Menu Forum

Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

13. lis 2013  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
Registrovala se 30. července 2011 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků. Má 37 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
Registrovala se 30. července 2011 na beremese.cz. Přidala 2625 příspěvků. Má 37 přátel.
 @susang my to asi uděláme taky tak...max pár bratranců..ale není nás moc, u nás to vyjde tak na 40 lidí. To je teda moje maximum
20. bře 2012 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susang (31 r.)
3
Registrovala se 26. února 2012 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 5 přátel. Region Děčín.
  • Svatba byla 22. září 2012
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
susang (31 r.)
3
Registrovala se 26. února 2012 na beremese.cz. Přidala 49 příspěvků. Má 5 přátel. Region Děčín.
    Region Děčín
 @kaerde tak to je fajn,i když si člověk řekne,že to aspoň nebude tolik příprav a peněz,stejně to není jen tak,viď?emoticon
20. bře 2012 ve 12:42  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susang (31 r.)
3
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
susang (31 r.)
3
    Region Děčín
 @barbora_b kdyby záleželo jen na mě,tak jsem tak na stovce:D moc se tady ještě neorientuju,tak se zeptám i když jsi to už asi psala,co zbytek příprav,šatičky,hostina a tak?
20. bře 2012 ve 12:57  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
 @susang my už máme všechno hotové, šaty mám objednané už rok emoticon No a hostinu, obřad, to taky máme, i hudbu, mám kadeřníka (je naprosto DOKONALEJ, sorry za výlev) vizážistku....

Nemáme spíš takový drobnosti - košili a pásek pro drahého, musím si nechat zkrátit náramek, je moc dlouhý na mě, potom sehnat něco pod prstýnky, taky už dlouho čekám na stojan na dezerty

A co vy? Jak jste na tom?

Momentálně uvažujeme o svatebce, ale už mám plnou hlavu příprav a popravdě nejradši bych sebrala auto a jela jen někam na pobřeží Itálie, do Toskánska apod, na dobrý vínko, památky a přírodu...
20. bře 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susang (31 r.)
3
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
susang (31 r.)
3
    Region Děčín
 @barbora_b tak to jsi dobrá,já toho zatim moc nemam,spíš ty drobnosti.máme místo na obřad,výzdobu na stoly,oznámení,dort objednanej a jinak asi nic.prstýnky půjdem objednat v týdnu,šaty jsem si sice už vybrala,ale teď si zase nejsem jistá jestli je chci...pro ženicha nemáme ještě vůbec nic.no a to nejdůležitější,místo na hostinu taky nemáme:( jinak svatební cestu jsme zatim neřešili,ale určité bych někam chtěla.i když plánujeme po svatbě mimčo,tsk uvidíme
20. bře 2012 ve 13:29  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
Registrovala se 8. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
Registrovala se 8. prosince 2011 na beremese.cz. Přidala 235 příspěvků. Má 4 přátele.
 @carpatia Počasí bude krásné, musí být.
20. bře 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
 @susang ty jsi vyjmenovala snad všehcno a píšeš, že "jinak nic" emoticon A kde máte obřad a dort odkud?

Prstýnek mi zrovna psali, že bude do konce týdne emoticon Ale přítel svůj taky ještě nemá, ještě byl línej si zjistit velikost

