový typ sukně, ale nakonec zvítězila tylová, v životě by mě nenapadlo, že bych jí vybrala :) Koukám, že máme podobně staré děti - synovi bude rok :) Mně hlídá budoucí manžel, ale bohužel také nemůže neustále, má hodně práce.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky 1. 9. 2012... po dvou letech :-) Budeme se brát v Krnově v koncertní síni sv. Ducha.
Odpovědět
Profilova fotka
@callwen my taky 1.9., ale v Opavě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b ahojky,šatičky máš moc hezký a ten deštník,úžasnej:)prosim tě,možná budu za blbce jo,ale k čemu jsou ty knírky?to vidim poprvé.no ten prostor je problém,bar ti nikde nepůjčí.ale zítra se jdem podívat na dvě místa,tak mi drž pěstičky.pak písnu jak jsme dopadli.
Odpovědět
Profilova fotka
@susang držím! Doufám, že konečně něoc najdete a budete se moci od něčeho odpíchnout! :-) Myslíš knírky na špejlích? No, docela často se s nima lidi fotí, jakože si je strčí přd pusu a mají "jako" knírek. To mi ale přišlo už trochu ohrané, tak to budou jen míchátka do pití. Prostě blbinka :-)) Díky za pochvalu deštníku....je to ted moje nejoblíbenější věc ve skříni - šatníku :-) Ty boty, co máš v galerce, budeš kupovat? Jsou krásný!
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b děkuju,taky doufam,že už něco klapne,abych byla v klidu.no já si to hned myslela s těma knírkama:)ty boty jsem našla tady v inspiraci a úplně jsem se do nich zamilovala,ale netušim kde je sehnat:( budeš sem pak dávat fotky ze svatby,že? A co ženich,jak se staví l přípravám a zařizování?
Odpovědět
Profilova fotka
@susang Ty boty jsou od Aruna Seth, bohužel jsou pěkně drahé, myslím, že stojí cca 22 tis. Ale určitě se dají najít podobné levnější, třebas tyhle jsou ještě furt dražší http://www.heels.com/womens-shoes/cri... ale šlo by najít ještě o dost lacinější. Fotky bych sem dávat chtěla :-) Uvidíme...a ty? Jedete někam na svatebku? No, ženich se chová jako typický chlap, na vše je dost času...:-D Ale tak už má oblek, kravatu i boty. Takže vcelku vše, kromě košile a prstenu. Jinak protestuje neustále proti rozpočtu za kytky :-D A CO U VÁS?
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b já jsem tak trošku antitalent co se týče netu,tak sorry:)ty vado,tak to bych za boty fakt nedala takovej ranec:)ale ty druhý jsou taky moc pěkný,akorát že bych se asi bála takhle si je objednat bez vyzkoušení.asi budu mít celkově problém sehnat boty,mam malou nohu(34-35) tak to bude asi zajímavý:) na tvoje fotky se fakt už teď těšim,to bude hodně dobrý předpokládám:)pokud seženu fotografa,tak je sem taky dam. O tý svatebce jsme ještě nemluvili,to teprve musim nadhodit.to múj ženich sice spolupracuje,všechno obíhá se mnou,co si vymyslim to odsouhlasí,ale pro sebe ještě nemá nic,na to je prý čas.prosim tě,kolik budeš dávat za kytky?já vůbec nemam představu.a jak jste spolu dlouho?
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
@susang já jsem oboje boty koupila na netu...hlavně se ted nedostanu nikam ven a tady v Čr moc velkej výběr není :-( Ale jako jednou se mis talo že jsem ty boty nemohla ani nazout, tak jsem je vrátila poštou a do týdne mi vrátili peníze, takže to není tak hrozné. Ty bílé boty, jak mám b galerce, mi přišly teprve včera, a na pravé noze mě z boku lehce tlačej do malíčku, asi mám širší nohu. Ale myslím, že povolej, když je budu nosit po baráku, jde tak o max 2 milimetry. Takhle malou nohu bys myslím taky sehnala..to právě spíš online, tuším. No kdybys chtěla poradit, nějaké botky bych ti našla :-) My jsme původně chtěli na svatebku někam dál, ale ted uvažujem o Toskánsku. Líbil by se mi nějaký tropický ráj, ale nechci do těch známých, které jsou levnější...a na ty opuštěné nedotčené bychom zase už díky svatbě neměli. Jakého fotografa bys ráda? Měla bych tipy :-) No jo, jak vidím, chlapi jsou všici stejní, co?No hele, za kytky fakt kotel, mnohem víc než se normálně dává, tak se nevyděs. Ono kytky jsou trochu moje úchylka, kupuju si je i sama jen tak. A chci je mít na obřaud, na hostině, družičky budou mít květiny...spousta větších váz. Takže to bude přes 20 tis (jo a taky jsme z Prahy, tady jsou jiný ceny). Jinak ale myslím, že normoš je těch 5 tis
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b já právě žádný zkušenosti s nákupem přes net nemam,ale když píšeš,že neni problém to vrátit,když ti nesedí,tak bych to riskla:)byla by jsi hodná,kdyby si mi pomohla,já jsem na to fakt střevo:) tak pokud si dobře pamatuju psala si tu,že hodně cestujete.pro nás by to byla zároveň i první společná dovolená,tak bych chtěla něco lepšího,ale uvidíme jak zbydou korunky:)no to už se tomu tvýmu nedivim,že se mu nelíbí tolik za kytky,ale když je máš ráda,tak proč ne:)já bych moc chtěla tulipány,ale v září už mam asi smůlu,co? Moc kytek nechci,dvě pro mě,pro maminky,pro svědkyni jen takový ten náramek a pak třeba tři na stoly,to si myslím by mohlo stačit. S fotografkou mám schůzku v pondělí,tak uvidíme,jak to dopadne.chtěla bych jí od rána a aspoň tak do šesti do večera.máte kameramana?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@susang tak docela cestujeme...je fakt, že na svatebku byhc brala něco lepšího, ale takhle kam se chcem podívat my, třebas Japonsko, Brazílie..to je pak mazec. A zase lidi jezděj třebas na Maledivy a to je pro nás prostě na nic...píct se na pláži :-p Podle mě je seženeš v klidu, jen budou o hodně dražší, protože budou mimosezonu. Já mám taky svatbu v září a původně se mi tulipány hodně líbily, a pak jsem si říkala, zda to taky nebude divné? Zlaté podzimní slunce a do toho tulipán? Ty chceš dvě kytky? A jakou barvu tulipánů? Kameru máme, no...nevím, zda to není ale zbytečné trochu...
