Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde myslím že ty velké jsou lepší přecijen je to jednou za život, tak at se cítíš jako princezna :-) @radullinka a chtěla bys jakože bílé nebo barevné...barevné se dají sehnat i hezké, ale bílé jsem v Čr nikde neviděla :-/ Maj svatební bílé málokde a hoddně drahé a mě se žádné nelíbily
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Já chci bílé :-) Podívám se do Humanicu atd.Doufám,že nějaké seženu
Odpovědět
Profilova fotka
@radullinka Uvidíš, já jsem si vzpomněla, že jsem jedny viděla v Salamandru, měli teda už jen větší velikosti, ale třebas i tam sem tam jsou svatební boty.
Odpovědět
Profilova fotka
@kacatko96 Ahojky, omlouvám se za možná delší odpověď, ale teď sem moc nechodím, jak ses asi dočetla, měli jsme smutné období a tak nemám moc chuť a náladu sem chodit, protože stále nevím jak to s námi bude. Ale k Tvé otázce, podívej se sem http://www.beremese.cz/fotoblogy/svat... a tady si vyfitruj - město a i měsíce či celý rok... A tak jsem hledala inspiraci a doporučení já. :-) Hodně štěstí. Pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde ty s tim cervenym jsou uzasne.....ty sem chtela ale tady u nas v pujcovne nikde nebyli.....ani s cervenym tak mam nakonec bilou klasiku.....
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde jo a jinak u nas na morave v jedne pujcovne co sem byla meli i cele cerne.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky muzu se zeptat...uz jste uvazovali i nad dortem??????
Odpovědět
Profilova fotka
@rozalenka Ahoj, my už jsme uvažovali, už jsme i vybrali a přehodili zodpovědnost za objednání na naši restauraci... ale my to máme složitější... snažíme se, co nejvíc věcí vyřídit teď, protože mám v červnu státnice a navíc dostavujem dům... :-)
Odpovědět
@rozalenka No já bych tak nějak brala kombinace všech dohromady. Ty červené jsou fakt pěkné
Odpovědět
@rozalenka To je paráda že máte i černé. to u nás asi nejsou. A kdyby byly tak né na hrošice, takže mám smolíka. Ale dnes jsem volala paní co šije a ona mi to nebrala tak snad zítra. Ale budu chtít černej hořejšek i přez ramena a polovinu sukně.
Odpovědět
Já a dort asi jen medovník. Všem takové malé kolečko asi tak 20 v průměru a pak svědci a já se ženichem jeden velkej.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty,můžu se přidat? svatbu máme 22.09. a zatím mi přijde,že oproti vám nemám zařízeného snad vůbec nic :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@barbora_b kdyz ctu o oznameni,jak dopredu je budete rozvazet? My mame svatbu 8.9. a zatim jsme na zacatku zarizovani :-|
Odpovědět
@susang Ahoj, užij si to tu s náma. A píšeš že nemáš vůbec nic, to jako fakt ne??? Já si tedy také myslela že je na to dost času a pak když jsem v lednu volala na matriku jen se zeptat zda mi udělaj svatbu venku mimo místa kde to dělaj tak mi matrikářka řekla že už má skoro celé září obsazené.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde ahojky,tak u nás to bylo všechno tak strašně rychle,že vlastně ještě ani moc času na zařizování nebylo :-) jsme zasnoubení teprve měsíc.ale vrhla jsem se do toho po hlavě,tak to snad nebude problém.i když jsem vždycky týden doma a pak na týden odjíždím do práce,takže mi vlastně na zařizování zbývá jen polovina času. už máme domluvený zámek na obřad,seznam hostů,pozvánky,kompletní výzdobu na stoly ( s tím mi moc pomáhá moje sestřenice a zároveň svědek v jednom),hudbu už jsme si taky domluvili,prstýnky půjdeme objednat tento týden a příští týden mám schůzku s fotografkou,tak uvidím jak to dopadne.no ale to nejdůležitější,prostor kde bude hostina,bohužel nemáme ;-( a z toho mám maličko strach