Zrovna před pěti minutama mi došly boty na svatbu. Trochu užší,a le asi si je nechám
20. bře 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susang (31 r.)
3
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
susang (31 r.)
3
    Region Děčín
 @barbora_b no ale to jsou jen drobnosti:D k čemu mi budou skleničky pro novomanžele,když ještě nemam prostor?emoticonchceme si totiž úplně všechno připravit a je problém sehnat takový prostor do pronájmu.všude chtějí minimálně jídlo od nich a když by to šlo tak je to malý:(jinak obřad máme na zámku v Jílovém u Děčína.a dort mi udělá známá,neživí se tim,ale je moc šikovná a levná,za třípatrovej potaženej marcipánem chce 800,- což je luxusní cena.botičky máš bílý?a to budete mít každý jiný prstýnek?
20. bře 2012 ve 13:46  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
brightnwhite
Registrovala se 10. února 2012 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 37 přátel. Klimkovice, Region Ostrava.
fotoportrét
fotoportrét
brightnwhite
Registrovala se 10. února 2012 na beremese.cz. Přidala 6 příspěvků. Má 37 přátel. Klimkovice, Region Ostrava.
 A aby v klidu všechny jako já, můj termín je 8. září a nemám rozhodnuto VŮBEC nic. Obřad, focení, šaty, prstýnky, hostina. Niente.
20. bře 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
 No a abych já v klidu nebyla tak jdu příští týden zkoušet střih šatů co mi sedne a pak si nechám šaty ušít.
20. bře 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
Registrovala se 3. března 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 48 příspěvků. Má 14 přátel. Bzenec, Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
Registrovala se 3. března 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 48 příspěvků. Má 14 přátel. Bzenec, Region Hodonín.
 @kaerde haha taky sem sla puvodne zkouset strih satu.....a nakonec mam saty pujcene.....emoticon
20. bře 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
 @rozalenka Paní sice nějaké šaty má a dokonce jedny bílo černé ale né mou velikost. Ale já prostě chci víc černou jak bílou. Tak jsem paní volala a ptala se jí zda má dost šatů mé velikosti a že by jsme probraly co mi sedne a co ne. No jsem na to zvědavá. Snad budu moc fotit. Se na to i namaluji a vemu si boty na podpadku. No uvidíme.
20. bře 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
 jinak holky co prstynky uz mate???kolik za ne budete platit???prijde mi tak silene drahe....nevim zda si to tu vsechny uzivate ale u nas se resi i trochu finance...takze jsme uvazovali ze bychom prstynky objednali pres net....nasli sme tu jedny co se nam libili a vychazeli kolem 6-7tisit....no a s tim dortem asi taky nakonec pujdu dolu...protoze kdyz jsem vcera slysela tu sumu.....a taky bych chtela delat ty svatebni noviny ale vubec nevim kdy...nase mala me totalne zamestnava cely den....zitra jedeme jeste doobjednat nejake cukrovi...kolik davate na hostinu kousku na osobu????
20. bře 2012 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
 @kacatko96 no oznameni asi tak dva mesice dopredu....tez zatim vubec nic nemame....ted 27.3 se jdeme fotit k fotografovi tak bych chtela nejakou fotku vybrat a oznameni bude s fotkou....
20. bře 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cholito
2
Registrovala se 23. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
cholito
2
Registrovala se 23. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 22 příspěvků a 1 album. Má 2 přátele. Region Praha.
 @rozalenka My budeme mít prsteny tak do 3000,--.... já jsem ztratila zásnubní (absolutně nechápu jak), tak radši drahé nechci a vlastně ani nemůžu mít. Obřad máme za 3000,--, hostinu nevím, dort a cukroví se uvidí. Šaty mám půjčené za 4.800,-- (Praha). Hostina bude v místě obřadu, stejně tak večerní zábava. Živé hudby se pomalu vzdávám, protože to se fakt nedá. Máme malé dítě a těch málo peněz, co zbyde po zaplacení nájmu, dávám jemu emoticon
20. bře 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
 jo a jeste k obradu...porad se rozmyslam jestli svatbu klasiku v obradce a nebo na zamku ci v zamecke zahrade...svatbu mame az 29.9...kdyby bylo aspon trosku hezky chtela bych to venku ale zasej u nas na zamku se mi to moc nelibi.....no a obradka je takova ta stara komunisticka klasika....v obradce neplatime nic...venku v zahrade bychom platili 1000korun a na zamku 3000korun....ale co to pocasi...
20. bře 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
 @cholito no s tema penezama velice dobre chapu...nam nastesti hostinu plati rodice.....jinak bychom se asi museli vzit sami dva a konecemoticon no a z ceho budou prstynky z chirurgickej oceli????
20. bře 2012 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
 @kaerde radej se moc nemaluj at ji to nezaspinis pri tom prevlekani...jinak ja vyzkousela tak 30satu....a nakonec jsem se vratila ke druhym....emoticon
20. bře 2012 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
 @rozalenka Ty jo 30, no snad tolik mít nebude. Já mám hubené nohy, velké prsa, široké záda a vyvalené břichu tak potřebuji něco maskovacího.
20. bře 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
 @rozalenka A kde máš fotky????
20. bře 2012 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cholito
2
fotoportrét
fotoportrét
cholito
2
 @rozalenka Ještě nevím, popravdě jsem se k tomu ještě nedostala emoticon Včera jsem konečně vybrala šaty. U nás je to komplikované, vždy musí někdo hlídat a nechci syna tahat po městě, nevydržel by a ani já bych neměla klid, tak jsem ráda, že toto už je z krku emoticon
20. bře 2012 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
Registrovala se 15. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 6 přátel.
    Zámek Lednice, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
martinasro (31 r.)
10
Registrovala se 15. listopadu 2011 na beremese.cz. Přidala 60 příspěvků. Má 6 přátel.
    Zámek Lednice, Region Brno
 Ahoj holky.Budou vám někomu pomáhat finančně rodiče nebo si platíte všechno sami?
Jinak máme už výzdobu na stůl a na auto už máme taky koupeno a taky krabice na výslužky.Kupujeme to vše postupně.
Je hrozný jak ten čas letí.Mám pořád pocit,že ještě nic nemám.V pátek si jde můj budoucí muž zkoušet oblek,bude si ho půjčovat.Jak to máte vy?On chce bílí oblek,protože chce být odlišný od ostatních.
20. bře 2012 ve 20:04  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
 @cholito jojo u nas taky musi nekdo hlidat....mam 14cti mesicni dceru...
20. bře 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
 @martinasro Ahoj, mě nikdo pomáhat finančně nebude. Budeme si muset vystačit sami. Naštěstí ale výzdobu stolu a svatební oblouk a stůl na prstýnky připraví naše hospůdka a nemusíme do toho nic investovat.
20. bře 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
katushe
7
Registrovala se 19. března 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 5 přátel. Budyně nad Ohří, Region Litoměřice.
fotoportrét
fotoportrét
katushe
7
Registrovala se 19. března 2012 na beremese.cz. Přidala 3 příspěvky. Má 5 přátel. Budyně nad Ohří, Region Litoměřice.
 Ahoj holky, my máme termín 8.9.2012 a teprve začínáme s organizací. Zásnuby byli na Valentýna emoticon) Máme ale vybráno relativně dost věcí. Hlavně ty zásadní. Fotograf i s kameramanem, obřad bude na hradě (Budyně nad Ohří), sál na hostinu (100 lidí) kde zůstaneme až do rána, živou kapelu ..
Po velikonocích se sejde moje máma s jeho mámou a domluví se zbytek. My si na hostinu budeme vařit a péct sami. Vlastně i pití se bude konzumovat jen to, co nakoupíme. Ve čtvrtek jdu poprvé omrknout nějaké svatební šaty, tak jsem na to zvědavá. Ale nakoupeno nemáme ještě vůbec nic.
20. bře 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
fotoportrét
fotoportrét
rozalenka
1
 tak tady jsou moje satky....ja se sice tvarim jako pako ale toho si nevsimejteemoticon
20. bře 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
fotoportrét
fotoportrét
kaerde
3
 @rozalenka No teda ti to sluší. Fakt kočka. Holky já vám tak závidím že jste hubené a vše vám sluší.
20. bře 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
 @susang no takové ivory, jako moje šaty emoticon a odkud jsi? jaké místo cca byste chtěli?

