Svatba v září 2012. Jak pokračují vaše přípravy atd.?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj nevěsty.. po inspiraci v této diskuzi otvírám i já téma pro nás co chystáme svatbu na září 2012.. Napište co už máte a jak pokračují Vaše přípravy. My jsme se s přítelem konečně po 6 letech vztahu domluvili na našem svatebním dni, který se bude konat 1. 9. 2012:-) Prozatím jsem ve fázi zjišťování, rozhodujeme se kde uspořádáme hostinu:-) Jediná věc, kterou mám je fotografka:-) Těším se na naše společné sdílení dojmů z příprav..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@mysutkaaa DJ je lepší, v případě nutnosti dokáže i rozproudit zábavu a proč by jste si měli pouštět sami hudbu, místo toho aby jste si v klidu užívali zábavu? :-)
Odpovědět
Ahoj tak zítra jdeme na matriku a zamluvit penzion.Jestli to výjde tak budeme mít všechno tam i obřad.Budeme mít asi 60 lidí nejprve jich bylo 50 ale už je jich víc . ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@tunylek Aspoň bude větší zábava. ;-) Držím palce ať dobře dopadnete. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim dik za radu. zkusim to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky, jsem na mrtvici :-) ztratila sem flashku se všemi detaily naší svatby - noviny, fotky, šaty, přípravy no prostě všechno tam bylo! V PC samozřejmě, jako je mým oblíbneým zvykem nic nemám...takže všechno od začátku...to ten pondělní den pěkně začíná....
Odpovědět
Profilova fotka
@houslinka Není za co, držím palečky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@le_nu_le Ahojky, to mě moc mrzí. Tak třeba ještě někde vyplave... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata přidávám se! :-) už máme domluvené místo na obřad, jen se modlím aby bylo pěkně, když nebude tak asi svatebčané dostanou povinně gumáky :-D ale jinak cukroví mám domluvené - zlatá maminka - krabičky taky objednané, a dorty taky. Ve čtvrtek jdu na první zkoušku šatů, a jelikož mám větší velikost, tak to bude sranda :-p hostinu máme v sokolovně a vypadá to, že maminka družičky zařídí kompletní výzdobu, takže jen domluvit s květinářkou kytice a skoro vše je hotovo. Teda vím že ne všechno, ale tak na začátek to jde.....
Odpovědět
Profilova fotka
@eliska223 :-) na to, že máte svatbu až v září, tak to opravdu jde :-) já si zkoušku šatů teda vůbec neužívala...pani by na mě narvala snad uplně všechno, takže když už jsem byla na odchodu, přece jenom to dokázala a narvala na mě další šílený modely...musela sem z toho salonu odejít protože 30 šatů během jedný hodiny bylo i na mojí poměrně silnou povahu dost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zemim děkuju...zatím se nenašla a myslím, že ani nenajde...no třeba si někdo pěkně počte....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak tak koukám já jsem se vším pozadu - náš termín je 8.9 - na šaty jsem ještě ani nebyla :-) Ale zase na druhou stranu svatební oznámení je na cestě, restaurace, kapela a fotograf zamluven a ve čtvrtek jdeme na první sezení do kostela. Ale co se týče dortů, cukroví, svatební tabule (barvy), kytice a tomu věcem podobnýcj jsem na bodu mrazu :-(
Odpovědět
Naše svatba se bude konat 8.9.2012 a zatím máme zařízeno hospůdku včetně ubytování, kostelík, fotografku, hudbu a moje šaty. Zatím nic moc, ale říkám si, že po měsíci od zasnoubení je to ok snad :) Je tady ještě nějaká nevěsta na 8.9.:)?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoji.tak ja ani necekala ze to bude tak rychle vsechno vyrizene :D Uz mame datum,hodinu,pocet osob,misto je stejne jako obrad a ubytovani,zamluvene pokoje,aranzerka si sepsala vse co tam chceme mit a jak,pak jsem si uz zaplatila zalohu na saty,k tomu zvolila zavoj a korunku :D No muj nastavajici me docela prekvapil.Hned tam i zajistil balonky a louce atd :D jo a dj a odvoz s autem a fotograf se taky resi Jen holky jsem docela nastvana na tchyni.Chtela jsem ji udelat radost,tak jsem ji vzala do salonu,oblikla saty,co budu mit se vsim atd.No a dalsi den mi muj pritel rika:"takze ty budes mit korunku a zavoj?,to bude pekne" Muzu vam rict,ze se mi chtelo opravdu brecet,kdyz mi rekl ze mu to rekla.To snad melo byt prekvapeni,ne?Ja ji nemuzu ani vystat...
