Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ,dekuji za privitani :-) saty uz mam zamluvene na zkousku,tak doufam,ze budou na zari jeste volne a ze mi sednou. no sranda to neni,ale internet je uzasna vec,takze pres to se da domluvit dost veci,bez toho si to nedovedu ani predstavit.
Odpovědět
Ahoj nevesty,jaky mate nazor na tyto prsteny? http://www.levne-snubni-prsteny.cz/ Se mi zdaji nejak moc levne :D
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanep Vitam te mezi nami, taky jsem zorganizovala svatbu pres internet a naprosto v pohode. V lednu jsem byla na tyden doma a se vsemi se sesla a potvrdila to osobne. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj,dekuji :-) no my se se vsemi osobne uvidime az v kvetnu,ale oznameni jsem objednala pres net a nechala si je dorucit sem a rozeslala je. protoze potrebuju aby nam ucast potvrdili nez dorazime,at muzu vse zaridit.budu na to mit tri tydny,ale to se zvladne. bavi me to a tesim se na to.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se k vám přidávám.... datum máme 22.9. 2012, obřad bude na Slezské Ostravě a vše se připravuje pro cca 30 hostů :-), šaty už mám zarezervované, oznámení objednané. Hostinu budeme pořádat celou sami jelikož kamarád mého přítele je kuchař a tudíž chce, aby nám hostinu připravil právě on. Z toho důvodu jsme hledali prostory k pronájmu i s kuchyní a naštěstí se podařilo. Celé to propukne v Janové u Ostravy. Je to celkem prostorná hájenka pro cca 80 lídí takže těch našich 30 hostů + těch pár co příjde na večerní raut se tam v klidu vleze :-) . Zajistit je třeba jen výzdobu, tak hledám všude možně nějakou inspiraci. Holky poradte mi prosím kdy začít ze zajištováním dortu,koláčku a kytice ?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulka_mio Ahoj vítám tě tady, máme stejné datum ;-) my už máme koláčky i zákusky zamluvené, skoro nás už nechtěly vzít, že mají plno. Tak je tak, moje zkušenost :-) včera jsem se byla zeptat informativně v květinářství, jak je to potřeba dopředu a paní říkala, že nejdu vůbec brzo, raději zavčas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 ...Ahojky, tak to je fájn a kde budete mít obřad? Tak to abych rychle našla nějaké květinářství i cukrárnu :-) ... podle plánu by jsme to měli objednávat až měsíc předem, ale jak vidím tak už včera bylo pozdě :-D. Odkud máš šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulka_mio Obřad máme na zámku v Napajedlích a šatky mám od Svozílků v UH :-) někteří jsou moc akční a pak už je všude plno :-D my třeba v říjnu scháněli hudbu a tu kterou jsme chtěli, tak ta už měla plno, šílené :-D A jakou plánujete barvu svatby, a co šatičky, jaké máš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Původně jsme taky chtěli svatbu někde úplně mimo, ale kvůli krácení rozpočtu jsme z toho museli sejít :-( .Hudbu nám naštěstí zajistil kamarád takže to už jsem v klidu :-) . Tak barvu svatby si vybral přítel takže bude v zelené barvičce. Já chtěla vínovou, ale nakonec jsem přistoupila na tu zelenou. Saty mám v celku, nechtěla jsem korzetovky necítím se v tom moc dobře. A hlavně mám 5 měsíců po porodu a mám obavy, že do svatby se nedostanu na svou původní váhu a ty šaty co jsem si vybrala mě celkem krásně stáhnou i v oblasti podbříška :-) . Jinak si myslím že to je taková klasika bez ramínek, vrch zdobený perličkama a sukně se rozšiřuje až v polovině boků a je mírně nabíraná. Později dodám i fotečky, ale fotila mě paní v salonu a jsou tak trochu máznuté :-( Jsou bez vlečky. Saty z vlečkou se mi zdáli zbytečně moc těžké :-( a jaké pak budeš mít ty šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88
Odpovědět
Profilova fotka
@petulka_mio Já mám bílé, korzetové , s kamínkama a s vlečkou, kterou pak můžu připnout na knoflíčky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 jsou nádhrné a moc ti sluší ....posílám jednu z těch lepších fotek :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@petulka_mio Děkuju moc, po několikanásobném zkoušení jsem se zamilovala do tylové sukýnky a ta nakonec vyhrála ;-) nato, že mají vlečku, tak jsou strašně pohodlné. Už se na ně moc těším, jak si je zas obleču. Ty tvoje jsou taky moc pěkné a slušííí ti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 děkuji .... ještě chybí rukavičky na zakrytí tetování :-) ..... opravdu jsou nádherné vypadáš jako princezna :-) a jak to máte s koláčkama ? jaký počet dávate?