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my se budeme brát 1.9.2012 na zámku Radíč. Bohužel bojujeme s penězi, na rozdíl od jiných nedostaneme žádný příspěvek od rodiny a já jsem na mateřské, takže zatím jsou celé přípravy hlavně v rámci škrtů :(
Odpovědět
Profilova fotka
@kacatko96 no asi ty tři měsíce...nebo co myslíš, že je ideál? My ale nemáme oznámení, máme jen pozvánky, co dostanou pozvaní lidi, nikdo jiný
Odpovědět
Profilova fotka
@cholito ahojky,nebuď z toho smutná,tak budete mít menší a skromnější svatbu a to neznmená,že nemůže být hezká:)my taky penîze nedostaneme,chceme si našetřit,ale je fakt,že z mateřský se moc šetřit nedá,ale vy to zvládnete a uvidíš,že to bude krásný
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b my už budeme posílat oznmení v dubnu,máme ho už doma hotové tak proč ho schovávat:)a aspoň budou mít všichni dost času na přípravy
Odpovědět
@cholito Ahoj, nesmutni. My také nic nedostanem a proto děláme vše malé a levné. Opravdu hledáme jak ušetřit. Od ledna dáváme každej na stranu 1000 korun tak v závěru budeme mít 18 000. Vím že to není moc, ale alespoň něco mít budem. Zbytek Budem muset doplatit z vejplat. Jak to netuším. Horší je že absolutně nemám představu o cenách. Vím jen že 1000 nás bude stát obřad, 6000 hostina, 3700 fotograf. Kolik dáme za šaty, dort a tak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
@susang my furt nevíme, koho pozvat :-D tak si nechávám čas na rozmyšlenou...a taky musím počkat jak s penězi. Rodičům a těm, co na 100% půjdou dáme ale pozvánky dříve, osobně.
Odpovědět
Profilova fotka
Jedete holky někam na svatebku a kam?
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde jak to,ze platíte i za obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b jo taaak:-)tak to my měli snad jediný jasný hned od začátku koho pozvat,i když už pár změn taky proběhlo:)a vlastně ani jistě nevíme,jestli všichni pozvaní budou chtít přijít,tak to pošleme hned,ať víme na čem jsme
Odpovědět
@susang Platíme protože to budeme mít v jiném městě než je naše trvalé bydliště a také proto že to nebudeme mít v obřadní síni ale venku u hospůdky. A to že platíme jen 1000 je krásné, protože jinde to stojí více.
Odpovědět
Profilova fotka
@susang no já furt nevím jak s bratrancema....oppatrně obvolávám příbuzné a vyptávám se, Zrovna včera jsem se dozvěděla, že bratranec, se kterým jsme se dlouho neviděli, bere drogy, je agresivní a věčně je v léčebně na psychiatrii...takže toho teda ne no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde aha,tak to už chápu.my asi měli štěstí,oba máme trvalé bydlištěv Děčíně a svatba bude v Jílovém na zámku a neplatíme vůbec nic.což nás dost překvapilo,samozřejmě,že mile.pokud si dobře pamatuju,ty jsi psala,že budete mít malou svatbu,viď?
Odpovědět
@susang Jo jo malinkatou. 20 lidí a jen obřad, oběd, focení, zákusek a jde se domu.
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b tak to chápu,někoho takovýho bych na svatbě taky mít nechtěla.my zveme jen sourozence,rodiče,pár kamarádek a sourozence od rodičù a jsme na 50ti lidech:)kdybych měla zvát i sestřenky a bratrance tak se asi nedoplatíme:)jsme hold velká rodina.a to od přítele jde jen 10 lidí,zbytek je můj a to jsem se musela hodně krotit:)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde jasný a se známýma pak jindy jen posedět a tak,viď?to já si vždycky přála velkou svatbu,ale vzhledem k tomu kolik co stojí jsem se musela hodně uskromnit a i tak jsme na 50ti lidech:)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?