Odpovědět
Profilova fotka
tak se hlasím do party - svatba 8.9.2012 - už jsem stihla zařídit další věci, máme seznam hostů, zhruba jídelníček......ale nevím co s hudbou, jestli živou, nebo Dj, ale nevím jakýho, hele a chystáte některá svatební taneček novomanželů- myslím jako nějakej zvláštní?? já jsem to včera začala naťukávat, a možná to i klapne, musím do toho zapojit družičky, a určitě to vyjde..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Do tanečku určitě jděte, my jsme ho měli ( koukni na fotky do mého alba a uvidíš tam překvapení a úsměvy od ucha k uchu ) Je to fakt sranda a rozproudíš atmosféru ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@michaela82 Ahoj :) poradím s dortem, můžu doporučit slečnu Irenu :) koukni se kdyžtak do mého alba..dort byl nádherný a vynikající:) pokud budeš chtít pošlu kontakt ;)
Odpovědět
Jen jsem se chtela zeptat,jak to teda vlastne je s tim oblecenim hostu.Protoze jsem si vzdycky myslela(ani nevim proc) ze jen nevesta je v bilem a ze by hosti(divky,zeny,mamky) nemely mit cele bile saty,ale podle tveho alba,ted nevim jak to je :)
Odpovědět
@niky10 jak moc velkou budete mít svatbu? Myslím, že je jedno co kdo bude mít oblečeno. Já mám jen podmínku, aby nikdo neměl regatu.
Odpovědět
Profilova fotka
@kiss__inka ahoj, určitě mě pošli kontakt budu ráda a cenově?
Odpovědět
Profilova fotka
Ono je jedno kdo co má oblečeno, přišlo by mi i blbé zakazovat a přikazovat někomu co si má obléct.. dlouhé bílé šaty si s nad nikdo nevezme :-D
Odpovědět
@bianca87 a to je co,ta regata? :) Moc velkou ne,pouze nejblizsi rodina,takze do 40 lidi.
Odpovědět
@martinecka8 Ahoj, i já se přidávám s datem 8.9.:-) My zatím máme zamluvené místo obřadu, hostinu - vše na jednom místě, fotografku a dj, na ostatní věci - šaty , prstýnky, oznámka a tak myslím, že je ještě času dost. Ale když tu vidím, co už mají jiné záříjové nevěsty, začínám být trochu nervozní:-)
Odpovědět
@niky10 i tak je to dost 40 lidí. My budeme mít jen 19. Regata je slavnostnější kravata. Má větší zdobený uzel. Mrkni http://www.bandi.cz/kravaty/kravaty-a...
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@mancii Tak to máme stejně :) akotát já už mám šaty v Brně to je docela problém nechci to nechávat na poslední chvilku :) jinak oznamka atak si budu dělat sama tak to tak nějak v práci po chvilkách tvořím :) Jj tady to jsou fofry taky koukám :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Tak koukám, že kdokoliv se sem přidá, tak má depku z toho, že ještě nic nemá. A přitom máme ještě kolem 200 dní. My jedeme v dubnu na obecní úřad,kouknout na zámek a pak do penzionu zaplatit poplatek. Ale prstýnky a oznámení necháme až na květen. Musíme si to pořádně rozložit.
Odpovědět
Ahojte, posílám další pozdrav z lázní. Máme se tu fajnově ale trochu nuda. Naštěstí existují telefony a internet a dá se tu spousta věcí zařídit. Takže krom termínu který už asi měsíc máme zamluvený jsem včera domluvila i místo obřadu a svatební hostiny. Jsem za to ráda. Oběd (předkrm, polévka a druhé) vyjde na 180 Kč za osobu. Místnost se nepronajímá, to že nám to venku připraví se také neplatí. Takže jako fakt ušetříme. Ted zas měsíc budeme mít klid a nebudem se ničemu věnovat a pak začnu schánět jaký typ šatů by se ke mě hodil a zadám zakázku paní švadleně. No bede to fajn.
Odpovědět
Profilova fotka
@kaerde Ahojky, Ty jsi ale šikulka šikovná... :-) Gratuluji k cenovému úspěchu. To se Ti vážně povedlo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky,taky se k vam pridavam. my mame vybrano datum 29.9.2012.budeme mit asi kolem 90 lidi, zatim mame zamluveny obrad,hudbu,fotografa,restauraci a ubytovani pro hosty. prstynky si chceme koupit v kvetnu a saty si pujdu taky zkouset v kvetnu.uz mam vybrane pres net,ale nevim jestli mi budou sedet.taky uz mam koupene svatebni boty a par veci na vyzdobu. pomalu pripravuji svatebni noviny.svatebni oznameni mame uz rozeslana,protoze oba pracujeme mimo republiku a doma budeme jen v kvetnu a to uz musime vse zaridit, pak zase odjizdime a vracime se pred svatbou.tak potrebuju aby nam hoste dali vedet do konce dubna.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivanep Ahojky, vítám tě tady :-) ze zahraničí to není žádná sranda zařizovat.. ale určitě to zvládnete :-) Jen si dej pozor aby si v květnu ještě zamluvila vysněné šaty.. co já vím, tak v salonech je v září docela přetlak.. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?