Ty bys chtěla jídlo jakože od cateringu, nebo si hp budete dělat sami?
20. bře 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susang (31 r.)
3
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
susang (31 r.)
3
    Region Děčín
 @barbora_b aha a fotky někde nemáš?já jsem z Děčína a ty?no my by jsme chtěli nějaký prostor,kde se dělají plesy nebo zábavy a jelikož si chceme všechno dělat sami,potřebujeme,aby tam byla vybavená kuchyň,bar...mám totiž hotelovku a hodně kamarádek pracuje taky v oboru,takže přípravy nebudou problém.akorát jsem netušila,že sehnat ten prostor bude právě ten největší zádrhel.a hlavně jak jsem z oboru,tak vim jak to při takových akcích v restauracích chodí a proto nechci nikomu cpát peníze zbytečně,akorát bych se celý den stresovala o kolik nás asi oberou...
20. bře 2012 ve 22:27  •  Svatba byla v září 2012  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
fotoportrét
fotoportrét
barbora_b
76
 @susang mám fotku v galerii, dám si tě do přátel emoticon

Ty jo, to bude asi těžké ale, sehnat něco kde je vybavená kuchyň a zároveň to není restaurace a umožňují pronájem. Napadá mě nějaká zahrada, louka a mít pro strýčka příhodu party stany a grilovat, Přílohy, saláty, to by se dalo udělat předem. Nebo mě napadá pronajmout nějaký klub, to by možná šlo, že by vám nechali k dispozici kuchyňku, ale zase nedovedu si představit, že by vám nechali bar...
20. bře 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš