Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 my nemáme jeden dlouhý stůl, ale více menších stolů...nějak lidi rozesadím, spíš nevím, jak to zařídit, aby každý v pohod ěnašel svoje místo a půl hodiny nehledal svoji jmenovku :-( Možná dopředu udělat rozpis, kde kdo je, ale nevím.... Já mám šaty už rok :-D jsem asi magor
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 Trochu blbé taky je, že máme hostinu ve dvou místnostech....a obávám se, že ti v druhé místnosti se budou cítit jako vyděděnci (budfou to naši přátele)...po jídle se to všechno smíchá na parketu, ale stejně
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Týjo rok? Tak to bych se bála, že se mi zalíbí ještě jiné :-D Tak budou to muset přežít, u kulatých stolů, toho moc vymyslet nejde
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 já se do nich tak zbláznila, že to ani nehrozilo :-D Ono to zase ale dlouho trvá, než přišly, vlastně jsme si je zkoušela až po půl roce od objednávky... to ani nejsou kulaté stoly :-D No jako mohla bych dát na stoly cedulky s čísly stolů a předem udělat rozpis, kdo sedí u jakého čísla....ale možná by to šlo i nějak jinak, jen nemůžu přijít na to, jak
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b jj budu je mít v kytici, ve vlasech a vůbec, kde se dá :) My je totiž s přítelem pěstujeme, tak jsme z toho udělali "téma". Kde jsi o tom četla? Já nemůžu najít žádnou inspiraci :/ A co to je za cedulku na focení? Já jsem asi hroznej zelenáč, tady už všichni mají všechno promyšleno do detailů :)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 No nevím, jestli to je veselé nebo ne, ale tak snad si nějak poradíme. Bude hodně vodky, tak se snad lidi potom nějak porozumí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@evis_ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@evis_ no to jsme jen čučela na google na obrázky a našla jsem i kytici s jahůdkama...zkusím ti ji najít a nahrát :-) Máme takovou větší ceduli s nápisem, budeme ji držet, až se budeme fotit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b to je docela dobrý nápad s tou cedulí :)
Odpovědět
Profilova fotka
@evis_ docela se to dělává - můžeš mít nápis třebas "děkujeme" a po svatbě fotku s vámi, jak držíte tu cedulku, můžete rozesílat hostům jako poděkování za dary a to, že s vámi ten den byli. Nebo tak může být nápis "láska nebeská", "novomanželé" apod.... http://3.bp.blogspot.com/_Bdf5miriLmc... Snadno to vyrobíš i doma
Odpovědět
Profilova fotka
budete si obstarávat nějákou zábavu nebo to necháte na ostatních,aby improvizovali?My sme se rozhodli pro tombolu v zábavné formě.
Odpovědět
Holky já mám dnes tedy den blbec. Nejdříve jsem si po povlečení peřin dala větrat na okno pořiny a on mi spadl z třetího patro polštář ven, pak jsem šla své panence koupit dárek páč jí jsou dne 4 roky. Holky a šok. V pondělí jsem jí vzala do hračkárny a ona si vybrala mořskou panu která stála 499 a dnes ta samá stála 699. To byl šok. No nakonec jsem to sehnala v Budějovicích za těch 499. A na závěr jsem cestou do práce blbě odbočila a pak jsem jela jen jednosměrkama směrem od práce. Ted si tu tak pracuji, lidi mě přijdou praštění a mě nic neba. A ještě jsem si doma zapomněla věčeři tak jsem na sebe totál naštvaná.
Odpovědět
Článek se načítá
@barbora_b Já jednou byla na hostině kde byly dvě místnosti. V té jedné kde seděla nevěsta a ženich byla rodina a nevěstini kamarádi. V té druhé ženichovo kamarádi. To že jsme byli odstrčení nám nevadilo,ale bylo tam spoustu jiných problémů. Nevěsta se ženichem za námi jen jednou přišli jinak asi 2 hodiny byli v té první místnosti. Byla tam zima a obsluha řekla že topit se bude až od 19 hodin. Pro pití jsme si museli chodit na bar protože obsluha chodila jen do té první místnosti. A veškeré jídlo jako i obložené mísy bylo také jen v první místnosti takže jsme měli i hlad po celém dnu. Přišli jsme o veškerou zábavu, všichni jme na to nadávali a neviděli v tom oslavu svatebního dne. Protože se jako kamarádi scházíme skoro každej pátek v hospodě, přišlo nám to že je to jako páteční večer. Popovídali jsme si spolu a bylo nám fajn. Tečku tomu nasadili kluci kteří si objednali picu protože jsme opravdu měli hlad a bylo tak i dost dětí. No a na závěr co fakt bylo divné že ta naše místnost měla i jiný vchod, takže když jsme chtěli vidět nevěstu a vetřít se k nim do té první místnosti museli jsme jít venkem, tak to bylo i s tím objednáváním pití. Proč ti to píšu??? Nechci tě děsit to rozhodně ne, jen ti chci říci aby jste mysleli i na ty v druhé místnosti. Pokud je to jen že jste odděleni polozdí či zdí ale jste jako všici v jedné restauraci tak to bude paráda. Snad jsem tě nenaštvala.