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b jasný,chápu:)trošku dobrodruzi,co?:)já už tak dlouho nikde nebyla,že by mi nevadil snad ani Mácháč:D to mě ani nenapadlo,že se tulipány na podzim nehodí,vidíš to:)díky tobě snad komplet překopu svatební plány:)tak celou svatbu ladíme do lila tak asi nějakou takovou barvičku.chci dvě,jednu velkou a druhou malou na házení:)ale pochybuju,že mi to v Děčíne udělají.dneska jsem zaúkolovala přítele ať sežene ve městě fislový obálky na oznámení a bylo to hodně naivní,oni totiž namají ani bílé:(straśnej zapadákov tam u nás:)a kameramana máte na celý den nebo jak?já bych chtěla aspoň na obřad,na památku:)
Odpovědět
@susang Já také nechci moc kytek a ani nebudu kupovat nic na stoly, protože si myslím že já i maminky si dáme kytky do vázy co budou na stelech a tím bude vyzdoben aj stůl
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde to máš pravdu,ale vzhledem k tomu,že máme 50 lidí,tak bude tabule asi trošku větší a proto chci aspoň tři nebo čtyři na stůl
Odpovědět
@kaerde Taky to tak budeme řešit, kytky navíc na stůl kupovat nebudeme.
Odpovědět
@bianca87 Avás také bude málo??? Já si myslím že pro 20 lidí, to je na každé straně stolu 10, tak ten stůl nebude dlouhý a 3 kytky stačí. Možná 4. Já, maminky, druženka a svědek
Odpovědět
A holky jsem zklamaná. Skoromuž řekl že černé šaty ne, tak jsem si postěžovala tchýni a ta s ním souhlasí. Ach jo, tak tedy nevím. Ale zítra jedu k paní co šije a má jedny černé asi jak bych si to představovala a tak uvidím třeba si to vydupu. Ale ty šaty jsou o číslo menší než bych potřebovala. A co si myslíte o tyrkysové-bílé???
Odpovědět
@kaerde nás bude 17 + 2 (fotograf+kameraman). Stůl budeme mít asi do U, to nám navrhl pan hostinský. Z důvodu že nás bude tak málo tak budeme sedět jen z vnější strany.
Odpovědět
@kaerde Hm, taky si myslím, že černá barva není vhodná na svatbu. Jestli chceš barevné tak bych raději volila nějaké jasné barvy. Vždyť nejdeš na pohřeb.
Odpovědět
@bianca87 já mám ráda jen černou. Světlá barva není pro mě. Fakt zítra uvidím. Bojím se toho že mi nic nebude. Uvidím zítra
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde jestli je ta pani šikovná a vyzná se,tak ti poradí jaký šaty,aby zdůraznily tvoje přednosti a zajryly nedostatky.hele já taky nejsem žádná křehotinka a bála jsem se jak to na mě bude vypadat a nakonec jsem byla moc mile překvapená
Odpovědět
@susang Jsi blázen, moc ti to sluší, tedy ty první.
Odpovědět
@susang Doufám že mi poradí, pro jistotu si beru kamarádku. Ale stejně velikost 48-50 je hrozná. Ráda bych do svatby alespoň 46-48. Chtěla bych být hezká nevěsta a fakt mám komplex méněcenosti a stydím se za sebe proto ani nikam nechodím. Snad se mi podaří trochu schodit.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde děkuju,je to od tebe hezký.prosim tě,jsou i silnější než ty a taky to neřeší.vem si,že já při 156cm mam velikost 40-42 a to taky nic moc.dřív jsem se tím strašně trápila ale naučila jsem se mít ráda takovou jaká jsem.samozřejmě bych pár kg chtěla shodit,ale u mě to je věčný boj
Odpovědět
@susang U mě je to též věčný boj, ale snad se to ted zlepší. Začla jsem jíst léky na štítnou žlázu a stravuji se po 3 hodinách, tak snad se to hne.
Odpovědět
Jsem právě v práci a furt si tu prohlížím různé šaty a mám z toho čím dál větší depku. Docela se na zítřek těším a zároveň se bojím. Hned ráno jak se vrátím domu tak dám nabíjet baterky abych pak odpoledne mohla fotit. Jsem sama zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@susang Ach jo mam hrozne dilema,kdyz premyslim nad seznamem hostu. Jsme taky velka rodina a pochazim z Jizni moravy, takze i vesela a moc rozrostla. Tez se mi nechce zvat i sestrenky a bratranky,nejen z financni stranky,ale jak to obejit a neurazit,kdyz jejich rodice zvu?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozalenka perfektni napad, take me napadlo oznameni s foteckou,mame 2leteho chlapecka,tak by jsme se blejskli vsichni tri :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?