Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
@terezzkaa Zdrávku Bc.
Odpovědět
@kaerde rozumím a opravdu obdivuji, mám hodně spolužaček maminek a smekám před nimi :-) za chvilku to uteče a bude klid, snad
Odpovědět
@kaerde třeba se nám ta škola bude jednou hodit, jinak bych se už netrápila, na magisterský pokračovat zatím nehodlám Hodně štěstí a pevných nervů přeji :-)
Odpovědět
@terezzkaa Já si i říkala že je pro mě důležité udělat ten třeťák a státnice si dám třeba v září nebo za rok v nejhorším
Odpovědět
@terezzkaa Aj tobě štěstí a pevné nervy. Mě už schází jen jedna poslední zkouška a mám hotovej třeťák, pak už jen ty státnice. Nejhorší pro mě bylo období kdy holce byly 3 roky. Ona začínala ve školce, takže spoustu nového pro ní a já začínala v nové práci takže také stres. Do toho zkouškové období. No prostě fakt makačka,ale ted už je to fajn. Také bylo trochu štěstí že přítel šel na neschpenku se zádama tak bylo o malou postaráno.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde no jenže speciálně u nich bych se bála, že fakt přijdou, aby se zadarmo najedli, a potom nás akorát pomluví. Takže úplně "naooko" zvát nemůžu :-/ Jinak já jsem taky studentka, chtěla jsem končit v září, ale s diplomkou to jde pomaleji, jak jsem chtěla, takže asi až v prosinci. Přítel končí školu teď, v červnu, a hned nastupuje na plnej tam, kde už dělá. Studuju psychologii. Momentálně šrotím fráninu, na naší škole máme dva povinné jazyky, AJ pohoda, ale z frániny si od střední už skoro nic nepamatuju
Odpovědět
@barbora_b No kdo studuje jazyky má u mě obdiv, já nezvládám ani češtinu.
Odpovědět
@kaerde Já už odevzdám jen nějaké práce k zápočtu, poslední zkoušku jsem měla v sobotu, snad dopadla dobře, teď jen dopsat tu bakalářku a hurá ke státnicím, jen mozek už moc nespolupracuje :-x :-)
Odpovědět
@terezzkaa A kde studuješ???? Musíš dojíždět??? Já jsem z Krumlova a dojíždím do Příbrami to je 150 km. Naštěstí mám v Příbrami rodiče tak to spojuji s návštěvou.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde jaj nestraš, ještě jazyky k tomu....to na fildě má prostě každej povinné dvě zkoušky z jazyků, jakejkoliv obor. A bohužel to docela hrotěj, takže hezky všechno...psaní, gramatika, konverzace i poslech.. Češtinu asi taky nezvládám, napsala jsem si pozvánky a naflákala tam chyby .-D
Odpovědět
@barbora_b A nebojíš se toho že ti zkazí den když je pozveš???? Pozvi tetu se strejdou a pak dej samostatně pozvánku té sestřenco co tam chceš. Jasně ta nechtěná se bude vztekat a bude tě pomlouvat,ale to by dělala stejně tak tomu by jsi se nevyhnula. Tak zda tě má pomluvit že jsi jí nepozvala, nebo že jsi měla blbé jídlo, zábavu a tak, tak to raději ať pomluví že je nezvaná. Třeby jí to trkne a trochu se změní
Odpovědět
@kaerde Ty jo, tak v tomhle mám obrovskou výhodu. Studuji Baťovku ve Zlíně,ale přednášky, zkoušky i studijní mám v Brně, kde bydlím, takže do Zlína pojedu jen na promoce - doufám :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@terezzkaa Já našim oznámila že na promoci nepojedu že si diplom vyzvednu nějak sólo a ona že to tedy ne že chce abych měla promoci. Tak nevím no.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde no máš pravdu...rozhodně by mi to zkazila..dyt ona mě ani nepozdraví, jako fakt na svatbě? To teda by bylo drsné tam mít člověka, se kterým nemluvíš. Jako je to někdy sranda s těmi hosty, co? Docela závidím těm, co mají normální rodiny, třebas přítel mojí sestry, tam drží všichni při sobě. u nás jsou všichni jen závistiví a rozhádaní
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde proč nechceš na promoci?