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b byla jsem na svatbe, kde meli u vchodu ceduli se stoly a kazdy si nasel ten svuj. navic mel kazdy stul dve mista navic a zenich s nevestou si pri kazdem chodu prisedli k jinemu stolu. bylo to super protoze tak nikoho nezanedbali.:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde to je teda zážitek, to ti řeknu :-D co jste pak na to říkali? My máme jakoby dvě místnosti vedle sebe, propojené třemi hodně širokými dveřmi, které budou otevřené. V té místnosti, kde budu i já a nastávající, tak tam nic dalšího než jídlo nebude, tak se všichni budem muset přesunout na tanec, k baru apod. do toho druhého prostoru..snad to tedy bude fungovat. Ale dovedu si představt, že to člověka maličko zamrzí, když zjistí že je v té "druhé"kategorii" :-( @susi80 to je hodně chytré, mít místa navíc :-) vypadá to, že nevěsta se o hosty hezky starala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, máte pro ženicha víc stejných košil, jakože jednu dvě na převlečení, kdyby se propotil apod? Někde jsem četla, že to tak někdo dělá, ale v září snad nebudou třicítky, tak nevím....aby to nebyl zbytečný (a docela velký) výdaj =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b My máme jednu bílou s dlouhým rukávem na obřad, oběd a focení... a pak si ženich vezme s sebou podle své volby asi nějakou s krátkým rukávem, možná i z vlastních zásob a když mu bude teplo, tak se převleče. Druhou stejnou určitě kupovat nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
@petass já furt doufám, že nebudou echt vedra...letos teda v těch našich dnech bylo hodně ošklivě..tak to by zase taky nemuselo :-D Jaké máte datum?
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b máme 1.9. Veder se taky bojím, protože 60 lidí v kvádrech, dlouhých šatech a silonkách v 40 stupních by byl dost hroznej pohled... :( a navíc se bojím, že jestli bude fakt teplo, tak asi ani já nevydržím v šatech celý den :( jo a taky se bojím, aby se rodina u oběda nepotila v kvádrech a pak nepřišli kamarádi večer v kraťasech a vytahaným tričku, protože je přece teplo! Asi budu muset všem naznačit, že alespoń plátěné dlouhé kalhoty by byly dobré...
Odpovědět
Profilova fotka
@petass a máte obřad venku nebo uvnitř..jestli máte vše uvnitř tak bych se toho nebála. My máme obřad venku..silonky neočekávám :-D Ale chlapy už předem lituju, pokud budou vedra. Snad to nějak přečkají :-( Jo kamarádům bych radši připomněla, co a jak....nedávno tu jedna holka psala, že jim normálně nějaký kamarád přišel na obřad v cyklistickém dresu...:-D nikdy nevíš
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b My budem kupovat jednu s dlouhým rukávem na obřad a pak jednu s krátkým na večer ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Máme vše na jednom místě, obřad v zahradě hotelu, ale to je nějakých 20 min. A pak oslava v jejich restauraci, je tam i venkovní posezení, ale primárně to budeme mít uvnitř. No já silonky určitě mít nebudu a doufám, že ostatním dojde, že to není nutný :) Chlapi holt mají smůlu, s kalhotama se nic dělat nedá, tak aspoń ty košile s krátkým rukávem... Kamarády určitě nějak taktně navedu na ten správný dresscode :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petass To máte krásný! A hodně podobný nám...my máme taky obřad v zahradě, snad nebude lejt..a pak restaurace, taky vše na jednom místě. Akorát máme církevní obřad, takže to bude minimálně půl hodina...a i to je pro našeho kněze uspěchané :-D sranda
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b my máme naštěstí i "suchou" variantu, paní provozní je s paní matrikářkou do poslední chvíle na telefonu a kdyby začalo lejt, tak se přesouváme do obřadní síně... sice by to nebylo ono, ale lepší než celej den čvachtat v mokrejch botách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petass my také máme suchou variantu, je tam něco jako zastřešená terasa....resp kaple. Snad bychom se tam i všichni namačkali, ale raději byhc hezké počaís, chci mít z venku i fotky a mít obřad v zahradě pod širým nebem....:-) Máš vymyšlené, kde se chcete fotit?
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b No právě, že se chceme fotit v té hotelové zahradě a případně u rybníka, který je hned vedle, ale jestli bude hnusně tak fakt nevím, asi bysme to focení nechali až na druhý den, kdyby fááákt hodně lilo...
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b Díky za typy :)
Odpovědět
Profilova fotka
@petass ty jo druhej den? to nevím, dza bych dala, znovu platit půjčovný, fotky...uvažovala jsme o fotkách uvnitř, ale nevím.....:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@barbora_b No já budu mít šaty svoje, ženich oblek taky a fotí nás kamarád. Navíc ženich nepije ze zdravotních důvodů a já opilá být nechci, takže myslím, že by to šlo, ale my jsme fakt hóóóódně vyjímka... Fotky uvnitř restaurace by nebyly nic moc, ale je pravda, že součástí hotelu je bowling, badminton, squash, fotbálek a my jsme na sport dost ujetý, tak možná v těchle prostorech by to nebylo marný...
Odpovědět
Profilova fotka
@petass no to jo, to by bylo dost fajn...a taky jsem viděla svatbu, který lilo, a normálně měli fotky třebas on a ona seděli na posteli, nebo někde v průjezdu, pod deštníkem a tak. A jako jako byla mokrá tráva a takové zvláštní světlo, tak se mi ty fotky nějak líbily víc než kdyby bylo parno a hezky. Ale tím nechci přivolávat déšť :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?