Odpovědět
Profilova fotka
@petulka_mio Ještě jednou děkuju, taky jsem se tak cítila, jak z pohádky :-) Tak počet do výslužek ještě přesně nevím, ale máme objednaných 1200 ks koláčků pro naši stranu, ženichova strana má objednaných myslím dalších 1000 ks :-D
Odpovědět
@petulka_mio s tim tetovanim si taky nevim rady,ale co uz ho mam deset let a vsichni uz si na na meho zajica zvykli :D A pri foceni mi ho bude zakryvat vzdy kytka :D Jinak saticky super mas
Odpovědět
@misulka88 tolik kolacku?a budete mit i jine zakusky?teeda,jeste ze my vysluzky davat nebudem,uz tak tech kolacku budeme mit na hostinu,teda vlastne na cely den 800 ks :)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 No my právě jen půlku dáme do výslužek, máme to už zjištěné se svatby ségry, tam to bylo stejně, tak ted už aspon víme :-) jj i jiné zákusky, to byly jen koláčky
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 A ještě kolik máte ale vy lidí? Protože my na hostinu tak 70 a pak večer ještě tak 20 kamarádů ;-)
Odpovědět
tak to pak jo,my budeme mit jen 40 (cely den ti stejni,nikdo nepribude) :)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 No vidíš, tak to tak vychází :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 tak já to nejspíš schovám na obřad a na to focení, ale pak už mi to je jedno. ...............Jen jsem ráda, že jsem loni nestihla tu mojí ruku předělat :-) chtěla jsem to protáhnout až na záda.To by se ted špatně schovávalo
Odpovědět
Profilova fotka
@misulka88 ....no koláčky jsme taky trochu ubrali co se týče zvacích balíčků budeme dávat 8 koláčů + cukroví ...potom ještě nějaké na oslavu, ale tím končím. Tahle svatba je spíš už symbolická po 11 letech můžou být všichni rádi, že svatbu neděláme jen ve 4 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petulka_mio :-D :-D :-D
Odpovědět
@petulka_mio jj,taky to mam v planu predelat v mega velkou kytku pres cele rameno :D
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 ale asi opravdu raději počkáme až po dni Dééé že? Celkem jsem ted ráda, že jsem to zatím nestihla ,protože šaty z rukávkama se mi moc nelíbí :-)
Odpovědět
@petulka_mio jj asi jo :D Uz jsi prisla na nejaky zpusob jak to zakryt na obrad?Jak tak nad tim premyslim,tak asi nebude kytka stacit celou dobu :( Jelikoz mam korzetove saty,tak rukavek taky nepripada v uvahu a co se trka nejake te saly,tak ta se mi k satum nehodi,ach jo...kdyz neco vymyslis,dej vedet :)
Odpovědět
@petulka_mio a co se tyka te tve svatby jak pises ze je symbolicka,tak u na sje to stejne :) my jsme taky 10 let spolu a 8 let zasnoubeni.Svatba je uz jen takova sladka tecka pro rodinky :D No muj tatka prohlasil: Jeee ja se toho opravdu uz dockam... :D
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 nepřišla jsem na nic a až ted jak jsi to napsala mi došlo, že vlastně na obřadu to půjde vidět :-D , no začnu intenzivně nad tím přemýšlet.... snad nějaký kabátek, bolerko nebo tak něco. Je to prekérka, ale poperem se s tím :-) Přesně tak taková perlička pro všechny :-) ....nikdo tomu moc nevěřil, že se vezmeme. Uvidíme jaké budou reakce. Přípravy v plném proudu, ale ještě o tom nikdo neví. Chceme mít zařízené vše potřebné nebo aspon to hlavní a pak to oznámíme. Jsem hodně zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@niky10 ted mě napadlopaní v salonu mi nabídla k zapůjčení dlooooouhé rukavičky a ty to zakryjou, ale taky se mi to k těm šatům moc nelíbí, take uvidím a budu muset ještě popřemýšlet co s tím. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?