Odpovědět
@barbora_b Ono je toho víc proč nechci. Zaprvé že je nás 300 v ročníku a já jsem až od V a nechci čekat tak dlouho. Zadruhé proto že se sama za sebe stydím. Nechci se před 300 lidma a jejich rodinama promenádovat aby se o mě mluvilo jako o té tlusté. A zatřetí nechci po státnicích mít se školou už nic společného.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde jaj ale není to škoda? Vždyť to je dycky tak dojemný, hraje hymna VŠ, oslavují vás, jak jste dobří a tak...stydět se za sebe, že jsi vystudovala, navíc s děckem!! No naopkäk, budou před tebou smekat. I když na druhou stranu tě chápu, já nebyla na imatrikulaci, nějak mě to nelákalo a lidí v ročníku moc. Na psy je v ročníku jen 50 lidí tak to jde
Odpovědět
Tak co je nového, zářijovky? :) Už mi začíná docela hrabat:D A fakt za to může beremko. Jak to tady všechno procházím a prohlížím, tak už ani nedokážu říct, co se mi líbí a co ne a nedokážu se pro nic rozhodnout a posunout se v přípravách dál. Fakt by mě zajímalo, jak by vypadaly naše přípravy, kdyby nebylo beremese....
Odpovědět
Profilova fotka
Holky prosím, nemáte některá z vás zkušenostis kupováním příčesku? Z internetu mám strach, že netrefím barvu, děkuju moc :-)
Odpovědět
@duliska vis jak by vypadaly?-podivej se jak to delaji chlapi nasi :D
Odpovědět
@radullinka Ahojky my máme svatbu 22.9 máme 14 měsíční holčičku .Svatba bude bílomodrá zatím máme jen místo obřadu a hostiny a potvrzený termín na matrice.Smekám klobouk že už toho máš tolik zařízeneho.Včera jsem tady psala o cukrárně kde jsme chtěli nechat péct cukroví a dorty ale budu hledat dál dneska jsme dort rozkrojili a místo náplně co jsme chtěli samé máslo a to jsme chtěli marmeládu aby to mohla i malá.je to cukrárna v Malešicích Oaza.
Odpovědět
Profilova fotka
Smekáš???? :-) Vždyť já nemám skoro nic zařízeného :-)))) K tomu rekonsruujem,tak máme dost práce
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,jaké si kupujete boty??????Plné špičky atd.......... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radullinka Ahoj, já mám dvoje. Jedny černé z matné látky na obřad a focení. A jedny budu mít na hostinu na přezutí, ty jsou bílé. Oboje bez špičky, 10 cm podpatek. Oboje jsem koupila na netu. Mrkni do galerky :-) O jakých uvažuješ?
Odpovědět
@barbora_b Tak jsem doma z práce a dala jsem si práci s hledám šatů a koukej co jsem našla. Vše bych ale ráda bílo černé. Vršek je nejkrásnější ten červenej a sukně ta černá.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde mně se nejvíc líbí ty šampaň..že by vršek byl bílý a ten tmavší spodek černý? Nebo teda naopak, ale víc by se mi to líbilo takhle, že bys k tomu měla pak černé naušnice třebas a náramek..bomba! Kde budeš šít?
Odpovědět
@barbora_b Tu u Krumlova je paní co šije dle tvého přání. kamarádka si tam nechala ušít a dala za to 2500. Jasně že jí šaty pak nechala, ale co poté s nima??? Ona má i na půjčení,ale nevěřím že bude mít černé.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde to jo černé jsem tu v půjčovnách nikde neviděla...leda normální bílé a k nim dokoupit stuhu do pasu v černé. Teda viděla jsem černé v Brouně ale tam prej za půjčení dávaly holky i 30 tis---a tam už to stejně myslím krachlo
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Právě se ptám,protože nevíííííím :-p :-p :-p
Odpovědět
@barbora_b Normálně jsem původně chtěla tyto, ale ted jek jsem viděla že jdou takovéto tak už necouvnu budu m,ít velké honosné a svatební.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?